Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP

Jeżeli znasz rekord życiowy jakiego¶ zawodnika, którego nie ma na li¶cie, lub znalazłe¶ bł±d - prze¶lij nam informację z odległo¶ci±, miejscem i rokiem osi±gnięcia wyniku przez skoczka na adres redakcja@skokinarciarskie.pl.

Stan na dzień: 27.03.2022

Rekordy życiowe
zawodnik kraj odległo¶ć miejsce rok
1 Anze Semenic Słowenia 249.5 Planica 2022
2 Cene Prevc Słowenia 246.0 Planica 2022
3 Marius Lindvik Norwegia 245.5 Planica 2022
4 Timi Zajc Słowenia 245.0 Vikersund 2022
5 Anze Lanisek Słowenia 244.5 Planica 2022
6 Benjamin Oestvold Norwegia 243.5 Vikersund 2022
7 Yukiya Sato Japonia 242.5 Planica 2022
8 Ziga Jelar Słowenia 239.0 Planica 2022
9 Mark Hafnar Słowenia 236.0 Planica 2022
10 Iver Olaussen Norwegia 234.5 Vikersund 2022
11 Pius Paschke Niemcy 234.0 Planica 2022
  Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 234.0 Vikersund 2022
13 Robin Pedersen Norwegia 233.5 Vikersund 2022
14 Niko Kytosaho Finlandia 233.0 Planica 2022
  Jan Hoerl Austria 233.0 Planica 2022
  Anders Haare Norwegia 233.0 Vikersund 2022
17 Marcel Strzinar Słowenia 229.5 Planica 2022
18 Manuel Faisst Niemcy 227.5 Oberstdorf 2022
19 Daniel Tschofenig Austria 224.5 Planica 2022
20 Eetu Nousiainen Finlandia 223.5 Oberstdorf 2022
  Peter Resinger Austria 223.5 Planica 2022
22 Anders Ladehaug Norwegia 221.0 Vikersund 2022
  Stefan Rainer Austria 221.0 Planica 2022
24 Felix Hoffmann Niemcy 220.5 Oberstdorf 2022
25 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 220.0 Vikersund 2022
26 Marius Aas Hast Norwegia 218.5 Vikersund 2022
27 Giovanni Bresadola Włochy 218.0 Vikersund 2022
  Rok Oblak Słowenia 218.0 Planica 2022
29 Aleksander Zniszczoł Polska 216.5 Oberstdorf 2022
  Oscar P. Westerheim Norwegia 216.5 Vikersund 2022
31 Andreas Granerud Buskum Norwegia 216.0 Vikersund 2022
  Marcel Rep Słowenia 216.0 Planica 2022
  Kilian Maerkl Niemcy 216.0 Oberstdorf 2022
34 Terence Weber Niemcy 214.0 Oberstdorf 2022
35 Thomas Hofer Austria 212.5 Oberstdorf 2022
36 Thomas Lackner Austria 212.0 Oberstdorf 2022
  Aljaz Osterc Słowenia 212.0 Planica 2022
38 Moritz Baer Niemcy 211.5 Oberstdorf 2022
39 Matic Hladnik Słowenia 211.0 Planica 2022
40 Paweł W±sek Polska 210.5 Vikersund 2022
41 Jan Bombek Słowenia 210.0 Planica 2022
42 Fredrik Villumstad Norwegia 208.0 Planica 2022
  Gasper Brecl Słowenia 208.0 Planica 2022
  Simen Kvarstad Norwegia 208.0 Oberstdorf 2022
45 Eric Fuchs Niemcy 207.0 Oberstdorf 2022
46 Jonas Viken Norwegia 205.5 Vikersund 2022
47 Julian Schmid Niemcy 205.0 Oberstdorf 2022
  Markus Rupitsch Austria 205.0 Planica 2022
49 Soelve Jokerud Strand Norwegia 204.0 Vikersund 2022
  Johannes Rydzek Niemcy 204.0 Oberstdorf 2022
51 Nejc Toporis Słowenia 203.0 Planica 2022
  Vinzenz Geiger Niemcy 203.0 Oberstdorf 2022
53 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 202.5 Vikersund 2022
54 Ole Kristian Baarset Norwegia 202.0 Vikersund 2022
55 Julian Wienerroither Austria 201.5 Oberstdorf 2022
56 David Siegel Niemcy 201.0 Oberstdorf 2022
  Luca Roth Niemcy 201.0 Oberstdorf 2022
58 Patrik Vitez Słowenia 200.0 Planica 2022
59 Eric Frenzel Niemcy 198.5 Oberstdorf 2022
60 Jost Susnik Słowenia 197.0 Planica 2022
  Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 197.0 Vikersund 2022
62 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 196.5 Planica 2022
63 Mathis Contamine Francja 196.0 Planica 2022
64 Iver Myhre Norwegia 194.0 Vikersund 2022
65 Matija Stemberger Słowenia 185.0 Planica 2022
  Urh Rosar Słowenia 185.0 Planica 2022
67 Thomas Ortner Austria 183.5 Oberstdorf 2022
68 Jan Nemecek Słowenia 180.0 Planica 2022
  Zan Hribersek Słowenia 180.0 Planica 2022
70 Oeystein Thorshov Norwegia 173.0 Vikersund 2022
71 Boerge Hansen Utby Norwegia 172.5 Oberstdorf 2022
72 Kalle Heikkinen Finlandia 172.0 Planica 2022
  Urban Remic Słowenia 172.0 Planica 2022
74 Philipp Raimund Niemcy 171.0 Oberstdorf 2022
75 Matija Kosir Słowenia 168.0 Planica 2022
76 Muhammet Ali Bedir Turcja 167.0 Vikersund 2022
77 Richard Selbekk-Hansen Norwegia 165.0 Vikersund 2022
78 Frantisek Lejsek Czechy 163.0 Oberstdorf 2022
79 Simon Huettel Niemcy 162.5 Oberstdorf 2022
80 Justin Lisso Niemcy 161.5 Oberstdorf 2022
81 Matija Prosenc Słowenia 159.0 Planica 2022
82 Leonard Taubert Norwegia 158.5 Oberstdorf 2022
  Nicolas Haydt Niemcy 158.5 Oberstdorf 2022
84 Stas Santelj Słowenia 158.0 Planica 2022
85 Danil Vassilyev Kazachstan 157.5 Vikersund 2022
86 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 139.0 Vikersund 2022
87 Jus Susnik Słowenia 138.0 Oberstdorf 2022
88 Bor Pavlovcic Słowenia 249.5 Planica 2021
89 Daniel Huber Austria 237.0 Planica 2021
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 237.0 Planica 2021
91 Naoki Nakamura Japonia 236.0 Planica 2021
  Lovro Kos Słowenia 236.0 Planica 2021
93 Ulrich Wohlgenannt Austria 235.0 Planica 2021
94 Mikhail Nazarov Rosja 234.5 Planica 2021
95 Keiichi Sato Japonia 219.0 Planica 2021
96 Zak Mogel Słowenia 218.0 Planica 2021
97 Jarkko Maatta Finlandia 216.5 Planica 2021
98 Kevin Maltsev Estonia 212.5 Planica 2021
99 Decker Dean USA 211.0 Planica 2021
100 Matevz Samec Słowenia 207.0 Planica 2021
101 Roman Trofimov Rosja 202.5 Planica 2021
102 Yuken Iwasa Japonia 197.0 Planica 2021
103 Valentin Foubert Francja 186.5 Planica 2021
104 Sabirzhan Muminov Kazachstan 184.0 Planica 2021
105 Matija Vidic Słowenia 182.0 Planica 2021
106 Jon Tepes Słowenia 179.0 Planica 2021
107 Tjas Grilc Słowenia 171.0 Planica 2021
108 Maksim Kolobov Rosja 165.0 Planica 2021
109 Luka Robnik Słowenia 164.0 Planica 2021
110 Andrei Feldorean Rumunia 133.0 Zakopane 2021
111 Michael Hayboeck Austria 245.5 Planica 2020
112 Halvor Egner Granerud Norwegia 244.5 Planica 2020
113 Evgenii Klimov Rosja 237.0 Planica 2020
114 Philipp Aschenwald Austria 229.0 Kulm 2020
115 Stefan Huber Austria 228.0 Kulm 2020
116 Stephan Leyhe Niemcy 226.5 Kulm 2020
117 Antti Aalto Finlandia 225.5 Kulm 2020
118 Martin Hamann Niemcy 224.5 Planica 2020
119 Sander Vossan Eriksen Norwegia 218.0 Planica 2020
120 Nik Fabijan Słowenia 209.0 Planica 2020
121 Danil Sadreev Rosja 207.0 Planica 2020
122 Matthew Soukup Kanada 204.0 Planica 2020
  Ilya Mankov Rosja 204.0 Planica 2020
124 Clemens Leitner Austria 203.0 Kulm 2020
125 Timon-Pascal Kahofer Austria 198.0 Planica 2020
126 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 195.5 Planica 2020
127 Federico Cecon Włochy 187.0 Kulm 2020
128 Patrick Gasienica USA 162.5 Planica 2020
129 Arttu Pohjola Finlandia 160.0 Planica 2020
130 Chao Li Chiny 128.5 Planica 2020
131 Guang Yang Chiny 123.5 Planica 2020
132 Zhandong Tian Chiny 123.0 Planica 2020
  Zhe Chen Chiny 123.0 Planica 2020
134 Ryoyu Kobayashi Japonia 252.0 Planica 2019
135 Piotr Żyła Polska 248.0 Planica 2019
136 Domen Prevc Słowenia 245.5 Vikersund 2019
137 Jakub Wolny Polska 237.5 Planica 2019
138 Constantin Schmid Niemcy 234.0 Planica 2019
139 Artti Aigro Estonia 228.0 Planica 2019
140 Kenneth Henningsmo Fredheim Norwegia 226.5 Vikersund 2019
141 Andraz Pograjc Słowenia 224.0 Planica 2019
  Simen Tiller Norwegia 224.0 Vikersund 2019
143 Adrian Sell Niemcy 223.0 Oberstdorf 2019
144 Vid Vrhovnik Słowenia 219.0 Planica 2019
145 Matias Braathen Norwegia 214.5 Vikersund 2019
146 Vladimir Zografski Bułgaria 214.0 Planica 2019
147 Dominik Peter Szwajcaria 211.0 Planica 2019
148 Killian Peier Szwajcaria 209.5 Planica 2019
149 Rok Justin Słowenia 208.0 Planica 2019
150 Filip Sakala Czechy 206.0 Planica 2019
  Andreas Varsi Breivik Norwegia 206.0 Vikersund 2019
152 Mats Konterud Sagbakken Norwegia 202.5 Vikersund 2019
153 Jonas Bratlien Norwegia 201.0 Vikersund 2019
  Jens Luraas Oftebro Norwegia 201.0 Vikersund 2019
  Jonathan Learoyd Francja 201.0 Vikersund 2019
  Thomas Aasen Markeng Norwegia 201.0 Vikersund 2019
157 Medard Brezovnik Słowenia 200.0 Planica 2019
158 Sergey Tkachenko Kazachstan 199.5 Vikersund 2019
159 Christian Ingebrigtsen Norwegia 197.0 Vikersund 2019
160 Lojze Petek Słowenia 193.0 Planica 2019
161 Jens Gaarder Norwegia 192.5 Vikersund 2019
162 Lovro Vodusek Słowenia 191.0 Planica 2019
163 Oliver Dahl Norwegia 189.0 Vikersund 2019
164 Joergen Oliver Stroem Norwegia 183.0 Vikersund 2019
165 Martin Capuder Słowenia 181.0 Planica 2019
166 Maksim Sergeev Rosja 179.0 Planica 2019
167 Urban Susnik Słowenia 177.0 Planica 2019
168 Domen Presterl Słowenia 173.0 Planica 2019
169 Gasper Srsen Słowenia 155.0 Planica 2019
170 Gasper Polajnar Słowenia 153.0 Planica 2019
171 Tomi Jovan Słowenia 150.0 Planica 2019
172 Tilen Bartol Słowenia 247.5 Planica 2018
173 Daniel Andre Tande Norwegia 243.5 Planica 2018
174 Richard Freitag Niemcy 243.0 Planica 2018
175 Junshiro Kobayashi Japonia 239.5 Planica 2018
176 Dawid Kubacki Polska 236.5 Planica 2018
177 Stefan Hula Polska 236.0 Planica 2018
178 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 232.0 Vikersund 2018
179 Gregor Deschwanden Szwajcaria 230.0 Planica 2018
180 Jernej Damjan Słowenia 228.5 Kulm 2018
181 Sondre Ringen Norwegia 226.5 Vikersund 2018
182 Tomaz Naglic Słowenia 225.5 Planica 2018
183 Jan Kus Słowenia 222.0 Planica 2018
184 Andreas Alamommo Finlandia 221.5 Planica 2018
185 Maximilian Schmalnauer Austria 221.0 Kulm 2018
186 Andreas Wank Niemcy 219.5 Planica 2018
187 Even Waalen Oesterhaug Norwegia 219.0 Vikersund 2018
188 Clemens Aigner Austria 216.5 Kulm 2018
189 Rok Tarman Słowenia 215.0 Planica 2018
190 Joergen Madsen Norwegia 214.5 Vikersund 2018
191 Anze Lavtizar Słowenia 211.0 Kulm 2018
192 Ole Mathis Nedrejord Norwegia 209.5 Vikersund 2018
193 Jaka Rus Słowenia 209.0 Kulm 2018
194 Pascal Kaelin Szwajcaria 208.0 Kulm 2018
195 Jonas Gropen Soegard Norwegia 207.0 Vikersund 2018
  Daniel Keil Austria 207.0 Kulm 2018
197 Rok Juvancic Słowenia 205.0 Planica 2018
198 Luca Egloff Szwajcaria 204.0 Planica 2018
199 Jesper Oedegaard Norwegia 199.0 Vikersund 2018
200 Florian Altenburger Austria 198.5 Kulm 2018
  Eirik Leander Fystro Norwegia 198.5 Vikersund 2018
202 Tine Bogataj Słowenia 192.0 Planica 2018
203 Urban Rogelj Słowenia 184.0 Planica 2018
204 Martti Nomme Estonia 183.0 Planica 2018
205 Gasper Stupar Słowenia 162.0 Planica 2018
206 Masamitsu Ito Japonia 146.0 Planica 2018
207 Peder Skjaeret Stroemhaug Norwegia 142.5 Vikersund 2018
208 Stefan Kraft Austria 253.5 Vikersund 2017
209 Robert Johansson Norwegia 252.0 Vikersund 2017
210 Kamil Stoch Polska 251.5 Planica 2017
211 Markus Eisenbichler Niemcy 248.0 Planica 2017
212 Johann Andre Forfang Norwegia 245.5 Vikersund 2017
213 Andreas Wellinger Niemcy 245.0 Vikersund 2017
214 Maciej Kot Polska 244.5 Vikersund 2017
  Kevin Bickner USA 244.5 Vikersund 2017
216 Karl Geiger Niemcy 243.5 Planica 2017
217 Daiki Ito Japonia 243.0 Vikersund 2017
218 Noriaki Kasai Japonia 241.5 Vikersund 2017
219 Simon Ammann Szwajcaria 239.5 Vikersund 2017
220 Manuel Fettner Austria 235.5 Vikersund 2017
221 Alex Insam Włochy 232.5 Planica 2017
222 Blaz Pavlic Słowenia 231.0 Planica 2017
223 Roman Koudelka Czechy 229.0 Planica 2017
224 Tomas Vancura Czechy 225.0 Planica 2017
225 Nejc Dezman Słowenia 224.0 Vikersund 2017
226 Viktor Polasek Czechy 222.0 Vikersund 2017
227 Sebastian Colloredo Włochy 221.0 Planica 2017
228 Markus Schiffner Austria 218.0 Planica 2017
229 Casey Larson USA 216.5 Vikersund 2017
230 Jan Ziobro Polska 216.0 Oberstdorf 2017
231 Ville Larinto Finlandia 214.0 Planica 2017
232 Richard Haukedal Norwegia 213.0 Vikersund 2017
  Kaarel Nurmsalu Estonia 213.0 Planica 2017
  Andraz Modic Słowenia 213.0 Planica 2017
  Andreas Schuler Szwajcaria 213.0 Oberstdorf 2017
236 Alexey Romashov Rosja 212.5 Planica 2017
237 Aljaz Vodan Słowenia 211.0 Planica 2017
238 Michael Glasder USA 209.0 Oberstdorf 2017
239 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 208.0 Vikersund 2017
240 William Rhoads USA 207.0 Planica 2017
241 Joakim Aune Norwegia 204.0 Planica 2017
  Samuel Costa Włochy 204.0 Planica 2017
243 Vojtech Stursa Czechy 201.5 Planica 2017
244 Matej Likar Słowenia 200.0 Planica 2017
  AJ Brown USA 200.0 Planica 2017
246 Mitja Meznar Słowenia 198.0 Planica 2017
247 Gabriel Karlen Szwajcaria 196.5 Planica 2017
248 Zak Silih Słowenia 193.0 Planica 2017
249 Marjan Jelenko Słowenia 192.0 Planica 2017
250 David Krapez Słowenia 191.0 Planica 2017
251 Marat Zhaparov Kazachstan 185.0 Planica 2017
252 Harald-Johnas Riiber Norwegia 181.5 Vikersund 2017
253 Aleksandr Bazhenov Rosja 176.0 Planica 2017
254 Konstantin Sokolenko Kazachstan 165.0 Planica 2017
255 Zan Stupar Słowenia 155.0 Planica 2017
256 Andreas Stjernen Norwegia 249.0 Vikersund 2016
257 Kenneth Gangnes Norwegia 248.5 Vikersund 2016
258 Ernest Prislic Słowenia 246.0 Planica 2016
259 Joachim Hauer Norwegia 243.0 Vikersund 2016
260 Taku Takeuchi Japonia 240.0 Vikersund 2016
261 Andrzej Stękała Polska 235.0 Vikersund 2016
262 Vincent Descombes Sevoie Francja 230.5 Vikersund 2016
263 Fabian Steindl Austria 229.0 Kulm 2016
264 Matic Kramarsic Słowenia 228.0 Planica 2016
265 Cestmir Kozisek Czechy 226.0 Vikersund 2016
  Espen Roee Norwegia 226.0 Vikersund 2016
267 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 224.0 Planica 2016
268 Shohei Tochimoto Japonia 223.0 Vikersund 2016
269 Manuel Poppinger Austria 222.5 Vikersund 2016
270 Stefan Hayboeck Austria 221.0 Kulm 2016
271 Ales Hlebanja Słowenia 218.0 Planica 2016
272 Tord Markussen Hammer Norwegia 217.5 Vikersund 2016
273 Miha Kveder Słowenia 217.0 Planica 2016
274 Benedik Netland Hulloeen Norwegia 212.0 Vikersund 2016
275 Haavard Klemetsen Norwegia 210.0 Vikersund 2016
276 Rozle Zagar Słowenia 205.0 Kulm 2016
277 Florian Gugg Austria 204.0 Kulm 2016
278 Mats Bjerke Myhren Norwegia 201.5 Vikersund 2016
279 Maximilian Kaiser Niemcy 200.0 Kulm 2016
  Leon Sarc Słowenia 200.0 Planica 2016
281 Oscar Alexander Hafslund Norwegia 196.5 Vikersund 2016
282 Wolfgang Boesl Niemcy 195.0 Planica 2016
283 Ilmir Hazetdinov Rosja 193.5 Vikersund 2016
284 Bartłomiej Kłusek Polska 192.0 Planica 2016
285 Martin Fritz Austria 189.0 Planica 2016
286 Jaka Tesovnik Słowenia 188.0 Planica 2016
287 David Grm Słowenia 187.0 Planica 2016
288 Marco Pichelmayer Austria 186.0 Kulm 2016
289 Nicholas Alexander USA 185.0 Planica 2016
  Matej Lebar Słowenia 185.0 Planica 2016
291 Kenshiro Ito Japonia 183.5 Planica 2016
292 Alexander Henningsen Norwegia 180.5 Vikersund 2016
293 Jonas Langgaerd Norwegia 177.5 Vikersund 2016
294 Martin Schmid Austria 170.0 Kulm 2016
295 Sebastian Klinga Finlandia 167.0 Kulm 2016
296 Leif Marius Hagemoen Norwegia 150.0 Vikersund 2016
297 Lukas Schuhmacher Austria 148.0 Kulm 2016
298 Muhammed Munir Gungen Turcja 145.0 Ruka 2016
299 Christian Korody Norwegia 140.5 Vikersund 2016
300 Anders Fannemel Norwegia 251.5 Vikersund 2015
301 Peter Prevc Słowenia 250.0 Vikersund 2015
302 Severin Freund Niemcy 245.0 Vikersund 2015
303 Jurij Tepes Słowenia 244.0 Planica 2015
304 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 236.5 Vikersund 2015
305 Dmitriy Vassiliev Rosja 233.5 Vikersund 2015
306 Marinus Kraus Niemcy 222.0 Vikersund 2015
307 Klemens Murańka Polska 221.5 Planica 2015
308 Lars Brodshaug Berger Norwegia 221.0 Vikersund 2015
309 Vegard Swensen Norwegia 216.0 Vikersund 2015
  Espen Enger Halvorsen Norwegia 216.0 Vikersund 2015
311 Phillip Sjoeen Norwegia 209.5 Vikersund 2015
312 Mikhail Maksimochkin Rosja 208.0 Planica 2015
313 Bjoern Koch Austria 207.0 Kulm 2015
314 Kento Sakuyama Japonia 206.0 Vikersund 2015
315 Alexander Hayboeck Austria 202.0 Kulm 2015
316 Markus Eggenhofer Austria 199.0 Kulm 2015
317 Jostein Loe Norwegia 198.5 Vikersund 2015
318 Hans Petter Bergquist Norwegia 197.5 Vikersund 2015
319 Ronan Lamy Chappuis Francja 196.5 Kulm 2015
320 Lauri Asikainen Finlandia 196.0 Planica 2015
321 Ziga Mandl Słowenia 193.0 Planica 2015
  Kjell Andreas Naesvold Norwegia 193.0 Vikersund 2015
323 Vladislav Boyarintsev Rosja 190.0 Kulm 2015
324 Simon Greiderer Austria 188.5 Vikersund 2015
325 Idar Maroe Norwegia 187.0 Vikersund 2015
326 Seou Choi Korea Pd. 184.0 Planica 2015
327 Anders Johnson USA 179.0 Planica 2015
  Adrian Soerensen Livelten Norwegia 179.0 Vikersund 2015
329 Daniel Wenig Niemcy 174.5 Kulm 2015
330 Trevor Morrice Kanada 174.0 Planica 2015
331 Stian Andre Skinnes Norwegia 167.0 Vikersund 2015
332 Milos Kadlec Czechy 163.0 Vikersund 2015
333 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 161.0 Vikersund 2015
334 Edvart Myrvang Bakke Norwegia 157.0 Vikersund 2015
335 Sondre Vestoel Braatane Norwegia 151.0 Vikersund 2015
336 Kristian Lian Norwegia 143.0 Vikersund 2015
337 Robert Lock Wielka Brytania 130.0 Park City 2015
338 Jake Lock Wielka Brytania 129.0 Park City 2015
339 Thomas Diethart Austria 192.5 Harrachov 2014
340 Michael Neumayer Niemcy 231.0 Vikersund 2013
341 Jan Matura Czechy 224.5 Vikersund 2013
342 Lukas Hlava Czechy 217.5 Planica 2013
343 Thomas Thurnbichler Austria 210.0 Oberstdorf 2013
344 Nicholas Fairall USA 208.0 Planica 2013
345 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 203.5 Planica 2013
346 Simen Key Grimsrud Norwegia 203.0 Vikersund 2013
347 Krzysztof Biegun Polska 197.5 Oberstdorf 2013
348 Daniel Althaus Niemcy 195.0 Oberstdorf 2013
  Reruhi Shimizu Japonia 195.0 Planica 2013
  Marc Ganserer Niemcy 195.0 Oberstdorf 2013
351 Matic Benedik Słowenia 194.5 Planica 2013
352 Felix Klaesi Szwajcaria 193.5 Oberstdorf 2013
353 Michael Herrmann Niemcy 190.0 Oberstdorf 2013
354 Artur Kukuła Polska 187.0 Harrachov 2013
355 Nico Polychronidis Grecja 186.0 Oberstdorf 2013
356 Sami Heiskanen Finlandia 185.5 Oberstdorf 2013
357 David Viry Francja 184.5 Oberstdorf 2013
358 Morten Oegar Rastad Norwegia 183.0 Vikersund 2013
359 Dawid Kanik Polska 180.0 Harrachov 2013
360 Jan Fuhre Norwegia 169.0 Vikersund 2013
361 Ossi-Pekka Valta Finlandia 163.0 Oberstdorf 2013
362 Hans Erik Torgersen Norwegia 161.0 Vikersund 2013
363 Andreas Hoff Norwegia 159.0 Vikersund 2013
  Felix Brodauf Niemcy 159.0 Oberstdorf 2013
  Daniel Weiss Niemcy 159.0 Oberstdorf 2013
366 David Ripper Czechy 157.0 Harrachov 2013
367 Nico Hermann Niemcy 156.0 Oberstdorf 2013
368 Dejan Zujic Słowenia 153.0 Oberstdorf 2013
369 Alexey Buyvolov Rosja 150.0 Planica 2013
370 Lorentz Fannemel Norwegia 145.0 Vikersund 2013
371 Jiri Mazoch Czechy 141.5 Harrachov 2013
372 Eduard Torok Rumunia 128.0 Engelberg 2013
373 Kristaps Nezhborts Łotwa 123.0 Val di Fiemme 2013
374 Robert Kranjec Słowenia 244.0 Vikersund 2012
375 Rune Velta Norwegia 243.0 Vikersund 2012
376 Andreas Kofler Austria 233.0 Vikersund 2012
377 Denis Kornilov Rosja 232.0 Vikersund 2012
378 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 223.0 Vikersund 2012
379 Maximilian Mechler Niemcy 222.5 Vikersund 2012
380 Jakub Janda Czechy 218.0 Vikersund 2012
381 Andrea Morassi Włochy 216.5 Planica 2012
  Yuta Watase Japonia 216.5 Vikersund 2012
383 Jure Sinkovec Słowenia 215.0 Vikersund 2012
  Sigmund Hagehaugen Norwegia 215.0 Vikersund 2012
385 Lukas Mueller Austria 214.0 Planica 2012
386 Wilhelm Denifl Austria 213.0 Planica 2012
  Jaka Hvala Słowenia 213.0 Planica 2012
388 Krzysztof Miętus Polska 210.0 Vikersund 2012
389 Eivind Hugaas Norwegia 206.5 Vikersund 2012
390 Davide Bresadola Włochy 204.5 Planica 2012
391 David Fallmann Austria 202.0 Oberstdorf 2012
  Miran Zupancic Słowenia 202.0 Oberstdorf 2012
393 Gasper Bartol Słowenia 201.0 Planica 2012
  Tobias Bogner Niemcy 201.0 Oberstdorf 2012
395 Sondre Myhre Norwegia 200.5 Vikersund 2012
396 David Winkler Niemcy 199.0 Oberstdorf 2012
397 Marco Grigoli Szwajcaria 197.0 Planica 2012
398 Jon Haakon Moe Norwegia 193.0 Vikersund 2012
399 Anton Kalinitschenko Rosja 189.0 Vikersund 2012
  Christian Reiter Austria 189.0 Kulm 2012
401 Atle Pedersen Roensen Norwegia 188.5 Kulm 2012
402 Gasper Vodan Słowenia 185.0 Oberstdorf 2012
403 Oddvar Ystgaard Norwegia 181.0 Vikersund 2012
404 Alexander Sardyko Rosja 177.5 Planica 2012
405 Vital Anken Szwajcaria 175.0 Oberstdorf 2012
406 Bryan Fletcher USA 173.5 Planica 2012
407 Martin Nagiller Austria 170.0 Oberstdorf 2012
408 Alexandre Mabboux Francja 164.0 Oberstdorf 2012
409 Andreas Myhre Hellerud Norwegia 163.0 Vikersund 2012
410 Lukas Dilitz Austria 160.0 Kulm 2012
411 Alessio de Crignis Włochy 155.0 Planica 2012
  Ole Martin Storlien Norwegia 155.0 Vikersund 2012
413 Alexey Pchelintsev Kazachstan 153.5 Oberstdorf 2012
414 Marius Fredrik Johansen Norwegia 149.0 Vikersund 2012
415 Fredrik Aalien Norwegia 148.0 Vikersund 2012
416 Patrick Aschenwald Austria 147.0 Kulm 2012
417 Yevgeniy Levkin Kazachstan 145.0 Planica 2012
418 Martin Kvernberg Norwegia 140.5 Vikersund 2012
419 Tim Babnik Słowenia 137.0 Planica 2012
420 Sondre Skeie Norwegia 131.0 Vikersund 2012
421 Remus Tudor Rumunia 125.0 Klingenthal 2012
422 Johan Remen Evensen Norwegia 246.5 Vikersund 2011
423 Gregor Schlierenzauer Austria 243.5 Vikersund 2011
424 Martin Koch Austria 241.5 Vikersund 2011
425 Janne Happonen Finlandia 240.0 Vikersund 2011
426 Thomas Morgenstern Austria 232.0 Planica 2011
427 Adam Małysz Polska 230.5 Vikersund 2011
428 Anders Bardal Norwegia 227.0 Planica 2011
429 Olli Muotka Finlandia 226.0 Vikersund 2011
430 Tom Hilde Norwegia 223.5 Vikersund 2011
431 Andreas Vilberg Norwegia 220.5 Vikersund 2011
432 Jon Aaraas Norwegia 219.0 Vikersund 2011
433 Tommy Lianes Norwegia 217.0 Vikersund 2011
434 Maxime Laheurte Francja 212.0 Planica 2011
435 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 210.0 Vikersund 2011
436 Pavel Karelin Rosja 208.0 Planica 2011
437 Bjoern Einar Hagemoen Norwegia 206.0 Oberstdorf 2011
438 Fumihisa Yumoto Japonia 203.0 Vikersund 2011
439 Matej Dobovsek Słowenia 202.0 Harrachov 2011
440 Tomasz Byrt Polska 198.5 Planica 2011
441 Felix Schoft Niemcy 198.0 Vikersund 2011
442 Klaus Ovlien Engen Norwegia 197.5 Vikersund 2011
443 Dejan Judez Słowenia 195.0 Planica 2011
444 Diego Dellasega Włochy 193.5 Planica 2011
445 Fredrik Balkasen Szwecja 190.0 Vikersund 2011
446 Pascal Bodmer Niemcy 189.5 Oberstdorf 2011
447 Espen Rian Norwegia 187.0 Vikersund 2011
448 Constantin Kreiselmeyer Niemcy 186.0 Oberstdorf 2011
449 Jan Druzina Słowenia 185.0 Planica 2011
450 Peter Frenette USA 184.0 Planica 2011
451 Nicolas Mayer Francja 183.0 Planica 2011
  Primoz Roglic Słowenia 183.0 Oberstdorf 2011
453 Per Sannes Heger Norwegia 179.0 Vikersund 2011
454 Gasper Berlot Słowenia 178.0 Planica 2011
455 Rok Zima Słowenia 174.5 Oberstdorf 2011
456 Erik Lycke Solheim Norwegia 172.0 Vikersund 2011
457 Christian Fendt Niemcy 170.0 Oberstdorf 2011
458 Mario Innauer Austria 168.5 Harrachov 2011
459 Francois Braud Francja 161.0 Planica 2011
460 Denis Zupancic Słowenia 151.0 Planica 2011
461 Sigurd Maehre Svendsen Norwegia 149.0 Vikersund 2011
462 Christian Friberg USA 137.0 Park City 2011
463 Brian Wallace USA 136.0 Park City 2011
464 Bogomil Pavlov Bułgaria 133.0 Planica 2011
465 Antonin Hajek Czechy 236.0 Planica 2010
466 Anders Jacobsen Norwegia 230.5 Planica 2010
467 David Zauner Austria 223.0 Planica 2010
468 Rok Mandl Słowenia 219.0 Planica 2010
469 Wolfgang Loitzl Austria 213.5 Planica 2010
470 Matjaz Pungertar Słowenia 210.0 Planica 2010
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 210.0 Oberstdorf 2010
472 Borek Sedlak Czechy 208.0 Oberstdorf 2010
473 Łukasz Rutkowski Polska 203.0 Kulm 2010
474 Marcin Bachleda Polska 201.5 Planica 2010
475 Daniel Nigl Niemcy 201.0 Kulm 2010
476 Florian Horst Niemcy 200.0 Planica 2010
477 Rafał ¦liż Polska 199.0 Planica 2010
478 Roberto Dellasega Włochy 192.5 Planica 2010
479 Lukas Bergmann Austria 191.0 Kulm 2010
480 Gasper Klinec Słowenia 185.0 Oberstdorf 2010
481 Luka Brnot Słowenia 183.0 Planica 2010
482 Jakub Kot Polska 182.5 Oberstdorf 2010
483 Bernd Heinzmann Niemcy 178.0 Kulm 2010
484 Danny Queck Niemcy 175.5 Kulm 2010
485 Shuji Endo Japonia 169.5 Oberstdorf 2010
486 Stanislav Oshepkov Rosja 163.5 Planica 2010
487 Georgiy Chervyakov Rosja 156.0 Planica 2010
488 Eric Mitchell Kanada 136.0 Vancouver 2010
489 Harri Olli Finlandia 225.5 Oberstdorf 2009
490 Borge Gelein Blikeng Norwegia 220.5 Vikersund 2009
491 Emmanuel Chedal Francja 215.5 Planica 2009
492 Anssi Koivuranta Finlandia 214.5 Planica 2009
493 Robert Hrgota Słowenia 210.0 Planica 2009
494 Ilja Rosliakov Rosja 205.0 Planica 2009
495 Christoffer Nygaard Norwegia 202.5 Vikersund 2009
496 Erik Simon Niemcy 200.5 Planica 2009
497 Christian Ulmer Niemcy 194.0 Planica 2009
498 Chris Lamb USA 191.5 Kulm 2009
499 Alexey Korolev Kazachstan 190.0 Planica 2009
  Anze Damjan Słowenia 190.0 Planica 2009
501 Vitaliy Shumbarets Ukraina 189.5 Planica 2009
502 Volodymyr Boshchuk Ukraina 188.5 Planica 2009
503 Saso Tadic Słowenia 188.0 Planica 2009
504 Ondrej Vaculik Czechy 183.5 Planica 2009
505 Nikolay Karpenko Kazachstan 181.5 Planica 2009
506 Petar Fartunov Bułgaria 175.0 Planica 2009
507 Yohann Morel Francja 174.0 Planica 2009
508 Tomas Zmoray Słowacja 173.5 Planica 2009
509 Kai Kovaljeff Finlandia 172.5 Oberstdorf 2009
510 Sami Niemi Finlandia 151.0 Vikersund 2009
511 Yoshihiko Osanai Japonia 140.5 Oberstdirf 2009
512 David Lazzaroni Francja 212.5 Planica 2008
513 Guido Landert Szwajcaria 208.0 Planica 2008
514 Heung Chul Choi Korea Pd. 207.5 Planica 2008
515 Bernhard Gruber Austria 206.0 Planica 2008
516 Andreas Aren Szwecja 200.0 Planica 2008
517 Stefan Kaiser Austria 199.5 Planica 2008
518 David Kreiner Austria 198.0 Planica 2008
519 Christoph Bieler Austria 197.0 Planica 2008
520 Gaj Trcek Słowenia 193.0 Planica 2008
521 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 190.5 Planica 2008
522 Martin Cikl Czechy 188.0 Planica 2008
  Terje Hilde Norwegia 188.0 Planica 2008
524 Carl Nordin Szwecja 187.0 Planica 2008
525 Oleksandr Lazarovych Ukraina 178.5 Oberstdorf 2008
526 Ales Vodseldalek Czechy 171.0 Planica 2008
527 Antoine Guignard Szwajcaria 164.5 Oberstdorf 2008
528 Pierre Emanuel Robe Francja 156.5 Oberstdorf 2008
529 Assan Takhtakhunov Kazachstan 156.0 Oberstdorf 2008
530 Jason Lamy Chappuis Francja 209.5 Planica 2007
531 Matevz Sparovec Słowenia 209.0 Planica 2007
  Haakon Helgesen Norwegia 209.0 Vikersund 2007
533 Branko Iskra Słowenia 208.0 Planica 2007
  Primoz Pikl Słowenia 208.0 Planica 2007
535 Isak Grimholm Szwecja 207.5 Planica 2007
536 Arthur Pauli Austria 206.5 Planica 2007
537 Robert Mateja Polska 205.5 Planica 2007
538 Dimitry Ipatov Rosja 204.0 Planica 2007
  Arttu Lappi Finlandia 204.0 Vikersund 2007
540 Radik Zhaparov Kazachstan 196.5 Planica 2007
541 Marco Steinauer Szwajcaria 195.0 Planica 2007
542 Stefan Read Kanada 191.5 Planica 2007
543 Erik Renmaelmo Norwegia 191.0 Vikersund 2007
544 Kristian Kind Olsen Norwegia 177.0 Vikersund 2007
545 Simen Olsen Norwegia 176.0 Vikersund 2007
546 Bard Naess Norwegia 173.0 Vikersund 2007
547 Kim-Arild Tandberg Norwegia 163.0 Vikersund 2007
548 Fredrik Harr Moen Norwegia 160.0 Vikersund 2007
549 Gard Sandholt Norwegia 158.0 Vikersund 2007
550 Terje Morka Norwegia 156.0 Vikersund 2007
551 Hans Christen Pettersen Norwegia 155.0 Vikersund 2007
552 Frantisek Vaculik Czechy 143.5 Vikersund 2007
553 Andreas Küttel Szwajcaria 222.0 Planica 2006
554 Takanobu Okabe Japonia 217.5 Planica 2006
555 Stefan Pieper Niemcy 208.0 Planica 2006
556 Kai Bracht Niemcy 206.0 Planica 2006
557 Bine Zupan Słowenia 204.0 Planica 2006
558 Alexander Herr Niemcy 203.5 Kulm 2006
559 Daniel Lackner Austria 202.5 Kulm 2006
560 Gorazd Robnik Słowenia 201.0 Planica 2006
561 Petr Chaadaev Rosja 197.5 Kulm 2006
562 Martin Mesik Słowacja 195.5 Kulm 2006
563 Joonas Ikonen Finlandia 193.5 Planica 2006
564 Ildar Fatchullin Rosja 182.0 Kulm 2006
565 Jakob Grimholm Szwecja 161.5 Kulm 2006
566 Keita Umezaki Japonia 160.5 Kulm 2006
567 Baris Demirci Turcja 123.0 - 2006
568 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 239.0 Planica 2005
569 Matti Hautamäki Finlandia 235.5 Planica 2005
570 Janne Ahonen Finlandia 233.5 Planica 2005
571 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 231.0 Planica 2005
  Andreas Widhölzl Austria 231.0 Planica 2005
573 Roar Ljoekelsoey Norwegia 230.5 Planica 2005
574 Sigurd Pettersen Norwegia 228.0 Planica 2005
575 Henning Stensrud Norwegia 226.5 Planica 2005
  Michael Uhrmann Niemcy 226.5 Planica 2005
577 Rok Benkovic Słowenia 226.0 Planica 2005
578 Risto Jussilainen Finlandia 224.5 Planica 2005
579 Martin Höllwarth Austria 222.5 Planica 2005
580 Trond-Arild Evensen Norwegia 218.0 Planica 2005
581 Lars Bystoel Norwegia 216.5 Planica 2005
582 Daniel Forfang Norwegia 214.0 Planica 2005
583 Stephan Hocke Niemcy 208.5 Planica 2005
584 Kalle Keituri Finlandia 205.5 Planica 2005
585 Tommy Egeberg Norwegia 205.0 Planica 2005
586 Jan Mazoch Czechy 202.5 Planica 2005
587 Stefan Becker Austria 202.0 Kulm 2005
  Matthias Mehringer Niemcy 202.0 Planica 2005
589 Matija Druml Austria 201.0 Planica 2005
  Milan Zivic Słowenia 201.0 Planica 2005
  Christoph Huter Austria 201.0 Kulm 2005
592 Jure Bogataj Słowenia 199.5 Planica 2005
593 Rok Urbanc Słowenia 197.0 Planica 2005
  Boy van Baarle Holandia 197.0 Kulm 2005
595 Marco Beltrame Włochy 186.0 Planica 2005
596 Christian Bruder Niemcy 184.5 Planica 2005
597 Primoz Zupan Słowenia 180.0 Planica 2005
598 Georg Späth Niemcy 225.0 Planica 2004
599 Tami Kiuru Finlandia 221.5 Planica 2004
600 Roland Mueller Austria 219.0 Vikersund 2004
601 Balthasar Schneider Austria 216.5 Vikersund 2004
602 Olav Magne Dönnem Norwegia 214.0 Vikersund 2004
603 Akseli Kokkonen Norwegia 213.5 Planica 2004
604 Ferdinand Bader Niemcy 213.0 Vikersund 2004
605 Akira Higashi Japonia 212.5 Planica 2004
606 Kim-Roar Hansen Norwegia 212.0 Vikersund 2004
607 Jostein Smedbye Norwegia 211.0 Vikersund 2004
608 Ole Christen Enger Norwegia 210.5 Vikersund 2004
609 Eirik Ulimoen Norwegia 209.5 Vikersund 2004
610 Olli Pekkala Finlandia 206.5 Vikersund 2004
611 Johan Erikson Szwecja 202.0 Oberstdorf 2004
612 Mateusz Rutkowski Polska 201.5 Planica 2004
  Pekka Salminen Finlandia 201.5 Oberstdorf 2004
614 Bernhard Metzler Austria 200.0 Vikersund 2004
615 Jens Salumäe Estonia 195.0 Planica 2004
616 Lauri Hakola Finlandia 192.5 Vikersund 2004
617 Alexey Silaev Rosja 191.5 Planica 2004
618 Krystian Długopolski Polska 191.0 Vikersund 2004
619 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 190.5 Vikersund 2004
  Wojciech Skupień Polska 190.5 Planica 2004
621 Magnus Brevig Norwegia 189.0 Vikersund 2004
622 Hans Petrat Niemcy 188.0 Vikersund 2004
  Erik Leine Wangen Norwegia 188.0 Vikersund 2004
624 Morten Solem Norwegia 185.5 Oberstdorf 2004
625 Yusuke Kaneko Japonia 185.0 Vikersund 2004
  Ivan Karaulov Kazachstan 185.0 Oberstdorf 2004
627 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 179.0 Vikersund 2004
  Juha Miettinen Finlandia 179.0 Vikersund 2004
629 Maksim Anisimov Białoru¶ 176.0 Oberstdorf 2004
  Marc Vogel Szwajcaria 176.0 Vikersund 2004
  Hiroki Yamada Japonia 176.0 Oberstdorf 2004
632 Helena Olsson Szwecja 174.5 Vikersund 2004
  Anette Sagen Norwegia 174.5 Vikersund 2004
634 Kazuki Nishishita Japonia 174.0 Vikersund 2004
635 Stefano Chiapolino Włochy 172.0 Vikersund 2004
636 Lindsey Van USA 171.0 Vikersund 2004
637 Julian Musiol Niemcy 167.0 Vikersund 2004
638 Jeff Denney USA 165.0 Vikersund 2004
639 Line Jahr Norwegia 155.0 Vikersund 2004
640 Andraz Kern Słowenia 151.5 Vikersund 2004
641 Brian Welch USA 148.0 Vikersund 2004
642 Giancarlo Adami Włochy 141.5 Vikersund 2004
643 Veli-Matti Lindström Finlandia 225.5 Planica 2003
644 Stefan Thurnbichler Austria 224.0 Planica 2003
645 Florian Liegl Austria 214.5 Planica 2003
646 Hideharu Miyahira Japonia 213.5 Planica 2003
647 Roberto Cecon Włochy 207.5 Planica 2003
  Nicolas Dessum Francja 207.5 Planica 2003
649 Michael Möllinger Szwajcaria 203.5 Planica 2003
650 Christian Nagiller Austria 203.0 Planica 2003
651 Thomas Lobben Norwegia 201.5 Planica 2003
  Markus Eigentler Austria 201.5 Kulm 2003
  Jouni Kaitainen Finlandia 201.5 Planica 2003
654 Clint Jones USA 200.0 Planica 2003
  Daniela Iraschko-Stolz Austria 200.0 Kulm 2003
656 Bastian Kaltenböck Austria 195.0 Planica 2003
657 Jaan Juris Estonia 193.0 Kulm 2003
658 Teppei Takano Japonia 188.0 Planica 2003
659 Tommy Schwall USA 178.0 Planica 2003
660 Bine Norcic Słowenia 171.0 Planica 2003
661 Jiri Parma jr. Czechy 154.0 Kulm 2003
662 Martin Schmitt Niemcy 224.0 Planica 2002
663 Alan Alborn USA 221.5 Planica 2002
664 Sven Hannawald Niemcy 220.0 Planica 2002
665 Kimmo Yliriesto Finlandia 209.0 Planica 2002
666 Jörg Ritzerfeld Niemcy 207.0 Planica 2002
667 Damjan Fras Słowenia 204.0 Planica 2002
668 Janne Ylijärvi Finlandia 198.5 Planica 2002
669 Gasper Cvetko Słowenia 197.0 Planica 2002
670 Remi Santiago Francja 195.5 Harrachov 2002
671 Tomasz Pochwała Polska 195.0 Harrachov 2002
  Tomisław Tajner Polska 195.0 Harrachov 2002
673 Peter Zonta Słowenia 188.5 Planica 2002
674 Blaz Vrhovnik Słowenia 182.5 Planica 2002
675 Chil-Ku Kang Korea Pd. 178.0 Planica 2002
676 Christoph Kreuzer Holandia 162.0 Planica 2002
677 Uros Peterka Słowenia 158.0 Planica 2002
678 Dusan Orsula Słowacja 126.0 Harrachov 2002
679 Dmitry Chvykov Kirgistan 124.0 Innsbruck 2002
680 Christof Duffner Niemcy 219.0 Planica 2001
681 Kjell Erik Sagbakken Norwegia 211.0 Oberstdorf 2001
682 Karl-Heinz Dorner Austria 207.0 Oberstdorf 2001
  Tore S. Sneli Norwegia 207.0 Oberstdorf 2001
684 Igor Medved Słowenia 206.0 Planica 2001
685 Kjell-Jonny Hagen Norwegia 205.0 Oberstdorf 2001
686 Jussi Hautamäki Finlandia 204.0 Planica 2001
687 Stefan Horngacher Austria 203.5 Planica 2001
688 Reinhard Schwarzenberger Austria 202.0 Oberstdorf 2001
689 Kazuya Yoshioka Japonia 200.0 Oberstdorf 2001
690 Kristoffer Jaafs Szwecja 197.0 Planica 2001
691 Matej Uram Słowacja 194.0 Oberstdorf 2001
692 Roland Audenrieth Niemcy 192.5 Planica 2001
693 Łukasz Kruczek Polska 186.0 Planica 2001
694 Primoz Zupan-Urh Słowenia 183.5 Planica 2001
695 Miroslav Formanek Słowacja 180.5 Oberstdorf 2001
696 Andreas Goldberger Austria 225.0 Planica 2000
697 Thomas Hörl Austria 224.5 Planica 2000
698 Ville Kantee Finlandia 223.5 Planica 2000
699 Primoz Peterka Słowenia 212.0 Planica 2000
700 Terje Nyhus Norwegia 211.0 Vikersund 2000
701 David Andersen Norwegia 209.5 Planica 2000
702 Ole Ostbakken Norwegia 206.0 Vikersund 2000
703 Dirk Else Niemcy 205.0 Planica 2000
  Hansjörg Jäkle Niemcy 205.0 Planica 2000
705 Tom Age Aarnes Norwegia 204.0 Vikersund 2000
706 Grega Lang Słowenia 203.5 Planica 2000
707 Jaroslav Sakala Czechy 202.5 Kulm 2000
708 Reinhard Eberl Austria 201.0 Kulm 2000
709 Kazuhiro Nakamura Japonia 198.5 Planica 2000
710 Frank Löffler Niemcy 190.0 Planica 2000
  Tom Sandvold Norwegia 190.0 Vikersund 2000
712 Jakub Hlava Czechy 189.5 Planica 2000
713 Blaz Bilban Słowenia 188.0 Planica 2000
714 Ivan Lunardi Włochy 181.0 Kulm 2000
715 Stanislav Filimonov Kazachstan 175.0 Kulm 2000
716 Pavel Gaiduk Kazachstan 158.0 Kulm 2000
717 Grzegorz ¦liwka Polska 133.0 Vikersund 2000
718 Maxim Polunin Kazachstan 130.5 Vikersund 2000
719 Kazuyoshi Funaki Japonia 206.5 Planica 1999
720 Kristian Brenden Norwegia 204.5 Planica 1999
721 Masahiko Harada Japonia 197.0 Planica 1999
722 Sylvain Freiholz Szwajcaria 196.0 Planica 1999
723 Lucas Chevalier-Girod Francja 189.0 Planica 1999
724 Florin Spulber Rumunia 118.0 Borsa 1999
725 Jon Petter Sandaker Norwegia 193.5 Oberstdorf 1998
726 Frode Haare Norwegia 192.5 Vikersund 1998
727 Gerd Siegmund Niemcy 190.0 Oberstdorf 1998
728 Stian Kvarstad Norwegia 183.0 Vikersund 1998
729 Jouko Hein Estonia 122.0 Vikersund 1998
730 Lasse Ottesen Norwegia 212.0 Planica 1997
731 Dieter Thoma Niemcy 211.0 Planica 1997
732 Espen Bredesen Norwegia 210.0 Planica 1997
733 Goran Janus Słowenia 205.5 Planica 1997
734 Nicolas Jean-Prost Francja 205.0 Planica 1997
735 Jani Soininen Finlandia 203.5 Planica 1997
736 Jakub Suchacek Czechy 198.0 Planica 1997
737 Jure Radelj Słowenia 197.5 Planica 1997
738 Haavard Lie Norwegia 192.5 Planica 1997
739 Bruno Reuteler Szwajcaria 191.0 Planica 1997
740 Hiroya Saitoh Japonia 188.5 Planica 1997
741 Jerome Gay Francja 183.5 Planica 1997
742 Artour Khamidoulline Rosja 178.0 Planica 1997
743 Eva Ganster Austria 167.0 Kulm 1997
744 Jan Balcar Czechy 203.0 Harrachov 1996
745 Jakub Jiroutek Czechy 201.0 Harrachov 1996
  Jens Weissflog Niemcy 201.0 Kulm 1996
747 Michal Dolezal Czechy 199.0 Harrachov 1996
748 Jure Jerman Słowenia 192.0 Harrachov 1996
749 Urban Franc Słowenia 190.0 Kulm 1996
750 Mika Laitinen Finlandia 189.0 Harrachov 1996
751 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 183.0 Kulm 1996
752 Erik Halvorsen Norwegia 182.0 Kulm 1996
  Vladimir Rosko Słowacja 182.0 Harrachov 1996
754 Jinya Nishikata Japonia 181.0 Kulm 1996
755 Marian Bielcik Słowacja 171.0 Kulm 1996
756 Jan Zelencik Słowacja 164.0 Oberstdorf 1996
757 Aleksander Bojda Polska 160.0 Harrachov 1996
758 Marek GwóĽdĽ Polska 153.0 Kulm 1996
759 Andrzej Młynarczyk Polska 147.0 Kulm 1996
760 Alexander Korobov Kazachstan 140.0 Kulm 1996
761 Zbynek Krompolc Czechy 171.0 Vikersund 1995
762 Toni Nieminen Finlandia 203.0 Planica 1994
763 Matthias Wallner Austria 158.0 Copper Peak 1994
  Werner Schuster Austria 158.0 Copper Peak 1994
765 Jan Kowal Polska 174.0 Oberstdorf 1992
766 Zbigniew Klimowski Polska 171.0 Oberstdorf 1992
767 Ralph Gebstedt Niemcy 194.0 Harrachov 1991
768 Stephan Zuend Szwajcaria 191.0 Planica 1991
769 Mikael Martinsson Szwecja 181.0 Planica 1991
770 Zacharij Sotirov Bułgaria 162.0 Kulm 1991
771 Alojzy Moskal Polska 174.0 Harrachov 1989
772 Jarosław M±dry Polska 161.0 Harrachov 1989
773 Piotr Fijas Polska 194.0 Planica 1987
774 Vegard Opaas Norwegia 193.0 Planica 1987
775 Andreas Felder Austria 191.0 Planica 1987
776 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 190.0 Planica 1987
777 Bogdan Papierz Polska 162.0 Planica 1987
778 Bernat Sola Hiszpania 141.0 Kulm 1986
779 Robert Witke Polska 131.0 Kulm 1986
780 Zbigniew Malik Polska 128.0 Vikersund 1986
781 Matti Nykänen Finlandia 191.0 Planica 1985
782 Mike Holland USA 186.0 Planica 1985
783 Matjaz Debelak Jugosławia 185.0 Planica 1985
784 Tadeusz Fijas Polska 169.0 Harrachov 1985
785 Vadim Zakharov ZSRR 154.0 Kransoyarsk 1985
786 Janusz Malik Polska 155.0 Oberstdorf 1984
787 Bogdan Zwijacz Polska 153.0 Oberstdorf 1984
788 Pavel Ploc Czechy 181.0 Harrachov 1983
789 Miroslav Slusny Czechosłowacja 170.0 Harrachov 1983
790 Jan Łoniewski Polska 132.0 Kulm 1982
791 Jose Rivera Hiszpania 105.0 Thunder Bay 1982
792 Armin Kogler Austria 180.0 Oberstdorf 1981
793 Stanisław Bobak Polska 153.0 Oberstdorf 1981
794 Halvor Asphol Norwegia 175.0 Harrachov 1980
795 Steve Collins Kanada 170.0 Harrachov 1980
796 Gabor Geller Węgry 139.0 1980
797 Klaus Ostwald NRD 176.0 Planica 1979
798 Axel Zitzmann NRD 170.0 Planica 1979
799 Falko Weisspflog NRD 174.0 Oberstdorf 1976
800 Karl Schnabl Austria 151.0 Kulm 1975
801 Heinz Wossipiwo NRD 169.0 Oberstdorf 1973
802 Dietrich Kampf NRD 167.0 Oberstdorf 1973
803 Juhani Ruotsalainen Finlandia 162.0 Planica 1972
804 Wojciech Fortuna Polska 132.0 Planica 1972
805 Manfred Wolf NRD 165.0 Planica 1969
806 Józef Przybyła Polska 143.0 Planica 1968
807 Koba Tsakadze ZSRR 142.0 Vikersund 1967
808 Józef Kocyan Polska 133.0 Vikersund 1967
809 Laszlo Geller Węgry 137.0 Kulm 1965
810 Piotr Wala Polska 128.0 Kulm 1962
811 Antoni Łaciak Polska 123.0 Kulm 1962
812 Sorin Iulian Pitea Rumunia 127.0 - -
813 Artur Sarkisiani Gruzja 125.0 - -
814 Nico Faller Niemcy 145.0 Klingenthal
815 Patrik Lichy Słowacja 140.5 Harrachov
816 Alexander Mitz Szwecja 140.0 Oberstdorf
  Yukon de Leeuw Kanada 140.0 Park City
  Matthew Rowley Kanada 140.0 Vancouver
819 Faik Yuksel Turcja 138.0
820 Andreas Bjelke Nygaard Dania 137.0 Lillehammer
821 Ben Loomis USA 136.0 Iron Mountain
822 Oldrik van der Aalst Holandia 133.0 Oberhof
823 Dusty Korek Kanada 132.5 Park City
824 Besnik Gashi Szwecja 130.0 Lillehammer
825 Mojmir Nosal Słowacja 129.0 Zakopane
826 Ruben de Wit Holandia 128.0
  Denis Sindler Słowacja 128.0 Zakopane
828 Matus Mistrik Słowacja 124.0 Zakopane
« powrót do strony głównej
Rekordy życiowe skoczków narciarskich
Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Kalendarium
Ema Klinec
¦wiatowy Dzień Dziennikarza Sportowego
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich