TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ernst Vettori Austria 838.3  
2 Franz Neulaendtner Austria 813.0 -25.3
3 Jari Puikkonen Finlandia 805.8 -32.5
4 Hroar Stjernen Norwegia 801.1 -37.2
5 Rolf Age Berg Norwegia 796.6 -41.7
6 Vegard Opaas Norwegia 795.1 -43.2
7 Piotr Fijas Polska 792.0 -46.3
8 Olav Hansson Norwegia 766.9 -71.4
9 Antonio Lacedelli Włochy 756.7 -81.6
10 Miran Tepes Jugosławia 751.4 -86.9
11 Pavel Ploc Czechosłowacja 748.8 -89.5
12 Trond Joeran Pedersen Norwegia 738.1 -100.2
13 Wolfgang Steiert RFN 736.0 -102.3
14 Thomas Klauser RFN 734.7 -103.6
15 Didier Mollard Francja 732.6 -105.7
16 Andreas Felder Austria 732.5 -105.8
17 Anssi Nieminen Finlandia 729.7 -108.6
18 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 699.8 -138.5
19 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 698.7 -139.6
20 Pekka Suorsa Finlandia 693.5 -144.8
21 Zane Palmer USA 692.8 -145.5
22 Lorenz Wegscheider RFN 692.2 -146.1
23 Jens Weissflog NRD 687.5 -150.8
24 Jiri Parma Czechosłowacja 685.3 -153.0
25 Masahiro Akimoto Japonia 680.9 -157.4
26 Pentti Kokkonen Finlandia 670.2 -168.1
27 Franz Wiegele Austria 655.9 -182.4
28 Bohumil Vacek Czechosłowacja 637.5 -200.8
29 Andreas Bauer RFN 634.8 -203.5
30 Rick Newborn USA 634.7 -203.6
31 Primoz Ulaga Jugosławia 623.8 -214.5
32 Jukka Kalso Finlandia 618.6 -219.7
33 Horst Bulau Kanada 618.5 -219.8
34 Mike Holland USA 616.4 -221.9
35 Mika Kojonkoski Finlandia 607.0 -231.3
36 Ulf Findeisen NRD 600.0 -238.3
37 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 594.3 -244.0
38 Miroslav Polak Czechosłowacja 581.5 -256.8
39 Peter Rohwein RFN 580.2 -258.1
40 Matjaz Debelak Jugosławia 570.3 -268.0
41 Thomas Nordgren Szwecja 570.2 -268.1
42 Jan Henrik Troen Norwegia 554.7 -283.6
43 Frederic Berger Francja 550.1 -288.2
44 Martin Svagerko Czechosłowacja 531.4 -306.9
45 Halvor Persson Norwegia 510.3 -328.0
46 Paul Erat Austria 503.1 -335.2
47 Remo Lederer NRD 499.9 -338.4
48 Steve Collins Kanada 489.9 -348.4
49 Sandro Sambugaro Włochy 488.9 -349.4
50 Anders Daun Szwecja 485.1 -353.2
51 Gerard Balanche Szwajcaria 482.7 -355.6
52 Per-Inge Taellberg Szwecja 477.9 -360.4
53 Pascal Raymond Szwajcaria 476.9 -361.4
54 Thomas Dolar Jugosławia 468.5 -369.8
55 Klaus Ostwald NRD 453.1 -385.2
56 Nils Stoltzlechner USA 446.6 -391.7
57 Jan Kowal Polska 400.7 -437.6
58 Gerard Colin Francja 400.0 -438.3
59 Guenther Stranner Austria 395.8 -442.5
60 Matjas Zagar Jugosławia 388.5 -449.8
61 Thomas Ihle RFN 384.8 -453.5
62 Paolo Rigoni Włochy 376.5 -461.8
63 Adolf Hirner Austria 375.6 -462.7
64 Rolf Schilli RFN 372.0 -466.3
65 Yasuhide Miyazaki Japonia 359.6 -478.7
66 Rajko Lotric Jugosławia 350.6 -487.7
67 Richard Schallert Austria 330.6 -507.7
68 Georg Waldvogel RFN 325.7 -512.6
69 Juergen Winterhalder RFN 304.7 -533.6
70 Christian Hauswirth Szwajcaria 303.1 -535.2
71 Massimo Rigoni Włochy 292.7 -545.6
72 Shigeki Tomiya Japonia 285.9 -552.4
73 Laszlo Fischer Węgry 284.2 -554.1
74 Aake Norman Szwecja 283.9 -554.4
75 Raimund Resch Austria 281.4 -556.9
76 Akira Sato Japonia 277.2 -561.1
77 Ron Richards Kanada 275.8 -562.5
78 Bernat Sola Hiszpania 271.3 -567.0
79 Zbigniew Klimowski Polska 269.5 -568.8
80 Virginio Lunardi Włochy 263.6 -574.7
81 Dieter Thoma RFN 261.3 -577.0
82 Carlo Pinzani Włochy 259.7 -578.6
83 Shinichi Tanaka Japonia 257.0 -581.3
84 Gabor Geller Węgry 251.5 -586.8
85 Uli Boll RFN 232.9 -605.4
86 Jose Rivera Hiszpania 232.5 -605.8
87 Robert Leonhard RFN 223.5 -614.8
88 Todd Gillmann Kanada 214.5 -623.8
89 Norbert Moertl Austria 211.1 -627.2
90 Patric Dubiez Francja 203.2 -635.1
91 Staffan Taellberg Szwecja 201.9 -636.4
92 Mihaly Szalai Węgry 184.3 -654.0
93 Florian Treves Francja 169.3 -669.0
94 Thomas Hasselberger RFN 142.2 -696.1
95 Wolfgang Margreiter Austria 140.3 -698.0
96 Lorincz Balint Rumunia 134.7 -703.6
97 Thomas Feuerstein Austria 130.2 -708.1
98 Thomas Dufter RFN 123.4 -714.9
99 Arpad Attila Mezei Rumunia 118.6 -719.7
100 Hans-Peter Hilbel Austria 115.9 -722.4
101 Werner Haim Austria 115.8 -722.5
102 Eckhard Reichertz RFN 114.9 -723.4
103 Uwe Steinberger Austria 111.8 -726.5
104 Christoph Beck Austria 110.4 -727.9
105 Andreas Hiemer RFN 109.9 -728.4
106 Harald Rodlauer Austria 66.8 -771.5
107 Werner Schuster Austria 61.6 -776.7
108 Erich Kreuzer Austria 59.8 -778.5
109 Oliver Strohmaier Austria 57.4 -780.9
110 Rudi Puerstl Austria 50.8 -787.5
111 Bernhard Zauner Austria 47.2 -791.1
112 Hannes Staudacher Austria 46.5 -791.8
113 Bernhard Winkler Austria 42.4 -795.9
Wyniki konkursów
30.12.1985 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Pekka Suorsa (Finlandia)
01.01.1986 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
04.01.1986 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Jari Puikkonen (Finlandia)
06.01.1986 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
17:15
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
26 stycznia 2019 (sobota)
07:00
P¦ Sapporo
seria próbna
08:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »