TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja po konkursie: 01.01.1983, Garmisch-Partenkirchen K-107
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Horst Bulau Kanada 501.4  
2 Matti Nykänen Finlandia 500.3 -1.1
3 Armin Kogler Austria 497.5 -3.9
4 Steinar Braaten Norwegia 493.2 -8.2
5 Per Bergerud Norwegia 484.0 -17.4
6 Richard Schallert Austria 480.8 -20.6
7 Jari Puikkonen Finlandia 478.1 -23.3
8 Olav Hansson Norwegia 477.1 -24.3
9 Piotr Fijas Polska 474.4 -27.0
10 Pentti Kokkonen Finlandia 473.5 -27.9
11 Klaus Ostwald NRD 472.9 -28.5
12 Jens Weissflog NRD 472.2 -29.2
13 Ole Bremseth Norwegia 470.6 -30.8
14 Hubert Neuper Austria 464.3 -37.1
15 Roger Ruud Norwegia 463.5 -37.9
16 Jan Henrik Troen Norwegia 460.4 -41.0
17 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 460.0 -41.4
  Hans Wallner Austria 460.0 -41.4
19 Mike Holland USA 457.4 -44.0
20 Thomas Klauser RFN 457.1 -44.3
21 Ivar Mobekk Norwegia 451.5 -49.9
22 Massimo Rigoni Włochy 450.8 -50.6
23 Stefan Stannarius NRD 450.5 -50.9
24 Andreas Bauer RFN 449.6 -51.8
25 Jeffrey Hastings USA 448.2 -53.2
26 Ron Richards Kanada 447.1 -54.3
27 Rupert Hirner Austria 444.9 -56.5
28 Dennis McGrane USA 441.6 -59.8
29 Markku Pusenius Finlandia 440.8 -60.6
30 Christoph Schwartz RFN 439.6 -61.8
31 Georg Waldvogel RFN 439.0 -62.4
32 Manfred Steiner Austria 432.9 -68.5
33 Jiri Parma Czechosłowacja 432.6 -68.8
34 Bogdan Zwijacz Polska 431.8 -69.6
35 Wolfgang Steiert RFN 431.2 -70.2
36 Vladimir Cherniaev ZSRR 430.4 -71.0
37 Jukka Kalso Finlandia 430.1 -71.3
38 Bohumil Vacek Czechosłowacja 429.1 -72.3
39 Thomas Hasselberger RFN 418.8 -82.6
40 Walent Boschitschkov Bułgaria 416.5 -84.9
41 Primoz Ulaga Jugosławia 410.3 -91.1
42 Tuomo Ylipulli Finlandia 338.0 -163.4
43 Horger Freitag NRD 326.6 -174.8
44 Steve Collins Kanada 324.9 -176.5
45 Ulf Findeisen NRD 322.6 -178.8
46 Jan Tanczos Czechosłowacja 322.4 -179.0
47 Miran Tepes Jugosławia 321.7 -179.7
48 Lorenz Wegscheider RFN 317.8 -183.6
49 Adolf Hirner Austria 317.1 -184.3
50 Valerji Karetnikov ZSRR 316.2 -185.2
51 Gerard Colin Francja 315.1 -186.3
52 Janusz Duda Polska 311.1 -190.3
53 Rajko Lotric Jugosławia 310.3 -191.1
54 Matjas Zagar Jugosławia 300.4 -201.0
55 Roger Zilkowsky Kanada 293.8 -207.6
56 Pavel Ploc Czechosłowacja 232.2 -269.2
57 Jon-Eilert Boegseth Norwegia 230.2 -271.2
58 Lido Tomasi Włochy 217.6 -283.8
59 Masaru Nagaoka Japonia 205.7 -295.7
60 Peter Schwinghammer RFN 201.5 -299.9
61 Peter Ciz Czechosłowacja 199.6 -301.8
62 Sergej Muchin ZSRR 199.2 -302.2
63 Vladimir Breitschev Bułgaria 197.1 -304.3
64 Alfred Groyer Austria 195.5 -305.9
65 Jan Łoniewski Polska 194.6 -306.8
66 Christian Hauswirth Szwajcaria 193.3 -308.1
67 Hirokazu Yagi Japonia 192.3 -309.1
68 Vasja Bajc Jugosławia 190.6 -310.8
69 Leonid Komarov ZSRR 190.3 -311.1
70 Roberto Varutti Włochy 190.2 -311.2
71 Aleksandr Taranov ZSRR 186.8 -314.6
72 Uli Boll RFN 185.3 -316.1
73 Chiharu Nishikata Japonia 183.1 -318.3
74 Thomas Ihle RFN 182.1 -319.3
75 Peter Rohwein RFN 182.0 -319.4
76 Laszlo Fischer Węgry 177.7 -323.7
77 Masahiko Takahashi Japonia 177.5 -323.9
78 Thomas Cano Hiszpania 170.3 -331.1
79 Bernard Guillaume Francja 168.3 -333.1
80 Jose Rivera Hiszpania 165.6 -335.8
81 Gabor Geller Węgry 165.4 -336.0
82 Zoltan Kelemen Węgry 143.7 -357.7
83 Juan Meno Hiszpania 139.0 -362.4
84 Joachim Ernst RFN 95.1 -406.3
85 Wolfgang Hartmann RFN 65.9 -435.5

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Lauri Hakola
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »