Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2020
Najbliższe zawody
14.08.2020
Frenstat HS-0
CoC

Jeżeli znasz rekord życiowy jakiego¶ zawodnika, którego nie ma na li¶cie, lub znalazłe¶ bł±d - prze¶lij nam informację z odległo¶ci±, miejscem i rokiem osi±gnięcia wyniku przez skoczka na adres redakcja@skokinarciarskie.pl.

Stan na dzień: 16.02.2020

Rekordy życiowe
zawodnik kraj odległo¶ć miejsce rok
1 Aigner Clemens Austria 216.5 Kulm 2018
2 Altenburger Florian Austria 198.5 Kulm 2018
3 Aschenwald Patrick Austria 147.0 Kulm 2012
4 Aschenwald Philipp Austria 229.0 Kulm 2020
5 Becker Stefan Austria 202.0 Kulm 2005
6 Bergmann Lukas Austria 191.0 Kulm 2010
7 Bieler Christoph Austria 197.0 Planica 2008
8 Denifl Wilhelm Austria 213.0 Planica 2012
9 Diethart Thomas Austria 192.5 Harrachov 2014
10 Dilitz Lukas Austria 160.0 Kulm 2012
11 Dorner Karl-Heinz Austria 207.0 Oberstdorf 2001
12 Druml Matija Austria 201.0 Planica 2005
  Eberl Reinhard Austria 201.0 Kulm 2000
14 Eggenhofer Markus Austria 199.0 Kulm 2015
15 Eigentler Markus Austria 201.5 Kulm 2003
16 Fallmann David Austria 202.0 Oberstdorf 2012
17 Felder Andreas Austria 191.0 Planica 1987
18 Fettner Manuel Austria 235.5 Vikersund 2017
19 Fritz Martin Austria 189.0 Planica 2016
20 Ganster Eva Austria 167.0 Kulm 1997
21 Goldberger Andreas Austria 225.0 Planica 2000
22 Greiderer Simon Austria 188.5 Vikersund 2015
23 Gruber Bernhard Austria 206.0 Planica 2008
24 Gugg Florian Austria 204.0 Kulm 2016
25 Hayboeck Alexander Austria 202.0 Kulm 2015
26 Hayboeck Michael Austria 241.5 Planica 2015
27 Hayboeck Stefan Austria 221.0 Kulm 2016
28 Hoerl Jan Austria 212.5 Oberstdorf 2019
29 Hofer Thomas Austria 210.5 Planica 2016
30 Höllwarth Martin Austria 222.5 Planica 2005
31 Hörl Thomas Austria 224.5 Planica 2000
32 Horngacher Stefan Austria 203.5 Planica 2001
33 Huber Daniel Austria 231.0 Planica 2018
34 Huber Stefan Austria 228.0 Kulm 2020
35 Huter Christoph Austria 201.0 Kulm 2005
36 Innauer Mario Austria 168.5 Harrachov 2011
37 Iraschko-Stolz Daniela Austria 200.0 Kulm 2003
38 Kaiser Stefan Austria 199.5 Planica 2008
39 Kaltenböck Bastian Austria 195.0 Planica 2003
40 Keil Daniel Austria 207.0 Kulm 2018
  Koch Bjoern Austria 207.0 Kulm 2015
42 Koch Martin Austria 241.5 Vikersund 2011
43 Kofler Andreas Austria 233.0 Vikersund 2012
44 Kogler Armin Austria 180.0 Oberstdorf 1981
45 Kraft Stefan Austria 253.5 Vikersund 2017
46 Kreiner David Austria 198.0 Planica 2008
47 Lackner Daniel Austria 202.5 Kulm 2006
48 Lackner Thomas Austria 178.0 Planica 2015
49 Leitner Clemens Austria 203.0 Kulm 2020
50 Liegl Florian Austria 214.5 Planica 2003
51 Loitzl Wolfgang Austria 213.5 Planica 2010
52 Metzler Bernhard Austria 200.0 Vikersund 2004
53 Morgenstern Thomas Austria 232.0 Planica 2011
54 Mueller Lukas Austria 214.0 Planica 2012
55 Mueller Roland Austria 219.0 Vikersund 2004
56 Nagiller Christian Austria 203.0 Planica 2003
57 Nagiller Martin Austria 170.0 Oberstdorf 2012
58 Ortner Thomas Austria 154.0 Kulm 2016
59 Pauli Arthur Austria 206.5 Planica 2007
60 Pichelmayer Marco Austria 186.0 Kulm 2016
61 Poppinger Manuel Austria 222.5 Vikersund 2016
62 Reiter Christian Austria 189.0 Kulm 2012
63 Schiffner Markus Austria 218.0 Planica 2017
64 Schlierenzauer Gregor Austria 243.5 Vikersund 2011
65 Schmalnauer Maximilian Austria 221.0 Kulm 2018
66 Schmid Martin Austria 170.0 Kulm 2016
67 Schnabl Karl Austria 151.0 Kulm 1975
68 Schneider Balthasar Austria 216.5 Vikersund 2004
69 Schuhmacher Lukas Austria 148.0 Kulm 2016
70 Schuster Werner Austria 158.0 Copper Peak 1994
71 Schwarzenberger Reinhard Austria 202.0 Oberstdorf 2001
72 Steindl Fabian Austria 229.0 Kulm 2016
73 Thurnbichler Stefan Austria 224.0 Planica 2003
74 Thurnbichler Thomas Austria 210.0 Oberstdorf 2013
75 Wallner Matthias Austria 158.0 Copper Peak 1994
76 Widhölzl Andreas Austria 231.0 Planica 2005
77 Wohlgenannt Ulrich Austria 203.5 Oberstdorf 2019
78 Zauner David Austria 223.0 Planica 2010
79 Anisimov Maksim Białoru¶ 176.0 Oberstdorf 2004
80 Fartunov Petar Bułgaria 175.0 Planica 2009
81 Pavlov Bogomil Bułgaria 133.0 Planica 2011
82 Sotirov Zacharij Bułgaria 162.0 Kulm 1991
83 Zografski Vladimir Bułgaria 214.0 Planica 2019
84 Chen Zhe Chiny 123.0 Planica 2020
85 Li Chao Chiny 128.5 Planica 2020
86 Tian Zhandong Chiny 123.0 Planica 2020
87 Yang Guang Chiny 123.5 Planica 2020
88 Slusny Miroslav Czechosłowacja 170.0 Harrachov 1983
89 Balcar Jan Czechy 203.0 Harrachov 1996
90 Cikl Martin Czechy 188.0 Planica 2008
91 Dolezal Michal Czechy 199.0 Harrachov 1996
92 Hajek Antonin Czechy 236.0 Planica 2010
93 Hlava Jakub Czechy 189.5 Planica 2000
94 Hlava Lukas Czechy 217.5 Planica 2013
95 Janda Jakub Czechy 218.0 Vikersund 2012
96 Jiroutek Jakub Czechy 201.0 Harrachov 1996
97 Kadlec Milos Czechy 163.0 Vikersund 2015
98 Koudelka Roman Czechy 229.0 Planica 2017
99 Kozisek Cestmir Czechy 226.0 Vikersund 2016
100 Matura Jan Czechy 224.5 Vikersund 2013
101 Mazoch Jan Czechy 202.5 Planica 2005
102 Mazoch Jiri Czechy 141.5 Harrachov 2013
103 Parma jr. Jiri Czechy 154.0 Kulm 2003
104 Ploc Pavel Czechy 181.0 Harrachov 1983
105 Polasek Viktor Czechy 222.0 Vikersund 2017
106 Ripper David Czechy 157.0 Harrachov 2013
107 Sakala Filip Czechy 206.0 Planica 2019
108 Sakala Jaroslav Czechy 202.5 Kulm 2000
109 Sedlak Borek Czechy 208.0 Oberstdorf 2010
110 Stursa Vojtech Czechy 201.5 Planica 2017
111 Suchacek Jakub Czechy 198.0 Planica 1997
112 Vaculik Frantisek Czechy 143.5 Vikersund 2007
113 Vaculik Ondrej Czechy 183.5 Planica 2009
114 Vancura Tomas Czechy 225.0 Planica 2017
115 Vodseldalek Ales Czechy 171.0 Planica 2008
  Vodseldalek Ales Czechy 171.0 Planica 2008
117 Nygaard Andreas Bjelke Dania 137.0 Lillehammer
118 Aigro Artti Estonia 228.0 Planica 2019
119 Hein Jouko Estonia 122.0 Vikersund 1998
120 Juris Jaan Estonia 193.0 Kulm 2003
121 Nomme Martti Estonia 183.0 Planica 2018
122 Nurmsalu Kaarel Estonia 213.0 Planica 2017
123 Salumäe Jens Estonia 195.0 Planica 2004
124 Aalto Antti Finlandia 225.5 Kulm 2020
125 Ahonen Janne Finlandia 233.5 Planica 2005
126 Alamommo Andreas Finlandia 221.5 Planica 2018
127 Asikainen Lauri Finlandia 196.0 Planica 2015
128 Hakola Lauri Finlandia 192.5 Vikersund 2004
129 Happonen Janne Finlandia 240.0 Vikersund 2011
130 Hautamäki Jussi Finlandia 204.0 Planica 2001
131 Hautamäki Matti Finlandia 235.5 Planica 2005
132 Heiskanen Sami Finlandia 185.5 Oberstdorf 2013
133 Ikonen Joonas Finlandia 193.5 Planica 2006
134 Jussilainen Risto Finlandia 224.5 Planica 2005
135 Kaitainen Jouni Finlandia 201.5 Planica 2003
136 Kantee Ville Finlandia 223.5 Planica 2000
137 Keituri Kalle Finlandia 205.5 Planica 2005
138 Kiuru Tami Finlandia 221.5 Planica 2004
139 Klinga Sebastian Finlandia 167.0 Kulm 2016
140 Koivuranta Anssi Finlandia 214.5 Planica 2009
141 Kovaljeff Kai Finlandia 172.5 Oberstdorf 2009
142 Kytosaho Niko Finlandia 150.0 Kuusamo 201x
143 Laitinen Mika Finlandia 189.0 Harrachov 1996
144 Lappi Arttu Finlandia 204.0 Vikersund 2007
145 Larinto Ville Finlandia 214.0 Planica 2017
146 Lindström Veli-Matti Finlandia 225.5 Planica 2003
147 Maatta Jarkko Finlandia 213.0 Planica 2015
148 Miettinen Juha Finlandia 179.0 Vikersund 2004
149 Muotka Olli Finlandia 226.0 Vikersund 2011
150 Niemi Sami Finlandia 151.0 Vikersund 2009
151 Nieminen Toni Finlandia 203.0 Planica 1994
152 Nikkola Ari-Pekka Finlandia 183.0 Kulm 1996
153 Nousiainen Eetu Finlandia 212.0 Oberstdorf 2019
154 Nykänen Matti Finlandia 191.0 Planica 1985
155 Olli Harri Finlandia 225.5 Oberstdorf 2009
156 Pekkala Olli Finlandia 206.5 Vikersund 2004
157 Pohjola Arttu Finlandia 157.5 Kulm 2020
158 Ruotsalainen Juhani Finlandia 162.0 Planica 1972
159 Ruuskanen Juha-Matti Finlandia 190.5 Vikersund 2004
160 Salminen Pekka Finlandia 201.5 Oberstdorf 2004
161 Soininen Jani Finlandia 203.5 Planica 1997
162 Valta Ossi-Pekka Finlandia 163.0 Oberstdorf 2013
163 Ylijärvi Janne Finlandia 198.5 Planica 2002
164 Yliriesto Kimmo Finlandia 209.0 Planica 2002
165 Braud Francois Francja 161.0 Planica 2011
166 Chedal Emmanuel Francja 215.5 Planica 2009
167 Chevalier-Girod Lucas Francja 189.0 Planica 1999
168 Descombes Sevoie Vincent Francja 230.5 Vikersund 2016
169 Dessum Nicolas Francja 207.5 Planica 2003
170 Gay Jerome Francja 183.5 Planica 1997
171 Jean-Prost Nicolas Francja 205.0 Planica 1997
172 Laheurte Maxime Francja 212.0 Planica 2011
173 Lamy Chappuis Jason Francja 209.5 Planica 2007
174 Lamy Chappuis Ronan Francja 196.5 Kulm 2015
175 Lazzaroni David Francja 212.5 Planica 2008
176 Learoyd Jonathan Francja 201.0 Vikersund 2019
177 Mabboux Alexandre Francja 164.0 Oberstdorf 2012
178 Mayer Nicolas Francja 183.0 Planica 2011
179 Morel Yohann Francja 174.0 Planica 2009
180 Robe Pierre Emanuel Francja 156.5 Oberstdorf 2008
181 Santiago Remi Francja 195.5 Harrachov 2002
182 Viry David Francja 184.5 Oberstdorf 2013
183 Polychronidis Nico Grecja 186.0 Oberstdorf 2013
184 Sarkisiani Artur Gruzja 125.0 - -
185 Rivera Jose Hiszpania 105.0 Thunder Bay 1982
186 Sola Bernat Hiszpania 141.0 Kulm 1986
187 de Wit Ruben Holandia 128.0
188 Kreuzer Christoph Holandia 162.0 Planica 2002
189 van Baarle Boy Holandia 197.0 Kulm 2005
190 van der Aalst Oldrik Holandia 133.0 Oberhof
191 Endo Shuji Japonia 169.5 Oberstdorf 2010
192 Funaki Kazuyoshi Japonia 206.5 Planica 1999
193 Harada Masahiko Japonia 197.0 Planica 1999
194 Higashi Akira Japonia 212.5 Planica 2004
195 Ichinohe Tsuyoshi Japonia 179.0 Vikersund 2004
196 Ito Daiki Japonia 243.0 Vikersund 2017
197 Ito Kenshiro Japonia 183.5 Planica 2016
198 Ito Masamitsu Japonia 146.0 Planica 2018
199 Kaneko Yusuke Japonia 185.0 Vikersund 2004
200 Kasai Noriaki Japonia 241.5 Vikersund 2017
201 Kobayashi Junshiro Japonia 239.5 Planica 2018
202 Kobayashi Ryoyu Japonia 252.0 Planica 2019
203 Miyahira Hideharu Japonia 213.5 Planica 2003
204 Nakamura Kazuhiro Japonia 198.5 Planica 2000
205 Nakamura Naoki Japonia 219.0 Planica 2019
206 Nishikata Jinya Japonia 181.0 Kulm 1996
207 Nishishita Kazuki Japonia 174.0 Vikersund 2004
208 Okabe Takanobu Japonia 217.5 Planica 2006
209 Osanai Yoshihiko Japonia 140.5 Oberstdirf 2009
210 Saitoh Hiroya Japonia 188.5 Planica 1997
211 Sakuyama Kento Japonia 206.0 Vikersund 2015
212 Sato Keiichi Japonia 197.5 Kulm 2020
213 Sato Yukiya Japonia 232.0 Vikersund 2019
214 Shimizu Reruhi Japonia 195.0 Planica 2013
215 Takano Teppei Japonia 188.0 Planica 2003
216 Takeuchi Taku Japonia 240.0 Vikersund 2016
217 Tochimoto Shohei Japonia 223.0 Vikersund 2016
218 Umezaki Keita Japonia 160.5 Kulm 2006
219 Watase Yuta Japonia 216.5 Vikersund 2012
220 Yamada Hiroki Japonia 176.0 Oberstdorf 2004
221 Yoshioka Kazuya Japonia 200.0 Oberstdorf 2001
222 Yumoto Fumihisa Japonia 203.0 Vikersund 2011
223 Debelak Matjaz Jugosławia 185.0 Planica 1985
224 Boyd-Clowes Mackenzie Kanada 224.0 Planica 2016
225 Collins Steve Kanada 170.0 Harrachov 1980
226 de Leeuw Yukon Kanada 140.0 Park City
227 Korek Dusty Kanada 132.5 Park City
228 Mitchell Eric Kanada 136.0 Vancouver 2010
229 Morrice Trevor Kanada 174.0 Planica 2015
230 Read Stefan Kanada 191.5 Planica 2007
231 Rowley Matthew Kanada 140.0 Vancouver
232 Soukup Matthew Kanada 203.0 Planica 2019
233 Filimonov Stanislav Kazachstan 175.0 Kulm 2000
234 Gaiduk Pavel Kazachstan 158.0 Kulm 2000
235 Karaulov Ivan Kazachstan 185.0 Oberstdorf 2004
236 Karpenko Nikolay Kazachstan 181.5 Planica 2009
237 Korobov Alexander Kazachstan 140.0 Kulm 1996
238 Korolev Alexey Kazachstan 190.0 Planica 2009
239 Levkin Yevgeniy Kazachstan 145.0 Planica 2012
240 Muminov Sabirzhan Kazachstan 182.0 Planica 2017
241 Pchelintsev Alexey Kazachstan 153.5 Oberstdorf 2012
242 Polunin Maxim Kazachstan 130.5 Vikersund 2000
243 Sokolenko Konstantin Kazachstan 165.0 Planica 2017
244 Takhtakhunov Assan Kazachstan 156.0 Oberstdorf 2008
245 Tkachenko Sergey Kazachstan 199.5 Vikersund 2019
246 Zhaparov Marat Kazachstan 185.0 Planica 2017
247 Zhaparov Radik Kazachstan 196.5 Planica 2007
248 Chvykov Dmitry Kirgistan 124.0 Innsbruck 2002
249 Choi Heung Chul Korea Pd. 207.5 Planica 2008
250 Choi Seou Korea Pd. 184.0 Planica 2015
251 Kang Chil-Ku Korea Pd. 178.0 Planica 2002
252 Kim Hyun-Ki Korea Pd. 190.5 Planica 2008
253 Nezhborts Kristaps Łotwa 123.0 Val di Fiemme 2013
254 Althaus Daniel Niemcy 195.0 Oberstdorf 2013
255 Audenrieth Roland Niemcy 192.5 Planica 2001
256 Bader Ferdinand Niemcy 213.0 Vikersund 2004
257 Bodmer Pascal Niemcy 189.5 Oberstdorf 2011
258 Boesl Wolfgang Niemcy 195.0 Planica 2016
259 Bogner Tobias Niemcy 201.0 Oberstdorf 2012
260 Bracht Kai Niemcy 206.0 Planica 2006
261 Brodauf Felix Niemcy 159.0 Oberstdorf 2013
262 Bruder Christian Niemcy 184.5 Planica 2005
263 Duffner Christof Niemcy 219.0 Planica 2001
264 Eisenbichler Markus Niemcy 248.0 Planica 2017
265 Else Dirk Niemcy 205.0 Planica 2000
266 Faller Nico Niemcy 145.0 Klingenthal
267 Fendt Christian Niemcy 170.0 Oberstdorf 2011
268 Freitag Richard Niemcy 243.0 Planica 2018
269 Freund Severin Niemcy 245.0 Vikersund 2015
270 Ganserer Marc Niemcy 195.0 Oberstdorf 2013
271 Gebstedt Ralph Niemcy 194.0 Harrachov 1991
272 Geiger Karl Niemcy 243.5 Planica 2017
273 Hamann Martin Niemcy 224.0 Oberstdorf 2019
274 Hannawald Sven Niemcy 220.0 Planica 2002
275 Heinzmann Bernd Niemcy 178.0 Kulm 2010
276 Hermann Nico Niemcy 156.0 Oberstdorf 2013
277 Herr Alexander Niemcy 203.5 Kulm 2006
278 Herrmann Michael Niemcy 190.0 Oberstdorf 2013
279 Hocke Stephan Niemcy 208.5 Planica 2005
280 Horst Florian Niemcy 200.0 Planica 2010
281 Jäkle Hansjörg Niemcy 205.0 Planica 2000
282 Kaiser Maximilian Niemcy 200.0 Kulm 2016
283 Kraus Marinus Niemcy 222.0 Vikersund 2015
284 Kreiselmeyer Constantin Niemcy 186.0 Oberstdorf 2011
285 Leyhe Stephan Niemcy 226.5 Kulm 2020
286 Löffler Frank Niemcy 190.0 Planica 2000
287 Mechler Maximilian Niemcy 222.5 Vikersund 2012
288 Mehringer Matthias Niemcy 202.0 Planica 2005
289 Musiol Julian Niemcy 167.0 Vikersund 2004
290 Neumayer Michael Niemcy 231.0 Vikersund 2013
291 Nigl Daniel Niemcy 201.0 Kulm 2010
292 Paschke Pius Niemcy 220.5 Kulm 2020
293 Petrat Hans Niemcy 188.0 Vikersund 2004
294 Pieper Stefan Niemcy 208.0 Planica 2006
295 Queck Danny Niemcy 175.5 Kulm 2010
296 Ritzerfeld Jörg Niemcy 207.0 Planica 2002
297 Schmid Constantin Niemcy 234.0 Planica 2019
298 Schmitt Martin Niemcy 224.0 Planica 2002
299 Schoft Felix Niemcy 198.0 Vikersund 2011
300 Siegel David Niemcy 192.5 Vikersund 2018
301 Siegmund Gerd Niemcy 190.0 Oberstdorf 1998
302 Simon Erik Niemcy 200.5 Planica 2009
303 Späth Georg Niemcy 225.0 Planica 2004
304 Thoma Dieter Niemcy 211.0 Planica 1997
305 Uhrmann Michael Niemcy 226.5 Planica 2005
306 Ulmer Christian Niemcy 194.0 Planica 2009
307 Wank Andreas Niemcy 219.5 Planica 2018
308 Weiss Daniel Niemcy 159.0 Oberstdorf 2013
309 Weissflog Jens Niemcy 201.0 Kulm 1996
310 Wellinger Andreas Niemcy 245.0 Vikersund 2017
311 Wenig Daniel Niemcy 174.5 Kulm 2015
312 Winkler David Niemcy 199.0 Oberstdorf 2012
313 Aalien Fredrik Norwegia 148.0 Vikersund 2012
314 Aaraas Jon Norwegia 219.0 Vikersund 2011
315 Aarnes Tom Age Norwegia 204.0 Vikersund 2000
316 Andersen David Norwegia 209.5 Planica 2000
317 Asphol Halvor Norwegia 175.0 Harrachov 1980
318 Aune Joakim Norwegia 204.0 Planica 2017
319 Bakke Edvart Myrvang Norwegia 157.0 Vikersund 2015
320 Bardal Anders Norwegia 227.0 Planica 2011
321 Berger Lars Brodshaug Norwegia 221.0 Vikersund 2015
322 Berggaard Mats Soehagen Norwegia 161.0 Vikersund 2015
323 Bergquist Hans Petter Norwegia 197.5 Vikersund 2015
324 Bjerkeengen Fredrik Norwegia 223.0 Vikersund 2012
325 Bjoereng Joacim Oedegaard Norwegia 232.0 Vikersund 2018
326 Blikeng Borge Gelein Norwegia 220.5 Vikersund 2009
327 Braatane Sondre Vestoel Norwegia 151.0 Vikersund 2015
328 Braathen Matias Norwegia 214.5 Vikersund 2019
329 Bratlien Jonas Norwegia 201.0 Vikersund 2019
330 Bredesen Espen Norwegia 210.0 Planica 1997
331 Breivik Andreas Varsi Norwegia 206.0 Vikersund 2019
332 Brenden Kristian Norwegia 204.5 Planica 1999
333 Brevig Magnus Norwegia 189.0 Vikersund 2004
334 Buskum Andreas Granerud Norwegia 192.0 Vikersund 2018
335 Bystoel Lars Norwegia 216.5 Planica 2005
336 Dahl Oliver Norwegia 189.0 Vikersund 2019
337 Dönnem Olav Magne Norwegia 214.0 Vikersund 2004
338 Egeberg Tommy Norwegia 205.0 Planica 2005
339 Elverum Sorsell Kim Rene Norwegia 203.5 Planica 2013
340 Engen Klaus Ovlien Norwegia 197.5 Vikersund 2011
341 Enger Ole Christen Norwegia 210.5 Vikersund 2004
342 Evensen Johan Remen Norwegia 246.5 Vikersund 2011
343 Evensen Trond-Arild Norwegia 218.0 Planica 2005
344 Fannemel Anders Norwegia 251.5 Vikersund 2015
345 Fannemel Lorentz Norwegia 145.0 Vikersund 2013
346 Fidjestoel Ole Gunnar Norwegia 190.0 Planica 1987
347 Forfang Daniel Norwegia 214.0 Planica 2005
348 Forfang Johann Andre Norwegia 245.5 Vikersund 2017
349 Fredheim Kenneth Henningsmo Norwegia 226.5 Vikersund 2019
350 Fuhre Jan Norwegia 169.0 Vikersund 2013
351 Fystro Eirik Leander Norwegia 198.5 Vikersund 2018
352 Gaarder Jens Norwegia 192.5 Vikersund 2019
353 Gangnes Kenneth Norwegia 248.5 Vikersund 2016
354 Granerud Halvor Egner Norwegia 240.0 Vikersund 2016
355 Grimsrud Simen Key Norwegia 203.0 Vikersund 2013
356 Haare Anders Norwegia 210.5 Vikersund 2019
357 Haare Frode Norwegia 192.5 Vikersund 1998
358 Hafslund Oscar Alexander Norwegia 196.5 Vikersund 2016
359 Hagehaugen Sigmund Norwegia 215.0 Vikersund 2012
360 Hagemoen Bjoern Einar Norwegia 206.0 Oberstdorf 2011
361 Hagemoen Leif Marius Norwegia 150.0 Vikersund 2016
362 Hagen Kjell-Jonny Norwegia 205.0 Oberstdorf 2001
363 Halvorsen Erik Norwegia 182.0 Kulm 1996
364 Halvorsen Espen Enger Norwegia 216.0 Vikersund 2015
365 Hammer Tord Markussen Norwegia 217.5 Vikersund 2016
366 Hansen Kim-Roar Norwegia 212.0 Vikersund 2004
367 Hauer Joachim Norwegia 243.0 Vikersund 2016
368 Haukedal Richard Norwegia 213.0 Vikersund 2017
369 Heger Per Sannes Norwegia 179.0 Vikersund 2011
370 Helgesen Haakon Norwegia 209.0 Vikersund 2007
371 Hellerud Andreas Myhre Norwegia 163.0 Vikersund 2012
372 Henningsen Alexander Norwegia 180.5 Vikersund 2016
373 Hilde Terje Norwegia 188.0 Planica 2008
374 Hilde Tom Norwegia 223.5 Vikersund 2011
375 Hoff Andreas Norwegia 159.0 Vikersund 2013
376 Hugaas Eivind Norwegia 206.5 Vikersund 2012
377 Hulloeen Benedik Netland Norwegia 212.0 Vikersund 2016
378 Ingebrigtsen Christian Norwegia 197.0 Vikersund 2019
379 Ingebrigtsen Tommy Norwegia 231.0 Planica 2005
380 Ingvaldsen Ole Marius Norwegia 210.0 Vikersund 2011
381 Jacobsen Anders Norwegia 230.5 Planica 2010
382 Jahr Line Norwegia 155.0 Vikersund 2004
383 Johansen Marius Fredrik Norwegia 149.0 Vikersund 2012
384 Johansson Robert Norwegia 252.0 Vikersund 2017
385 Klemetsen Haavard Norwegia 210.0 Vikersund 2016
386 Kokkonen Akseli Norwegia 213.5 Planica 2004
387 Korody Christian Norwegia 140.5 Vikersund 2016
388 Kvarstad Stian Norwegia 183.0 Vikersund 1998
389 Kvernberg Martin Norwegia 140.5 Vikersund 2012
390 Ladehaug Anders Norwegia 213.5 Vikersund 2018
391 Langgaerd Jonas Norwegia 177.5 Vikersund 2016
392 Lian Kristian Norwegia 143.0 Vikersund 2015
393 Lianes Tommy Norwegia 217.0 Vikersund 2011
394 Lie Haavard Norwegia 192.5 Planica 1997
395 Lindvik Marius Norwegia 242.0 Kulm 2020
396 Livelten Adrian Soerensen Norwegia 179.0 Vikersund 2015
397 Ljoekelsoey Roar Norwegia 230.5 Planica 2005
398 Lobben Thomas Norwegia 201.5 Planica 2003
399 Loe Jostein Norwegia 198.5 Vikersund 2015
400 Madsen Joergen Norwegia 214.5 Vikersund 2018
401 Markeng Thomas Aasen Norwegia 201.0 Vikersund 2019
402 Maroe Idar Norwegia 187.0 Vikersund 2015
403 Moe Jon Haakon Norwegia 193.0 Vikersund 2012
404 Moen Fredrik Harr Norwegia 160.0 Vikersund 2007
405 Morka Terje Norwegia 156.0 Vikersund 2007
406 Myhre Sondre Norwegia 200.5 Vikersund 2012
407 Myhren Mats Bjerke Norwegia 201.5 Vikersund 2016
408 Naess Bard Norwegia 173.0 Vikersund 2007
409 Naesvold Kjell Andreas Norwegia 193.0 Vikersund 2015
410 Nedrejord Ole Mathis Norwegia 209.5 Vikersund 2018
411 Nygaard Christoffer Norwegia 202.5 Vikersund 2009
412 Nyhus Terje Norwegia 211.0 Vikersund 2000
413 Oedegaard Jesper Norwegia 199.0 Vikersund 2018
414 Oesterhaug Even Waalen Norwegia 219.0 Vikersund 2018
415 Oftebro Jens Luraas Norwegia 201.0 Vikersund 2019
416 Olsen Kristian Kind Norwegia 177.0 Vikersund 2007
417 Olsen Simen Norwegia 176.0 Vikersund 2007
418 Opaas Vegard Norwegia 193.0 Planica 1987
419 Ostbakken Ole Norwegia 206.0 Vikersund 2000
420 Ottesen Lasse Norwegia 212.0 Planica 1997
421 Pedersen Robin Norwegia 232.5 Planica 2019
422 Pedersen Roensen Atle Norwegia 188.5 Kulm 2012
423 Pettersen Hans Christen Norwegia 155.0 Vikersund 2007
424 Pettersen Sigurd Norwegia 228.0 Planica 2005
425 Rastad Morten Oegar Norwegia 183.0 Vikersund 2013
426 Renmaelmo Erik Norwegia 191.0 Vikersund 2007
427 Rian Espen Norwegia 187.0 Vikersund 2011
428 Riiber Harald-Johnas Norwegia 181.5 Vikersund 2017
429 Ringen Sondre Norwegia 226.5 Vikersund 2018
430 Roee Espen Norwegia 226.0 Vikersund 2016
431 Romoeren Bjoern Einar Norwegia 239.0 Planica 2005
432 Saether Rishi Norwegia 200.0 Vikersund 2019
433 Sagbakken Kjell Erik Norwegia 211.0 Oberstdorf 2001
434 Sagbakken Mats K. Norwegia 202.5 Vikersund 2019
435 Sagen Anette Norwegia 174.5 Vikersund 2004
436 Sandaker Jon Petter Norwegia 193.5 Oberstdorf 1998
437 Sandell Jonas-Sloth Norwegia 208.0 Vikersund 2017
438 Sandholt Gard Norwegia 158.0 Vikersund 2007
439 Sandvold Tom Norwegia 190.0 Vikersund 2000
440 Sjoeen Phillip Norwegia 209.5 Vikersund 2015
441 Skeie Sondre Norwegia 131.0 Vikersund 2012
442 Skinnes Stian Andre Norwegia 167.0 Vikersund 2015
443 Sklett Vegard-Haukoe Norwegia 210.0 Oberstdorf 2010
444 Smedbye Jostein Norwegia 211.0 Vikersund 2004
445 Sneli Tore S. Norwegia 207.0 Oberstdorf 2001
446 Soeberg Sigurd Nymoen Norwegia 236.5 Vikersund 2015
447 Soegard Jonas Gropen Norwegia 207.0 Vikersund 2018
448 Solem Morten Norwegia 185.5 Oberstdorf 2004
449 Solheim Erik Lycke Norwegia 172.0 Vikersund 2011
450 Stensrud Henning Norwegia 226.5 Planica 2005
451 Stjernen Andreas Norwegia 249.0 Vikersund 2016
452 Storlien Ole Martin Norwegia 155.0 Vikersund 2012
453 Strand Soelve Jokerud Norwegia 199.5 Vikersund 2019
454 Stroem Joergen Oliver Norwegia 183.0 Vikersund 2019
455 Stroemhaug Peder Skjaeret Norwegia 142.5 Vikersund 2018
456 Svendsen Sigurd Maehre Norwegia 149.0 Vikersund 2011
457 Swensen Vegard Norwegia 216.0 Vikersund 2015
458 Tandberg Kim-Arild Norwegia 163.0 Vikersund 2007
459 Tande Daniel Andre Norwegia 243.5 Planica 2018
460 Tiller Simen Norwegia 224.0 Vikersund 2019
461 Torgersen Hans Erik Norwegia 161.0 Vikersund 2013
462 Ulimoen Eirik Norwegia 209.5 Vikersund 2004
463 Velta Rune Norwegia 243.0 Vikersund 2012
464 Viken Jonas Norwegia 201.0 Vikersund 2019
465 Vilberg Andreas Norwegia 220.5 Vikersund 2011
466 Villumstad Fredrik Norwegia 204.0 Vikersund 2018
467 Wangen Erik Leine Norwegia 188.0 Vikersund 2004
468 Westerheim Oscar P. Norwegia 208.5 Vikersund 2018
469 Ystgaard Oddvar Norwegia 181.0 Vikersund 2012
470 Kampf Dietrich NRD 167.0 Oberstdorf 1973
471 Ostwald Klaus NRD 176.0 Planica 1979
472 Weisspflog Falko NRD 174.0 Oberstdorf 1976
473 Wolf Manfred NRD 165.0 Planica 1969
474 Wossipiwo Heinz NRD 169.0 Oberstdorf 1973
475 Zitzmann Axel NRD 170.0 Planica 1979
476 Bachleda Marcin Polska 201.5 Planica 2010
477 Biegun Krzysztof Polska 197.5 Oberstdorf 2013
478 Bobak Stanisław Polska 153.0 Oberstdorf 1981
479 Bojda Aleksander Polska 160.0 Harrachov 1996
480 Byrt Tomasz Polska 198.5 Planica 2011
481 Długopolski Krystian Polska 191.0 Vikersund 2004
482 Fijas Piotr Polska 194.0 Planica 1987
483 Fijas Tadeusz Polska 169.0 Harrachov 1985
484 Fortuna Wojciech Polska 132.0 Planica 1972
485 GwóĽdĽ Marek Polska 153.0 Kulm 1996
486 Hula Stefan Polska 236.0 Planica 2018
487 Kanik Dawid Polska 180.0 Harrachov 2013
488 Klimowski Zbigniew Polska 171.0 Oberstdorf 1992
489 Kłusek Bartłomiej Polska 192.0 Planica 2016
490 Kocyan Józef Polska 133.0 Vikersund 1967
491 Kot Jakub Polska 182.5 Oberstdorf 2010
492 Kot Maciej Polska 244.5 Vikersund 2017
493 Kowal Jan Polska 174.0 Oberstdorf 1992
494 Kruczek Łukasz Polska 186.0 Planica 2001
495 Kubacki Dawid Polska 236.5 Planica 2018
496 Kukuła Artur Polska 187.0 Harrachov 2013
497 Łaciak Antoni Polska 123.0 Kulm 1962
498 Łoniewski Jan Polska 132.0 Kulm 1982
499 Malik Janusz Polska 155.0 Oberstdorf 1984
500 Malik Zbigniew Polska 128.0 Vikersund 1986
501 Małysz Adam Polska 230.5 Vikersund 2011
502 Mateja Robert Polska 205.5 Planica 2007
503 M±dry Jarosław Polska 161.0 Harrachov 1989
504 Miętus Krzysztof Polska 210.0 Vikersund 2012
505 Młynarczyk Andrzej Polska 147.0 Kulm 1996
506 Moskal Alojzy Polska 174.0 Harrachov 1989
507 Murańka Klemens Polska 221.5 Planica 2015
508 Papierz Bogdan Polska 162.0 Planica 1987
509 Pochwała Tomasz Polska 195.0 Harrachov 2002
510 Przybyła Józef Polska 143.0 Planica 1968
511 Rutkowski Łukasz Polska 203.0 Kulm 2010
512 Rutkowski Mateusz Polska 201.5 Planica 2004
513 Skupień Wojciech Polska 190.5 Planica 2004
514 Stękała Andrzej Polska 235.0 Vikersund 2016
515 Stoch Kamil Polska 251.5 Planica 2017
516 ¦liwka Grzegorz Polska 133.0 Vikersund 2000
517 ¦liż Rafał Polska 199.0 Planica 2010
518 Tajner Tomisław Polska 195.0 Harrachov 2002
519 Wala Piotr Polska 128.0 Kulm 1962
520 W±sek Paweł Polska 182.5 Vikersund 2019
521 Witke Robert Polska 131.0 Kulm 1986
522 Wolny Jakub Polska 237.5 Planica 2019
523 Ziobro Jan Polska 216.0 Oberstdorf 2017
524 Zniszczoł Aleksander Polska 213.0 Kulm 2015
525 Zwijacz Bogdan Polska 153.0 Oberstdorf 1984
526 Żyła Piotr Polska 248.0 Planica 2019
527 Bazhenov Aleksandr Rosja 176.0 Planica 2017
528 Boyarintsev Vladislav Rosja 190.0 Kulm 2015
529 Buyvolov Alexey Rosja 150.0 Planica 2013
530 Chaadaev Petr Rosja 197.5 Kulm 2006
531 Chervyakov Georgiy Rosja 156.0 Planica 2010
532 Fatchullin Ildar Rosja 182.0 Kulm 2006
533 Hazetdinov Ilmir Rosja 193.5 Vikersund 2016
534 Ipatov Dimitry Rosja 204.0 Planica 2007
535 Kalinitschenko Anton Rosja 189.0 Vikersund 2012
536 Karelin Pavel Rosja 208.0 Planica 2011
537 Khamidoulline Artour Rosja 178.0 Planica 1997
538 Klimov Evgeniy Rosja 233.0 Planica 2019
539 Kornilov Denis Rosja 232.0 Vikersund 2012
540 Maksimochkin Mikhail Rosja 208.0 Planica 2015
541 Nazarov Mikhail Rosja 216.0 Planica 2018
542 Oshepkov Stanislav Rosja 163.5 Planica 2010
543 Romashov Alexey Rosja 212.5 Planica 2017
544 Rosliakov Ilja Rosja 205.0 Planica 2009
545 Sardyko Alexander Rosja 177.5 Planica 2012
546 Sergeev Maksim Rosja 179.0 Planica 2019
547 Silaev Alexey Rosja 191.5 Planica 2004
548 Trofimov Roman Sergeevich Rosja 186.0 Planica 2010
549 Vassiliev Dmitriy Rosja 233.5 Vikersund 2015
550 Pitea Sorin Iulian Rumunia 127.0 - -
551 Spulber Florin Rumunia 118.0 Borsa 1999
552 Torok Eduard Rumunia 128.0 Engelberg 2013
553 Tudor Remus Rumunia 125.0 Klingenthal 2012
554 Bielcik Marian Słowacja 171.0 Kulm 1996
555 Formanek Miroslav Słowacja 180.5 Oberstdorf 2001
556 Lichy Patrik Słowacja 140.5 Harrachov
557 Mesik Martin Słowacja 195.5 Kulm 2006
558 Mistrik Matus Słowacja 124.0 Zakopane
559 Nosal Mojmir Słowacja 129.0 Zakopane
560 Orsula Dusan Słowacja 126.0 Harrachov 2002
561 Rosko Vladimir Słowacja 182.0 Harrachov 1996
562 Sindler Denis Słowacja 128.0 Zakopane
563 Uram Matej Słowacja 194.0 Oberstdorf 2001
564 Zelencik Jan Słowacja 164.0 Oberstdorf 1996
565 Zmoray Tomas Słowacja 173.5 Planica 2009
566 Babnik Tim Słowenia 137.0 Planica 2012
567 Bartol Gasper Słowenia 201.0 Planica 2012
568 Bartol Tilen Słowenia 247.5 Planica 2018
569 Benedik Matic Słowenia 194.5 Planica 2013
570 Benkovic Rok Słowenia 226.0 Planica 2005
571 Berlot Gasper Słowenia 178.0 Planica 2011
572 Bilban Blaz Słowenia 188.0 Planica 2000
573 Bogataj Jure Słowenia 199.5 Planica 2005
574 Bogataj Tine Słowenia 192.0 Planica 2018
575 Brezovnik Medard Słowenia 200.0 Planica 2019
576 Brnot Luka Słowenia 183.0 Planica 2010
577 Capuder Martin Słowenia 181.0 Planica 2019
578 Cvetko Gasper Słowenia 197.0 Planica 2002
579 Damjan Anze Słowenia 190.0 Planica 2009
580 Damjan Jernej Słowenia 228.5 Kulm 2018
581 Dezman Nejc Słowenia 224.0 Vikersund 2017
582 Dobovsek Matej Słowenia 202.0 Harrachov 2011
583 Druzina Jan Słowenia 185.0 Planica 2011
584 Fabijan Nik Słowenia 192.0 Planica 2017
585 Franc Urban Słowenia 190.0 Kulm 1996
586 Fras Damjan Słowenia 204.0 Planica 2002
587 Grm David Słowenia 187.0 Planica 2016
588 Hlebanja Ales Słowenia 218.0 Planica 2016
589 Hrgota Robert Słowenia 210.0 Planica 2009
590 Hvala Jaka Słowenia 213.0 Planica 2012
591 Iskra Branko Słowenia 208.0 Planica 2007
592 Janus Goran Słowenia 205.5 Planica 1997
593 Jelar Ziga Słowenia 230.0 Planica 2018
594 Jelenko Marjan Słowenia 192.0 Planica 2017
  Jerman Jure Słowenia 192.0 Harrachov 1996
596 Jovan Tomi Słowenia 150.0 Planica 2019
597 Judez Dejan Słowenia 195.0 Planica 2011
598 Justin Rok Słowenia 208.0 Planica 2019
599 Juvancic Rok Słowenia 205.0 Planica 2018
600 Kern Andraz Słowenia 151.5 Vikersund 2004
601 Klinec Gasper Słowenia 185.0 Oberstdorf 2010
602 Kramarsic Matic Słowenia 228.0 Planica 2016
603 Kranjec Robert Słowenia 244.0 Vikersund 2012
604 Krapez David Słowenia 191.0 Planica 2017
605 Kus Jan Słowenia 222.0 Planica 2018
606 Kveder Miha Słowenia 217.0 Planica 2016
607 Lang Grega Słowenia 203.5 Planica 2000
608 Lanisek Anze Słowenia 225.0 Vikersund 2019
609 Lavtizar Anze Słowenia 211.0 Kulm 2018
610 Lebar Matej Słowenia 185.0 Planica 2016
611 Likar Matej Słowenia 200.0 Planica 2017
612 Mandl Rok Słowenia 219.0 Planica 2010
613 Mandl Ziga Słowenia 193.0 Planica 2015
614 Medved Igor Słowenia 206.0 Planica 2001
615 Meznar Mitja Słowenia 198.0 Planica 2017
616 Modic Andraz Słowenia 213.0 Planica 2017
617 Naglic Tomaz Słowenia 225.5 Planica 2018
618 Norcic Bine Słowenia 171.0 Planica 2003
619 Osterc Aljaz Słowenia 198.0 Planica 2018
620 Pavlic Blaz Słowenia 231.0 Planica 2017
621 Pavlovcic Bor Słowenia 234.5 Planica 2019
622 Petek Lojze Słowenia 193.0 Planica 2019
623 Peterka Primoz Słowenia 212.0 Planica 2000
624 Peterka Uros Słowenia 158.0 Planica 2002
625 Pikl Primoz Słowenia 208.0 Planica 2007
626 Pograjc Andraz Słowenia 224.0 Planica 2019
627 Polajnar Gasper Słowenia 153.0 Planica 2019
628 Presterl Domen Słowenia 173.0 Planica 2019
629 Prevc Cene Słowenia 226.5 Planica 2018
630 Prevc Domen Słowenia 245.5 Vikersund 2019
631 Prevc Peter Słowenia 250.0 Vikersund 2015
632 Prislic Ernest Słowenia 246.0 Planica 2016
633 Pungertar Matjaz Słowenia 210.0 Planica 2010
634 Radelj Jure Słowenia 197.5 Planica 1997
635 Robnik Gorazd Słowenia 201.0 Planica 2006
636 Rogelj Urban Słowenia 184.0 Planica 2018
637 Roglic Primoz Słowenia 183.0 Oberstdorf 2011
638 Rus Jaka Słowenia 209.0 Kulm 2018
639 Samec Matevz Słowenia 205.0 Planica 2017
640 Sarc Leon Słowenia 200.0 Planica 2016
641 Semenic Anze Słowenia 241.0 Planica 2019
642 Silih Zak Słowenia 193.0 Planica 2017
643 Sinkovec Jure Słowenia 215.0 Vikersund 2012
644 Sparovec Matevz Słowenia 209.0 Planica 2007
645 Srsen Gasper Słowenia 155.0 Planica 2019
646 Stemberger Matija Słowenia 178.0 Planica 2017
647 Stupar Gasper Słowenia 162.0 Planica 2018
648 Stupar Zan Słowenia 155.0 Planica 2017
649 Susnik Urban Słowenia 177.0 Planica 2019
650 Tadic Saso Słowenia 188.0 Planica 2009
651 Tarman Rok Słowenia 215.0 Planica 2018
652 Tepes Jurij Słowenia 244.0 Planica 2015
653 Tesovnik Jaka Słowenia 188.0 Planica 2016
654 Toporis Nejc Słowenia 180.0 Planica 2019
655 Trcek Gaj Słowenia 193.0 Planica 2008
656 Urbanc Rok Słowenia 197.0 Planica 2005
657 Vitez Patrik Słowenia 180.0 Planica 2019
658 Vodan Aljaz Słowenia 211.0 Planica 2017
659 Vodan Gasper Słowenia 185.0 Oberstdorf 2012
660 Vodusek Lovro Słowenia 191.0 Planica 2019
661 Vrhovnik Blaz Słowenia 182.5 Planica 2002
662 Vrhovnik Vid Słowenia 219.0 Planica 2019
663 Zagar Rozle Słowenia 205.0 Kulm 2016
664 Zajc Timi Słowenia 240.0 Planica 2019
665 Zima Rok Słowenia 174.5 Oberstdorf 2011
666 Zivic Milan Słowenia 201.0 Planica 2005
667 Zonta Peter Słowenia 188.5 Planica 2002
668 Zujic Dejan Słowenia 153.0 Oberstdorf 2013
669 Zupan Bine Słowenia 204.0 Planica 2006
670 Zupan Primoz Słowenia 180.0 Planica 2005
671 Zupan-Urh Primoz Słowenia 183.5 Planica 2001
672 Zupancic Denis Słowenia 151.0 Planica 2011
673 Zupancic Miran Słowenia 202.0 Oberstdorf 2012
674 Ammann Simon Szwajcaria 239.5 Vikersund 2017
675 Anken Vital Szwajcaria 175.0 Oberstdorf 2012
676 Deschwanden Gregor Szwajcaria 230.0 Planica 2018
677 Egloff Luca Szwajcaria 204.0 Planica 2018
678 Freiholz Sylvain Szwajcaria 196.0 Planica 1999
679 Grigoli Marco Szwajcaria 197.0 Planica 2012
680 Guignard Antoine Szwajcaria 164.5 Oberstdorf 2008
681 Hauswirth Sandro Szwajcaria 201.5 Planica 2019
682 Kaelin Pascal Szwajcaria 208.0 Kulm 2018
683 Karlen Gabriel Szwajcaria 196.5 Planica 2017
684 Klaesi Felix Szwajcaria 193.5 Oberstdorf 2013
685 Küttel Andreas Szwajcaria 222.0 Planica 2006
686 Landert Guido Szwajcaria 208.0 Planica 2008
687 Möllinger Michael Szwajcaria 203.5 Planica 2003
688 Peier Killian Szwajcaria 209.5 Planica 2019
689 Peter Dominik Szwajcaria 211.0 Planica 2019
690 Reuteler Bruno Szwajcaria 191.0 Planica 1997
691 Schuler Andreas Szwajcaria 213.0 Oberstdorf 2017
692 Steinauer Marco Szwajcaria 195.0 Planica 2007
693 Vogel Marc Szwajcaria 176.0 Vikersund 2004
694 Zuend Stephan Szwajcaria 191.0 Planica 1991
695 Aren Andreas Szwecja 200.0 Planica 2008
696 Balkasen Fredrik Szwecja 190.0 Vikersund 2011
697 Erikson Johan Szwecja 202.0 Oberstdorf 2004
698 Gashi Besnik Szwecja 130.0 Lillehammer
699 Grimholm Isak Szwecja 207.5 Planica 2007
700 Grimholm Jakob Szwecja 161.5 Kulm 2006
701 Jaafs Kristoffer Szwecja 197.0 Planica 2001
702 Martinsson Mikael Szwecja 181.0 Planica 1991
703 Mitz Alexander Szwecja 140.0 Oberstdorf
704 Nordin Carl Szwecja 187.0 Planica 2008
705 Olsson Helena Szwecja 174.5 Vikersund 2004
706 Bedir Muhammet Ali Turcja 139.0 Lillehammer 2015
707 Demirci Baris Turcja 123.0 - 2006
708 Gungen Muhammed Munir Turcja 145.0 Ruka 2016
709 Yuksel Faik Turcja 138.0
710 Boshchuk Volodymyr Ukraina 188.5 Planica 2009
711 Lazarovych Oleksandr Ukraina 178.5 Oberstdorf 2008
712 Shumbarets Vitaliy Ukraina 189.5 Planica 2009
713 Alborn Alan USA 221.5 Planica 2002
714 Alexander Nicholas USA 185.0 Planica 2016
715 Bickner Kevin USA 244.5 Vikersund 2017
716 Brown AJ USA 200.0 Planica 2017
717 Denney Jeff USA 165.0 Vikersund 2004
718 Fairall Nicholas USA 208.0 Planica 2013
719 Fletcher Bryan USA 173.5 Planica 2012
720 Frenette Peter USA 184.0 Planica 2011
721 Friberg Christian USA 137.0 Park City 2011
722 Glasder Michael USA 209.0 Oberstdorf 2017
723 Holland Mike USA 186.0 Planica 1985
724 Johnson Anders USA 179.0 Planica 2015
725 Jones Clint USA 200.0 Planica 2003
726 Lamb Chris USA 191.5 Kulm 2009
727 Larson Casey USA 216.5 Vikersund 2017
728 Loomis Ben USA 136.0 Iron Mountain
729 Rhoads William USA 207.0 Planica 2017
730 Schwall Tommy USA 178.0 Planica 2003
731 Van Lindsey USA 171.0 Vikersund 2004
732 Wallace Brian USA 136.0 Park City 2011
733 Welch Brian USA 148.0 Vikersund 2004
734 Geller Gabor Węgry 139.0 1980
735 Geller Laszlo Węgry 137.0 Kulm 1965
736 Lock Jake Wielka Brytania 129.0 Park City 2015
737 Lock Robert Wielka Brytania 130.0 Park City 2015
738 Adami Giancarlo Włochy 141.5 Vikersund 2004
739 Beltrame Marco Włochy 186.0 Planica 2005
740 Bresadola Davide Włochy 204.5 Planica 2012
741 Cecon Federico Włochy 187.0 Kulm 2020
742 Cecon Roberto Włochy 207.5 Planica 2003
743 Chiapolino Stefano Włochy 172.0 Vikersund 2004
744 Colloredo Sebastian Włochy 221.0 Planica 2017
745 Costa Samuel Włochy 204.0 Planica 2017
746 de Crignis Alessio Włochy 155.0 Planica 2012
747 Dellasega Diego Włochy 193.5 Planica 2011
748 Dellasega Roberto Włochy 192.5 Planica 2010
749 Insam Alex Włochy 232.5 Planica 2017
750 Lunardi Ivan Włochy 181.0 Kulm 2000
751 Morassi Andrea Włochy 216.5 Planica 2012
752 Tsakadze Koba ZSRR 142.0 Vikersund 1967
753 Zakharov Vadim ZSRR 154.0 Kransoyarsk 1985
« powrót do strony głównej
Rekordy życiowe skoczków narciarskich
Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Rekordy życiowe skoczków narciarskich

transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich