Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
17.01.2020, godz. 18:00
Titisee-Neustadt HS-142
Titisee-Neustadt Five, kwal.
01.01.1983 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-107
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Armin Kogler Austria 101.5 97.5 242.3
2 Steinar Braaten Norwegia 99.0 103.5 242.2
3 Jens Weissflog NRD 99.5 102.5 241.5
4 Jari Puikkonen Finlandia 99.0 100.5 238.5
  Matti Nykänen Finlandia 100.0 100.5 238.5
6 Horst Bulau Kanada 98.0 101.5 236.5
7 Per Bergerud Norwegia 99.5 98.5 235.9
8 Klaus Ostwald NRD 101.0 99.0 234.7
9 Pentti Kokkonen Finlandia 97.0 100.0 234.5
10 Pavel Ploc Czechosłowacja 96.5 102.0 232.2
11 Stefan Stannarius NRD 98.5 97.0 230.9
12 Mike Holland USA 98.0 100.5 230.6
13 Jon-Eilert Boegseth Norwegia 98.5 96.5 230.2
  Jan Henrik Troen Norwegia 97.0 98.0 230.2
15 Richard Schallert Austria 96.5 98.5 229.2
16 Olav Hansson Norwegia     229.0
17 Piotr Fijas Polska     227.4
18 Hansjoerg Sumi Szwajcaria     226.7
19 Ole Bremseth Norwegia     225.6
20 Roger Ruud Norwegia     225.3
21 Hans Wallner Austria     221.9
22 Markku Pusenius Finlandia     220.3
23 Georg Waldvogel RFN     219.6
24 Primoz Ulaga Jugosławia     219.4
25 Jeffrey Hastings USA     219.0
26 Ivar Mobekk Norwegia     218.1
27 Lido Tomasi Włochy     217.6
28 Andreas Bauer RFN     217.1
29 Rupert Hirner Austria     217.0
30 Thomas Klauser RFN     216.5
31 Jukka Kalso Finlandia     216.0
32 Hubert Neuper Austria     215.6
  Thomas Hasselberger RFN     215.6
34 Massimo Rigoni Włochy     214.1
35 Ron Richards Kanada     213.5
36 Vladimir Cherniaev ZSRR     213.3
37 Jan Tanczos Czechosłowacja     213.0
38 Miran Tepes Jugosławia     212.7
39 Bohumil Vacek Czechosłowacja     212.2
40 Jiri Parma Czechosłowacja     209.9
41 Adolf Hirner Austria     209.5
42 Bogdan Zwijacz Polska     208.2
  Dennis McGrane USA     208.2
44 Manfred Steiner Austria     206.1
45 Christoph Schwartz RFN     204.9
46 Janusz Duda Polska     204.8
47 Walent Boschitschkov Bułgaria     204.4
48 Wolfgang Steiert RFN     201.8
49 Rajko Lotric Jugosławia     201.2
50 Roger Zilkowsky Kanada     200.0
51 Masaru Nagaoka Japonia     99.2
  Peter Ciz Czechosłowacja     99.2
53 Tuomo Ylipulli Finlandia     98.9
54 Peter Rohwein RFN     98.0
55 Peter Schwinghammer RFN     97.1
56 Horger Freitag NRD     96.9
57 Jan Łoniewski Polska     96.0
58 Aleksandr Taranov ZSRR     95.0
59 Gerard Colin Francja     94.1
  Vladimir Breitschev Bułgaria     94.1
61 Valerji Karetnikov ZSRR     93.7
62 Ulf Findeisen NRD     93.3
63 Lorenz Wegscheider RFN     93.1
  Uli Boll RFN     93.1
65 Sergej Muchin ZSRR     92.8
66 Christian Hauswirth Szwajcaria     92.5
67 Roberto Varutti Włochy     92.2
68 Steve Collins Kanada     91.4
69 Leonid Komarov ZSRR     91.3
70 Matjas Zagar Jugosławia     90.6
71 Masahiko Takahashi Japonia     89.6
72 Vasja Bajc Jugosławia     88.3
73 Alfred Groyer Austria     87.6
74 Hirokazu Yagi Japonia     87.5
75 Laszlo Fischer Węgry     86.7
76 Gabor Geller Węgry     86.3
77 Thomas Ihle RFN     85.0
78 Thomas Cano Hiszpania     81.6
79 Zoltan Kelemen Węgry     81.2
80 Chiharu Nishikata Japonia     80.7
81 Bernard Guillaume Francja     76.4
82 Jose Rivera Hiszpania     75.9
83 Juan Meno Hiszpania     66.0
84 Wolfgang Hartmann RFN     65.9

« Turniej Czterech Skoczni 1982/1983 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1982/1983

Turniej Czterech Skoczni 1982/1983

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alexander Mitz (1990)
Luka Brnot (1990)
Najbliższe zawody
17 stycznia 2020 (pi±tek)
08:00
P¦ kobiet Zao
09:00
P¦ kobiet Zao
13:00
YOG Lozanna
14:00
YOG Lozanna
oficjalny trening M
14:00
P¦ Titisee-Neustadt
16:00
P¦ Titisee-Neustadt
oficjalny trening
18:00
P¦ Titisee-Neustadt
kwalifikacje
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna
18 stycznia 2020 (sobota)
08:00
P¦ kobiet Zao
seria próbna
09:00
P¦ kobiet Zao
konkurs druż.
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening
12:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind.
13:00
YOG Lozanna
oficjalny trening K
14:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
YOG Lozanna
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich