TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
19.01.2019, godz. 10:00
Planica HS-102
CoC kobiet

Jeżeli znasz rekord życiowy jakiego¶ zawodnika, którego nie ma na li¶cie, lub znalazłe¶ bł±d - prze¶lij nam informację z odległo¶ci±, miejscem i rokiem osi±gnięcia wyniku przez skoczka na adres redakcja@skokinarciarskie.pl.

Stan na dzień: 25.03.2018

Rekordy życiowe
zawodnik kraj odległo¶ć miejsce rok
1 Niko Kytoesaho Finlandia 150.0 Kuusamo 201x
2 Tilen Bartol Słowenia 247.5 Planica 2018
3 Daniel Andre Tande Norwegia 243.5 Planica 2018
4 Richard Freitag Niemcy 243.0 Planica 2018
5 Junshiro Kobayashi Japonia 239.5 Planica 2018
6 Dawid Kubacki Polska 236.5 Planica 2018
7 Stefan Hula Polska 236.0 Planica 2018
8 Ryoyu Kobayashi Japonia 233.0 Planica 2018
9 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 232.0 Vikersund 2018
10 Daniel Huber Austria 231.0 Planica 2018
11 Gregor Deschwanden Szwajcaria 230.0 Planica 2018
  Ziga Jelar Słowenia 230.0 Planica 2018
  Bor Pavlovcic Słowenia 230.0 Planica 2018
14 Jernej Damjan Słowenia 228.5 Kulm 2018
15 Cene Prevc Słowenia 226.5 Planica 2018
  Sondre Ringen Norwegia 226.5 Vikersund 2018
17 Yukiya Sato Japonia 226.0 Vikersund 2018
18 Tomaz Naglic Słowenia 225.5 Planica 2018
19 Stephan Leyhe Niemcy 224.0 Vikersund 2018
20 Evgeniy Klimov Rosja 223.0 Planica 2018
21 Marius Lindvik Norwegia 222.0 Planica 2018
  Jan Kus Słowenia 222.0 Planica 2018
23 Philipp Aschenwald Austria 221.5 Vikersund 2018
  Andreas Alamommo Finlandia 221.5 Planica 2018
25 Maximilian Schmalnauer Austria 221.0 Kulm 2018
26 Andreas Wank Niemcy 219.5 Planica 2018
  Pius Paschke Niemcy 219.5 Planica 2018
28 Even Waalen Oesterhaug Norwegia 219.0 Vikersund 2018
29 Clemens Aigner Austria 216.5 Kulm 2018
30 Mikhail Nazarov Rosja 216.0 Planica 2018
31 Rok Tarman Słowenia 215.0 Planica 2018
32 Joergen Madsen Norwegia 214.5 Vikersund 2018
33 Anders Ladehaug Norwegia 213.5 Vikersund 2018
34 Jakub Wolny Polska 211.5 Planica 2018
35 Anze Lavtizar Słowenia 211.0 Kulm 2018
36 Ole Mathis Nedrejord Norwegia 209.5 Vikersund 2018
37 Jaka Rus Słowenia 209.0 Kulm 2018
38 Oscar P. Westerheim Norwegia 208.5 Vikersund 2018
39 Pascal Kaelin Szwajcaria 208.0 Kulm 2018
40 Jonas Gropen Soegard Norwegia 207.0 Vikersund 2018
  Daniel Keil Austria 207.0 Kulm 2018
42 Rok Juvancic Słowenia 205.0 Planica 2018
43 Luca Egloff Szwajcaria 204.0 Planica 2018
  Fredrik Villumstad Norwegia 204.0 Vikersund 2018
45 Simen Tiller Norwegia 203.5 Vikersund 2018
46 Jonas Bratlien Norwegia 200.0 Vikersund 2018
47 Jesper Oedegaard Norwegia 199.0 Vikersund 2018
48 Florian Altenburger Austria 198.5 Kulm 2018
  Rishi Saether Norwegia 198.5 Vikersund 2018
  Eirik Leander Fystro Norwegia 198.5 Vikersund 2018
51 Aljaz Osterc Słowenia 198.0 Planica 2018
52 David Siegel Niemcy 192.5 Vikersund 2018
53 Andreas Granerud Buskum Norwegia 192.0 Vikersund 2018
  Tine Bogataj Słowenia 192.0 Planica 2018
55 Vid Vrhovnik Słowenia 187.0 Planica 2018
56 Urban Rogelj Słowenia 184.0 Planica 2018
57 Artti Aigro Estonia 183.5 Planica 2018
58 Martti Nomme Estonia 183.0 Planica 2018
59 Eetu Nousiainen Finlandia 180.0 Oberstdorf 2018
60 Sandro Hauswirth Szwajcaria 179.0 Vikersund 2018
61 Matthew Soukup Kanada 176.0 Planica 2018
62 Federico Cecon Włochy 171.0 Planica 2018
63 Mats K. Sagbakken Norwegia 163.5 Vikersund 2018
64 Gasper Stupar Słowenia 162.0 Planica 2018
65 Masamitsu Ito Japonia 146.0 Planica 2018
66 Patrik Vitez Słowenia 144.0 Planica 2018
67 Peder Skjaeret Stroemhaug Norwegia 142.5 Vikersund 2018
68 Stefan Kraft Austria 253.5 Vikersund 2017
69 Robert Johansson Norwegia 252.0 Vikersund 2017
70 Kamil Stoch Polska 251.5 Planica 2017
71 Markus Eisenbichler Niemcy 248.0 Planica 2017
72 Piotr Żyła Polska 245.5 Vikersund 2017
  Johann Andre Forfang Norwegia 245.5 Vikersund 2017
74 Andreas Wellinger Niemcy 245.0 Vikersund 2017
75 Maciej Kot Polska 244.5 Vikersund 2017
  Kevin Bickner USA 244.5 Vikersund 2017
77 Karl Geiger Niemcy 243.5 Planica 2017
  Domen Prevc Słowenia 243.5 Vikersund 2017
79 Daiki Ito Japonia 243.0 Vikersund 2017
80 Noriaki Kasai Japonia 241.5 Vikersund 2017
81 Simon Ammann Szwajcaria 239.5 Vikersund 2017
82 Anze Semenic Słowenia 238.0 Planica 2017
83 Manuel Fettner Austria 235.5 Vikersund 2017
84 Alex Insam Włochy 232.5 Planica 2017
85 Blaz Pavlic Słowenia 231.0 Planica 2017
86 Roman Koudelka Czechy 229.0 Planica 2017
87 Tomas Vancura Czechy 225.0 Planica 2017
88 Nejc Dezman Słowenia 224.0 Vikersund 2017
89 Viktor Polasek Czechy 222.0 Vikersund 2017
90 Sebastian Colloredo Włochy 221.0 Planica 2017
91 Stefan Huber Austria 218.5 Planica 2017
92 Markus Schiffner Austria 218.0 Planica 2017
  Anze Lanisek Słowenia 218.0 Vikersund 2017
94 Casey Larson USA 216.5 Vikersund 2017
95 Jan Ziobro Polska 216.0 Oberstdorf 2017
96 Ville Larinto Finlandia 214.0 Planica 2017
97 Richard Haukedal Norwegia 213.0 Vikersund 2017
  Kaarel Nurmsalu Estonia 213.0 Planica 2017
  Andraz Modic Słowenia 213.0 Planica 2017
  Andreas Schuler Szwajcaria 213.0 Oberstdorf 2017
101 Alexey Romashov Rosja 212.5 Planica 2017
102 Aljaz Vodan Słowenia 211.0 Planica 2017
103 Antti Aalto Finlandia 209.5 Planica 2017
104 Michael Glasder USA 209.0 Oberstdorf 2017
105 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 208.0 Vikersund 2017
106 William Rhoads USA 207.0 Planica 2017
107 Matevz Samec Słowenia 205.0 Planica 2017
108 Joakim Aune Norwegia 204.0 Planica 2017
  Samuel Costa Włochy 204.0 Planica 2017
110 Vojtech Stursa Czechy 201.5 Planica 2017
111 Matej Likar Słowenia 200.0 Planica 2017
  Robin Pedersen Norwegia 200.0 Vikersund 2017
  AJ Brown USA 200.0 Planica 2017
114 Mitja Meznar Słowenia 198.0 Planica 2017
115 Gabriel Karlen Szwajcaria 196.5 Planica 2017
116 Matias Braathen Norwegia 194.0 Vikersund 2017
117 Zak Silih Słowenia 193.0 Planica 2017
118 Marjan Jelenko Słowenia 192.0 Planica 2017
  Nik Fabijan Słowenia 192.0 Planica 2017
120 David Krapez Słowenia 191.0 Planica 2017
121 Lojze Petek Słowenia 189.0 Planica 2017
122 Killian Peier Szwajcaria 188.0 Planica 2017
123 Marat Zhaparov Kazachstan 185.0 Planica 2017
124 Sabirzhan Muminov Kazachstan 182.0 Planica 2017
125 Harald-Johnas Riiber Norwegia 181.5 Vikersund 2017
126 Matija Stemberger Słowenia 178.0 Planica 2017
127 Urban Susnik Słowenia 176.0 Planica 2017
  Aleksandr Bazhenov Rosja 176.0 Planica 2017
129 Konstantin Sokolenko Kazachstan 165.0 Planica 2017
130 Martin Capuder Słowenia 159.0 Planica 2017
131 Zan Stupar Słowenia 155.0 Planica 2017
132 Andreas Stjernen Norwegia 249.0 Vikersund 2016
133 Kenneth Gangnes Norwegia 248.5 Vikersund 2016
134 Ernest Prislic Słowenia 246.0 Planica 2016
135 Joachim Hauer Norwegia 243.0 Vikersund 2016
136 Taku Takeuchi Japonia 240.0 Vikersund 2016
  Halvor Egner Granerud Norwegia 240.0 Vikersund 2016
138 Andrzej Stękała Polska 235.0 Vikersund 2016
139 Vincent Descombes Sevoie Francja 230.5 Vikersund 2016
140 Fabian Steindl Austria 229.0 Kulm 2016
141 Matic Kramarsic Słowenia 228.0 Planica 2016
142 Cestmir Kozisek Czechy 226.0 Vikersund 2016
  Espen Roee Norwegia 226.0 Vikersund 2016
144 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 224.0 Planica 2016
145 Shohei Tochimoto Japonia 223.0 Vikersund 2016
146 Manuel Poppinger Austria 222.5 Vikersund 2016
147 Stefan Hayboeck Austria 221.0 Kulm 2016
148 Ales Hlebanja Słowenia 218.0 Planica 2016
149 Tord Markussen Hammer Norwegia 217.5 Vikersund 2016
150 Miha Kveder Słowenia 217.0 Planica 2016
151 Benedik Netland Hulloeen Norwegia 212.0 Vikersund 2016
152 Thomas Hofer Austria 210.5 Planica 2016
153 Havard Klemetsen Norwegia 210.0 Vikersund 2016
154 Rozle Zagar Słowenia 205.0 Kulm 2016
155 Florian Gugg Austria 204.0 Kulm 2016
156 Mats Bjerke Myhren Norwegia 201.5 Vikersund 2016
157 Maximilian Kaiser Niemcy 200.0 Kulm 2016
  Leon Sarc Słowenia 200.0 Planica 2016
159 Oscar Alexander Hafslund Norwegia 196.5 Vikersund 2016
160 Wolfgang Boesl Niemcy 195.0 Planica 2016
161 Ilmir Hazetdinov Rosja 193.5 Vikersund 2016
162 Bartłomiej Kłusek Polska 192.0 Planica 2016
163 Martin Fritz Austria 189.0 Planica 2016
164 Jaka Tesovnik Słowenia 188.0 Planica 2016
165 David Grm Słowenia 187.0 Planica 2016
166 Marco Pichlmayer Austria 186.0 Kulm 2016
167 Nicholas Alexander USA 185.0 Planica 2016
  Matej Lebar Słowenia 185.0 Planica 2016
169 Kenshiro Ito Japonia 183.5 Planica 2016
170 Alexander Henningsen Norwegia 180.5 Vikersund 2016
171 Jonas Langgaerd Norwegia 177.5 Vikersund 2016
172 Martin Schmid Austria 170.0 Kulm 2016
173 Sebastian Klinga Finlandia 167.0 Kulm 2016
174 Thomas Ortner Austria 154.0 Kulm 2016
175 Leif Marius Hagemoen Norwegia 150.0 Vikersund 2016
176 Lukas Schuhmacher Austria 148.0 Kulm 2016
177 Muhammed Munir Gungen Turcja 145.0 Ruka 2016
178 Christian Korody Norwegia 140.5 Vikersund 2016
179 Anders Fannemel Norwegia 251.5 Vikersund 2015
180 Peter Prevc Słowenia 250.0 Vikersund 2015
181 Severin Freund Niemcy 245.0 Vikersund 2015
182 Jurij Tepes Słowenia 244.0 Planica 2015
183 Michael Hayboeck Austria 241.5 Planica 2015
184 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 236.5 Vikersund 2015
185 Dimitry Vassiliev Rosja 233.5 Vikersund 2015
186 Marinus Kraus Niemcy 222.0 Vikersund 2015
187 Klemens Murańka Polska 221.5 Planica 2015
188 Lars Brodshaug Berger Norwegia 221.0 Vikersund 2015
189 Vegard Swensen Norwegia 216.0 Vikersund 2015
  Espen Enger Halvorsen Norwegia 216.0 Vikersund 2015
191 Andraz Pograjc Słowenia 213.0 Planica 2015
  Aleksander Zniszczoł Polska 213.0 Kulm 2015
  Jarkko Määttä Finlandia 213.0 Planica 2015
194 Phillip Sjoeen Norwegia 209.5 Vikersund 2015
195 Mikhail Maksimochkin Rosja 208.0 Planica 2015
196 Bjoern Koch Austria 207.0 Kulm 2015
197 Kento Sakuyama Japonia 206.0 Vikersund 2015
198 Alexander Hayboeck Austria 202.0 Kulm 2015
199 Markus Eggenhofer Austria 199.0 Kulm 2015
200 Jostein Loe Norwegia 198.5 Vikersund 2015
  Ulrich Wohlgenannt Austria 198.5 Vikersund 2015
202 Hans Petter Bergquist Norwegia 197.5 Vikersund 2015
203 Ronan Lamy Chappuis Francja 196.5 Kulm 2015
204 Lauri Asikainen Finlandia 196.0 Planica 2015
205 Ziga Mandl Słowenia 193.0 Planica 2015
  Kjell Andreas Naesvold Norwegia 193.0 Vikersund 2015
207 Rok Justin Słowenia 190.5 Planica 2015
208 Vladislav Boyarintsev Rosja 190.0 Kulm 2015
209 Simon Greiderer Austria 188.5 Vikersund 2015
210 Idar Maroe Norwegia 187.0 Vikersund 2015
211 Seou Choi Korea Pd. 184.0 Planica 2015
212 Anders Johnson USA 179.0 Planica 2015
  Adrian Soerensen Livelten Norwegia 179.0 Vikersund 2015
214 Thomas Lackner Austria 178.0 Planica 2015
215 Daniel Wenig Niemcy 174.5 Kulm 2015
216 Trevor Morrice Kanada 174.0 Planica 2015
217 Stian Andre Skinnes Norwegia 167.0 Vikersund 2015
218 Milos Kadlec Czechy 163.0 Vikersund 2015
219 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 161.0 Vikersund 2015
220 Edvart Myrvang Bakke Norwegia 157.0 Vikersund 2015
221 Sondre Vestoel Braatane Norwegia 151.0 Vikersund 2015
222 Kristian Lian Norwegia 143.0 Vikersund 2015
223 Filip Sakala Czechy 142.0 Vikersund 2015
224 Muhammet Ali Bedir Turcja 139.0 Lillehammer 2015
225 Robert Lock Wielka Brytania 130.0 Park City 2015
226 Jake Lock Wielka Brytania 129.0 Park City 2015
227 Thomas Diethart Austria 192.5 Harrachov 2014
228 Michael Neumayer Niemcy 231.0 Vikersund 2013
229 Jan Matura Czechy 224.5 Vikersund 2013
230 Lukas Hlava Czechy 217.5 Planica 2013
231 Vladimir Zografski Bułgaria 213.5 Planica 2013
232 Thomas Thurnbichler Austria 210.0 Oberstdorf 2013
233 Nicholas Fairall USA 208.0 Planica 2013
234 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 203.5 Planica 2013
235 Simen Key Grimsrud Norwegia 203.0 Vikersund 2013
236 Krzysztof Biegun Polska 197.5 Oberstdorf 2013
237 Daniel Althaus Niemcy 195.0 Oberstdorf 2013
  Reruhi Shimizu Japonia 195.0 Planica 2013
  Marc Ganserer Niemcy 195.0 Oberstdorf 2013
240 Matic Benedik Słowenia 194.5 Planica 2013
241 Felix Klaesi Szwajcaria 193.5 Oberstdorf 2013
242 Michael Herrmann Niemcy 190.0 Oberstdorf 2013
243 Artur Kukuła Polska 187.0 Harrachov 2013
244 Nico Polychronidis Grecja 186.0 Oberstdorf 2013
245 Sami Heiskanen Finlandia 185.5 Oberstdorf 2013
246 David Viry Francja 184.5 Oberstdorf 2013
247 Morten Oegar Rastad Norwegia 183.0 Vikersund 2013
248 Dawid Kanik Polska 180.0 Harrachov 2013
249 Jan Fuhre Norwegia 169.0 Vikersund 2013
250 Ossi-Pekka Valta Finlandia 163.0 Oberstdorf 2013
251 Hans Erik Torgersen Norwegia 161.0 Vikersund 2013
252 Andreas Hoff Norwegia 159.0 Vikersund 2013
  Felix Brodauf Niemcy 159.0 Oberstdorf 2013
  Daniel Weiss Niemcy 159.0 Oberstdorf 2013
255 David Ripper Czechy 157.0 Harrachov 2013
256 Nico Hermann Niemcy 156.0 Oberstdorf 2013
257 Dejan Zujic Słowenia 153.0 Oberstdorf 2013
258 Alexey Buyvolov Rosja 150.0 Planica 2013
259 Lorentz Fannemel Norwegia 145.0 Vikersund 2013
260 Jiri Mazoch Czechy 141.5 Harrachov 2013
261 Eduard Torok Rumunia 128.0 Engelberg 2013
262 Kristaps Nezhborts Łotwa 123.0 Val di Fiemme 2013
263 Robert Kranjec Słowenia 244.0 Vikersund 2012
264 Rune Velta Norwegia 243.0 Vikersund 2012
265 Andreas Kofler Austria 233.0 Vikersund 2012
266 Denis Kornilov Rosja 232.0 Vikersund 2012
267 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 223.0 Vikersund 2012
268 Maximilian Mechler Niemcy 222.5 Vikersund 2012
269 Jakub Janda Czechy 218.0 Vikersund 2012
270 Andrea Morassi Włochy 216.5 Planica 2012
  Yuta Watase Japonia 216.5 Vikersund 2012
272 Jure Sinkovec Słowenia 215.0 Vikersund 2012
  Sigmund Hagehaugen Norwegia 215.0 Vikersund 2012
274 Lukas Mueller Austria 214.0 Planica 2012
275 Wilhelm Denifl Austria 213.0 Planica 2012
  Jaka Hvala Słowenia 213.0 Planica 2012
277 Krzysztof Miętus Polska 210.0 Vikersund 2012
278 Eivind Hugaas Norwegia 206.5 Vikersund 2012
279 Davide Bresadola Włochy 204.5 Planica 2012
280 David Fallmann Austria 202.0 Oberstdorf 2012
  Miran Zupancic Słowenia 202.0 Oberstdorf 2012
282 Gasper Bartol Słowenia 201.0 Planica 2012
  Tobias Bogner Niemcy 201.0 Oberstdorf 2012
284 Sondre Myhre Norwegia 200.5 Vikersund 2012
285 David Winkler Niemcy 199.0 Oberstdorf 2012
286 Marco Grigoli Szwajcaria 197.0 Planica 2012
287 Jon Haakon Moe Norwegia 193.0 Vikersund 2012
288 Anton Kalinitschenko Rosja 189.0 Vikersund 2012
  Christian Reiter Austria 189.0 Kulm 2012
290 Atle Pedersen Roensen Norwegia 188.5 Kulm 2012
291 Gasper Vodan Słowenia 185.0 Oberstdorf 2012
292 Oddvar Ystgaard Norwegia 181.0 Vikersund 2012
293 Alexander Sardyko Rosja 177.5 Planica 2012
294 Vital Anken Szwajcaria 175.0 Oberstdorf 2012
295 Bryan Fletcher USA 173.5 Planica 2012
296 Martin Nagiller Austria 170.0 Oberstdorf 2012
297 Alexandre Mabboux Francja 164.0 Oberstdorf 2012
298 Andreas Myhre Hellerud Norwegia 163.0 Vikersund 2012
299 Lukas Dilitz Austria 160.0 Kulm 2012
300 Alessio de Crignis Włochy 155.0 Planica 2012
  Ole Martin Storlien Norwegia 155.0 Vikersund 2012
302 Alexey Pchelintsev Kazachstan 153.5 Oberstdorf 2012
303 Marius Fredrik Johansen Norwegia 149.0 Vikersund 2012
304 Fredrik Aalien Norwegia 148.0 Vikersund 2012
305 Patrick Aschenwald Austria 147.0 Kulm 2012
306 Yevgeniy Levkin Kazachstan 145.0 Planica 2012
307 Martin Kvernberg Norwegia 140.5 Vikersund 2012
308 Tim Babnik Słowenia 137.0 Planica 2012
309 Sondre Skeie Norwegia 131.0 Vikersund 2012
310 Remus Tudor Rumunia 125.0 Klingenthal 2012
311 Johan Remen Evensen Norwegia 246.5 Vikersund 2011
312 Gregor Schlierenzauer Austria 243.5 Vikersund 2011
313 Martin Koch Austria 241.5 Vikersund 2011
314 Janne Happonen Finlandia 240.0 Vikersund 2011
315 Thomas Morgenstern Austria 232.0 Planica 2011
316 Adam Małysz Polska 230.5 Vikersund 2011
317 Anders Bardal Norwegia 227.0 Planica 2011
318 Olli Muotka Finlandia 226.0 Vikersund 2011
319 Tom Hilde Norwegia 223.5 Vikersund 2011
320 Andreas Vilberg Norwegia 220.5 Vikersund 2011
321 Jon Aaraas Norwegia 219.0 Vikersund 2011
322 Tommy Lianes Norwegia 217.0 Vikersund 2011
323 Maxime Laheurte Francja 212.0 Planica 2011
324 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 210.0 Vikersund 2011
325 Pavel Karelin Rosja 208.0 Planica 2011
326 Bjoern Einar Hagemoen Norwegia 206.0 Oberstdorf 2011
327 Fumihisa Yumoto Japonia 203.0 Vikersund 2011
328 Matej Dobovsek Słowenia 202.0 Harrachov 2011
329 Tomasz Byrt Polska 198.5 Planica 2011
330 Felix Schoft Niemcy 198.0 Vikersund 2011
331 Klaus Ovlien Engen Norwegia 197.5 Vikersund 2011
332 Dejan Judez Słowenia 195.0 Planica 2011
333 Diego Dellasega Włochy 193.5 Planica 2011
334 Fredrik Balkasen Szwecja 190.0 Vikersund 2011
335 Pascal Bodmer Niemcy 189.5 Oberstdorf 2011
336 Espen Rian Norwegia 187.0 Vikersund 2011
337 Constantin Kreiselmeyer Niemcy 186.0 Oberstdorf 2011
338 Jan Druzina Słowenia 185.0 Planica 2011
339 Peter Frenette USA 184.0 Planica 2011
340 Nicolas Mayer Francja 183.0 Planica 2011
  Primoz Roglic Słowenia 183.0 Oberstdorf 2011
342 Per Sannes Heger Norwegia 179.0 Vikersund 2011
343 Gasper Berlot Słowenia 178.0 Planica 2011
344 Rok Zima Słowenia 174.5 Oberstdorf 2011
345 Erik Lycke Solheim Norwegia 172.0 Vikersund 2011
346 Christian Fendt Niemcy 170.0 Oberstdorf 2011
347 Mario Innauer Austria 168.5 Harrachov 2011
348 Francois Braud Francja 161.0 Planica 2011
349 Denis Zupancic Słowenia 151.0 Planica 2011
350 Sigurd Maehre Svendsen Norwegia 149.0 Vikersund 2011
351 Christian Friberg USA 137.0 Park City 2011
352 Brian Wallace USA 136.0 Park City 2011
353 Bogomil Pavlov Bułgaria 133.0 Planica 2011
354 Antonin Hajek Czechy 236.0 Planica 2010
355 Anders Jacobsen Norwegia 230.5 Planica 2010
356 David Zauner Austria 223.0 Planica 2010
357 Rok Mandl Słowenia 219.0 Planica 2010
358 Wolfgang Loitzl Austria 213.5 Planica 2010
359 Matjaz Pungertar Słowenia 210.0 Planica 2010
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 210.0 Oberstdorf 2010
361 Borek Sedlak Czechy 208.0 Oberstdorf 2010
362 Łukasz Rutkowski Polska 203.0 Kulm 2010
363 Marcin Bachleda Polska 201.5 Planica 2010
364 Daniel Nigl Niemcy 201.0 Kulm 2010
365 Florian Horst Niemcy 200.0 Planica 2010
366 Rafał ¦liż Polska 199.0 Planica 2010
367 Roberto Dellasega Włochy 192.5 Planica 2010
368 Lukas Bergmann Austria 191.0 Kulm 2010
369 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 186.0 Planica 2010
370 Gasper Klinec Słowenia 185.0 Oberstdorf 2010
371 Luka Brnot Słowenia 183.0 Planica 2010
372 Jakub Kot Polska 182.5 Oberstdorf 2010
373 Bernd Heinzmann Niemcy 178.0 Kulm 2010
374 Danny Queck Niemcy 175.5 Kulm 2010
375 Shuji Endo Japonia 169.5 Oberstdorf 2010
376 Stanislav Oshepkov Rosja 163.5 Planica 2010
377 Georgiy Chervyakov Rosja 156.0 Planica 2010
378 Eric Mitchell Kanada 136.0 Vancouver 2010
379 Harri Olli Finlandia 225.5 Oberstdorf 2009
380 Borge Gelein Blikeng Norwegia 220.5 Vikersund 2009
381 Emmanuel Chedal Francja 215.5 Planica 2009
382 Anssi Koivuranta Finlandia 214.5 Planica 2009
383 Robert Hrgota Słowenia 210.0 Planica 2009
384 Ilja Rosliakov Rosja 205.0 Planica 2009
385 Christoffer Nygaard Norwegia 202.5 Vikersund 2009
386 Erik Simon Niemcy 200.5 Planica 2009
387 Christian Ulmer Niemcy 194.0 Planica 2009
388 Chris Lamb USA 191.5 Kulm 2009
389 Alexey Korolev Kazachstan 190.0 Planica 2009
  Anze Damjan Słowenia 190.0 Planica 2009
391 Vitaliy Shumbarets Ukraina 189.5 Planica 2009
392 Volodymyr Boshchuk Ukraina 188.5 Planica 2009
393 Saso Tadic Słowenia 188.0 Planica 2009
394 Ondrej Vaculik Czechy 183.5 Planica 2009
395 Nikolay Karpenko Kazachstan 181.5 Planica 2009
396 Petar Fartunov Bułgaria 175.0 Planica 2009
397 Yoann Morel Francja 174.0 Planica 2009
398 Tomas Zmoray Słowacja 173.5 Planica 2009
399 Kai Kovaljeff Finlandia 172.5 Oberstdorf 2009
400 Sami Niemi Finlandia 151.0 Vikersund 2009
401 Yoshihiko Osanai Japonia 140.5 Oberstdirf 2009
402 David Lazzaroni Francja 212.5 Planica 2008
403 Guido Landert Szwajcaria 208.0 Planica 2008
404 Heung Chul Choi Korea Pd. 207.5 Planica 2008
405 Bernhard Gruber Austria 206.0 Planica 2008
406 Andreas Aren Szwecja 200.0 Planica 2008
407 Stefan Kaiser Austria 199.5 Planica 2008
408 David Kreiner Austria 198.0 Planica 2008
409 Christoph Bieler Austria 197.0 Planica 2008
410 Gaj Trcek Słowenia 193.0 Planica 2008
411 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 190.5 Planica 2008
412 Martin Cikl Czechy 188.0 Planica 2008
  Terje Hilde Norwegia 188.0 Planica 2008
414 Carl Nordin Szwecja 187.0 Planica 2008
415 Oleksander Lazarovych Ukraina 178.5 Oberstdorf 2008
416 Ales Vodseldalek Czechy 171.0 Planica 2008
  Ales Vodseldalek Czechy 171.0 Planica 2008
418 Antoine Guignard Szwajcaria 164.5 Oberstdorf 2008
419 Pierre Emanuel Robe Francja 156.5 Oberstdorf 2008
420 Assan Takhtakhunov Kazachstan 156.0 Oberstdorf 2008
421 Jason Lamy Chappuis Francja 209.5 Planica 2007
422 Matevz Sparovec Słowenia 209.0 Planica 2007
  Haakon Helgesen Norwegia 209.0 Vikersund 2007
424 Branko Iskra Słowenia 208.0 Planica 2007
  Primoz Pikl Słowenia 208.0 Planica 2007
426 Isak Grimholm Szwecja 207.5 Planica 2007
427 Arthur Pauli Austria 206.5 Planica 2007
428 Robert Mateja Polska 205.5 Planica 2007
429 Dimitry Ipatov Rosja 204.0 Planica 2007
  Arttu Lappi Finlandia 204.0 Vikersund 2007
431 Radik Zhaparov Kazachstan 196.5 Planica 2007
432 Marco Steinauer Szwajcaria 195.0 Planica 2007
433 Stefan Read Kanada 191.5 Planica 2007
434 Erik Renmaelmo Norwegia 191.0 Vikersund 2007
435 Kristian Kind Olsen Norwegia 177.0 Vikersund 2007
436 Simen Olsen Norwegia 176.0 Vikersund 2007
437 Bard Naess Norwegia 173.0 Vikersund 2007
438 Kim-Arild Tandberg Norwegia 163.0 Vikersund 2007
439 Fredrik Harr Moen Norwegia 160.0 Vikersund 2007
440 Gard Sandholt Norwegia 158.0 Vikersund 2007
441 Terje Morka Norwegia 156.0 Vikersund 2007
442 Hans Christen Pettersen Norwegia 155.0 Vikersund 2007
443 Frantisek Vaculik Czechy 143.5 Vikersund 2007
444 Andreas Küttel Szwajcaria 222.0 Planica 2006
445 Takanobu Okabe Japonia 217.5 Planica 2006
446 Stefan Pieper Niemcy 208.0 Planica 2006
447 Kai Bracht Niemcy 206.0 Planica 2006
448 Bine Zupan Słowenia 204.0 Planica 2006
449 Alexander Herr Niemcy 203.5 Kulm 2006
450 Daniel Lackner Austria 202.5 Kulm 2006
451 Gorazd Robnik Słowenia 201.0 Planica 2006
452 Petr Chaadaev Rosja 197.5 Kulm 2006
453 Martin Mesik Słowacja 195.5 Kulm 2006
454 Joonas Ikonen Finlandia 193.5 Planica 2006
455 Ildar Fatchullin Rosja 182.0 Kulm 2006
456 Jakob Grimholm Szwecja 161.5 Kulm 2006
457 Keita Umezaki Japonia 160.5 Kulm 2006
458 Baris Demirci Turcja 123.0 - 2006
459 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 239.0 Planica 2005
460 Matti Hautamäki Finlandia 235.5 Planica 2005
461 Janne Ahonen Finlandia 233.5 Planica 2005
462 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 231.0 Planica 2005
  Andreas Widhölzl Austria 231.0 Planica 2005
464 Roar Ljoekelsoey Norwegia 230.5 Planica 2005
465 Sigurd Pettersen Norwegia 228.0 Planica 2005
466 Henning Stensrud Norwegia 226.5 Planica 2005
  Michael Uhrmann Niemcy 226.5 Planica 2005
468 Rok Benkovic Słowenia 226.0 Planica 2005
469 Risto Jussilainen Finlandia 224.5 Planica 2005
470 Martin Höllwarth Austria 222.5 Planica 2005
471 Trond-Arild Evensen Norwegia 218.0 Planica 2005
472 Lars Bystoel Norwegia 216.5 Planica 2005
473 Daniel Forfang Norwegia 214.0 Planica 2005
474 Stephan Hocke Niemcy 208.5 Planica 2005
475 Kalle Keituri Finlandia 205.5 Planica 2005
476 Tommy Egeberg Norwegia 205.0 Planica 2005
477 Jan Mazoch Czechy 202.5 Planica 2005
478 Stefan Becker Austria 202.0 Kulm 2005
  Matthias Mehringer Niemcy 202.0 Planica 2005
480 Matija Druml Austria 201.0 Planica 2005
  Milan Zivic Słowenia 201.0 Planica 2005
  Christoph Huter Austria 201.0 Kulm 2005
483 Jure Bogataj Słowenia 199.5 Planica 2005
484 Rok Urbanc Słowenia 197.0 Planica 2005
  Boy van Baarle Holandia 197.0 Kulm 2005
486 Marco Beltrame Włochy 186.0 Planica 2005
487 Christian Bruder Niemcy 184.5 Planica 2005
488 Primoz Zupan Słowenia 180.0 Planica 2005
489 Georg Späth Niemcy 225.0 Planica 2004
490 Tami Kiuru Finlandia 221.5 Planica 2004
491 Roland Mueller Austria 219.0 Vikersund 2004
492 Balthasar Schneider Austria 216.5 Vikersund 2004
493 Olav Magne Dönnem Norwegia 214.0 Vikersund 2004
494 Akseli Kokkonen Norwegia 213.5 Planica 2004
495 Ferdinand Bader Niemcy 213.0 Vikersund 2004
496 Akira Higashi Japonia 212.5 Planica 2004
497 Kim-Roar Hansen Norwegia 212.0 Vikersund 2004
498 Jostein Smeby Norwegia 211.0 Vikersund 2004
499 Ole Christen Enger Norwegia 210.5 Vikersund 2004
500 Eirik Ulimoen Norwegia 209.5 Vikersund 2004
501 Olli Pekkala Finlandia 206.5 Vikersund 2004
502 Johan Erikson Szwecja 202.0 Oberstdorf 2004
503 Mateusz Rutkowski Polska 201.5 Planica 2004
  Pekka Salminen Finlandia 201.5 Oberstdorf 2004
505 Bernhard Metzler Austria 200.0 Vikersund 2004
506 Jens Salumäe Estonia 195.0 Planica 2004
507 Lauri Hakola Finlandia 192.5 Vikersund 2004
508 Alexey Silaev Rosja 191.5 Planica 2004
509 Krystian Długopolski Polska 191.0 Vikersund 2004
510 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 190.5 Vikersund 2004
  Wojciech Skupień Polska 190.5 Planica 2004
512 Magnus Brevig Norwegia 189.0 Vikersund 2004
513 Hans Petrat Niemcy 188.0 Vikersund 2004
  Erik Leine Wangen Norwegia 188.0 Vikersund 2004
515 Morten Solem Norwegia 185.5 Oberstdorf 2004
516 Yusuke Kaneko Japonia 185.0 Vikersund 2004
  Ivan Karaulov Kazachstan 185.0 Oberstdorf 2004
518 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 179.0 Vikersund 2004
  Juha Miettinen Finlandia 179.0 Vikersund 2004
520 Maksim Anisimov Białoru¶ 176.0 Oberstdorf 2004
  Marc Vogel Szwajcaria 176.0 Vikersund 2004
  Hiroki Yamada Japonia 176.0 Oberstdorf 2004
523 Helena Olsson Szwecja 174.5 Vikersund 2004
  Anette Sagen Norwegia 174.5 Vikersund 2004
525 Kazuki Nishishita Japonia 174.0 Vikersund 2004
526 Stefano Chiapolino Włochy 172.0 Vikersund 2004
527 Lindsey Van USA 171.0 Vikersund 2004
528 Julian Musiol Niemcy 167.0 Vikersund 2004
529 Jeff Denney USA 165.0 Vikersund 2004
530 Line Jahr Norwegia 155.0 Vikersund 2004
531 Andraz Kern Słowenia 151.5 Vikersund 2004
532 Brian Welch USA 148.0 Vikersund 2004
533 Giancarlo Adami Włochy 141.5 Vikersund 2004
534 Zhandong Tian Chiny 121.5 Bischofshofen 2004
535 Veli-Matti Lindström Finlandia 225.5 Planica 2003
536 Stefan Thurnbichler Austria 224.0 Planica 2003
537 Florian Liegl Austria 214.5 Planica 2003
538 Hideharu Miyahira Japonia 213.5 Planica 2003
539 Roberto Cecon Włochy 207.5 Planica 2003
  Nicolas Dessum Francja 207.5 Planica 2003
541 Michael Möllinger Szwajcaria 203.5 Planica 2003
542 Christian Nagiller Austria 203.0 Planica 2003
543 Thomas Lobben Norwegia 201.5 Planica 2003
  Markus Eigentler Austria 201.5 Kulm 2003
  Jouni Kaitainen Finlandia 201.5 Planica 2003
546 Clint Jones USA 200.0 Planica 2003
  Daniela Iraschko-Stolz Austria 200.0 Kulm 2003
548 Bastian Kaltenböck Austria 195.0 Planica 2003
549 Jaan Juris Estonia 193.0 Kulm 2003
550 Teppei Takano Japonia 188.0 Planica 2003
551 Tommy Schwall USA 178.0 Planica 2003
552 Bine Norcic Słowenia 171.0 Planica 2003
553 Jiri Parma jr. Czechy 154.0 Kulm 2003
554 Martin Schmitt Niemcy 224.0 Planica 2002
555 Alan Alborn USA 221.5 Planica 2002
556 Sven Hannawald Niemcy 220.0 Planica 2002
557 Kimmo Yliriesto Finlandia 209.0 Planica 2002
558 Jörg Ritzerfeld Niemcy 207.0 Planica 2002
559 Damjan Fras Słowenia 204.0 Planica 2002
560 Janne Ylijärvi Finlandia 198.5 Planica 2002
561 Gasper Cvetko Słowenia 197.0 Planica 2002
562 Remi Santiago Francja 195.5 Harrachov 2002
563 Tomasz Pochwała Polska 195.0 Harrachov 2002
  Tomisław Tajner Polska 195.0 Harrachov 2002
565 Peter Zonta Słowenia 188.5 Planica 2002
566 Blaz Vrhovnik Słowenia 182.5 Planica 2002
567 Chil-Ku Kang Korea Pd. 178.0 Planica 2002
568 Christoph Kreuzer Holandia 162.0 Planica 2002
569 Uros Peterka Słowenia 158.0 Planica 2002
570 Dusan Orsula Słowacja 126.0 Harrachov 2002
571 Dmitry Chvykov Kirgistan 124.0 Innsbruck 2002
572 Christof Duffner Niemcy 219.0 Planica 2001
573 Kjell Erik Sagbakken Norwegia 211.0 Oberstdorf 2001
574 Karl-Heinz Dorner Austria 207.0 Oberstdorf 2001
  Tore S. Sneli Norwegia 207.0 Oberstdorf 2001
576 Igor Medved Słowenia 206.0 Planica 2001
577 Kjell-Jonny Hagen Norwegia 205.0 Oberstdorf 2001
578 Jussi Hautamäki Finlandia 204.0 Planica 2001
579 Stefan Horngacher Austria 203.5 Planica 2001
580 Reinhard Schwarzenberger Austria 202.0 Oberstdorf 2001
581 Kazuya Yoshioka Japonia 200.0 Oberstdorf 2001
582 Kristoffer Jaafs Szwecja 197.0 Planica 2001
583 Matej Uram Słowacja 194.0 Oberstdorf 2001
584 Roland Audenrieth Niemcy 192.5 Planica 2001
585 Łukasz Kruczek Polska 186.0 Planica 2001
586 Primoz Zupan-Urh Słowenia 183.5 Planica 2001
587 Miroslav Formanek Słowacja 180.5 Oberstdorf 2001
588 Andreas Goldberger Austria 225.0 Planica 2000
589 Thomas Hörl Austria 224.5 Planica 2000
590 Ville Kantee Finlandia 223.5 Planica 2000
591 Primoz Peterka Słowenia 212.0 Planica 2000
592 Terje Nihus Norwegia 211.0 Vikersund 2000
593 David Andersen Norwegia 209.5 Planica 2000
594 Ole Ostbakken Norwegia 206.0 Vikersund 2000
595 Dirk Else Niemcy 205.0 Planica 2000
  Hansjörg Jäkle Niemcy 205.0 Planica 2000
597 Tom Age Aarnes Norwegia 204.0 Vikersund 2000
598 Grega Lang Słowenia 203.5 Planica 2000
599 Jaroslav Sakala Czechy 202.5 Kulm 2000
600 Reinhard Eberl Austria 201.0 Kulm 2000
601 Kazuhiro Nakamura Japonia 198.5 Planica 2000
602 Frank Löffler Niemcy 190.0 Planica 2000
  Tom Sandvold Norwegia 190.0 Vikersund 2000
604 Jakub Hlava Czechy 189.5 Planica 2000
605 Blaz Bilban Słowenia 188.0 Planica 2000
606 Ivan Lunardi Włochy 181.0 Kulm 2000
607 Stanislav Filimonov Kazachstan 175.0 Kulm 2000
608 Pavel Gaiduk Kazachstan 158.0 Kulm 2000
609 Grzegorz ¦liwka Polska 133.0 Vikersund 2000
610 Maxim Polunin Kazachstan 130.5 Vikersund 2000
611 Kazuyoshi Funaki Japonia 206.5 Planica 1999
612 Kristian Brenden Norwegia 204.5 Planica 1999
613 Masahiko Harada Japonia 197.0 Planica 1999
614 Sylvain Freiholz Szwajcaria 196.0 Planica 1999
615 Lucas Chevalier-Girod Francja 189.0 Planica 1999
616 Florin Spulber Rumunia 118.0 Borsa 1999
617 Jon Petter Sandaker Norwegia 193.5 Oberstdorf 1998
618 Gerd Siegmund Niemcy 190.0 Oberstdorf 1998
619 Stian Kvarstad Norwegia 183.0 Vikersund 1998
620 Jouko Hein Estonia 122.0 Vikersund 1998
621 Lasse Ottesen Norwegia 212.0 Planica 1997
622 Dieter Thoma Niemcy 211.0 Planica 1997
623 Espen Bredesen Norwegia 210.0 Planica 1997
624 Goran Janus Słowenia 205.5 Planica 1997
625 Nicolas Jean-Prost Francja 205.0 Planica 1997
626 Jani Soininen Finlandia 203.5 Planica 1997
627 Jakub Suchacek Czechy 198.0 Planica 1997
628 Jure Radelj Słowenia 197.5 Planica 1997
629 Havard Lie Norwegia 192.5 Planica 1997
630 Bruno Reuteler Szwajcaria 191.0 Planica 1997
631 Hiroya Saito Japonia 188.5 Planica 1997
632 Jerome Gay Francja 183.5 Planica 1997
633 Artur Khamidullin Rosja 178.0 Planica 1997
634 Eva Ganster Austria 167.0 Kulm 1997
635 Jan Balcar Czechy 203.0 Harrachov 1996
636 Jakub Jiroutek Czechy 201.0 Harrachov 1996
  Jens Weissflog Niemcy 201.0 Kulm 1996
638 Michal Dolezal Czechy 199.0 Harrachov 1996
639 Jure Jerman Słowenia 192.0 Harrachov 1996
640 Urban Franc Słowenia 190.0 Kulm 1996
641 Mika Laitinen Finlandia 189.0 Harrachov 1996
642 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 183.0 Kulm 1996
643 Erik Halvorsen Norwegia 182.0 Kulm 1996
  Vladimir Rosko Słowacja 182.0 Harrachov 1996
645 Jinya Nishikata Japonia 181.0 Kulm 1996
646 Marian Bielcik Słowacja 171.0 Kulm 1996
647 Jan Zelencik Słowacja 164.0 Oberstdorf 1996
648 Aleksander Bojda Polska 160.0 Harrachov 1996
649 Marek GwóĽdĽ Polska 153.0 Kulm 1996
650 Andrzej Młynarczyk Polska 147.0 Kulm 1996
651 Alexander Korobov Kazachstan 140.0 Kulm 1996
652 Toni Nieminen Finlandia 203.0 Planica 1994
653 Matthias Wallner Austria 158.0 Copper Peak 1994
  Werner Schuster Austria 158.0 Copper Peak 1994
655 Jan Kowal Polska 174.0 Oberstdorf 1992
656 Zbigniew Klimowski Polska 171.0 Oberstdorf 1992
657 Ralf Gebstedt Niemcy 194.0 Harrachov 1991
658 Stefan Zuend Szwajcaria 191.0 Planica 1991
659 Mikael Martinsson Szwecja 181.0 Planica 1991
660 Zacharij Sotirov Bułgaria 162.0 Kulm 1991
661 Alojzy Moskal Polska 174.0 Harrachov 1989
662 Jarosław M±dry Polska 161.0 Harrachov 1989
663 Piotr Fijas Polska 194.0 Planica 1987
664 Vegard Opaas Norwegia 193.0 Planica 1987
665 Andreas Felder Austria 191.0 Planica 1987
666 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 190.0 Planica 1987
667 Bogdan Papierz Polska 162.0 Planica 1987
668 Bernat Sola Hiszpania 141.0 Kulm 1986
669 Robert Witke Polska 131.0 Kulm 1986
670 Zbigniew Malik Polska 128.0 Vikersund 1986
671 Matti Nykänen Finlandia 191.0 Planica 1985
672 Mike Holland USA 186.0 Planica 1985
673 Matjaz Debelak Jugosławia 185.0 Planica 1985
674 Tadeusz Fijas Polska 169.0 Harrachov 1985
675 Vadim Zakharov ZSRR 154.0 Kransoyarsk 1985
676 Janusz Malik Polska 155.0 Oberstdorf 1984
677 Bogdan Zwijacz Polska 153.0 Oberstdorf 1984
678 Pavel Ploc Czechy 181.0 Harrachov 1983
679 Miroslav Slusny Czechosłowacja 170.0 Harrachov 1983
680 Jan Łoniewski Polska 132.0 Kulm 1982
681 Jose Rivera Hiszpania 105.0 Thunder Bay 1982
682 Armin Kogler Austria 180.0 Oberstdorf 1981
683 Stanisław Bobak Polska 153.0 Oberstdorf 1981
684 Halvor Asphol Norwegia 175.0 Harrachov 1980
685 Steve Collins Kanada 170.0 Harrachov 1980
686 Gabor Geller Węgry 139.0 1980
687 Klaus Ostwald NRD 176.0 Planica 1979
688 Axel Zitzmann NRD 170.0 Planica 1979
689 Frantisek Novak Czechosłowacja 169.0 Planica 1979
690 Falko Weisspflog NRD 174.0 Oberstdorf 1976
691 Karl Schnabl Austria 151.0 Kulm 1975
692 Heinz Wossipiwo NRD 169.0 Oberstdorf 1973
693 Dietrich Kampf NRD 167.0 Oberstdorf 1973
694 Juhani Ruotsalainen Finlandia 162.0 Planica 1972
695 Wojciech Fortuna Polska 132.0 Planica 1972
696 Manfred Wolf NRD 165.0 Planica 1969
697 Józef Przybyła Polska 143.0 Planica 1968
698 Kakhaber Tsakadze ZSRR 142.0 Vikersund 1967
699 Józef Kocyan Polska 133.0 Vikersund 1967
700 Laszlo Geller Węgry 137.0 Kulm 1965
701 Piotr Wala Polska 128.0 Kulm 1962
702 Antoni Łaciak Polska 123.0 Kulm 1962
703 Artur Sarkisiani Gruzja 125.0 - -
704 Nico Faller Niemcy 145.0 Klingenthal
705 Patrik Lichy Słowacja 140.5 Harrachov
706 Alexander Mitz Szwecja 140.0 Oberstdorf
  Yukon de Leeuw Kanada 140.0 Park City
  Matthew Rowley Kanada 140.0 Vancouver
709 Faik Yuksel Turcja 138.0
710 Andreas Bjelke Nygaard Dania 137.0 Lillehammer
711 Ben Loomis USA 136.0 Iron Mountain
712 Oldrik van der Aalst Holandia 133.0 Oberhof
713 Dusty Korek Kanada 132.5 Park City
714 Besnik Gashi Szwecja 130.0 Lillehammer
715 Mojmir Nosal Słowacja 129.0 Zakopane
716 Ruben de Wit Holandia 128.0
  Denis Sindler Słowacja 128.0 Zakopane
718 Matus Mistrik Słowacja 124.0 Zakopane

oprac. Skokinarciarskie.pl, pomoc Paweł Borkowski, Piotr Cholewa, Maciej Kopański
« powrót do strony głównej
Rekordy życiowe skoczków narciarskich
Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2019 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
02:00
CoC Sapporo
08:00
P¦ kobiet Zao
08:30
CoC kobiet Planica
09:00
P¦ kobiet Zao
konkurs druż.
09:10
CoC kobiet Planica
10:00
CoC kobiet Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
15:00
P¦ Zakopane
seria próbna
15:15
FIS Cup Planica
konkurs ind.
16:15
P¦ Zakopane
konkurs druż.
20 stycznia 2019 (niedziela)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
06:45
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
08:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Dawid Kubacki
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Stephan Leyhe
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Robert Johansson
David Siegel
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »