Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 30.12.1985, Oberstdorf K-115
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Pekka Suorsa Finlandia 212.8  
2 Franz Neulaendtner Austria 210.0 -2.8
3 Piotr Fijas Polska 208.1 -4.7
4 Ernst Vettori Austria 204.8 -8.0
5 Horst Bulau Kanada 204.7 -8.1
6 Anssi Nieminen Finlandia 203.7 -9.1
7 Pavel Ploc Czechosłowacja 202.9 -9.9
8 Vegard Opaas Norwegia 202.5 -10.3
9 Hroar Stjernen Norwegia 202.2 -10.6
10 Staffan Taellberg Szwecja 201.9 -10.9
11 Jari Puikkonen Finlandia 199.9 -12.9
12 Rolf Age Berg Norwegia 199.0 -13.8
13 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 198.7 -14.1
14 Wolfgang Steiert RFN 197.9 -14.9
15 Franz Wiegele Austria 197.7 -15.1
16 Didier Mollard Francja 195.3 -17.5
17 Olav Hansson Norwegia 193.2 -19.6
18 Jiri Parma Czechosłowacja 192.9 -19.9
19 Jens Weissflog NRD 192.5 -20.3
20 Miran Tepes Jugosławia 191.9 -20.9
21 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 191.2 -21.6
22 Rick Newborn USA 189.3 -23.5
23 Trond Joeran Pedersen Norwegia 186.9 -25.9
24 Thomas Klauser RFN 185.7 -27.1
25 Anders Daun Szwecja 185.6 -27.2
26 Antonio Lacedelli Włochy 185.5 -27.3
27 Martin Svagerko Czechosłowacja 184.2 -28.6
28 Steve Collins Kanada 183.4 -29.4
29 Andreas Bauer RFN 181.7 -31.1
30 Pentti Kokkonen Finlandia 179.5 -33.3
31 Juergen Winterhalder RFN 178.2 -34.6
32 Mike Holland USA 174.2 -38.6
33 Mika Kojonkoski Finlandia 171.3 -41.5
34 Remo Lederer NRD 170.9 -41.9
35 Masahiro Akimoto Japonia 169.0 -43.8
36 Thomas Nordgren Szwecja 168.8 -44.0
37 Andreas Felder Austria 168.4 -44.4
38 Miroslav Polak Czechosłowacja 167.6 -45.2
39 Guenther Stranner Austria 165.8 -47.0
40 Ulf Findeisen NRD 165.4 -47.4
41 Lorenz Wegscheider RFN 164.6 -48.2
42 Gerard Balanche Szwajcaria 162.8 -50.0
43 Klaus Ostwald NRD 157.7 -55.1
44 Frederic Berger Francja 156.6 -56.2
45 Zane Palmer USA 152.8 -60.0
46 Georg Waldvogel RFN 152.3 -60.5
47 Peter Rohwein RFN 151.3 -61.5
48 Nils Stoltzlechner USA 148.8 -64.0
  Robert Leonhard RFN 148.8 -64.0
50 Uli Boll RFN 147.5 -65.3
51 Paolo Rigoni Włochy 81.2 -131.6
52 Christian Hauswirth Szwajcaria 81.0 -131.8
53 Jan Kowal Polska 80.7 -132.1
54 Paul Erat Austria 80.4 -132.4
55 Sandro Sambugaro Włochy 79.7 -133.1
56 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 78.4 -134.4
  Jukka Kalso Finlandia 78.4 -134.4
58 Thomas Ihle RFN 77.2 -135.6
59 Halvor Persson Norwegia 75.8 -137.0
60 Pascal Raymond Szwajcaria 75.5 -137.3
61 Matjas Zagar Jugosławia 75.3 -137.5
62 Rajko Lotric Jugosławia 74.7 -138.1
63 Jan Henrik Troen Norwegia 73.6 -139.2
64 Aake Norman Szwecja 73.4 -139.4
65 Akira Sato Japonia 71.3 -141.5
  Shigeki Tomiya Japonia 71.3 -141.5
67 Massimo Rigoni Włochy 70.8 -142.0
68 Thomas Dolar Jugosławia 70.7 -142.1
69 Ron Richards Kanada 69.8 -143.0
70 Bernat Sola Hiszpania 69.4 -143.4
71 Laszlo Fischer Węgry 68.8 -144.0
72 Dieter Thoma RFN 67.2 -145.6
73 Patric Dubiez Francja 64.7 -148.1
74 Gerard Colin Francja 64.6 -148.2
75 Thomas Hasselberger RFN 64.0 -148.8
76 Bohumil Vacek Czechosłowacja 63.9 -148.9
77 Carlo Pinzani Włochy 63.1 -149.7
78 Zbigniew Klimowski Polska 62.8 -150.0
79 Yasuhide Miyazaki Japonia 61.6 -151.2
80 Gabor Geller Węgry 60.8 -152.0
81 Virginio Lunardi Włochy 59.8 -153.0
82 Thomas Dufter RFN 55.1 -157.7
83 Florian Treves Francja 53.1 -159.7
84 Jose Rivera Hiszpania 52.8 -160.0
85 Shinichi Tanaka Japonia 51.1 -161.7
86 Eckhard Reichertz RFN 50.8 -162.0
87 Matjaz Debelak Jugosławia 46.8 -166.0
88 Mihaly Szalai Węgry 46.5 -166.3
89 Rolf Schilli RFN 40.2 -172.6
90 Andreas Hiemer RFN 39.7 -173.1
91 Lorincz Balint Rumunia 35.7 -177.1
92 Todd Gillmann Kanada 34.0 -178.8
93 Arpad Attila Mezei Rumunia 27.7 -185.1

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Velli-Matti Lindstroem
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich