Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
01.01.1986 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-107
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Pavel Ploc Czechosłowacja 105.5 103.0 212.8
2 Ernst Vettori Austria 107.0 97.0 211.5
3 Primoz Ulaga Jugosławia 107.0 98.0 208.9
4 Jens Weissflog NRD 104.0 97.5 208.0
5 Jiri Parma Czechosłowacja 102.5 95.0 201.4
6 Ulf Findeisen NRD 101.5 98.5 200.9
7 Pekka Suorsa Finlandia 100.5 99.0 197.7
8 Bohumil Vacek Czechosłowacja 98.0 98.0 197.3
9 Piotr Fijas Polska 99.0 100.0 196.5
10 Horst Bulau Kanada 99.0 96.0 195.4
11 Dieter Thoma RFN 100.0 95.5 194.1
12 Jari Puikkonen Finlandia 99.0 95.5 193.2
13 Franz Neulaendtner Austria 99.5 96.0 192.1
14 Halvor Persson Norwegia 99.0 92.5 192.0
15 Rolf Age Berg Norwegia 97.5 97.0 191.2
16 Didier Mollard Francja 100.0 95.5 189.1
  Olav Hansson Norwegia 95.0 93.0 189.1
18 Wolfgang Steiert RFN 98.5 92.5 188.8
19 Sandro Sambugaro Włochy 98.0 95.0 188.1
20 Rick Mewborn USA 101.0 93.0 188.0
21 Hroar Stjernen Norwegia 100.0 95.0 187.4
22 Masahiro Akimoto Japonia 96.5 98.0 187.2
23 Vegard Opaas Norwegia 100.5 92.5 187.1
24 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 98.5 94.0 185.9
25 Franz Wiegele Austria 97.5 94.5 185.2
26 Antonio Lacedelli Włochy 98.0 92.5 185.1
  Mike Holland USA 98.0 92.5 185.1
28 Peter Rohwein RFN 95.5 96.5 184.7
29 Andreas Felder Austria 101.0 87.0 178.6
30 Gerard Colin Francja 97.0 92.5 178.2
31 Trond Joeran Pedersen Norwegia 95.0 94.0 178.0
32 Mika Kojonkoski Finlandia 92.0 92.5 177.7
33 Anssi Nieminen Finlandia 95.0 92.0 176.7
34 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 95.0 93.0 176.6
35 Per-Inge Taellberg Szwecja 95.5 91.0 176.0
36 Thomas Klauser RFN 91.5 92.0 174.8
37 Lorenz Wegscheider RFN 94.5 89.0 174.3
38 Tomaz Dolar Jugosławia 96.0 89.0 173.9
39 Georg Waldvogel RFN 95.0 90.0 173.4
  Zane Palmer USA 94.0 93.5 173.4
41 Jukka Kalso Finlandia 95.0 91.5 173.0
42 Matjaz Debelak Jugosławia 97.0 89.5 171.0
43 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 94.5 92.5 170.7
  Pentti Kokkonen Finlandia 96.5 88.0 170.7
45 Steve Collins Kanada 94.5 91.0 170.6
  Thomas Ihle RFN 94.0 89.0 170.6
47 Miroslav Polak Czechosłowacja 93.5 90.0 169.8
48 Frederic Berger Francja 96.0 89.0 168.9
49 Miran Tepes Jugosławia 98.5 84.0 166.4
50 Klaus Ostwald NRD 97.5 93.0 152.1
51 Raimund Resch Austria 94.0 76.0 141.9
52 Paul Erat Austria 92.5   85.7
  Pascal Reymond Szwajcaria 92.5   85.7
54 Christian Hauswirth Szwajcaria 90.5   85.4
  Uli Boll RFN 90.5   85.4
56 Shigeki Tomiya Japonia 92.0   85.0
57 Jan Henrik Troen Norwegia 91.0   84.6
58 Aake Norman Szwecja 91.5   83.8
59 Andreas Bauer RFN 91.5   83.3
  Massimo Rigoni Włochy 91.5   83.3
61 Jan Kowal Polska 91.0   82.6
  Guenther Stranner Austria 91.0   82.6
63 Matjas Zagar Jugosławia 91.5   81.8
  Patrick Dubiez Francja 91.5   81.8
  Juergen Winterhalder RFN 91.5   81.8
66 Rolf Schilli RFN 91.0   81.6
67 Gerard Balanche Szwajcaria 91.5   81.3
68 Ron Richards Kanada 91.5   80.8
69 Paolo Rigoni Włochy 91.0   80.6
70 Martin Svagerko Czechosłowacja 91.5   79.8
71 Remo Lederer NRD 88.0   79.4
72 Akira Sato Japonia 87.0   78.5
73 Anders Daun Szwecja 90.5   78.4
74 Thomas Hasselberger RFN 90.0   78.2
  Thomas Nordgren Szwecja 90.0   78.2
76 Zbigniew Klimowski Polska 88.0   77.9
77 Bernat Sola Hiszpania 88.0   76.9
78 Nils Stolzlechner USA 89.5   76.5
79 Yasuhide Miyazaki Japonia 88.0   76.2
80 Laszlo Fischer Węgry 88.0   75.4
81 Carlo Pinzani Włochy 87.0   75.0
82 Robert Leonhardt RFN 87.5   74.7
83 Florian Treves Francja 87.0   72.5
84 Rajko Lotric Jugosławia 84.0   71.8
85 Jose Rivera Hiszpania 84.0   70.8
86 Andreas Hiemer RFN 85.0   70.2
87 Todd Gillmann Kanada 84.0   68.3
  Thomas Dufter RFN 84.0   68.3
89 Shinichi Tanaka Japonia 82.0   65.5
90 Gabor Geller Węgry 83.0   65.4
91 Eckhard Reichertz RFN 81.0   64.1
92 Mihaly Szalai Węgry 80.5   61.9
93 Virginio Lunardi Włochy 78.0   60.4
94 Lorincz Balint Rumunia 67.0   40.0
95 Arpad Attila Mezei Rumunia 66.5   39.8

« Turniej Czterech Skoczni 1985/1986 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1985/1986

Turniej Czterech Skoczni 1985/1986

Kalendarium
Stanisław Snopek
Dzi¶ urodziny obchodzi:
Stanisław Snopek (1963)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich