Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 04.01.1986, Innsbruck K-109
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ernst Vettori Austria 614.1  
2 Jari Puikkonen Finlandia 605.4 -8.7
3 Hroar Stjernen Norwegia 596.8 -17.3
4 Franz Neulaendtner Austria 591.4 -22.7
5 Piotr Fijas Polska 587.4 -26.7
6 Wolfgang Steiert RFN 585.7 -28.4
7 Anssi Nieminen Finlandia 585.3 -28.8
8 Vegard Opaas Norwegia 583.4 -30.7
9 Franz Wiegele Austria 583.2 -30.9
10 Rolf Age Berg Norwegia 580.0 -34.1
11 Olav Hansson Norwegia 578.2 -35.9
12 Pavel Ploc Czechosłowacja 572.7 -41.4
13 Didier Mollard Francja 563.5 -50.6
14 Rick Newborn USA 559.8 -54.3
15 Antonio Lacedelli Włochy 554.1 -60.0
16 Trond Joeran Pedersen Norwegia 549.7 -64.4
17 Miran Tepes Jugosławia 549.5 -64.6
18 Mike Holland USA 548.0 -66.1
19 Thomas Klauser RFN 546.6 -67.5
20 Masahiro Akimoto Japonia 544.9 -69.2
21 Andreas Felder Austria 544.3 -69.8
22 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 539.5 -74.6
23 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 537.0 -77.1
24 Mika Kojonkoski Finlandia 534.7 -79.4
25 Ulf Findeisen NRD 526.4 -87.7
26 Lorenz Wegscheider RFN 520.9 -93.2
27 Zane Palmer USA 509.8 -104.3
28 Pentti Kokkonen Finlandia 489.1 -125.0
29 Pekka Suorsa Finlandia 487.0 -127.1
30 Frederic Berger Francja 479.4 -134.7
31 Jens Weissflog NRD 472.9 -141.2
32 Jiri Parma Czechosłowacja 470.0 -144.1
33 Horst Bulau Kanada 465.4 -148.7
34 Bohumil Vacek Czechosłowacja 464.1 -150.0
35 Andreas Bauer RFN 461.2 -152.9
36 Jukka Kalso Finlandia 441.7 -172.4
37 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 435.0 -179.1
38 Sandro Sambugaro Włochy 423.1 -191.0
39 Gerard Balanche Szwajcaria 421.7 -192.4
40 Anders Daun Szwecja 419.9 -194.2
41 Steve Collins Kanada 417.2 -196.9
42 Peter Rohwein RFN 410.5 -203.6
43 Primoz Ulaga Jugosławia 408.0 -206.1
44 Matjaz Debelak Jugosławia 404.2 -209.9
45 Miroslav Polak Czechosłowacja 402.9 -211.2
46 Gerard Colin Francja 400.0 -214.1
47 Thomas Nordgren Szwecja 383.9 -230.2
48 Klaus Ostwald NRD 382.5 -231.6
49 Jan Henrik Troen Norwegia 359.5 -254.6
50 Paul Erat Austria 347.3 -266.8
51 Halvor Persson Norwegia 339.7 -274.4
52 Jan Kowal Polska 335.2 -278.9
53 Martin Svagerko Czechosłowacja 333.8 -280.3
54 Per-Inge Taellberg Szwecja 330.0 -284.1
55 Georg Waldvogel RFN 325.7 -288.4
56 Matjas Zagar Jugosławia 324.1 -290.0
57 Pascal Raymond Szwajcaria 323.1 -291.0
58 Guenther Stranner Austria 322.5 -291.6
59 Remo Lederer NRD 321.1 -293.0
60 Thomas Ihle RFN 319.5 -294.6
61 Thomas Dolar Jugosławia 313.1 -301.0
62 Juergen Winterhalder RFN 304.7 -309.4
63 Yasuhide Miyazaki Japonia 293.5 -320.6
64 Nils Stoltzlechner USA 284.2 -329.9
65 Dieter Thoma RFN 261.3 -352.8
66 Christian Hauswirth Szwajcaria 237.7 -376.4
67 Uli Boll RFN 232.9 -381.2
68 Aake Norman Szwecja 225.6 -388.5
69 Akira Sato Japonia 224.4 -389.7
70 Robert Leonhard RFN 223.5 -390.6
71 Shigeki Tomiya Japonia 221.8 -392.3
72 Bernat Sola Hiszpania 218.5 -395.6
73 Massimo Rigoni Włochy 218.4 -395.7
  Laszlo Fischer Węgry 218.4 -395.7
75 Paolo Rigoni Włochy 214.5 -399.6
76 Rajko Lotric Jugosławia 211.3 -402.8
77 Ron Richards Kanada 210.5 -403.6
78 Raimund Resch Austria 207.6 -406.5
79 Carlo Pinzani Włochy 207.4 -406.7
80 Zbigniew Klimowski Polska 203.5 -410.6
81 Patric Dubiez Francja 203.2 -410.9
82 Staffan Taellberg Szwecja 201.9 -412.2
83 Gabor Geller Węgry 197.9 -416.2
84 Rolf Schilli RFN 197.8 -416.3
85 Virginio Lunardi Włochy 193.8 -420.3
86 Shinichi Tanaka Japonia 189.3 -424.8
87 Jose Rivera Hiszpania 186.4 -427.7
88 Adolf Hirner Austria 183.8 -430.3
89 Richard Schallert Austria 172.3 -441.8
90 Florian Treves Francja 169.3 -444.8
91 Todd Gillmann Kanada 156.5 -457.6
92 Norbert Moertl Austria 149.0 -465.1
93 Thomas Hasselberger RFN 142.2 -471.9
94 Mihaly Szalai Węgry 141.4 -472.7
95 Thomas Dufter RFN 123.4 -490.7
96 Eckhard Reichertz RFN 114.9 -499.2
97 Lorincz Balint Rumunia 111.5 -502.6
98 Andreas Hiemer RFN 109.9 -504.2
99 Arpad Attila Mezei Rumunia 100.0 -514.1
100 Wolfgang Margreiter Austria 75.0 -539.1
101 Thomas Feuerstein Austria 67.4 -546.7
102 Harald Rodlauer Austria 66.8 -547.3
103 Christoph Beck Austria 66.0 -548.1
104 Hans-Peter Hilbel Austria 65.4 -548.7
105 Uwe Steinberger Austria 61.7 -552.4
106 Erich Kreuzer Austria 59.8 -554.3
107 Werner Haim Austria 50.3 -563.8

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Adam Ruda
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich