Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.

Jeżeli znasz rekord życiowy jakiegoś zawodnika, którego nie ma na liście, lub znalazłeś błąd - prześlij nam informację z odległością, miejscem i rokiem osiągnięcia wyniku przez skoczka na adres redakcja@skokinarciarskie.pl.

Stan na dzień: 24.03.2024

Rekordy życiowe
zawodnik kraj odległość miejsce rok
1 Faik Yuksel Turcja 138.0
2 Ruben de Wit Holandia 128.0
3 Gabor Geller Węgry 139.0 1980
4 Sorin Iulian Pitea Rumunia 127.0 - -
5 Artur Sarkisiani Gruzja 125.0 - -
6 Baris Demirci Turcja 123.0 - 2006
7 Florin Spulber Rumunia 118.0 Borsa 1999
8 Matthias Wallner Austria 158.0 Copper Peak 1994
  Werner Schuster Austria 158.0 Copper Peak 1994
10 Eduard Torok Rumunia 128.0 Engelberg 2013
11 Patrik Lichy Słowacja 140.5 Harrachov
12 Halvor Asphol Norwegia 175.0 Harrachov 1980
13 Steve Collins Kanada 170.0 Harrachov 1980
14 Pavel Ploc Czechy 181.0 Harrachov 1983
15 Miroslav Slusny Czechosłowacja 170.0 Harrachov 1983
16 Tadeusz Fijas Polska 169.0 Harrachov 1985
17 Alojzy Moskal Polska 174.0 Harrachov 1989
18 Jarosław Mądry Polska 161.0 Harrachov 1989
19 Ralph Gebstedt Niemcy 194.0 Harrachov 1991
20 Jan Balcar Czechy 203.0 Harrachov 1996
21 Jakub Jiroutek Czechy 201.0 Harrachov 1996
22 Michal Dolezal Czechy 199.0 Harrachov 1996
23 Jure Jerman Słowenia 192.0 Harrachov 1996
24 Mika Laitinen Finlandia 189.0 Harrachov 1996
25 Vladimir Rosko Słowacja 182.0 Harrachov 1996
26 Aleksander Bojda Polska 160.0 Harrachov 1996
27 Remi Santiago Francja 195.5 Harrachov 2002
28 Tomasz Pochwała Polska 195.0 Harrachov 2002
  Tomisław Tajner Polska 195.0 Harrachov 2002
30 Dusan Orsula Słowacja 126.0 Harrachov 2002
31 Matej Dobovsek Słowenia 202.0 Harrachov 2011
32 Mario Innauer Austria 168.5 Harrachov 2011
33 Artur Kukuła Polska 187.0 Harrachov 2013
34 Dawid Kanik Polska 180.0 Harrachov 2013
35 David Ripper Czechy 157.0 Harrachov 2013
36 Jiri Mazoch Czechy 141.5 Harrachov 2013
37 Thomas Diethart Austria 192.5 Harrachov 2014
38 Dmitry Chvykov Kirgistan 124.0 Innsbruck 2002
39 Ben Loomis USA 136.0 Iron Mountain
40 Nico Faller Niemcy 145.0 Klingenthal
41 Remus Tudor Rumunia 125.0 Klingenthal 2012
42 Vadim Zakharov ZSRR 154.0 Kransoyarsk 1985
43 Piotr Wala Polska 128.0 Kulm 1962
44 Antoni Łaciak Polska 123.0 Kulm 1962
45 Laszlo Geller Węgry 137.0 Kulm 1965
46 Karl Schnabl Austria 151.0 Kulm 1975
47 Jan Łoniewski Polska 132.0 Kulm 1982
48 Bernat Sola Hiszpania 141.0 Kulm 1986
49 Robert Witke Polska 131.0 Kulm 1986
50 Zacharij Sotirov Bułgaria 162.0 Kulm 1991
51 Jens Weissflog Niemcy 201.0 Kulm 1996
52 Urban Franc Słowenia 190.0 Kulm 1996
53 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 183.0 Kulm 1996
54 Erik Halvorsen Norwegia 182.0 Kulm 1996
55 Jinya Nishikata Japonia 181.0 Kulm 1996
56 Marian Bielcik Słowacja 171.0 Kulm 1996
57 Marek Gwóźdź Polska 153.0 Kulm 1996
58 Andrzej Młynarczyk Polska 147.0 Kulm 1996
59 Alexander Korobov Kazachstan 140.0 Kulm 1996
60 Eva Ganster Austria 167.0 Kulm 1997
61 Jaroslav Sakala Czechy 202.5 Kulm 2000
62 Reinhard Eberl Austria 201.0 Kulm 2000
63 Ivan Lunardi Włochy 181.0 Kulm 2000
64 Stanislav Filimonov Kazachstan 175.0 Kulm 2000
65 Pavel Gaiduk Kazachstan 158.0 Kulm 2000
66 Markus Eigentler Austria 201.5 Kulm 2003
67 Daniela Iraschko-Stolz Austria 200.0 Kulm 2003
68 Jaan Juris Estonia 193.0 Kulm 2003
69 Jiri Parma jr. Czechy 154.0 Kulm 2003
70 Stefan Becker Austria 202.0 Kulm 2005
71 Christoph Huter Austria 201.0 Kulm 2005
72 Boy van Baarle Holandia 197.0 Kulm 2005
73 Alexander Herr Niemcy 203.5 Kulm 2006
74 Daniel Lackner Austria 202.5 Kulm 2006
75 Petr Chaadaev Rosja 197.5 Kulm 2006
76 Martin Mesik Słowacja 195.5 Kulm 2006
77 Ildar Fatchullin Rosja 182.0 Kulm 2006
78 Jakob Grimholm Szwecja 161.5 Kulm 2006
79 Keita Umezaki Japonia 160.5 Kulm 2006
80 Chris Lamb USA 191.5 Kulm 2009
81 Łukasz Rutkowski Polska 203.0 Kulm 2010
82 Daniel Nigl Niemcy 201.0 Kulm 2010
83 Lukas Bergmann Austria 191.0 Kulm 2010
84 Bernd Heinzmann Niemcy 178.0 Kulm 2010
85 Danny Queck Niemcy 175.5 Kulm 2010
86 Christian Reiter Austria 189.0 Kulm 2012
87 Atle Pedersen Roensen Norwegia 188.5 Kulm 2012
88 Lukas Dilitz Austria 160.0 Kulm 2012
89 Patrick Aschenwald Austria 147.0 Kulm 2012
90 Bjoern Koch Austria 207.0 Kulm 2015
91 Alexander Hayboeck Austria 202.0 Kulm 2015
92 Markus Eggenhofer Austria 199.0 Kulm 2015
93 Ronan Lamy Chappuis Francja 196.5 Kulm 2015
94 Vladislav Boyarintsev Rosja 190.0 Kulm 2015
95 Daniel Wenig Niemcy 174.5 Kulm 2015
96 Fabian Steindl Austria 229.0 Kulm 2016
97 Stefan Hayboeck Austria 221.0 Kulm 2016
98 Rozle Zagar Słowenia 205.0 Kulm 2016
99 Florian Gugg Austria 204.0 Kulm 2016
100 Maximilian Kaiser Niemcy 200.0 Kulm 2016
101 Marco Pichelmayer Austria 186.0 Kulm 2016
102 Martin Schmid Austria 170.0 Kulm 2016
103 Sebastian Klinga Finlandia 167.0 Kulm 2016
104 Lukas Schuhmacher Austria 148.0 Kulm 2016
105 Jernej Damjan Słowenia 228.5 Kulm 2018
106 Maximilian Schmalnauer Austria 221.0 Kulm 2018
107 Clemens Aigner Austria 216.5 Kulm 2018
108 Anze Lavtizar Słowenia 211.0 Kulm 2018
109 Jaka Rus Słowenia 209.0 Kulm 2018
110 Pascal Kaelin Szwajcaria 208.0 Kulm 2018
111 Daniel Keil Austria 207.0 Kulm 2018
112 Florian Altenburger Austria 198.5 Kulm 2018
113 Philipp Aschenwald Austria 229.0 Kulm 2020
114 Stefan Huber Austria 228.0 Kulm 2020
115 Stephan Leyhe Niemcy 226.5 Kulm 2020
116 Antti Aalto Finlandia 225.5 Kulm 2020
117 Federico Cecon Włochy 187.0 Kulm 2020
118 Maximilian Steiner Austria 236.0 Kulm 2023
119 Elias Medwed Austria 235.0 Kulm 2023
120 Rok Oblak Słowenia 233.5 Kulm 2023
  Markus Rupitsch Austria 233.5 Kulm 2023
  Maximilian Lienher Austria 233.5 Kulm 2023
123 Stefan Rainer Austria 227.0 Kulm 2023
124 Francisco Moerth Austria 214.5 Kulm 2023
125 Marco Woergoetter Austria 214.0 Kulm 2023
126 Muhammet Ali Bedir Turcja 212.5 Kulm 2023
  Decker Dean USA 212.5 Kulm 2023
128 Matija Vidic Słowenia 212.0 Kulm 2023
129 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 209.5 Kulm 2023
130 David Tritscher Austria 209.0 Kulm 2023
131 Justin Lisso Niemcy 207.5 Kulm 2023
132 Naim Stanfel Austria 205.5 Kulm 2023
133 Elia Ernst Austria 205.0 Kulm 2023
134 Niklas Bachlinger Austria 202.5 Kulm 2023
135 Hannes Landerer Austria 198.0 Kulm 2023
136 Jannik Morin Austria 194.5 Kulm 2023
137 Maximilian Ortner Austria 190.5 Kulm 2023
138 Sabirzhan Muminov Kazachstan 190.0 Kulm 2023
  Markus Mueller Austria 190.0 Kulm 2023
140 Claudio Moerth Austria 159.5 Kulm 2023
141 Nikolaus Mair Austria 155.5 Kulm 2023
142 Lukas Wakolbinger Austria 144.0 Kulm 2023
143 Gregor Deschwanden Szwajcaria 235.5 Kulm 2024
144 Nikita Devyatkin Kazachstan 137.5 Kulm 2024
145 Andreas Bjelke Nygaard Dania 137.0 Lillehammer
146 Besnik Gashi Szwecja 130.0 Lillehammer
147 Oldrik van der Aalst Holandia 133.0 Oberhof
148 Yoshihiko Osanai Japonia 140.5 Oberstdirf 2009
149 Alexander Mitz Szwecja 140.0 Oberstdorf
150 Heinz Wossipiwo NRD 169.0 Oberstdorf 1973
151 Dietrich Kampf NRD 167.0 Oberstdorf 1973
152 Falko Weisspflog NRD 174.0 Oberstdorf 1976
153 Armin Kogler Austria 180.0 Oberstdorf 1981
154 Stanisław Bobak Polska 153.0 Oberstdorf 1981
155 Janusz Malik Polska 155.0 Oberstdorf 1984
156 Bogdan Zwijacz Polska 153.0 Oberstdorf 1984
157 Jan Kowal Polska 174.0 Oberstdorf 1992
158 Zbigniew Klimowski Polska 171.0 Oberstdorf 1992
159 Jan Zelencik Słowacja 164.0 Oberstdorf 1996
160 Jon Petter Sandaker Norwegia 193.5 Oberstdorf 1998
161 Gerd Siegmund Niemcy 190.0 Oberstdorf 1998
162 Kjell Erik Sagbakken Norwegia 211.0 Oberstdorf 2001
163 Karl-Heinz Dorner Austria 207.0 Oberstdorf 2001
  Tore S. Sneli Norwegia 207.0 Oberstdorf 2001
165 Kjell-Jonny Hagen Norwegia 205.0 Oberstdorf 2001
166 Reinhard Schwarzenberger Austria 202.0 Oberstdorf 2001
167 Kazuya Yoshioka Japonia 200.0 Oberstdorf 2001
168 Matej Uram Słowacja 194.0 Oberstdorf 2001
169 Miroslav Formanek Słowacja 180.5 Oberstdorf 2001
170 Johan Erikson Szwecja 202.0 Oberstdorf 2004
171 Pekka Salminen Finlandia 201.5 Oberstdorf 2004
172 Morten Solem Norwegia 185.5 Oberstdorf 2004
173 Ivan Karaulov Kazachstan 185.0 Oberstdorf 2004
174 Maksim Anisimov Białoruś 176.0 Oberstdorf 2004
  Hiroki Yamada Japonia 176.0 Oberstdorf 2004
176 Oleksandr Lazarovych Ukraina 178.5 Oberstdorf 2008
177 Antoine Guignard Szwajcaria 164.5 Oberstdorf 2008
178 Pierre Emanuel Robe Francja 156.5 Oberstdorf 2008
179 Assan Takhtakhunov Kazachstan 156.0 Oberstdorf 2008
180 Harri Olli Finlandia 225.5 Oberstdorf 2009
181 Kai Kovaljeff Finlandia 172.5 Oberstdorf 2009
182 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 210.0 Oberstdorf 2010
183 Borek Sedlak Czechy 208.0 Oberstdorf 2010
184 Gasper Klinec Słowenia 185.0 Oberstdorf 2010
185 Jakub Kot Polska 182.5 Oberstdorf 2010
186 Shuji Endo Japonia 169.5 Oberstdorf 2010
187 Bjoern Einar Hagemoen Norwegia 206.0 Oberstdorf 2011
188 Pascal Bodmer Niemcy 189.5 Oberstdorf 2011
189 Constantin Kreiselmeyer Niemcy 186.0 Oberstdorf 2011
190 Primoz Roglic Słowenia 183.0 Oberstdorf 2011
191 Rok Zima Słowenia 174.5 Oberstdorf 2011
192 Christian Fendt Niemcy 170.0 Oberstdorf 2011
193 David Fallmann Austria 202.0 Oberstdorf 2012
  Miran Zupancic Słowenia 202.0 Oberstdorf 2012
195 Tobias Bogner Niemcy 201.0 Oberstdorf 2012
196 David Winkler Niemcy 199.0 Oberstdorf 2012
197 Gasper Vodan Słowenia 185.0 Oberstdorf 2012
198 Vital Anken Szwajcaria 175.0 Oberstdorf 2012
199 Martin Nagiller Austria 170.0 Oberstdorf 2012
200 Alexandre Mabboux Francja 164.0 Oberstdorf 2012
201 Alexey Pchelintsev Kazachstan 153.5 Oberstdorf 2012
202 Thomas Thurnbichler Austria 210.0 Oberstdorf 2013
203 Krzysztof Biegun Polska 197.5 Oberstdorf 2013
204 Daniel Althaus Niemcy 195.0 Oberstdorf 2013
  Marc Ganserer Niemcy 195.0 Oberstdorf 2013
206 Felix Klaesi Szwajcaria 193.5 Oberstdorf 2013
207 Michael Herrmann Niemcy 190.0 Oberstdorf 2013
208 Nico Polychronidis Grecja 186.0 Oberstdorf 2013
209 Sami Heiskanen Finlandia 185.5 Oberstdorf 2013
210 David Viry Francja 184.5 Oberstdorf 2013
211 Ossi-Pekka Valta Finlandia 163.0 Oberstdorf 2013
212 Felix Brodauf Niemcy 159.0 Oberstdorf 2013
  Daniel Weiss Niemcy 159.0 Oberstdorf 2013
214 Nico Hermann Niemcy 156.0 Oberstdorf 2013
215 Dejan Zujic Słowenia 153.0 Oberstdorf 2013
216 Jan Ziobro Polska 216.0 Oberstdorf 2017
217 Andreas Schuler Szwajcaria 213.0 Oberstdorf 2017
218 Michael Glasder USA 209.0 Oberstdorf 2017
219 Adrian Sell Niemcy 223.0 Oberstdorf 2019
220 Manuel Faisst Niemcy 227.5 Oberstdorf 2022
221 Eetu Nousiainen Finlandia 223.5 Oberstdorf 2022
222 Kilian Maerkl Niemcy 216.0 Oberstdorf 2022
223 Terence Weber Niemcy 214.0 Oberstdorf 2022
224 Thomas Hofer Austria 212.5 Oberstdorf 2022
225 Thomas Lackner Austria 212.0 Oberstdorf 2022
226 Moritz Baer Niemcy 211.5 Oberstdorf 2022
227 Simen Kvarstad Norwegia 208.0 Oberstdorf 2022
228 Eric Fuchs Niemcy 207.0 Oberstdorf 2022
229 Julian Schmid Niemcy 205.0 Oberstdorf 2022
230 Johannes Rydzek Niemcy 204.0 Oberstdorf 2022
231 Vinzenz Geiger Niemcy 203.0 Oberstdorf 2022
232 Julian Wienerroither Austria 201.5 Oberstdorf 2022
233 David Siegel Niemcy 201.0 Oberstdorf 2022
234 Eric Frenzel Niemcy 198.5 Oberstdorf 2022
235 Leonard Taubert Norwegia 193.0 Oberstdorf 2022
236 Thomas Ortner Austria 183.5 Oberstdorf 2022
237 Boerge Hansen Utby Norwegia 172.5 Oberstdorf 2022
238 Frantisek Lejsek Czechy 163.0 Oberstdorf 2022
239 Simon Huettel Niemcy 162.5 Oberstdorf 2022
240 Jus Susnik Słowenia 138.0 Oberstdorf 2022
241 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 230.5 Oberstdorf 2024
242 Erik Belshaw USA 230.0 Oberstdorf 2024
243 Jesper Nilsen Ingebrigtsvoll Norwegia 221.0 Oberstdorf 2024
244 Philipp Raimund Niemcy 220.0 Oberstdorf 2024
245 Simon Steinbeisser Niemcy 207.5 Oberstdorf 2024
246 Matija Zelnik Słowenia 205.5 Oberstdorf 2024
247 Valentin Foubert Francja 204.0 Oberstdorf 2024
248 Finn Braun Niemcy 178.0 Oberstdorf 2024
249 Jules Chervet Francja 175.5 Oberstdorf 2024
250 Nicolas Haydt Niemcy 172.0 Oberstdorf 2024
251 Lennart Weigel Niemcy 167.5 Oberstdorf 2024
252 Jo Krogstad Norwegia 164.5 Oberstdorf 2024
253 Wiktor Pękala Polska 163.0 Oberstdorf 2024
254 Yukon de Leeuw Kanada 140.0 Park City
255 Dusty Korek Kanada 132.5 Park City
256 Christian Friberg USA 137.0 Park City 2011
257 Brian Wallace USA 136.0 Park City 2011
258 Robert Lock Wielka Brytania 130.0 Park City 2015
259 Jake Lock Wielka Brytania 129.0 Park City 2015
260 Józef Przybyła Polska 143.0 Planica 1968
261 Manfred Wolf NRD 165.0 Planica 1969
262 Juhani Ruotsalainen Finlandia 162.0 Planica 1972
263 Wojciech Fortuna Polska 132.0 Planica 1972
264 Klaus Ostwald NRD 176.0 Planica 1979
265 Axel Zitzmann NRD 170.0 Planica 1979
266 Matti Nykänen Finlandia 191.0 Planica 1985
267 Mike Holland USA 186.0 Planica 1985
268 Matjaz Debelak Jugosławia 185.0 Planica 1985
269 Piotr Fijas Polska 194.0 Planica 1987
270 Vegard Opaas Norwegia 193.0 Planica 1987
271 Andreas Felder Austria 191.0 Planica 1987
272 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 190.0 Planica 1987
273 Bogdan Papierz Polska 162.0 Planica 1987
274 Stephan Zuend Szwajcaria 191.0 Planica 1991
275 Mikael Martinsson Szwecja 181.0 Planica 1991
276 Toni Nieminen Finlandia 203.0 Planica 1994
277 Lasse Ottesen Norwegia 212.0 Planica 1997
278 Dieter Thoma Niemcy 211.0 Planica 1997
279 Espen Bredesen Norwegia 210.0 Planica 1997
280 Goran Janus Słowenia 205.5 Planica 1997
281 Nicolas Jean-Prost Francja 205.0 Planica 1997
282 Jani Soininen Finlandia 203.5 Planica 1997
283 Jakub Suchacek Czechy 198.0 Planica 1997
284 Jure Radelj Słowenia 197.5 Planica 1997
285 Haavard Lie Norwegia 192.5 Planica 1997
286 Bruno Reuteler Szwajcaria 191.0 Planica 1997
287 Hiroya Saitoh Japonia 188.5 Planica 1997
288 Jerome Gay Francja 183.5 Planica 1997
289 Artour Khamidoulline Rosja 178.0 Planica 1997
290 Kazuyoshi Funaki Japonia 206.5 Planica 1999
291 Kristian Brenden Norwegia 204.5 Planica 1999
292 Masahiko Harada Japonia 197.0 Planica 1999
293 Sylvain Freiholz Szwajcaria 196.0 Planica 1999
294 Lucas Chevalier-Girod Francja 189.0 Planica 1999
295 Andreas Goldberger Austria 225.0 Planica 2000
296 Thomas Hörl Austria 224.5 Planica 2000
297 Ville Kantee Finlandia 223.5 Planica 2000
298 Primoz Peterka Słowenia 212.0 Planica 2000
299 David Andersen Norwegia 209.5 Planica 2000
300 Dirk Else Niemcy 205.0 Planica 2000
  Hansjörg Jäkle Niemcy 205.0 Planica 2000
302 Grega Lang Słowenia 203.5 Planica 2000
303 Kazuhiro Nakamura Japonia 198.5 Planica 2000
304 Frank Löffler Niemcy 190.0 Planica 2000
305 Jakub Hlava Czechy 189.5 Planica 2000
306 Blaz Bilban Słowenia 188.0 Planica 2000
307 Christof Duffner Niemcy 219.0 Planica 2001
308 Igor Medved Słowenia 206.0 Planica 2001
309 Jussi Hautamäki Finlandia 204.0 Planica 2001
310 Stefan Horngacher Austria 203.5 Planica 2001
311 Kristoffer Jaafs Szwecja 197.0 Planica 2001
312 Roland Audenrieth Niemcy 192.5 Planica 2001
313 Łukasz Kruczek Polska 186.0 Planica 2001
314 Primoz Zupan-Urh Słowenia 183.5 Planica 2001
315 Martin Schmitt Niemcy 224.0 Planica 2002
316 Alan Alborn USA 221.5 Planica 2002
317 Sven Hannawald Niemcy 220.0 Planica 2002
318 Kimmo Yliriesto Finlandia 209.0 Planica 2002
319 Jörg Ritzerfeld Niemcy 207.0 Planica 2002
320 Damjan Fras Słowenia 204.0 Planica 2002
321 Janne Ylijärvi Finlandia 198.5 Planica 2002
322 Gasper Cvetko Słowenia 197.0 Planica 2002
323 Peter Zonta Słowenia 188.5 Planica 2002
324 Blaz Vrhovnik Słowenia 182.5 Planica 2002
325 Chil-Ku Kang Korea Pd. 178.0 Planica 2002
326 Christoph Kreuzer Holandia 162.0 Planica 2002
327 Uros Peterka Słowenia 158.0 Planica 2002
328 Veli-Matti Lindström Finlandia 225.5 Planica 2003
329 Stefan Thurnbichler Austria 224.0 Planica 2003
330 Florian Liegl Austria 214.5 Planica 2003
331 Hideharu Miyahira Japonia 213.5 Planica 2003
332 Roberto Cecon Włochy 207.5 Planica 2003
  Nicolas Dessum Francja 207.5 Planica 2003
334 Michael Möllinger Szwajcaria 203.5 Planica 2003
335 Christian Nagiller Austria 203.0 Planica 2003
336 Thomas Lobben Norwegia 201.5 Planica 2003
  Jouni Kaitainen Finlandia 201.5 Planica 2003
338 Clint Jones USA 200.0 Planica 2003
339 Bastian Kaltenböck Austria 195.0 Planica 2003
340 Teppei Takano Japonia 188.0 Planica 2003
341 Tommy Schwall USA 178.0 Planica 2003
342 Bine Norcic Słowenia 171.0 Planica 2003
343 Georg Späth Niemcy 225.0 Planica 2004
344 Tami Kiuru Finlandia 221.5 Planica 2004
345 Akseli Kokkonen Norwegia 213.5 Planica 2004
346 Akira Higashi Japonia 212.5 Planica 2004
347 Mateusz Rutkowski Polska 201.5 Planica 2004
348 Jens Salumäe Estonia 195.0 Planica 2004
349 Alexey Silaev Rosja 191.5 Planica 2004
350 Wojciech Skupień Polska 190.5 Planica 2004
351 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 239.0 Planica 2005
352 Matti Hautamäki Finlandia 235.5 Planica 2005
353 Janne Ahonen Finlandia 233.5 Planica 2005
354 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 231.0 Planica 2005
  Andreas Widhölzl Austria 231.0 Planica 2005
356 Roar Ljoekelsoey Norwegia 230.5 Planica 2005
357 Sigurd Pettersen Norwegia 228.0 Planica 2005
358 Henning Stensrud Norwegia 226.5 Planica 2005
  Michael Uhrmann Niemcy 226.5 Planica 2005
360 Rok Benkovic Słowenia 226.0 Planica 2005
361 Risto Jussilainen Finlandia 224.5 Planica 2005
362 Martin Höllwarth Austria 222.5 Planica 2005
363 Trond-Arild Evensen Norwegia 218.0 Planica 2005
364 Lars Bystoel Norwegia 216.5 Planica 2005
365 Daniel Forfang Norwegia 214.0 Planica 2005
366 Stephan Hocke Niemcy 208.5 Planica 2005
367 Kalle Keituri Finlandia 205.5 Planica 2005
368 Tommy Egeberg Norwegia 205.0 Planica 2005
369 Jan Mazoch Czechy 202.5 Planica 2005
370 Matthias Mehringer Niemcy 202.0 Planica 2005
371 Matija Druml Austria 201.0 Planica 2005
  Milan Zivic Słowenia 201.0 Planica 2005
373 Jure Bogataj Słowenia 199.5 Planica 2005
374 Rok Urbanc Słowenia 197.0 Planica 2005
375 Marco Beltrame Włochy 186.0 Planica 2005
376 Christian Bruder Niemcy 184.5 Planica 2005
377 Primoz Zupan Słowenia 180.0 Planica 2005
378 Andreas Küttel Szwajcaria 222.0 Planica 2006
379 Takanobu Okabe Japonia 217.5 Planica 2006
380 Stefan Pieper Niemcy 208.0 Planica 2006
381 Kai Bracht Niemcy 206.0 Planica 2006
382 Bine Zupan Słowenia 204.0 Planica 2006
383 Gorazd Robnik Słowenia 201.0 Planica 2006
384 Joonas Ikonen Finlandia 193.5 Planica 2006
385 Jason Lamy Chappuis Francja 209.5 Planica 2007
386 Matevz Sparovec Słowenia 209.0 Planica 2007
387 Branko Iskra Słowenia 208.0 Planica 2007
  Primoz Pikl Słowenia 208.0 Planica 2007
389 Isak Grimholm Szwecja 207.5 Planica 2007
390 Arthur Pauli Austria 206.5 Planica 2007
391 Robert Mateja Polska 205.5 Planica 2007
392 Dimitry Ipatov Rosja 204.0 Planica 2007
393 Radik Zhaparov Kazachstan 196.5 Planica 2007
394 Marco Steinauer Szwajcaria 195.0 Planica 2007
395 Stefan Read Kanada 191.5 Planica 2007
396 David Lazzaroni Francja 212.5 Planica 2008
397 Guido Landert Szwajcaria 208.0 Planica 2008
398 Heung Chul Choi Korea Pd. 207.5 Planica 2008
399 Bernhard Gruber Austria 206.0 Planica 2008
400 Andreas Aren Szwecja 200.0 Planica 2008
401 Stefan Kaiser Austria 199.5 Planica 2008
402 David Kreiner Austria 198.0 Planica 2008
403 Christoph Bieler Austria 197.0 Planica 2008
404 Gaj Trcek Słowenia 193.0 Planica 2008
405 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 190.5 Planica 2008
406 Martin Cikl Czechy 188.0 Planica 2008
  Terje Hilde Norwegia 188.0 Planica 2008
408 Carl Nordin Szwecja 187.0 Planica 2008
409 Ales Vodseldalek Czechy 171.0 Planica 2008
410 Emmanuel Chedal Francja 215.5 Planica 2009
411 Anssi Koivuranta Finlandia 214.5 Planica 2009
412 Robert Hrgota Słowenia 210.0 Planica 2009
413 Ilja Rosliakov Rosja 205.0 Planica 2009
414 Erik Simon Niemcy 200.5 Planica 2009
415 Christian Ulmer Niemcy 194.0 Planica 2009
416 Alexey Korolev Kazachstan 190.0 Planica 2009
  Anze Damjan Słowenia 190.0 Planica 2009
418 Vitaliy Shumbarets Ukraina 189.5 Planica 2009
419 Volodymyr Boshchuk Ukraina 188.5 Planica 2009
420 Saso Tadic Słowenia 188.0 Planica 2009
421 Ondrej Vaculik Czechy 183.5 Planica 2009
422 Nikolay Karpenko Kazachstan 181.5 Planica 2009
423 Petar Fartunov Bułgaria 175.0 Planica 2009
424 Yohann Morel Francja 174.0 Planica 2009
425 Tomas Zmoray Słowacja 173.5 Planica 2009
426 Antonin Hajek Czechy 236.0 Planica 2010
427 Anders Jacobsen Norwegia 230.5 Planica 2010
428 David Zauner Austria 223.0 Planica 2010
429 Rok Mandl Słowenia 219.0 Planica 2010
430 Wolfgang Loitzl Austria 213.5 Planica 2010
431 Matjaz Pungertar Słowenia 210.0 Planica 2010
432 Marcin Bachleda Polska 201.5 Planica 2010
433 Florian Horst Niemcy 200.0 Planica 2010
434 Rafał Śliż Polska 199.0 Planica 2010
435 Roberto Dellasega Włochy 192.5 Planica 2010
436 Luka Brnot Słowenia 183.0 Planica 2010
437 Stanislav Oshepkov Rosja 163.5 Planica 2010
438 Georgiy Chervyakov Rosja 156.0 Planica 2010
439 Thomas Morgenstern Austria 232.0 Planica 2011
440 Anders Bardal Norwegia 227.0 Planica 2011
441 Maxime Laheurte Francja 212.0 Planica 2011
442 Pavel Karelin Rosja 208.0 Planica 2011
443 Tomasz Byrt Polska 198.5 Planica 2011
444 Dejan Judez Słowenia 195.0 Planica 2011
445 Diego Dellasega Włochy 193.5 Planica 2011
446 Jan Druzina Słowenia 185.0 Planica 2011
447 Peter Frenette USA 184.0 Planica 2011
448 Nicolas Mayer Francja 183.0 Planica 2011
449 Gasper Berlot Słowenia 178.0 Planica 2011
450 Francois Braud Francja 161.0 Planica 2011
451 Denis Zupancic Słowenia 151.0 Planica 2011
452 Bogomil Pavlov Bułgaria 133.0 Planica 2011
453 Andrea Morassi Włochy 216.5 Planica 2012
454 Lukas Mueller Austria 214.0 Planica 2012
455 Wilhelm Denifl Austria 213.0 Planica 2012
  Jaka Hvala Słowenia 213.0 Planica 2012
457 Davide Bresadola Włochy 204.5 Planica 2012
458 Gasper Bartol Słowenia 201.0 Planica 2012
459 Marco Grigoli Szwajcaria 197.0 Planica 2012
460 Alexander Sardyko Rosja 177.5 Planica 2012
461 Bryan Fletcher USA 173.5 Planica 2012
462 Alessio de Crignis Włochy 155.0 Planica 2012
463 Yevgeniy Levkin Kazachstan 145.0 Planica 2012
464 Tim Babnik Słowenia 137.0 Planica 2012
465 Lukas Hlava Czechy 217.5 Planica 2013
466 Nicholas Fairall USA 208.0 Planica 2013
467 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 203.5 Planica 2013
468 Reruhi Shimizu Japonia 195.0 Planica 2013
469 Matic Benedik Słowenia 194.5 Planica 2013
470 Alexey Buyvolov Rosja 150.0 Planica 2013
471 Jurij Tepes Słowenia 244.0 Planica 2015
472 Klemens Murańka Polska 221.5 Planica 2015
473 Mikhail Maksimochkin Rosja 208.0 Planica 2015
474 Lauri Asikainen Finlandia 196.0 Planica 2015
475 Ziga Mandl Słowenia 193.0 Planica 2015
476 Seou Choi Korea Pd. 184.0 Planica 2015
477 Anders Johnson USA 179.0 Planica 2015
478 Trevor Morrice Kanada 174.0 Planica 2015
479 Ernest Prislic Słowenia 246.0 Planica 2016
480 Matic Kramarsic Słowenia 228.0 Planica 2016
481 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 224.0 Planica 2016
482 Ales Hlebanja Słowenia 218.0 Planica 2016
483 Miha Kveder Słowenia 217.0 Planica 2016
484 Leon Sarc Słowenia 200.0 Planica 2016
485 Wolfgang Boesl Niemcy 195.0 Planica 2016
486 Bartłomiej Kłusek Polska 192.0 Planica 2016
487 Martin Fritz Austria 189.0 Planica 2016
488 Jaka Tesovnik Słowenia 188.0 Planica 2016
489 David Grm Słowenia 187.0 Planica 2016
490 Nicholas Alexander USA 185.0 Planica 2016
  Matej Lebar Słowenia 185.0 Planica 2016
492 Kenshiro Ito Japonia 183.5 Planica 2016
493 Kamil Stoch Polska 251.5 Planica 2017
494 Markus Eisenbichler Niemcy 248.0 Planica 2017
495 Karl Geiger Niemcy 243.5 Planica 2017
496 Alex Insam Włochy 232.5 Planica 2017
497 Blaz Pavlic Słowenia 231.0 Planica 2017
498 Roman Koudelka Czechy 229.0 Planica 2017
499 Tomas Vancura Czechy 225.0 Planica 2017
500 Sebastian Colloredo Włochy 221.0 Planica 2017
501 Markus Schiffner Austria 218.0 Planica 2017
502 Ville Larinto Finlandia 214.0 Planica 2017
503 Kaarel Nurmsalu Estonia 213.0 Planica 2017
  Andraz Modic Słowenia 213.0 Planica 2017
505 Alexey Romashov Rosja 212.5 Planica 2017
506 Aljaz Vodan Słowenia 211.0 Planica 2017
507 William Rhoads USA 207.0 Planica 2017
508 Joakim Aune Norwegia 204.0 Planica 2017
  Samuel Costa Włochy 204.0 Planica 2017
510 Vojtech Stursa Czechy 201.5 Planica 2017
511 Matej Likar Słowenia 200.0 Planica 2017
  AJ Brown USA 200.0 Planica 2017
513 Mitja Meznar Słowenia 198.0 Planica 2017
514 Gabriel Karlen Szwajcaria 196.5 Planica 2017
515 Zak Silih Słowenia 193.0 Planica 2017
516 Marjan Jelenko Słowenia 192.0 Planica 2017
517 David Krapez Słowenia 191.0 Planica 2017
518 Marat Zhaparov Kazachstan 185.0 Planica 2017
519 Aleksandr Bazhenov Rosja 176.0 Planica 2017
520 Konstantin Sokolenko Kazachstan 165.0 Planica 2017
521 Zan Stupar Słowenia 155.0 Planica 2017
522 Tilen Bartol Słowenia 247.5 Planica 2018
523 Daniel Andre Tande Norwegia 243.5 Planica 2018
524 Richard Freitag Niemcy 243.0 Planica 2018
525 Junshiro Kobayashi Japonia 239.5 Planica 2018
526 Dawid Kubacki Polska 236.5 Planica 2018
527 Stefan Hula Polska 236.0 Planica 2018
528 Tomaz Naglic Słowenia 225.5 Planica 2018
529 Jan Kus Słowenia 222.0 Planica 2018
530 Andreas Alamommo Finlandia 221.5 Planica 2018
531 Andreas Wank Niemcy 219.5 Planica 2018
532 Rok Tarman Słowenia 215.0 Planica 2018
533 Rok Juvancic Słowenia 205.0 Planica 2018
534 Luca Egloff Szwajcaria 204.0 Planica 2018
535 Tine Bogataj Słowenia 192.0 Planica 2018
536 Urban Rogelj Słowenia 184.0 Planica 2018
537 Martti Nomme Estonia 183.0 Planica 2018
538 Gasper Stupar Słowenia 162.0 Planica 2018
539 Masamitsu Ito Japonia 146.0 Planica 2018
540 Ryoyu Kobayashi Japonia 252.0 Planica 2019
541 Piotr Żyła Polska 248.0 Planica 2019
542 Jakub Wolny Polska 237.5 Planica 2019
543 Constantin Schmid Niemcy 234.0 Planica 2019
544 Artti Aigro Estonia 228.0 Planica 2019
545 Andraz Pograjc Słowenia 224.0 Planica 2019
546 Vid Vrhovnik Słowenia 219.0 Planica 2019
547 Vladimir Zografski Bułgaria 214.0 Planica 2019
548 Dominik Peter Szwajcaria 211.0 Planica 2019
549 Killian Peier Szwajcaria 209.5 Planica 2019
550 Rok Justin Słowenia 208.0 Planica 2019
551 Filip Sakala Czechy 206.0 Planica 2019
552 Medard Brezovnik Słowenia 200.0 Planica 2019
553 Lojze Petek Słowenia 193.0 Planica 2019
554 Lovro Vodusek Słowenia 191.0 Planica 2019
555 Martin Capuder Słowenia 181.0 Planica 2019
556 Maksim Sergeev Rosja 179.0 Planica 2019
557 Urban Susnik Słowenia 177.0 Planica 2019
558 Domen Presterl Słowenia 173.0 Planica 2019
559 Gasper Srsen Słowenia 155.0 Planica 2019
560 Gasper Polajnar Słowenia 153.0 Planica 2019
561 Tomi Jovan Słowenia 150.0 Planica 2019
562 Michael Hayboeck Austria 245.5 Planica 2020
563 Halvor Egner Granerud Norwegia 244.5 Planica 2020
564 Evgenii Klimov Rosja 237.0 Planica 2020
565 Martin Hamann Niemcy 224.5 Planica 2020
566 Sander Vossan Eriksen Norwegia 218.0 Planica 2020
567 Nik Fabijan Słowenia 209.0 Planica 2020
568 Danil Sadreev Rosja 207.0 Planica 2020
569 Matthew Soukup Kanada 204.0 Planica 2020
  Ilya Mankov Rosja 204.0 Planica 2020
571 Timon-Pascal Kahofer Austria 198.0 Planica 2020
572 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 195.5 Planica 2020
573 Patrick Gasienica USA 162.5 Planica 2020
574 Arttu Pohjola Finlandia 160.0 Planica 2020
575 Chao Li Chiny 128.5 Planica 2020
576 Guang Yang Chiny 123.5 Planica 2020
577 Zhandong Tian Chiny 123.0 Planica 2020
  Zhe Chen Chiny 123.0 Planica 2020
579 Bor Pavlovcic Słowenia 249.5 Planica 2021
580 Sandro Hauswirth Szwajcaria 237.0 Planica 2021
  Naoki Nakamura Japonia 237.0 Planica 2021
582 Lovro Kos Słowenia 236.0 Planica 2021
583 Ulrich Wohlgenannt Austria 235.0 Planica 2021
584 Mikhail Nazarov Rosja 234.5 Planica 2021
585 Keiichi Sato Japonia 219.0 Planica 2021
586 Zak Mogel Słowenia 218.0 Planica 2021
587 Jarkko Maatta Finlandia 216.5 Planica 2021
588 Kevin Maltsev Estonia 212.5 Planica 2021
589 Matevz Samec Słowenia 207.0 Planica 2021
590 Roman Trofimov Rosja 202.5 Planica 2021
591 Yuken Iwasa Japonia 197.0 Planica 2021
592 Jon Tepes Słowenia 179.0 Planica 2021
593 Tjas Grilc Słowenia 171.0 Planica 2021
594 Maksim Kolobov Rosja 165.0 Planica 2021
595 Luka Robnik Słowenia 164.0 Planica 2021
596 Anze Semenic Słowenia 249.5 Planica 2022
597 Cene Prevc Słowenia 246.0 Planica 2022
598 Marius Lindvik Norwegia 245.5 Planica 2022
599 Anze Lanisek Słowenia 244.5 Planica 2022
600 Yukiya Sato Japonia 242.5 Planica 2022
601 Ziga Jelar Słowenia 239.0 Planica 2022
602 Mark Hafnar Słowenia 236.0 Planica 2022
603 Pius Paschke Niemcy 234.0 Planica 2022
604 Niko Kytosaho Finlandia 233.0 Planica 2022
605 Marcel Strzinar Słowenia 229.5 Planica 2022
606 Peter Resinger Austria 223.5 Planica 2022
607 Marcel Rep Słowenia 216.0 Planica 2022
608 Aljaz Osterc Słowenia 212.0 Planica 2022
609 Matic Hladnik Słowenia 211.0 Planica 2022
610 Jan Bombek Słowenia 210.0 Planica 2022
611 Fredrik Villumstad Norwegia 208.0 Planica 2022
612 Patrik Vitez Słowenia 200.0 Planica 2022
613 Mathis Contamine Francja 196.0 Planica 2022
614 Urh Rosar Słowenia 185.0 Planica 2022
615 Jan Nemecek Słowenia 180.0 Planica 2022
  Zan Hribersek Słowenia 180.0 Planica 2022
617 Kalle Heikkinen Finlandia 172.0 Planica 2022
618 Matija Kosir Słowenia 168.0 Planica 2022
619 Matija Prosenc Słowenia 159.0 Planica 2022
620 Stas Santelj Słowenia 158.0 Planica 2022
621 Jan Hoerl Austria 240.0 Planica 2023
622 Daniel Tschofenig Austria 236.5 Planica 2023
623 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 235.0 Planica 2023
  Felix Hoffmann Niemcy 235.0 Planica 2023
625 Giovanni Bresadola Włochy 228.0 Planica 2023
626 Rok Masle Słowenia 225.0 Planica 2023
  Ozbe Zupan Słowenia 225.0 Planica 2023
628 Gasper Brecl Słowenia 223.0 Planica 2023
629 Remo Imhof Szwajcaria 218.5 Planica 2023
630 Jost Susnik Słowenia 213.0 Planica 2023
631 Nejc Toporis Słowenia 211.0 Planica 2023
632 Clemens Leitner Austria 206.5 Planica 2023
633 Benjamin Podobnik Słowenia 203.0 Planica 2023
634 Matic Garbajs Słowenia 201.0 Planica 2023
635 Jernej Presecnik Słowenia 200.5 Planica 2023
636 Urban Remic Słowenia 200.0 Planica 2023
637 Luka Bubulj Słowenia 199.0 Planica 2023
638 Danil Vassilyev Kazachstan 194.5 Planica 2023
639 Matija Stemberger Słowenia 192.0 Planica 2023
640 Jan Habdas Polska 191.0 Planica 2023
641 Lovro Perme Słowenia 160.0 Planica 2023
642 Mark Hafnar Słowenia 159.0 Planica 2023
643 Nejc Podgorsek Słowenia 151.0 Planica 2023
644 Yevhen Marusiak Ukraina 228.5 Planica 2024
645 Ren Nikaido Japonia 225.0 Planica 2024
646 Tate Frantz USA 219.5 Planica 2024
647 Maksim Bartolj Słowenia 214.0 Planica 2024
648 Gorazd Zavrsnik Słowenia 203.0 Planica 2024
649 Luca Roth Niemcy 202.5 Planica 2024
650 Andrea Campregher Włochy 194.5 Planica 2024
651 Tadej Benedik Słowenia 186.0 Planica 2024
652 Francesco Cecon Włochy 180.0 Planica 2024
653 Svyatoslav Nazarenko Kazachstan 175.5 Planica 2024
654 Louis Obersteiner Austria 175.0 Planica 2024
655 Nik Heberle Słowenia 174.0 Planica 2024
656 Maj Pagon Słowenia 168.0 Planica 2024
657 Mark Hafner Słowenia 164.0 Planica 2024
658 Miha Sincic Słowenia 159.0 Planica 2024
  Ilyja Mizernykh Kazachstan 159.0 Planica 2024
660 Aljaz Zupan Słowenia 150.0 Planica 2024
661 Tone Petek Słowenia 145.0 Planica 2024
662 Enej Marolt Słowenia 142.0 Planica 2024
663 Uros Vrbek Słowenia 140.0 Planica 2024
664 Muhammed Munir Gungen Turcja 145.0 Ruka 2016
665 Jose Rivera Hiszpania 105.0 Thunder Bay 1982
666 Kristaps Nezhborts Łotwa 123.0 Val di Fiemme 2013
667 Matthew Rowley Kanada 140.0 Vancouver
668 Eric Mitchell Kanada 136.0 Vancouver 2010
669 Koba Tsakadze ZSRR 142.0 Vikersund 1967
670 Józef Kocyan Polska 133.0 Vikersund 1967
671 Zbigniew Malik Polska 128.0 Vikersund 1986
672 Zbynek Krompolc Czechy 171.0 Vikersund 1995
673 Frode Haare Norwegia 192.5 Vikersund 1998
674 Stian Kvarstad Norwegia 183.0 Vikersund 1998
675 Jouko Hein Estonia 122.0 Vikersund 1998
676 Terje Nyhus Norwegia 211.0 Vikersund 2000
677 Ole Ostbakken Norwegia 206.0 Vikersund 2000
678 Tom Age Aarnes Norwegia 204.0 Vikersund 2000
679 Tom Sandvold Norwegia 190.0 Vikersund 2000
680 Grzegorz Śliwka Polska 133.0 Vikersund 2000
681 Maxim Polunin Kazachstan 130.5 Vikersund 2000
682 Roland Mueller Austria 219.0 Vikersund 2004
683 Balthasar Schneider Austria 216.5 Vikersund 2004
684 Olav Magne Dönnem Norwegia 214.0 Vikersund 2004
685 Ferdinand Bader Niemcy 213.0 Vikersund 2004
686 Kim-Roar Hansen Norwegia 212.0 Vikersund 2004
687 Jostein Smeby Norwegia 211.0 Vikersund 2004
688 Ole Christen Enger Norwegia 210.5 Vikersund 2004
689 Eirik Ulimoen Norwegia 209.5 Vikersund 2004
690 Olli Pekkala Finlandia 206.5 Vikersund 2004
691 Bernhard Metzler Austria 200.0 Vikersund 2004
692 Lauri Hakola Finlandia 192.5 Vikersund 2004
693 Krystian Długopolski Polska 191.0 Vikersund 2004
694 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 190.5 Vikersund 2004
695 Magnus Brevig Norwegia 189.0 Vikersund 2004
696 Hans Petrat Niemcy 188.0 Vikersund 2004
  Erik Leine Wangen Norwegia 188.0 Vikersund 2004
698 Yusuke Kaneko Japonia 185.0 Vikersund 2004
699 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 179.0 Vikersund 2004
  Juha Miettinen Finlandia 179.0 Vikersund 2004
701 Marc Vogel Szwajcaria 176.0 Vikersund 2004
702 Helena Olsson Szwecja 174.5 Vikersund 2004
  Anette Sagen Norwegia 174.5 Vikersund 2004
704 Kazuki Nishishita Japonia 174.0 Vikersund 2004
705 Stefano Chiapolino Włochy 172.0 Vikersund 2004
706 Lindsey Van USA 171.0 Vikersund 2004
707 Julian Musiol Niemcy 167.0 Vikersund 2004
708 Jeff Denney USA 165.0 Vikersund 2004
709 Line Jahr Norwegia 155.0 Vikersund 2004
710 Andraz Kern Słowenia 151.5 Vikersund 2004
711 Brian Welch USA 148.0 Vikersund 2004
712 Giancarlo Adami Włochy 141.5 Vikersund 2004
713 Haakon Helgesen Norwegia 209.0 Vikersund 2007
714 Arttu Lappi Finlandia 204.0 Vikersund 2007
715 Erik Renmaelmo Norwegia 191.0 Vikersund 2007
716 Kristian Kind Olsen Norwegia 177.0 Vikersund 2007
717 Simen Olsen Norwegia 176.0 Vikersund 2007
718 Bard Naess Norwegia 173.0 Vikersund 2007
719 Kim-Arild Tandberg Norwegia 163.0 Vikersund 2007
720 Fredrik Harr Moen Norwegia 160.0 Vikersund 2007
721 Gard Sandholt Norwegia 158.0 Vikersund 2007
722 Terje Morka Norwegia 156.0 Vikersund 2007
723 Hans Christen Pettersen Norwegia 155.0 Vikersund 2007
724 Frantisek Vaculik Czechy 143.5 Vikersund 2007
725 Borge Gelein Blikeng Norwegia 220.5 Vikersund 2009
726 Christoffer Nygaard Norwegia 202.5 Vikersund 2009
727 Sami Niemi Finlandia 151.0 Vikersund 2009
728 Johan Remen Evensen Norwegia 246.5 Vikersund 2011
729 Gregor Schlierenzauer Austria 243.5 Vikersund 2011
730 Martin Koch Austria 241.5 Vikersund 2011
731 Janne Happonen Finlandia 240.0 Vikersund 2011
732 Adam Małysz Polska 230.5 Vikersund 2011
733 Olli Muotka Finlandia 226.0 Vikersund 2011
734 Tom Hilde Norwegia 223.5 Vikersund 2011
735 Andreas Vilberg Norwegia 220.5 Vikersund 2011
736 Jon Aaraas Norwegia 219.0 Vikersund 2011
737 Tommy Lianes Norwegia 217.0 Vikersund 2011
738 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 210.0 Vikersund 2011
739 Fumihisa Yumoto Japonia 203.0 Vikersund 2011
740 Felix Schoft Niemcy 198.0 Vikersund 2011
741 Klaus Ovlien Engen Norwegia 197.5 Vikersund 2011
742 Fredrik Balkasen Szwecja 190.0 Vikersund 2011
743 Espen Rian Norwegia 187.0 Vikersund 2011
744 Per Sannes Heger Norwegia 179.0 Vikersund 2011
745 Erik Lycke Solheim Norwegia 172.0 Vikersund 2011
746 Sigurd Maehre Svendsen Norwegia 149.0 Vikersund 2011
747 Robert Kranjec Słowenia 244.0 Vikersund 2012
748 Rune Velta Norwegia 243.0 Vikersund 2012
749 Andreas Kofler Austria 233.0 Vikersund 2012
750 Denis Kornilov Rosja 232.0 Vikersund 2012
751 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 223.0 Vikersund 2012
752 Maximilian Mechler Niemcy 222.5 Vikersund 2012
753 Jakub Janda Czechy 218.0 Vikersund 2012
754 Yuta Watase Japonia 216.5 Vikersund 2012
755 Jure Sinkovec Słowenia 215.0 Vikersund 2012
  Sigmund Hagehaugen Norwegia 215.0 Vikersund 2012
757 Krzysztof Miętus Polska 210.0 Vikersund 2012
758 Eivind Hugaas Norwegia 206.5 Vikersund 2012
759 Sondre Myhre Norwegia 200.5 Vikersund 2012
760 Jon Haakon Moe Norwegia 193.0 Vikersund 2012
761 Anton Kalinitschenko Rosja 189.0 Vikersund 2012
762 Oddvar Ystgaard Norwegia 181.0 Vikersund 2012
763 Andreas Myhre Hellerud Norwegia 163.0 Vikersund 2012
764 Ole Martin Storlien Norwegia 155.0 Vikersund 2012
765 Marius Fredrik Johansen Norwegia 149.0 Vikersund 2012
766 Fredrik Aalien Norwegia 148.0 Vikersund 2012
767 Martin Kvernberg Norwegia 140.5 Vikersund 2012
768 Sondre Skeie Norwegia 131.0 Vikersund 2012
769 Michael Neumayer Niemcy 231.0 Vikersund 2013
770 Jan Matura Czechy 224.5 Vikersund 2013
771 Simen Key Grimsrud Norwegia 203.0 Vikersund 2013
772 Morten Oegar Rastad Norwegia 183.0 Vikersund 2013
773 Jan Fuhre Norwegia 169.0 Vikersund 2013
774 Hans Erik Torgersen Norwegia 161.0 Vikersund 2013
775 Andreas Hoff Norwegia 159.0 Vikersund 2013
776 Lorentz Fannemel Norwegia 145.0 Vikersund 2013
777 Anders Fannemel Norwegia 251.5 Vikersund 2015
778 Peter Prevc Słowenia 250.0 Vikersund 2015
779 Severin Freund Niemcy 245.0 Vikersund 2015
780 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 236.5 Vikersund 2015
781 Dmitriy Vassiliev Rosja 233.5 Vikersund 2015
782 Marinus Kraus Niemcy 222.0 Vikersund 2015
783 Lars Brodshaug Berger Norwegia 221.0 Vikersund 2015
784 Vegard Swensen Norwegia 216.0 Vikersund 2015
  Espen Enger Halvorsen Norwegia 216.0 Vikersund 2015
786 Phillip Sjoeen Norwegia 209.5 Vikersund 2015
787 Kento Sakuyama Japonia 206.0 Vikersund 2015
788 Jostein Loe Norwegia 198.5 Vikersund 2015
789 Hans Petter Bergquist Norwegia 197.5 Vikersund 2015
790 Kjell Andreas Naesvold Norwegia 193.0 Vikersund 2015
791 Simon Greiderer Austria 188.5 Vikersund 2015
792 Idar Maroe Norwegia 187.0 Vikersund 2015
793 Adrian Soerensen Livelten Norwegia 179.0 Vikersund 2015
794 Stian Andre Skinnes Norwegia 167.0 Vikersund 2015
795 Milos Kadlec Czechy 163.0 Vikersund 2015
796 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 161.0 Vikersund 2015
797 Edvart Myrvang Bakke Norwegia 157.0 Vikersund 2015
798 Sondre Vestoel Braatane Norwegia 151.0 Vikersund 2015
799 Kristian Lian Norwegia 143.0 Vikersund 2015
800 Andreas Stjernen Norwegia 249.0 Vikersund 2016
801 Kenneth Gangnes Norwegia 248.5 Vikersund 2016
802 Joachim Hauer Norwegia 243.0 Vikersund 2016
803 Taku Takeuchi Japonia 240.0 Vikersund 2016
804 Andrzej Stękała Polska 235.0 Vikersund 2016
805 Vincent Descombes Sevoie Francja 230.5 Vikersund 2016
806 Cestmir Kozisek Czechy 226.0 Vikersund 2016
  Espen Roee Norwegia 226.0 Vikersund 2016
808 Shohei Tochimoto Japonia 223.0 Vikersund 2016
809 Manuel Poppinger Austria 222.5 Vikersund 2016
810 Tord Markussen Hammer Norwegia 217.5 Vikersund 2016
811 Benedik Netland Hulloeen Norwegia 212.0 Vikersund 2016
812 Haavard Klemetsen Norwegia 210.0 Vikersund 2016
813 Mats Bjerke Myhren Norwegia 201.5 Vikersund 2016
814 Oscar Alexander Hafslund Norwegia 196.5 Vikersund 2016
815 Ilmir Hazetdinov Rosja 193.5 Vikersund 2016
816 Alexander Henningsen Norwegia 180.5 Vikersund 2016
817 Jonas Langgaerd Norwegia 177.5 Vikersund 2016
818 Leif Marius Hagemoen Norwegia 150.0 Vikersund 2016
819 Christian Korody Norwegia 140.5 Vikersund 2016
820 Stefan Kraft Austria 253.5 Vikersund 2017
821 Robert Johansson Norwegia 252.0 Vikersund 2017
822 Johann Andre Forfang Norwegia 245.5 Vikersund 2017
823 Andreas Wellinger Niemcy 245.0 Vikersund 2017
824 Maciej Kot Polska 244.5 Vikersund 2017
  Kevin Bickner USA 244.5 Vikersund 2017
826 Daiki Ito Japonia 243.0 Vikersund 2017
827 Noriaki Kasai Japonia 241.5 Vikersund 2017
828 Simon Ammann Szwajcaria 239.5 Vikersund 2017
829 Nejc Dezman Słowenia 224.0 Vikersund 2017
830 Viktor Polasek Czechy 222.0 Vikersund 2017
831 Richard Haukedal Norwegia 213.0 Vikersund 2017
832 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 208.0 Vikersund 2017
833 Harald-Johnas Riiber Norwegia 181.5 Vikersund 2017
834 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 232.0 Vikersund 2018
835 Even Waalen Oesterhaug Norwegia 219.0 Vikersund 2018
836 Joergen Madsen Norwegia 214.5 Vikersund 2018
837 Ole Mathis Nedrejord Norwegia 209.5 Vikersund 2018
838 Jonas Gropen Soegard Norwegia 207.0 Vikersund 2018
839 Jesper Oedegaard Norwegia 199.0 Vikersund 2018
840 Eirik Leander Fystro Norwegia 198.5 Vikersund 2018
841 Peder Skjaeret Stroemhaug Norwegia 142.5 Vikersund 2018
842 Domen Prevc Słowenia 245.5 Vikersund 2019
843 Kenneth Henningsmo Fredheim Norwegia 226.5 Vikersund 2019
844 Simen Tiller Norwegia 224.0 Vikersund 2019
845 Matias Braathen Norwegia 214.5 Vikersund 2019
846 Andreas Varsi Breivik Norwegia 206.0 Vikersund 2019
847 Mats Konterud Sagbakken Norwegia 202.5 Vikersund 2019
848 Jonas Bratlien Norwegia 201.0 Vikersund 2019
  Jens Luraas Oftebro Norwegia 201.0 Vikersund 2019
  Jonathan Learoyd Francja 201.0 Vikersund 2019
  Thomas Aasen Markeng Norwegia 201.0 Vikersund 2019
852 Sergey Tkachenko Kazachstan 199.5 Vikersund 2019
853 Christian Ingebrigtsen Norwegia 197.0 Vikersund 2019
854 Jens Gaarder Norwegia 192.5 Vikersund 2019
855 Oliver Dahl Norwegia 189.0 Vikersund 2019
856 Timi Zajc Słowenia 245.0 Vikersund 2022
857 Benjamin Oestvold Norwegia 243.5 Vikersund 2022
858 Iver Olaussen Norwegia 234.5 Vikersund 2022
859 Robin Pedersen Norwegia 233.5 Vikersund 2022
860 Anders Haare Norwegia 233.0 Vikersund 2022
861 Anders Ladehaug Norwegia 221.0 Vikersund 2022
862 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 220.0 Vikersund 2022
863 Marius Aas Hast Norwegia 218.5 Vikersund 2022
864 Oscar P. Westerheim Norwegia 216.5 Vikersund 2022
865 Andreas Granerud Buskum Norwegia 216.0 Vikersund 2022
866 Jonas Viken Norwegia 205.5 Vikersund 2022
867 Ole Kristian Baarset Norwegia 202.0 Vikersund 2022
868 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 139.0 Vikersund 2022
869 Manuel Fettner Austria 243.0 Vikersund 2023
870 Sondre Ringen Norwegia 241.0 Vikersund 2023
871 Jarl Magnus Riiber Norwegia 240.0 Vikersund 2023
872 Richard Selbekk-Hansen Norwegia 230.5 Vikersund 2023
873 Johannes Aardal Norwegia 228.5 Vikersund 2023
  Adrian Thon Gundersrud Norwegia 228.5 Vikersund 2023
875 Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 218.5 Vikersund 2023
876 Paweł Wąsek Polska 216.5 Vikersund 2023
877 Soelve Jokerud Strand Norwegia 216.0 Vikersund 2023
878 Espen Jacobsen Norwegia 201.0 Vikersund 2023
879 Ryota Yamamoto Japonia 191.5 Vikersund 2023
880 Oeystein Thorshov Norwegia 183.0 Vikersund 2023
881 Yoshito Watabe Japonia 179.0 Vikersund 2023
882 Aleksander Skoglund Norwegia 178.0 Vikersund 2023
883 Tobias Haugelien Norwegia 171.5 Vikersund 2023
884 Daniel Huber Austria 247.5 Vikersund 2024
885 Aleksander Zniszczoł Polska 243.0 Vikersund 2024
886 Sindre Ulven Joergensen Norwegia 235.5 Vikersund 2024
887 Martin Tonby Opsahl Norwegia 231.5 Vikersund 2024
888 Joergen Oliver Stroem Norwegia 228.5 Vikersund 2024
889 Iver Myhre Norwegia 227.0 Vikersund 2024
890 Simen Meen Haugeng Norwegia 224.0 Vikersund 2024
891 Casey Larson USA 221.5 Vikersund 2024
892 Fredrik Gran Norwegia 216.0 Vikersund 2024
893 Kasperi Valto Finlandia 207.5 Vikersund 2024
894 Christian Roeste Solberg Norwegia 194.0 Vikersund 2024
895 Torje Seljeset Norwegia 191.0 Vikersund 2024
896 Benjamin Pettersen Norwegia 188.0 Vikersund 2024
897 Andrew Urlaub USA 184.0 Vikersund 2024
898 Ole Gudbrand Kihle Gravermoen Norwegia 174.0 Vikersund 2024
899 Sander Modalen Bakken Norwegia 165.5 Vikersund 2024
900 Yanick Wasser Szwajcaria 162.5 Vikersund 2024
901 Nicolai Eriksen Sundal Norwegia 158.0 Vikersund 2024
902 Marcus Groenvold Norwegia 154.0 Vikersund 2024
903 Mojmir Nosal Słowacja 129.0 Zakopane
904 Denis Sindler Słowacja 128.0 Zakopane
905 Matus Mistrik Słowacja 124.0 Zakopane
906 Andrei Feldorean Rumunia 133.0 Zakopane 2021
907 Janni Reisenauer Austria 141.5 Zakopane 2023
908 Kacper Juroszek Polska 141.0 Zakopane 2023
909 Klemens Joniak Polska 137.0 Zakopane 2023
  Kacper Tomasiak Polska 137.0 Zakopane 2023
911 Wiktor Szozda Polska 135.0 Zakopane 2023
« powrót do strony głównej
Rekordy życiowe skoczków narciarskich
Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Rekordy życiowe skoczków narciarskich

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich