Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 01.01.1986, Garmisch-Partenkirchen K-107
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ernst Vettori Austria 416.3  
2 Pavel Ploc Czechosłowacja 415.7 -0.6
3 Pekka Suorsa Finlandia 410.5 -5.8
4 Piotr Fijas Polska 404.6 -11.7
5 Franz Neulaendtner Austria 402.1 -14.2
6 Jens Weissflog NRD 400.5 -15.8
7 Horst Bulau Kanada 400.1 -16.2
8 Jiri Parma Czechosłowacja 394.3 -22.0
9 Jari Puikkonen Finlandia 393.1 -23.2
10 Rolf Age Berg Norwegia 390.2 -26.1
11 Vegard Opaas Norwegia 389.6 -26.7
  Hroar Stjernen Norwegia 389.6 -26.7
13 Wolfgang Steiert RFN 386.7 -29.6
14 Didier Mollard Francja 384.4 -31.9
15 Franz Wiegele Austria 382.9 -33.4
16 Olav Hansson Norwegia 382.3 -34.0
17 Anssi Nieminen Finlandia 380.4 -35.9
18 Rick Newborn USA 377.3 -39.0
19 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 377.1 -39.2
20 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 375.3 -41.0
21 Antonio Lacedelli Włochy 370.6 -45.7
22 Ulf Findeisen NRD 366.3 -50.0
23 Trond Joeran Pedersen Norwegia 364.9 -51.4
24 Thomas Klauser RFN 360.5 -55.8
25 Mike Holland USA 359.3 -57.0
26 Miran Tepes Jugosławia 358.3 -58.0
27 Masahiro Akimoto Japonia 356.2 -60.1
28 Steve Collins Kanada 354.0 -62.3
29 Pentti Kokkonen Finlandia 350.2 -66.1
30 Mika Kojonkoski Finlandia 349.0 -67.3
31 Andreas Felder Austria 347.0 -69.3
32 Lorenz Wegscheider RFN 338.9 -77.4
33 Miroslav Polak Czechosłowacja 337.4 -78.9
34 Peter Rohwein RFN 336.0 -80.3
35 Zane Palmer USA 326.2 -90.1
36 Georg Waldvogel RFN 325.7 -90.6
37 Frederic Berger Francja 325.5 -90.8
38 Klaus Ostwald NRD 309.8 -106.5
39 Halvor Persson Norwegia 267.8 -148.5
  Sandro Sambugaro Włochy 267.8 -148.5
41 Andreas Bauer RFN 265.0 -151.3
42 Anders Daun Szwecja 264.0 -152.3
  Martin Svagerko Czechosłowacja 264.0 -152.3
44 Dieter Thoma RFN 261.3 -155.0
45 Bohumil Vacek Czechosłowacja 261.2 -155.1
46 Juergen Winterhalder RFN 260.0 -156.3
47 Jukka Kalso Finlandia 251.4 -164.9
48 Remo Lederer NRD 250.3 -166.0
49 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 249.1 -167.2
50 Guenther Stranner Austria 248.4 -167.9
51 Thomas Ihle RFN 247.8 -168.5
52 Thomas Nordgren Szwecja 247.0 -169.3
53 Thomas Dolar Jugosławia 244.6 -171.7
54 Gerard Balanche Szwajcaria 244.1 -172.2
55 Gerard Colin Francja 242.8 -173.5
56 Uli Boll RFN 232.9 -183.4
57 Nils Stoltzlechner USA 225.3 -191.0
58 Robert Leonhard RFN 223.5 -192.8
59 Matjaz Debelak Jugosławia 217.8 -198.5
60 Primoz Ulaga Jugosławia 208.9 -207.4
61 Staffan Taellberg Szwecja 201.9 -214.4
62 Per-Inge Taellberg Szwecja 176.0 -240.3
63 Christian Hauswirth Szwajcaria 166.4 -249.9
64 Paul Erat Austria 166.1 -250.2
65 Jan Kowal Polska 163.3 -253.0
66 Paolo Rigoni Włochy 161.8 -254.5
67 Pascal Raymond Szwajcaria 161.2 -255.1
68 Jan Henrik Troen Norwegia 158.2 -258.1
69 Aake Norman Szwecja 157.2 -259.1
70 Matjas Zagar Jugosławia 157.1 -259.2
71 Shigeki Tomiya Japonia 156.3 -260.0
72 Massimo Rigoni Włochy 154.1 -262.2
73 Ron Richards Kanada 150.6 -265.7
74 Akira Sato Japonia 149.8 -266.5
75 Patric Dubiez Francja 146.5 -269.8
  Rajko Lotric Jugosławia 146.5 -269.8
77 Bernat Sola Hiszpania 146.3 -270.0
78 Laszlo Fischer Węgry 144.2 -272.1
79 Thomas Hasselberger RFN 142.2 -274.1
80 Raimund Resch Austria 141.9 -274.4
81 Zbigniew Klimowski Polska 140.7 -275.6
82 Carlo Pinzani Włochy 138.1 -278.2
83 Yasuhide Miyazaki Japonia 137.8 -278.5
84 Gabor Geller Węgry 126.2 -290.1
85 Florian Treves Francja 125.6 -290.7
86 Jose Rivera Hiszpania 123.6 -292.7
87 Thomas Dufter RFN 123.4 -292.9
88 Rolf Schilli RFN 121.8 -294.5
89 Virginio Lunardi Włochy 120.2 -296.1
90 Shinichi Tanaka Japonia 116.6 -299.7
91 Eckhard Reichertz RFN 114.9 -301.4
92 Andreas Hiemer RFN 109.9 -306.4
93 Mihaly Szalai Węgry 108.4 -307.9
94 Todd Gillmann Kanada 102.3 -314.0
95 Lorincz Balint Rumunia 75.7 -340.6
96 Arpad Attila Mezei Rumunia 67.5 -348.8

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Grigoriy Leontyev (1992)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich