Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
17.01.2020, godz. 18:00
Titisee-Neustadt HS-142
Titisee-Neustadt Five, kwal.
06.01.1983 - Bischofshofen (Austria) K-109
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jens Weissflog NRD 109.5 110.0 256.7
2 Olav Hansson Norwegia 104.0 110.5 249.7
3 Richard Schallert Austria 106.0 109.0 248.4
4 Klaus Ostwald NRD 109.0 105.0 245.0
5 Pentti Kokkonen Finlandia 102.5 107.5 242.2
6 Per Bergerud Norwegia 105.5 104.0 241.2
7 Matti Nykänen Finlandia 105.5 106.0 240.0
8 Steinar Braaten Norwegia 100.5 110.0 239.1
9 Ole Bremseth Norwegia 101.5 106.0 237.8
10 Ivar Mobekk Norwegia 103.0 103.5 233.0
11 Horger Freitag NRD 103.0 101.0 231.5
12 Markku Pusenius Finlandia 103.0 104.0 230.7
  Thomas Klauser RFN 98.0 106.5 230.7
14 Jeffrey Hastings USA 100.5 103.5 229.0
15 Wolfgang Steiert RFN 100.5 103.0 228.3
16 Fritz Esser Austria     227.5
17 Jon-Eilert Boegseth Norwegia     226.6
18 Dennis McGrane USA     226.1
19 Stefan Stannarius NRD     225.8
20 Hans Wallner Austria     224.7
21 Franz Wiegele Austria     224.1
  Pavel Ploc Czechosłowacja     224.1
23 Jari Puikkonen Finlandia     224.0
24 Mike Holland USA     223.3
25 Armin Kogler Austria     221.7
26 Andreas Bauer RFN     221.1
27 Manfred Steiner Austria     220.9
28 Miran Tepes Jugosławia     220.2
29 Primoz Ulaga Jugosławia     219.5
30 Christian Hauswirth Szwajcaria     218.7
31 Jiri Parma Czechosłowacja     218.3
32 Piotr Fijas Polska     217.9
33 Aleksandr Taranov ZSRR     217.7
  Steve Collins Kanada     217.7
35 Horst Bulau Kanada     217.6
36 Georg Waldvogel RFN     217.0
37 Ulf Findeisen NRD     213.9
38 Adolf Hirner Austria     213.7
39 Roger Ruud Norwegia     212.1
40 Jan Henrik Troen Norwegia     211.9
41 Valerji Karetnikov ZSRR     211.4
42 Christoph Schwartz RFN     211.0
43 Jukka Kalso Finlandia     210.8
44 Thomas Hasselberger RFN     206.3
45 Norbert Leitner Austria     204.3
46 Roger Zilkowsky Kanada     202.8
47 Hubert Neuper Austria     202.3
48 Jan Łoniewski Polska     201.0
49 Massimo Rigoni Włochy     196.8
50 Ernst Vettori Austria     189.5
51 Jan Tanczos Czechosłowacja     101.2
52 Hansjoerg Sumi Szwajcaria     101.0
53 Ron Richards Kanada     100.9
54 Vladimir Cherniaev ZSRR     100.2
55 Lorenz Wegscheider RFN     98.8
56 Bernhard Zauner Austria     97.9
57 Bohumil Vacek Czechosłowacja     96.7
58 Peter Ciz Czechosłowacja     94.6
59 Tuomo Ylipulli Finlandia     94.3
60 Leonid Komarov ZSRR     92.9
61 Franz Neulaendtner Austria     91.4
62 Janusz Duda Polska     90.6
63 Robert Kueffe Austria     90.2
64 Walent Boschitschkov Bułgaria     90.1
65 Paul Erat Austria     88.2
66 Bogdan Zwijacz Polska     87.8
67 Raimund Resch Austria     87.5
68 Hirokazu Yagi Japonia     83.1
69 Alfred Groyer Austria     82.4
70 Rajko Lotric Jugosławia     81.9
71 Sergej Muchin ZSRR     81.2
72 Peter Rohwein RFN     80.8
73 Rupert Hirner Austria     78.0
74 Masaru Nagaoka Japonia     76.2
75 Vladimir Breitschev Bułgaria     75.6
76 Jose Rivera Hiszpania     74.0
77 Brane Benedik Jugosławia     73.9
78 Gabor Geller Węgry     73.5
79 Laszlo Fischer Węgry     72.3
80 Zoltan Kelemen Węgry     69.9
81 Chiharu Nishikata Japonia     61.5
82 Thomas Cano Hiszpania     60.5
83 Juan Meno Hiszpania     59.2
84 Matjas Zagar Jugosławia     58.2
85 Gerard Colin Francja     57.7
86 Masahiko Takahashi Japonia     41.8

« Turniej Czterech Skoczni 1982/1983 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1982/1983

Turniej Czterech Skoczni 1982/1983

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alexander Mitz (1990)
Luka Brnot (1990)
Najbliższe zawody
17 stycznia 2020 (pi±tek)
08:00
P¦ kobiet Zao
09:00
P¦ kobiet Zao
13:00
YOG Lozanna
oficjalny trening K
14:00
P¦ Titisee-Neustadt
odprawa techniczna
14:00
YOG Lozanna
oficjalny trening M
16:00
P¦ Titisee-Neustadt
oficjalny trening
18:00
P¦ Titisee-Neustadt
kwalifikacje
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna
18 stycznia 2020 (sobota)
08:00
P¦ kobiet Zao
seria próbna
09:00
P¦ kobiet Zao
konkurs druż.
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening
12:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind.
13:00
YOG Lozanna
oficjalny trening K
14:00
YOG Lozanna
oficjalny trening M
14:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich