Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
06.01.1986 - Bischofshofen (Austria) K-111
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ernst Vettori Austria 111.0 111.0 224.2
2 Franz Neulaendtner Austria 113.5 107.5 221.6
3 Rolf Age Berg Norwegia 106.5 110.0 216.6
4 Primoz Ulaga Jugosławia 109.0 107.5 215.8
5 Jiri Parma Czechosłowacja 106.5 107.5 215.3
6 Jens Weissflog NRD 105.0 106.0 214.6
7 Vegard Opaas Norwegia 106.0 109.0 211.7
8 Pekka Suorsa Finlandia 103.0 109.0 206.5
9 Piotr Fijas Polska 105.0 106.0 204.6
10 Hroar Stjernen Norwegia 101.0 108.0 204.3
11 Antonio Lacedelli Włochy 103.0 105.5 202.6
12 Miran Tepes Jugosławia 104.5 106.0 201.9
13 Jari Puikkonen Finlandia 102.5 103.0 200.4
14 Martin Svagerko Czechosłowacja 102.0 104.0 197.6
15 Jan Henrik Troen Norwegia 103.0 102.0 195.2
16 Adolf Hirner Austria 99.5 99.5 191.8
17 Olav Hansson Norwegia 98.5 99.0 188.7
18 Trond Joeran Pedersen Norwegia 99.5 103.5 188.4
19 Andreas Felder Austria 94.5 103.0 188.2
20 Thomas Klauser RFN 96.0 102.5 188.1
21 Thomas Nordgren Szwecja     186.3
22 Zane Palmer USA     183.0
23 Pentti Kokkonen Finlandia 101.5 97.5 181.1
24 Remo Lederer NRD     178.8
25 Miroslav Polak Czechosłowacja     178.6
26 Jukka Kalso Finlandia 97.0 96.0 176.9
27 Pavel Ploc Czechosłowacja     176.1
28 Rolf Schilli RFN     174.2
29 Andreas Bauer RFN     173.6
30 Bohumil Vacek Czechosłowacja     173.4
31 Lorenz Wegscheider RFN     171.3
32 Halvor Persson Norwegia     170.6
33 Peter Rohwein RFN     169.7
34 Didier Mollard Francja     169.1
35 Matjaz Debelak Jugosławia     166.1
36 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia     162.8
37 Nils Stoltzlechner USA     162.4
38 Paolo Rigoni Włochy     162.0
39 Ladislav Dluhos Czechosłowacja     159.3
40 Ari-Pekka Nikkola Finlandia     159.2
41 Richard Schallert Austria     158.3
42 Paul Erat Austria     155.8
43 Thomas Dolar Jugosławia     155.4
44 Pascal Raymond Szwajcaria     153.8
45 Horst Bulau Kanada     153.1
46 Wolfgang Steiert RFN     150.3
47 Per-Inge Taellberg Szwecja     147.9
48 Anssi Nieminen Finlandia     144.4
49 Rajko Lotric Jugosławia     139.3
50 Masahiro Akimoto Japonia 91.5 83.0 136.0
51 Rick Newborn USA     74.9
52 Massimo Rigoni Włochy     74.3
53 Raimund Resch Austria     73.8
54 Ulf Findeisen NRD     73.6
55 Guenther Stranner Austria     73.3
56 Franz Wiegele Austria     72.7
  Steve Collins Kanada     72.7
58 Mika Kojonkoski Finlandia     72.3
59 Frederic Berger Francja     70.7
60 Klaus Ostwald NRD     70.6
61 Virginio Lunardi Włochy     69.8
62 Mike Holland USA     68.4
63 Shinichi Tanaka Japonia     67.7
64 Yasuhide Miyazaki Japonia     66.1
65 Zbigniew Klimowski Polska     66.0
66 Laszlo Fischer Węgry     65.8
  Sandro Sambugaro Włochy     65.8
68 Werner Haim Austria     65.5
  Jan Kowal Polska     65.5
70 Christian Hauswirth Szwajcaria     65.4
71 Wolfgang Margreiter Austria     65.3
  Thomas Ihle RFN     65.3
  Ron Richards Kanada     65.3
74 Anders Daun Szwecja     65.2
75 Matjas Zagar Jugosławia     64.4
76 Shigeki Tomiya Japonia     64.1
77 Thomas Feuerstein Austria     62.8
78 Norbert Moertl Austria     62.1
79 Werner Schuster Austria     61.6
80 Gerard Balanche Szwajcaria     61.0
81 Aake Norman Szwecja     58.3
82 Todd Gillmann Kanada     58.0
83 Oliver Strohmaier Austria     57.4
84 Gabor Geller Węgry     53.6
85 Akira Sato Japonia     52.8
  Bernat Sola Hiszpania     52.8
87 Carlo Pinzani Włochy     52.3
88 Rudi Puerstl Austria     50.8
89 Hans-Peter Hilbel Austria     50.5
90 Uwe Steinberger Austria     50.1
91 Bernhard Zauner Austria     47.2
92 Hannes Staudacher Austria     46.5
93 Jose Rivera Hiszpania     46.1
94 Christoph Beck Austria     44.4
95 Mihaly Szalai Węgry     42.9
96 Bernhard Winkler Austria     42.4
97 Lorincz Balint Rumunia     23.2
98 Arpad Attila Mezei Rumunia     18.6

« Turniej Czterech Skoczni 1985/1986 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1985/1986

Turniej Czterech Skoczni 1985/1986

Kalendarium
Velli-Matti Lindstroem
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich