TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
19.01.2019, godz. 10:00
Planica HS-102
CoC kobiet

Jeżeli znasz rekord życiowy jakiego¶ zawodnika, którego nie ma na li¶cie, lub znalazłe¶ bł±d - prze¶lij nam informację z odległo¶ci±, miejscem i rokiem osi±gnięcia wyniku przez skoczka na adres redakcja@skokinarciarskie.pl.

Stan na dzień: 25.03.2018

Rekordy życiowe
zawodnik kraj odległo¶ć miejsce rok
1 Aigner Clemens Austria 216.5 Kulm 2018
2 Altenburger Florian Austria 198.5 Kulm 2018
3 Aschenwald Patrick Austria 147.0 Kulm 2012
4 Aschenwald Philipp Austria 221.5 Vikersund 2018
5 Becker Stefan Austria 202.0 Kulm 2005
6 Bergmann Lukas Austria 191.0 Kulm 2010
7 Bieler Christoph Austria 197.0 Planica 2008
8 Denifl Wilhelm Austria 213.0 Planica 2012
9 Diethart Thomas Austria 192.5 Harrachov 2014
10 Dilitz Lukas Austria 160.0 Kulm 2012
11 Dorner Karl-Heinz Austria 207.0 Oberstdorf 2001
12 Druml Matija Austria 201.0 Planica 2005
  Eberl Reinhard Austria 201.0 Kulm 2000
14 Eggenhofer Markus Austria 199.0 Kulm 2015
15 Eigentler Markus Austria 201.5 Kulm 2003
16 Fallmann David Austria 202.0 Oberstdorf 2012
17 Felder Andreas Austria 191.0 Planica 1987
18 Fettner Manuel Austria 235.5 Vikersund 2017
19 Fritz Martin Austria 189.0 Planica 2016
20 Ganster Eva Austria 167.0 Kulm 1997
21 Goldberger Andreas Austria 225.0 Planica 2000
22 Greiderer Simon Austria 188.5 Vikersund 2015
23 Gruber Bernhard Austria 206.0 Planica 2008
24 Gugg Florian Austria 204.0 Kulm 2016
25 Hayboeck Alexander Austria 202.0 Kulm 2015
26 Hayboeck Michael Austria 241.5 Planica 2015
27 Hayboeck Stefan Austria 221.0 Kulm 2016
28 Hofer Thomas Austria 210.5 Planica 2016
29 Höllwarth Martin Austria 222.5 Planica 2005
30 Hörl Thomas Austria 224.5 Planica 2000
31 Horngacher Stefan Austria 203.5 Planica 2001
32 Huber Daniel Austria 231.0 Planica 2018
33 Huber Stefan Austria 218.5 Planica 2017
34 Huter Christoph Austria 201.0 Kulm 2005
35 Innauer Mario Austria 168.5 Harrachov 2011
36 Iraschko-Stolz Daniela Austria 200.0 Kulm 2003
37 Kaiser Stefan Austria 199.5 Planica 2008
38 Kaltenböck Bastian Austria 195.0 Planica 2003
39 Keil Daniel Austria 207.0 Kulm 2018
  Koch Bjoern Austria 207.0 Kulm 2015
41 Koch Martin Austria 241.5 Vikersund 2011
42 Kofler Andreas Austria 233.0 Vikersund 2012
43 Kogler Armin Austria 180.0 Oberstdorf 1981
44 Kraft Stefan Austria 253.5 Vikersund 2017
45 Kreiner David Austria 198.0 Planica 2008
46 Lackner Daniel Austria 202.5 Kulm 2006
47 Lackner Thomas Austria 178.0 Planica 2015
48 Liegl Florian Austria 214.5 Planica 2003
49 Loitzl Wolfgang Austria 213.5 Planica 2010
50 Metzler Bernhard Austria 200.0 Vikersund 2004
51 Morgenstern Thomas Austria 232.0 Planica 2011
52 Mueller Lukas Austria 214.0 Planica 2012
53 Mueller Roland Austria 219.0 Vikersund 2004
54 Nagiller Christian Austria 203.0 Planica 2003
55 Nagiller Martin Austria 170.0 Oberstdorf 2012
56 Ortner Thomas Austria 154.0 Kulm 2016
57 Pauli Arthur Austria 206.5 Planica 2007
58 Pichlmayer Marco Austria 186.0 Kulm 2016
59 Poppinger Manuel Austria 222.5 Vikersund 2016
60 Reiter Christian Austria 189.0 Kulm 2012
61 Schiffner Markus Austria 218.0 Planica 2017
62 Schlierenzauer Gregor Austria 243.5 Vikersund 2011
63 Schmalnauer Maximilian Austria 221.0 Kulm 2018
64 Schmid Martin Austria 170.0 Kulm 2016
65 Schnabl Karl Austria 151.0 Kulm 1975
66 Schneider Balthasar Austria 216.5 Vikersund 2004
67 Schuhmacher Lukas Austria 148.0 Kulm 2016
68 Schuster Werner Austria 158.0 Copper Peak 1994
69 Schwarzenberger Reinhard Austria 202.0 Oberstdorf 2001
70 Steindl Fabian Austria 229.0 Kulm 2016
71 Thurnbichler Stefan Austria 224.0 Planica 2003
72 Thurnbichler Thomas Austria 210.0 Oberstdorf 2013
73 Wallner Matthias Austria 158.0 Copper Peak 1994
74 Widhölzl Andreas Austria 231.0 Planica 2005
75 Wohlgenannt Ulrich Austria 198.5 Vikersund 2015
76 Zauner David Austria 223.0 Planica 2010
77 Anisimov Maksim Białoru¶ 176.0 Oberstdorf 2004
78 Fartunov Petar Bułgaria 175.0 Planica 2009
79 Pavlov Bogomil Bułgaria 133.0 Planica 2011
80 Sotirov Zacharij Bułgaria 162.0 Kulm 1991
81 Zografski Vladimir Bułgaria 213.5 Planica 2013
82 Tian Zhandong Chiny 121.5 Bischofshofen 2004
83 Novak Frantisek Czechosłowacja 169.0 Planica 1979
84 Slusny Miroslav Czechosłowacja 170.0 Harrachov 1983
85 Balcar Jan Czechy 203.0 Harrachov 1996
86 Cikl Martin Czechy 188.0 Planica 2008
87 Dolezal Michal Czechy 199.0 Harrachov 1996
88 Hajek Antonin Czechy 236.0 Planica 2010
89 Hlava Jakub Czechy 189.5 Planica 2000
90 Hlava Lukas Czechy 217.5 Planica 2013
91 Janda Jakub Czechy 218.0 Vikersund 2012
92 Jiroutek Jakub Czechy 201.0 Harrachov 1996
93 Kadlec Milos Czechy 163.0 Vikersund 2015
94 Koudelka Roman Czechy 229.0 Planica 2017
95 Kozisek Cestmir Czechy 226.0 Vikersund 2016
96 Matura Jan Czechy 224.5 Vikersund 2013
97 Mazoch Jan Czechy 202.5 Planica 2005
98 Mazoch Jiri Czechy 141.5 Harrachov 2013
99 Parma jr. Jiri Czechy 154.0 Kulm 2003
100 Ploc Pavel Czechy 181.0 Harrachov 1983
101 Polasek Viktor Czechy 222.0 Vikersund 2017
102 Ripper David Czechy 157.0 Harrachov 2013
103 Sakala Filip Czechy 142.0 Vikersund 2015
104 Sakala Jaroslav Czechy 202.5 Kulm 2000
105 Sedlak Borek Czechy 208.0 Oberstdorf 2010
106 Stursa Vojtech Czechy 201.5 Planica 2017
107 Suchacek Jakub Czechy 198.0 Planica 1997
108 Vaculik Frantisek Czechy 143.5 Vikersund 2007
109 Vaculik Ondrej Czechy 183.5 Planica 2009
110 Vancura Tomas Czechy 225.0 Planica 2017
111 Vodseldalek Ales Czechy 171.0 Planica 2008
  Vodseldalek Ales Czechy 171.0 Planica 2008
113 Nygaard Andreas Bjelke Dania 137.0 Lillehammer
114 Aigro Artti Estonia 183.5 Planica 2018
115 Hein Jouko Estonia 122.0 Vikersund 1998
116 Juris Jaan Estonia 193.0 Kulm 2003
117 Nomme Martti Estonia 183.0 Planica 2018
118 Nurmsalu Kaarel Estonia 213.0 Planica 2017
119 Salumäe Jens Estonia 195.0 Planica 2004
120 Aalto Antti Finlandia 209.5 Planica 2017
121 Ahonen Janne Finlandia 233.5 Planica 2005
122 Alamommo Andreas Finlandia 221.5 Planica 2018
123 Asikainen Lauri Finlandia 196.0 Planica 2015
124 Hakola Lauri Finlandia 192.5 Vikersund 2004
125 Happonen Janne Finlandia 240.0 Vikersund 2011
126 Hautamäki Jussi Finlandia 204.0 Planica 2001
127 Hautamäki Matti Finlandia 235.5 Planica 2005
128 Heiskanen Sami Finlandia 185.5 Oberstdorf 2013
129 Ikonen Joonas Finlandia 193.5 Planica 2006
130 Jussilainen Risto Finlandia 224.5 Planica 2005
131 Kaitainen Jouni Finlandia 201.5 Planica 2003
132 Kantee Ville Finlandia 223.5 Planica 2000
133 Keituri Kalle Finlandia 205.5 Planica 2005
134 Kiuru Tami Finlandia 221.5 Planica 2004
135 Klinga Sebastian Finlandia 167.0 Kulm 2016
136 Koivuranta Anssi Finlandia 214.5 Planica 2009
137 Kovaljeff Kai Finlandia 172.5 Oberstdorf 2009
138 Kytoesaho Niko Finlandia 150.0 Kuusamo 201x
139 Laitinen Mika Finlandia 189.0 Harrachov 1996
140 Lappi Arttu Finlandia 204.0 Vikersund 2007
141 Larinto Ville Finlandia 214.0 Planica 2017
142 Lindström Veli-Matti Finlandia 225.5 Planica 2003
143 Määttä Jarkko Finlandia 213.0 Planica 2015
144 Miettinen Juha Finlandia 179.0 Vikersund 2004
145 Muotka Olli Finlandia 226.0 Vikersund 2011
146 Niemi Sami Finlandia 151.0 Vikersund 2009
147 Nieminen Toni Finlandia 203.0 Planica 1994
148 Nikkola Ari-Pekka Finlandia 183.0 Kulm 1996
149 Nousiainen Eetu Finlandia 180.0 Oberstdorf 2018
150 Nykänen Matti Finlandia 191.0 Planica 1985
151 Olli Harri Finlandia 225.5 Oberstdorf 2009
152 Pekkala Olli Finlandia 206.5 Vikersund 2004
153 Ruotsalainen Juhani Finlandia 162.0 Planica 1972
154 Ruuskanen Juha-Matti Finlandia 190.5 Vikersund 2004
155 Salminen Pekka Finlandia 201.5 Oberstdorf 2004
156 Soininen Jani Finlandia 203.5 Planica 1997
157 Valta Ossi-Pekka Finlandia 163.0 Oberstdorf 2013
158 Ylijärvi Janne Finlandia 198.5 Planica 2002
159 Yliriesto Kimmo Finlandia 209.0 Planica 2002
160 Braud Francois Francja 161.0 Planica 2011
161 Chedal Emmanuel Francja 215.5 Planica 2009
162 Chevalier-Girod Lucas Francja 189.0 Planica 1999
163 Descombes Sevoie Vincent Francja 230.5 Vikersund 2016
164 Dessum Nicolas Francja 207.5 Planica 2003
165 Gay Jerome Francja 183.5 Planica 1997
166 Jean-Prost Nicolas Francja 205.0 Planica 1997
167 Laheurte Maxime Francja 212.0 Planica 2011
168 Lamy Chappuis Jason Francja 209.5 Planica 2007
169 Lamy Chappuis Ronan Francja 196.5 Kulm 2015
170 Lazzaroni David Francja 212.5 Planica 2008
171 Mabboux Alexandre Francja 164.0 Oberstdorf 2012
172 Mayer Nicolas Francja 183.0 Planica 2011
173 Morel Yoann Francja 174.0 Planica 2009
174 Robe Pierre Emanuel Francja 156.5 Oberstdorf 2008
175 Santiago Remi Francja 195.5 Harrachov 2002
176 Viry David Francja 184.5 Oberstdorf 2013
177 Polychronidis Nico Grecja 186.0 Oberstdorf 2013
178 Sarkisiani Artur Gruzja 125.0 - -
179 Rivera Jose Hiszpania 105.0 Thunder Bay 1982
180 Sola Bernat Hiszpania 141.0 Kulm 1986
181 de Wit Ruben Holandia 128.0
182 Kreuzer Christoph Holandia 162.0 Planica 2002
183 van Baarle Boy Holandia 197.0 Kulm 2005
184 van der Aalst Oldrik Holandia 133.0 Oberhof
185 Endo Shuji Japonia 169.5 Oberstdorf 2010
186 Funaki Kazuyoshi Japonia 206.5 Planica 1999
187 Harada Masahiko Japonia 197.0 Planica 1999
188 Higashi Akira Japonia 212.5 Planica 2004
189 Ichinohe Tsuyoshi Japonia 179.0 Vikersund 2004
190 Ito Daiki Japonia 243.0 Vikersund 2017
191 Ito Kenshiro Japonia 183.5 Planica 2016
192 Ito Masamitsu Japonia 146.0 Planica 2018
193 Kaneko Yusuke Japonia 185.0 Vikersund 2004
194 Kasai Noriaki Japonia 241.5 Vikersund 2017
195 Kobayashi Junshiro Japonia 239.5 Planica 2018
196 Kobayashi Ryoyu Japonia 233.0 Planica 2018
197 Miyahira Hideharu Japonia 213.5 Planica 2003
198 Nakamura Kazuhiro Japonia 198.5 Planica 2000
199 Nishikata Jinya Japonia 181.0 Kulm 1996
200 Nishishita Kazuki Japonia 174.0 Vikersund 2004
201 Okabe Takanobu Japonia 217.5 Planica 2006
202 Osanai Yoshihiko Japonia 140.5 Oberstdirf 2009
203 Saito Hiroya Japonia 188.5 Planica 1997
204 Sakuyama Kento Japonia 206.0 Vikersund 2015
205 Sato Yukiya Japonia 226.0 Vikersund 2018
206 Shimizu Reruhi Japonia 195.0 Planica 2013
207 Takano Teppei Japonia 188.0 Planica 2003
208 Takeuchi Taku Japonia 240.0 Vikersund 2016
209 Tochimoto Shohei Japonia 223.0 Vikersund 2016
210 Umezaki Keita Japonia 160.5 Kulm 2006
211 Watase Yuta Japonia 216.5 Vikersund 2012
212 Yamada Hiroki Japonia 176.0 Oberstdorf 2004
213 Yoshioka Kazuya Japonia 200.0 Oberstdorf 2001
214 Yumoto Fumihisa Japonia 203.0 Vikersund 2011
215 Debelak Matjaz Jugosławia 185.0 Planica 1985
216 Boyd-Clowes Mackenzie Kanada 224.0 Planica 2016
217 Collins Steve Kanada 170.0 Harrachov 1980
218 de Leeuw Yukon Kanada 140.0 Park City
219 Korek Dusty Kanada 132.5 Park City
220 Mitchell Eric Kanada 136.0 Vancouver 2010
221 Morrice Trevor Kanada 174.0 Planica 2015
222 Read Stefan Kanada 191.5 Planica 2007
223 Rowley Matthew Kanada 140.0 Vancouver
224 Soukup Matthew Kanada 176.0 Planica 2018
225 Filimonov Stanislav Kazachstan 175.0 Kulm 2000
226 Gaiduk Pavel Kazachstan 158.0 Kulm 2000
227 Karaulov Ivan Kazachstan 185.0 Oberstdorf 2004
228 Karpenko Nikolay Kazachstan 181.5 Planica 2009
229 Korobov Alexander Kazachstan 140.0 Kulm 1996
230 Korolev Alexey Kazachstan 190.0 Planica 2009
231 Levkin Yevgeniy Kazachstan 145.0 Planica 2012
232 Muminov Sabirzhan Kazachstan 182.0 Planica 2017
233 Pchelintsev Alexey Kazachstan 153.5 Oberstdorf 2012
234 Polunin Maxim Kazachstan 130.5 Vikersund 2000
235 Sokolenko Konstantin Kazachstan 165.0 Planica 2017
236 Takhtakhunov Assan Kazachstan 156.0 Oberstdorf 2008
237 Zhaparov Marat Kazachstan 185.0 Planica 2017
238 Zhaparov Radik Kazachstan 196.5 Planica 2007
239 Chvykov Dmitry Kirgistan 124.0 Innsbruck 2002
240 Choi Heung Chul Korea Pd. 207.5 Planica 2008
241 Choi Seou Korea Pd. 184.0 Planica 2015
242 Kang Chil-Ku Korea Pd. 178.0 Planica 2002
243 Kim Hyun-Ki Korea Pd. 190.5 Planica 2008
244 Nezhborts Kristaps Łotwa 123.0 Val di Fiemme 2013
245 Althaus Daniel Niemcy 195.0 Oberstdorf 2013
246 Audenrieth Roland Niemcy 192.5 Planica 2001
247 Bader Ferdinand Niemcy 213.0 Vikersund 2004
248 Bodmer Pascal Niemcy 189.5 Oberstdorf 2011
249 Boesl Wolfgang Niemcy 195.0 Planica 2016
250 Bogner Tobias Niemcy 201.0 Oberstdorf 2012
251 Bracht Kai Niemcy 206.0 Planica 2006
252 Brodauf Felix Niemcy 159.0 Oberstdorf 2013
253 Bruder Christian Niemcy 184.5 Planica 2005
254 Duffner Christof Niemcy 219.0 Planica 2001
255 Eisenbichler Markus Niemcy 248.0 Planica 2017
256 Else Dirk Niemcy 205.0 Planica 2000
257 Faller Nico Niemcy 145.0 Klingenthal
258 Fendt Christian Niemcy 170.0 Oberstdorf 2011
259 Freitag Richard Niemcy 243.0 Planica 2018
260 Freund Severin Niemcy 245.0 Vikersund 2015
261 Ganserer Marc Niemcy 195.0 Oberstdorf 2013
262 Gebstedt Ralf Niemcy 194.0 Harrachov 1991
263 Geiger Karl Niemcy 243.5 Planica 2017
264 Hannawald Sven Niemcy 220.0 Planica 2002
265 Heinzmann Bernd Niemcy 178.0 Kulm 2010
266 Hermann Nico Niemcy 156.0 Oberstdorf 2013
267 Herr Alexander Niemcy 203.5 Kulm 2006
268 Herrmann Michael Niemcy 190.0 Oberstdorf 2013
269 Hocke Stephan Niemcy 208.5 Planica 2005
270 Horst Florian Niemcy 200.0 Planica 2010
271 Jäkle Hansjörg Niemcy 205.0 Planica 2000
272 Kaiser Maximilian Niemcy 200.0 Kulm 2016
273 Kraus Marinus Niemcy 222.0 Vikersund 2015
274 Kreiselmeyer Constantin Niemcy 186.0 Oberstdorf 2011
275 Leyhe Stephan Niemcy 224.0 Vikersund 2018
276 Löffler Frank Niemcy 190.0 Planica 2000
277 Mechler Maximilian Niemcy 222.5 Vikersund 2012
278 Mehringer Matthias Niemcy 202.0 Planica 2005
279 Musiol Julian Niemcy 167.0 Vikersund 2004
280 Neumayer Michael Niemcy 231.0 Vikersund 2013
281 Nigl Daniel Niemcy 201.0 Kulm 2010
282 Paschke Pius Niemcy 219.5 Planica 2018
283 Petrat Hans Niemcy 188.0 Vikersund 2004
284 Pieper Stefan Niemcy 208.0 Planica 2006
285 Queck Danny Niemcy 175.5 Kulm 2010
286 Ritzerfeld Jörg Niemcy 207.0 Planica 2002
287 Schmitt Martin Niemcy 224.0 Planica 2002
288 Schoft Felix Niemcy 198.0 Vikersund 2011
289 Siegel David Niemcy 192.5 Vikersund 2018
290 Siegmund Gerd Niemcy 190.0 Oberstdorf 1998
291 Simon Erik Niemcy 200.5 Planica 2009
292 Späth Georg Niemcy 225.0 Planica 2004
293 Thoma Dieter Niemcy 211.0 Planica 1997
294 Uhrmann Michael Niemcy 226.5 Planica 2005
295 Ulmer Christian Niemcy 194.0 Planica 2009
296 Wank Andreas Niemcy 219.5 Planica 2018
297 Weiss Daniel Niemcy 159.0 Oberstdorf 2013
298 Weissflog Jens Niemcy 201.0 Kulm 1996
299 Wellinger Andreas Niemcy 245.0 Vikersund 2017
300 Wenig Daniel Niemcy 174.5 Kulm 2015
301 Winkler David Niemcy 199.0 Oberstdorf 2012
302 Aalien Fredrik Norwegia 148.0 Vikersund 2012
303 Aaraas Jon Norwegia 219.0 Vikersund 2011
304 Aarnes Tom Age Norwegia 204.0 Vikersund 2000
305 Andersen David Norwegia 209.5 Planica 2000
306 Asphol Halvor Norwegia 175.0 Harrachov 1980
307 Aune Joakim Norwegia 204.0 Planica 2017
308 Bakke Edvart Myrvang Norwegia 157.0 Vikersund 2015
309 Bardal Anders Norwegia 227.0 Planica 2011
310 Berger Lars Brodshaug Norwegia 221.0 Vikersund 2015
311 Berggaard Mats Soehagen Norwegia 161.0 Vikersund 2015
312 Bergquist Hans Petter Norwegia 197.5 Vikersund 2015
313 Bjerkeengen Fredrik Norwegia 223.0 Vikersund 2012
314 Bjoereng Joacim Oedegaard Norwegia 232.0 Vikersund 2018
315 Blikeng Borge Gelein Norwegia 220.5 Vikersund 2009
316 Braatane Sondre Vestoel Norwegia 151.0 Vikersund 2015
317 Braathen Matias Norwegia 194.0 Vikersund 2017
318 Bratlien Jonas Norwegia 200.0 Vikersund 2018
319 Bredesen Espen Norwegia 210.0 Planica 1997
320 Brenden Kristian Norwegia 204.5 Planica 1999
321 Brevig Magnus Norwegia 189.0 Vikersund 2004
322 Buskum Andreas Granerud Norwegia 192.0 Vikersund 2018
323 Bystoel Lars Norwegia 216.5 Planica 2005
324 Dönnem Olav Magne Norwegia 214.0 Vikersund 2004
325 Egeberg Tommy Norwegia 205.0 Planica 2005
326 Elverum Sorsell Kim Rene Norwegia 203.5 Planica 2013
327 Engen Klaus Ovlien Norwegia 197.5 Vikersund 2011
328 Enger Ole Christen Norwegia 210.5 Vikersund 2004
329 Evensen Johan Remen Norwegia 246.5 Vikersund 2011
330 Evensen Trond-Arild Norwegia 218.0 Planica 2005
331 Fannemel Anders Norwegia 251.5 Vikersund 2015
332 Fannemel Lorentz Norwegia 145.0 Vikersund 2013
333 Fidjestoel Ole Gunnar Norwegia 190.0 Planica 1987
334 Forfang Daniel Norwegia 214.0 Planica 2005
335 Forfang Johann Andre Norwegia 245.5 Vikersund 2017
336 Fuhre Jan Norwegia 169.0 Vikersund 2013
337 Fystro Eirik Leander Norwegia 198.5 Vikersund 2018
338 Gangnes Kenneth Norwegia 248.5 Vikersund 2016
339 Granerud Halvor Egner Norwegia 240.0 Vikersund 2016
340 Grimsrud Simen Key Norwegia 203.0 Vikersund 2013
341 Hafslund Oscar Alexander Norwegia 196.5 Vikersund 2016
342 Hagehaugen Sigmund Norwegia 215.0 Vikersund 2012
343 Hagemoen Bjoern Einar Norwegia 206.0 Oberstdorf 2011
344 Hagemoen Leif Marius Norwegia 150.0 Vikersund 2016
345 Hagen Kjell-Jonny Norwegia 205.0 Oberstdorf 2001
346 Halvorsen Erik Norwegia 182.0 Kulm 1996
347 Halvorsen Espen Enger Norwegia 216.0 Vikersund 2015
348 Hammer Tord Markussen Norwegia 217.5 Vikersund 2016
349 Hansen Kim-Roar Norwegia 212.0 Vikersund 2004
350 Hauer Joachim Norwegia 243.0 Vikersund 2016
351 Haukedal Richard Norwegia 213.0 Vikersund 2017
352 Heger Per Sannes Norwegia 179.0 Vikersund 2011
353 Helgesen Haakon Norwegia 209.0 Vikersund 2007
354 Hellerud Andreas Myhre Norwegia 163.0 Vikersund 2012
355 Henningsen Alexander Norwegia 180.5 Vikersund 2016
356 Hilde Terje Norwegia 188.0 Planica 2008
357 Hilde Tom Norwegia 223.5 Vikersund 2011
358 Hoff Andreas Norwegia 159.0 Vikersund 2013
359 Hugaas Eivind Norwegia 206.5 Vikersund 2012
360 Hulloeen Benedik Netland Norwegia 212.0 Vikersund 2016
361 Ingebrigtsen Tommy Norwegia 231.0 Planica 2005
362 Ingvaldsen Ole Marius Norwegia 210.0 Vikersund 2011
363 Jacobsen Anders Norwegia 230.5 Planica 2010
364 Jahr Line Norwegia 155.0 Vikersund 2004
365 Johansen Marius Fredrik Norwegia 149.0 Vikersund 2012
366 Johansson Robert Norwegia 252.0 Vikersund 2017
367 Klemetsen Havard Norwegia 210.0 Vikersund 2016
368 Kokkonen Akseli Norwegia 213.5 Planica 2004
369 Korody Christian Norwegia 140.5 Vikersund 2016
370 Kvarstad Stian Norwegia 183.0 Vikersund 1998
371 Kvernberg Martin Norwegia 140.5 Vikersund 2012
372 Ladehaug Anders Norwegia 213.5 Vikersund 2018
373 Langgaerd Jonas Norwegia 177.5 Vikersund 2016
374 Lian Kristian Norwegia 143.0 Vikersund 2015
375 Lianes Tommy Norwegia 217.0 Vikersund 2011
376 Lie Havard Norwegia 192.5 Planica 1997
377 Lindvik Marius Norwegia 222.0 Planica 2018
378 Livelten Adrian Soerensen Norwegia 179.0 Vikersund 2015
379 Ljoekelsoey Roar Norwegia 230.5 Planica 2005
380 Lobben Thomas Norwegia 201.5 Planica 2003
381 Loe Jostein Norwegia 198.5 Vikersund 2015
382 Madsen Joergen Norwegia 214.5 Vikersund 2018
383 Maroe Idar Norwegia 187.0 Vikersund 2015
384 Moe Jon Haakon Norwegia 193.0 Vikersund 2012
385 Moen Fredrik Harr Norwegia 160.0 Vikersund 2007
386 Morka Terje Norwegia 156.0 Vikersund 2007
387 Myhre Sondre Norwegia 200.5 Vikersund 2012
388 Myhren Mats Bjerke Norwegia 201.5 Vikersund 2016
389 Naess Bard Norwegia 173.0 Vikersund 2007
390 Naesvold Kjell Andreas Norwegia 193.0 Vikersund 2015
391 Nedrejord Ole Mathis Norwegia 209.5 Vikersund 2018
392 Nihus Terje Norwegia 211.0 Vikersund 2000
393 Nygaard Christoffer Norwegia 202.5 Vikersund 2009
394 Oedegaard Jesper Norwegia 199.0 Vikersund 2018
395 Oesterhaug Even Waalen Norwegia 219.0 Vikersund 2018
396 Olsen Kristian Kind Norwegia 177.0 Vikersund 2007
397 Olsen Simen Norwegia 176.0 Vikersund 2007
398 Opaas Vegard Norwegia 193.0 Planica 1987
399 Ostbakken Ole Norwegia 206.0 Vikersund 2000
400 Ottesen Lasse Norwegia 212.0 Planica 1997
401 Pedersen Robin Norwegia 200.0 Vikersund 2017
402 Pedersen Roensen Atle Norwegia 188.5 Kulm 2012
403 Pettersen Hans Christen Norwegia 155.0 Vikersund 2007
404 Pettersen Sigurd Norwegia 228.0 Planica 2005
405 Rastad Morten Oegar Norwegia 183.0 Vikersund 2013
406 Renmaelmo Erik Norwegia 191.0 Vikersund 2007
407 Rian Espen Norwegia 187.0 Vikersund 2011
408 Riiber Harald-Johnas Norwegia 181.5 Vikersund 2017
409 Ringen Sondre Norwegia 226.5 Vikersund 2018
410 Roee Espen Norwegia 226.0 Vikersund 2016
411 Romoeren Bjoern Einar Norwegia 239.0 Planica 2005
412 Saether Rishi Norwegia 198.5 Vikersund 2018
413 Sagbakken Kjell Erik Norwegia 211.0 Oberstdorf 2001
414 Sagbakken Mats K. Norwegia 163.5 Vikersund 2018
415 Sagen Anette Norwegia 174.5 Vikersund 2004
416 Sandaker Jon Petter Norwegia 193.5 Oberstdorf 1998
417 Sandell Jonas-Sloth Norwegia 208.0 Vikersund 2017
418 Sandholt Gard Norwegia 158.0 Vikersund 2007
419 Sandvold Tom Norwegia 190.0 Vikersund 2000
420 Sjoeen Phillip Norwegia 209.5 Vikersund 2015
421 Skeie Sondre Norwegia 131.0 Vikersund 2012
422 Skinnes Stian Andre Norwegia 167.0 Vikersund 2015
423 Sklett Vegard-Haukoe Norwegia 210.0 Oberstdorf 2010
424 Smeby Jostein Norwegia 211.0 Vikersund 2004
425 Sneli Tore S. Norwegia 207.0 Oberstdorf 2001
426 Soeberg Sigurd Nymoen Norwegia 236.5 Vikersund 2015
427 Soegard Jonas Gropen Norwegia 207.0 Vikersund 2018
428 Solem Morten Norwegia 185.5 Oberstdorf 2004
429 Solheim Erik Lycke Norwegia 172.0 Vikersund 2011
430 Stensrud Henning Norwegia 226.5 Planica 2005
431 Stjernen Andreas Norwegia 249.0 Vikersund 2016
432 Storlien Ole Martin Norwegia 155.0 Vikersund 2012
433 Stroemhaug Peder Skjaeret Norwegia 142.5 Vikersund 2018
434 Svendsen Sigurd Maehre Norwegia 149.0 Vikersund 2011
435 Swensen Vegard Norwegia 216.0 Vikersund 2015
436 Tandberg Kim-Arild Norwegia 163.0 Vikersund 2007
437 Tande Daniel Andre Norwegia 243.5 Planica 2018
438 Tiller Simen Norwegia 203.5 Vikersund 2018
439 Torgersen Hans Erik Norwegia 161.0 Vikersund 2013
440 Ulimoen Eirik Norwegia 209.5 Vikersund 2004
441 Velta Rune Norwegia 243.0 Vikersund 2012
442 Vilberg Andreas Norwegia 220.5 Vikersund 2011
443 Villumstad Fredrik Norwegia 204.0 Vikersund 2018
444 Wangen Erik Leine Norwegia 188.0 Vikersund 2004
445 Westerheim Oscar P. Norwegia 208.5 Vikersund 2018
446 Ystgaard Oddvar Norwegia 181.0 Vikersund 2012
447 Kampf Dietrich NRD 167.0 Oberstdorf 1973
448 Ostwald Klaus NRD 176.0 Planica 1979
449 Weisspflog Falko NRD 174.0 Oberstdorf 1976
450 Wolf Manfred NRD 165.0 Planica 1969
451 Wossipiwo Heinz NRD 169.0 Oberstdorf 1973
452 Zitzmann Axel NRD 170.0 Planica 1979
453 Bachleda Marcin Polska 201.5 Planica 2010
454 Biegun Krzysztof Polska 197.5 Oberstdorf 2013
455 Bobak Stanisław Polska 153.0 Oberstdorf 1981
456 Bojda Aleksander Polska 160.0 Harrachov 1996
457 Byrt Tomasz Polska 198.5 Planica 2011
458 Długopolski Krystian Polska 191.0 Vikersund 2004
459 Fijas Piotr Polska 194.0 Planica 1987
460 Fijas Tadeusz Polska 169.0 Harrachov 1985
461 Fortuna Wojciech Polska 132.0 Planica 1972
462 GwóĽdĽ Marek Polska 153.0 Kulm 1996
463 Hula Stefan Polska 236.0 Planica 2018
464 Kanik Dawid Polska 180.0 Harrachov 2013
465 Klimowski Zbigniew Polska 171.0 Oberstdorf 1992
466 Kłusek Bartłomiej Polska 192.0 Planica 2016
467 Kocyan Józef Polska 133.0 Vikersund 1967
468 Kot Jakub Polska 182.5 Oberstdorf 2010
469 Kot Maciej Polska 244.5 Vikersund 2017
470 Kowal Jan Polska 174.0 Oberstdorf 1992
471 Kruczek Łukasz Polska 186.0 Planica 2001
472 Kubacki Dawid Polska 236.5 Planica 2018
473 Kukuła Artur Polska 187.0 Harrachov 2013
474 Łaciak Antoni Polska 123.0 Kulm 1962
475 Łoniewski Jan Polska 132.0 Kulm 1982
476 Malik Janusz Polska 155.0 Oberstdorf 1984
477 Malik Zbigniew Polska 128.0 Vikersund 1986
478 Małysz Adam Polska 230.5 Vikersund 2011
479 Mateja Robert Polska 205.5 Planica 2007
480 M±dry Jarosław Polska 161.0 Harrachov 1989
481 Miętus Krzysztof Polska 210.0 Vikersund 2012
482 Młynarczyk Andrzej Polska 147.0 Kulm 1996
483 Moskal Alojzy Polska 174.0 Harrachov 1989
484 Murańka Klemens Polska 221.5 Planica 2015
485 Papierz Bogdan Polska 162.0 Planica 1987
486 Pochwała Tomasz Polska 195.0 Harrachov 2002
487 Przybyła Józef Polska 143.0 Planica 1968
488 Rutkowski Łukasz Polska 203.0 Kulm 2010
489 Rutkowski Mateusz Polska 201.5 Planica 2004
490 Skupień Wojciech Polska 190.5 Planica 2004
491 Stękała Andrzej Polska 235.0 Vikersund 2016
492 Stoch Kamil Polska 251.5 Planica 2017
493 ¦liwka Grzegorz Polska 133.0 Vikersund 2000
494 ¦liż Rafał Polska 199.0 Planica 2010
495 Tajner Tomisław Polska 195.0 Harrachov 2002
496 Wala Piotr Polska 128.0 Kulm 1962
497 Witke Robert Polska 131.0 Kulm 1986
498 Wolny Jakub Polska 211.5 Planica 2018
499 Ziobro Jan Polska 216.0 Oberstdorf 2017
500 Zniszczoł Aleksander Polska 213.0 Kulm 2015
501 Zwijacz Bogdan Polska 153.0 Oberstdorf 1984
502 Żyła Piotr Polska 245.5 Vikersund 2017
503 Bazhenov Aleksandr Rosja 176.0 Planica 2017
504 Boyarintsev Vladislav Rosja 190.0 Kulm 2015
505 Buyvolov Alexey Rosja 150.0 Planica 2013
506 Chaadaev Petr Rosja 197.5 Kulm 2006
507 Chervyakov Georgiy Rosja 156.0 Planica 2010
508 Fatchullin Ildar Rosja 182.0 Kulm 2006
509 Hazetdinov Ilmir Rosja 193.5 Vikersund 2016
510 Ipatov Dimitry Rosja 204.0 Planica 2007
511 Kalinitschenko Anton Rosja 189.0 Vikersund 2012
512 Karelin Pavel Rosja 208.0 Planica 2011
513 Khamidullin Artur Rosja 178.0 Planica 1997
514 Klimov Evgeniy Rosja 223.0 Planica 2018
515 Kornilov Denis Rosja 232.0 Vikersund 2012
516 Maksimochkin Mikhail Rosja 208.0 Planica 2015
517 Nazarov Mikhail Rosja 216.0 Planica 2018
518 Oshepkov Stanislav Rosja 163.5 Planica 2010
519 Romashov Alexey Rosja 212.5 Planica 2017
520 Rosliakov Ilja Rosja 205.0 Planica 2009
521 Sardyko Alexander Rosja 177.5 Planica 2012
522 Silaev Alexey Rosja 191.5 Planica 2004
523 Trofimov Roman Sergeevich Rosja 186.0 Planica 2010
524 Vassiliev Dimitry Rosja 233.5 Vikersund 2015
525 Spulber Florin Rumunia 118.0 Borsa 1999
526 Torok Eduard Rumunia 128.0 Engelberg 2013
527 Tudor Remus Rumunia 125.0 Klingenthal 2012
528 Bielcik Marian Słowacja 171.0 Kulm 1996
529 Formanek Miroslav Słowacja 180.5 Oberstdorf 2001
530 Lichy Patrik Słowacja 140.5 Harrachov
531 Mesik Martin Słowacja 195.5 Kulm 2006
532 Mistrik Matus Słowacja 124.0 Zakopane
533 Nosal Mojmir Słowacja 129.0 Zakopane
534 Orsula Dusan Słowacja 126.0 Harrachov 2002
535 Rosko Vladimir Słowacja 182.0 Harrachov 1996
536 Sindler Denis Słowacja 128.0 Zakopane
537 Uram Matej Słowacja 194.0 Oberstdorf 2001
538 Zelencik Jan Słowacja 164.0 Oberstdorf 1996
539 Zmoray Tomas Słowacja 173.5 Planica 2009
540 Babnik Tim Słowenia 137.0 Planica 2012
541 Bartol Gasper Słowenia 201.0 Planica 2012
542 Bartol Tilen Słowenia 247.5 Planica 2018
543 Benedik Matic Słowenia 194.5 Planica 2013
544 Benkovic Rok Słowenia 226.0 Planica 2005
545 Berlot Gasper Słowenia 178.0 Planica 2011
546 Bilban Blaz Słowenia 188.0 Planica 2000
547 Bogataj Jure Słowenia 199.5 Planica 2005
548 Bogataj Tine Słowenia 192.0 Planica 2018
549 Brnot Luka Słowenia 183.0 Planica 2010
550 Capuder Martin Słowenia 159.0 Planica 2017
551 Cvetko Gasper Słowenia 197.0 Planica 2002
552 Damjan Anze Słowenia 190.0 Planica 2009
553 Damjan Jernej Słowenia 228.5 Kulm 2018
554 Dezman Nejc Słowenia 224.0 Vikersund 2017
555 Dobovsek Matej Słowenia 202.0 Harrachov 2011
556 Druzina Jan Słowenia 185.0 Planica 2011
557 Fabijan Nik Słowenia 192.0 Planica 2017
558 Franc Urban Słowenia 190.0 Kulm 1996
559 Fras Damjan Słowenia 204.0 Planica 2002
560 Grm David Słowenia 187.0 Planica 2016
561 Hlebanja Ales Słowenia 218.0 Planica 2016
562 Hrgota Robert Słowenia 210.0 Planica 2009
563 Hvala Jaka Słowenia 213.0 Planica 2012
564 Iskra Branko Słowenia 208.0 Planica 2007
565 Janus Goran Słowenia 205.5 Planica 1997
566 Jelar Ziga Słowenia 230.0 Planica 2018
567 Jelenko Marjan Słowenia 192.0 Planica 2017
  Jerman Jure Słowenia 192.0 Harrachov 1996
569 Judez Dejan Słowenia 195.0 Planica 2011
570 Justin Rok Słowenia 190.5 Planica 2015
571 Juvancic Rok Słowenia 205.0 Planica 2018
572 Kern Andraz Słowenia 151.5 Vikersund 2004
573 Klinec Gasper Słowenia 185.0 Oberstdorf 2010
574 Kramarsic Matic Słowenia 228.0 Planica 2016
575 Kranjec Robert Słowenia 244.0 Vikersund 2012
576 Krapez David Słowenia 191.0 Planica 2017
577 Kus Jan Słowenia 222.0 Planica 2018
578 Kveder Miha Słowenia 217.0 Planica 2016
579 Lang Grega Słowenia 203.5 Planica 2000
580 Lanisek Anze Słowenia 218.0 Vikersund 2017
581 Lavtizar Anze Słowenia 211.0 Kulm 2018
582 Lebar Matej Słowenia 185.0 Planica 2016
583 Likar Matej Słowenia 200.0 Planica 2017
584 Mandl Rok Słowenia 219.0 Planica 2010
585 Mandl Ziga Słowenia 193.0 Planica 2015
586 Medved Igor Słowenia 206.0 Planica 2001
587 Meznar Mitja Słowenia 198.0 Planica 2017
588 Modic Andraz Słowenia 213.0 Planica 2017
589 Naglic Tomaz Słowenia 225.5 Planica 2018
590 Norcic Bine Słowenia 171.0 Planica 2003
591 Osterc Aljaz Słowenia 198.0 Planica 2018
592 Pavlic Blaz Słowenia 231.0 Planica 2017
593 Pavlovcic Bor Słowenia 230.0 Planica 2018
594 Petek Lojze Słowenia 189.0 Planica 2017
595 Peterka Primoz Słowenia 212.0 Planica 2000
596 Peterka Uros Słowenia 158.0 Planica 2002
597 Pikl Primoz Słowenia 208.0 Planica 2007
598 Pograjc Andraz Słowenia 213.0 Planica 2015
599 Prevc Cene Słowenia 226.5 Planica 2018
600 Prevc Domen Słowenia 243.5 Vikersund 2017
601 Prevc Peter Słowenia 250.0 Vikersund 2015
602 Prislic Ernest Słowenia 246.0 Planica 2016
603 Pungertar Matjaz Słowenia 210.0 Planica 2010
604 Radelj Jure Słowenia 197.5 Planica 1997
605 Robnik Gorazd Słowenia 201.0 Planica 2006
606 Rogelj Urban Słowenia 184.0 Planica 2018
607 Roglic Primoz Słowenia 183.0 Oberstdorf 2011
608 Rus Jaka Słowenia 209.0 Kulm 2018
609 Samec Matevz Słowenia 205.0 Planica 2017
610 Sarc Leon Słowenia 200.0 Planica 2016
611 Semenic Anze Słowenia 238.0 Planica 2017
612 Silih Zak Słowenia 193.0 Planica 2017
613 Sinkovec Jure Słowenia 215.0 Vikersund 2012
614 Sparovec Matevz Słowenia 209.0 Planica 2007
615 Stemberger Matija Słowenia 178.0 Planica 2017
616 Stupar Gasper Słowenia 162.0 Planica 2018
617 Stupar Zan Słowenia 155.0 Planica 2017
618 Susnik Urban Słowenia 176.0 Planica 2017
619 Tadic Saso Słowenia 188.0 Planica 2009
620 Tarman Rok Słowenia 215.0 Planica 2018
621 Tepes Jurij Słowenia 244.0 Planica 2015
622 Tesovnik Jaka Słowenia 188.0 Planica 2016
623 Trcek Gaj Słowenia 193.0 Planica 2008
624 Urbanc Rok Słowenia 197.0 Planica 2005
625 Vitez Patrik Słowenia 144.0 Planica 2018
626 Vodan Aljaz Słowenia 211.0 Planica 2017
627 Vodan Gasper Słowenia 185.0 Oberstdorf 2012
628 Vrhovnik Blaz Słowenia 182.5 Planica 2002
629 Vrhovnik Vid Słowenia 187.0 Planica 2018
630 Zagar Rozle Słowenia 205.0 Kulm 2016
631 Zima Rok Słowenia 174.5 Oberstdorf 2011
632 Zivic Milan Słowenia 201.0 Planica 2005
633 Zonta Peter Słowenia 188.5 Planica 2002
634 Zujic Dejan Słowenia 153.0 Oberstdorf 2013
635 Zupan Bine Słowenia 204.0 Planica 2006
636 Zupan Primoz Słowenia 180.0 Planica 2005
637 Zupan-Urh Primoz Słowenia 183.5 Planica 2001
638 Zupancic Denis Słowenia 151.0 Planica 2011
639 Zupancic Miran Słowenia 202.0 Oberstdorf 2012
640 Ammann Simon Szwajcaria 239.5 Vikersund 2017
641 Anken Vital Szwajcaria 175.0 Oberstdorf 2012
642 Deschwanden Gregor Szwajcaria 230.0 Planica 2018
643 Egloff Luca Szwajcaria 204.0 Planica 2018
644 Freiholz Sylvain Szwajcaria 196.0 Planica 1999
645 Grigoli Marco Szwajcaria 197.0 Planica 2012
646 Guignard Antoine Szwajcaria 164.5 Oberstdorf 2008
647 Hauswirth Sandro Szwajcaria 179.0 Vikersund 2018
648 Kaelin Pascal Szwajcaria 208.0 Kulm 2018
649 Karlen Gabriel Szwajcaria 196.5 Planica 2017
650 Klaesi Felix Szwajcaria 193.5 Oberstdorf 2013
651 Küttel Andreas Szwajcaria 222.0 Planica 2006
652 Landert Guido Szwajcaria 208.0 Planica 2008
653 Möllinger Michael Szwajcaria 203.5 Planica 2003
654 Peier Killian Szwajcaria 188.0 Planica 2017
655 Reuteler Bruno Szwajcaria 191.0 Planica 1997
656 Schuler Andreas Szwajcaria 213.0 Oberstdorf 2017
657 Steinauer Marco Szwajcaria 195.0 Planica 2007
658 Vogel Marc Szwajcaria 176.0 Vikersund 2004
659 Zuend Stefan Szwajcaria 191.0 Planica 1991
660 Aren Andreas Szwecja 200.0 Planica 2008
661 Balkasen Fredrik Szwecja 190.0 Vikersund 2011
662 Erikson Johan Szwecja 202.0 Oberstdorf 2004
663 Gashi Besnik Szwecja 130.0 Lillehammer
664 Grimholm Isak Szwecja 207.5 Planica 2007
665 Grimholm Jakob Szwecja 161.5 Kulm 2006
666 Jaafs Kristoffer Szwecja 197.0 Planica 2001
667 Martinsson Mikael Szwecja 181.0 Planica 1991
668 Mitz Alexander Szwecja 140.0 Oberstdorf
669 Nordin Carl Szwecja 187.0 Planica 2008
670 Olsson Helena Szwecja 174.5 Vikersund 2004
671 Bedir Muhammet Ali Turcja 139.0 Lillehammer 2015
672 Demirci Baris Turcja 123.0 - 2006
673 Gungen Muhammed Munir Turcja 145.0 Ruka 2016
674 Yuksel Faik Turcja 138.0
675 Boshchuk Volodymyr Ukraina 188.5 Planica 2009
676 Lazarovych Oleksander Ukraina 178.5 Oberstdorf 2008
677 Shumbarets Vitaliy Ukraina 189.5 Planica 2009
678 Alborn Alan USA 221.5 Planica 2002
679 Alexander Nicholas USA 185.0 Planica 2016
680 Bickner Kevin USA 244.5 Vikersund 2017
681 Brown AJ USA 200.0 Planica 2017
682 Denney Jeff USA 165.0 Vikersund 2004
683 Fairall Nicholas USA 208.0 Planica 2013
684 Fletcher Bryan USA 173.5 Planica 2012
685 Frenette Peter USA 184.0 Planica 2011
686 Friberg Christian USA 137.0 Park City 2011
687 Glasder Michael USA 209.0 Oberstdorf 2017
688 Holland Mike USA 186.0 Planica 1985
689 Johnson Anders USA 179.0 Planica 2015
690 Jones Clint USA 200.0 Planica 2003
691 Lamb Chris USA 191.5 Kulm 2009
692 Larson Casey USA 216.5 Vikersund 2017
693 Loomis Ben USA 136.0 Iron Mountain
694 Rhoads William USA 207.0 Planica 2017
695 Schwall Tommy USA 178.0 Planica 2003
696 Van Lindsey USA 171.0 Vikersund 2004
697 Wallace Brian USA 136.0 Park City 2011
698 Welch Brian USA 148.0 Vikersund 2004
699 Geller Gabor Węgry 139.0 1980
700 Geller Laszlo Węgry 137.0 Kulm 1965
701 Lock Jake Wielka Brytania 129.0 Park City 2015
702 Lock Robert Wielka Brytania 130.0 Park City 2015
703 Adami Giancarlo Włochy 141.5 Vikersund 2004
704 Beltrame Marco Włochy 186.0 Planica 2005
705 Bresadola Davide Włochy 204.5 Planica 2012
706 Cecon Federico Włochy 171.0 Planica 2018
707 Cecon Roberto Włochy 207.5 Planica 2003
708 Chiapolino Stefano Włochy 172.0 Vikersund 2004
709 Colloredo Sebastian Włochy 221.0 Planica 2017
710 Costa Samuel Włochy 204.0 Planica 2017
711 de Crignis Alessio Włochy 155.0 Planica 2012
712 Dellasega Diego Włochy 193.5 Planica 2011
713 Dellasega Roberto Włochy 192.5 Planica 2010
714 Insam Alex Włochy 232.5 Planica 2017
715 Lunardi Ivan Włochy 181.0 Kulm 2000
716 Morassi Andrea Włochy 216.5 Planica 2012
717 Tsakadze Kakhaber ZSRR 142.0 Vikersund 1967
718 Zakharov Vadim ZSRR 154.0 Kransoyarsk 1985

oprac. Skokinarciarskie.pl, pomoc Paweł Borkowski, Piotr Cholewa, Maciej Kopański
« powrót do strony głównej
Rekordy życiowe skoczków narciarskich
Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2019 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
02:00
CoC Sapporo
08:00
P¦ kobiet Zao
08:30
CoC kobiet Planica
09:00
P¦ kobiet Zao
konkurs druż.
09:10
CoC kobiet Planica
10:00
CoC kobiet Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
15:00
P¦ Zakopane
seria próbna
15:15
FIS Cup Planica
konkurs ind.
16:15
P¦ Zakopane
konkurs druż.
20 stycznia 2019 (niedziela)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
06:45
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
08:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Dawid Kubacki
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Stephan Leyhe
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Robert Johansson
David Siegel
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »