TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Matti Nykänen Finlandia 989.8  
2 Jens Weissflog NRD 972.2 -17.6
3 Horst Bulau Kanada 960.9 -28.9
4 Per Bergerud Norwegia 959.5 -30.3
5 Steinar Braaten Norwegia 955.1 -34.7
6 Richard Schallert Austria 954.6 -35.2
7 Pentti Kokkonen Finlandia 952.1 -37.7
8 Olav Hansson Norwegia 945.9 -43.9
9 Ole Bremseth Norwegia 936.8 -53.0
10 Klaus Ostwald NRD 929.1 -60.7
11 Jari Puikkonen Finlandia 928.6 -61.2
12 Armin Kogler Austria 927.3 -62.5
13 Piotr Fijas Polska 911.4 -78.4
14 Markku Pusenius Finlandia 895.0 -94.8
15 Hans Wallner Austria 890.2 -99.6
16 Jeffrey Hastings USA 887.9 -101.9
17 Mike Holland USA 887.5 -102.3
18 Ivar Mobekk Norwegia 881.3 -108.5
  Stefan Stannarius NRD 881.3 -108.5
20 Thomas Klauser RFN 876.2 -113.6
21 Jan Henrik Troen Norwegia 871.7 -118.1
22 Roger Ruud Norwegia 868.9 -120.9
23 Andreas Bauer RFN 866.3 -123.5
24 Manfred Steiner Austria 863.2 -126.6
25 Jiri Parma Czechosłowacja 855.9 -133.9
26 Hubert Neuper Austria 851.6 -138.2
27 Dennis McGrane USA 851.4 -138.4
28 Jukka Kalso Finlandia 838.8 -151.0
29 Primoz Ulaga Jugosławia 824.8 -165.0
30 Massimo Rigoni Włochy 822.7 -167.1
31 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 789.4 -200.4
32 Horger Freitag NRD 767.5 -222.3
33 Ron Richards Kanada 764.3 -225.5
34 Wolfgang Steiert RFN 749.5 -240.3
35 Georg Waldvogel RFN 748.6 -241.2
36 Christoph Schwartz RFN 740.6 -249.2
37 Steve Collins Kanada 738.1 -251.7
38 Ulf Findeisen NRD 735.8 -254.0
39 Adolf Hirner Austria 735.7 -254.1
40 Vladimir Cherniaev ZSRR 727.0 -262.8
41 Thomas Hasselberger RFN 718.1 -271.7
42 Rupert Hirner Austria 714.6 -275.2
43 Bohumil Vacek Czechosłowacja 714.0 -275.8
44 Bogdan Zwijacz Polska 692.0 -297.8
45 Jon-Eilert Boegseth Norwegia 678.5 -311.3
46 Pavel Ploc Czechosłowacja 664.4 -325.4
47 Miran Tepes Jugosławia 636.4 -353.4
48 Tuomo Ylipulli Finlandia 631.1 -358.7
49 Valerji Karetnikov ZSRR 619.7 -370.1
50 Walent Boschitschkov Bułgaria 600.1 -389.7
51 Jan Łoniewski Polska 589.9 -399.9
52 Roger Zilkowsky Kanada 585.8 -404.0
53 Jan Tanczos Czechosłowacja 507.1 -482.7
54 Lorenz Wegscheider RFN 498.8 -491.0
55 Christian Hauswirth Szwajcaria 497.4 -492.4
56 Ernst Vettori Austria 493.6 -496.2
57 Janusz Duda Polska 490.0 -499.8
58 Aleksandr Taranov ZSRR 487.1 -502.7
59 Rajko Lotric Jugosławia 478.9 -510.9
60 Gerard Colin Francja 463.2 -526.6
61 Peter Rohwein RFN 441.6 -548.2
62 Matjas Zagar Jugosławia 439.9 -549.9
63 Lido Tomasi Włochy 430.6 -559.2
64 Fritz Esser Austria 426.8 -563.0
65 Franz Wiegele Austria 422.2 -567.6
66 Norbert Leitner Austria 405.4 -584.4
67 Peter Ciz Czechosłowacja 376.4 -613.4
68 Alfred Groyer Austria 370.6 -619.2
69 Masaru Nagaoka Japonia 365.6 -624.2
70 Sergej Muchin ZSRR 364.6 -625.2
71 Vladimir Breitschev Bułgaria 359.5 -630.3
72 Hirokazu Yagi Japonia 353.8 -636.0
73 Leonid Komarov ZSRR 340.0 -649.8
74 Laszlo Fischer Węgry 337.8 -652.0
75 Chiharu Nishikata Japonia 321.1 -668.7
76 Jose Rivera Hiszpania 312.7 -677.1
77 Gabor Geller Węgry 303.0 -686.8
78 Thomas Cano Hiszpania 291.8 -698.0
79 Masahiko Takahashi Japonia 286.8 -703.0
80 Bernhard Zauner Austria 284.8 -705.0
81 Zoltan Kelemen Węgry 279.0 -710.8
82 Juan Meno Hiszpania 262.8 -727.0
83 Roberto Varutti Włochy 254.2 -735.6
84 Bernard Guillaume Francja 237.7 -752.1
85 Peter Schwinghammer RFN 201.5 -788.3
86 Vasja Bajc Jugosławia 190.6 -799.2
87 Uli Boll RFN 185.3 -804.5
88 Paul Erat Austria 182.2 -807.6
89 Thomas Ihle RFN 182.1 -807.7
90 Raimund Resch Austria 181.1 -808.7
91 Franz Neulaendtner Austria 176.3 -813.5
92 Robert Kueffe Austria 169.9 -819.9
93 Joachim Ernst RFN 95.1 -894.7
94 Brane Benedik Jugosławia 73.9 -915.9
95 Wolfgang Hartmann RFN 65.9 -923.9
Wyniki konkursów
30.12.1982 Oberstdorf RFN K-110
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
01.01.1983 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
04.01.1983 Innsbruck Austria K-104
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
06.01.1983 Bischofshofen Austria K-109
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »