Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
04.01.1983 - Innsbruck (Austria) K-104
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Matti Nykänen Finlandia 105.0 104.0 249.5
2 Jens Weissflog NRD 101.5 102.0 243.3
3 Horst Bulau Kanada 103.0 102.0 241.9
4 Ernst Vettori Austria 101.0 99.5 238.6
5 Pentti Kokkonen Finlandia 100.0 100.0 236.4
6 Per Bergerud Norwegia 100.5 98.0 234.3
7 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 100.5 97.0 228.4
  Ole Bremseth Norwegia 98.0 97.0 228.4
9 Jari Puikkonen Finlandia 98.5 98.0 226.5
10 Richard Schallert Austria 99.5 95.5 225.4
11 Markku Pusenius Finlandia 98.5 95.5 223.5
12 Steinar Braaten Norwegia 95.0 98.5 222.8
13 Jon-Eilert Boegseth Norwegia 102.0 90.0 221.7
14 Piotr Fijas Polska 96.0 97.0 219.1
  Olav Hansson Norwegia 97.0 93.5 219.1
16 Ron Richards Kanada 95.0 96.0 216.3
17 Lido Tomasi Włochy 99.0 90.0 213.0
18 Klaus Ostwald NRD 91.0 96.0 211.2
19 Jeff Hastings USA 93.0 94.0 210.7
20 Manfred Steiner Austria 95.5 89.5 209.4
  Holger Freitag NRD 94.0 91.0 209.4
22 Pavel Ploc Czechosłowacja 96.0 92.0 208.1
  Armin Kogler Austria 92.0 91.0 208.1
24 Mike Holland USA 96.0 90.0 206.8
25 Hans Wallner Austria 95.0 89.0 205.5
26 Stefan Stannarius NRD 97.0 87.0 205.0
  Jiri Parma Czechosłowacja 95.0 89.0 205.0
28 Adolf Hirner Austria 93.0 89.5 204.9
29 Norbert Leitner Austria 91.0 92.0 201.1
30 Jan Henrik Troen Norwegia 93.0 87.0 199.4
31 Ulf Findeisen NRD 91.0 90.0 199.3
  Fritz Esser Austria 95.0 86.0 199.3
33 Tuomo Ylipulli Finlandia 97.0 84.0 198.8
34 Franz Wiegele Austria 95.0 85.5 198.1
35 Jukka Kalso Finlandia 90.0 90.0 197.9
36 Ivar Mobekk Norwegia 89.5 89.0 196.8
37 Vladimir Tschernajev ZSRR 90.0 90.0 196.4
38 Andreas Bauer RFN 91.0 87.0 195.6
39 Steve Collins Kanada 89.0 90.0 195.5
40 Primoz Ulaga Jugosławia 90.0 89.0 195.0
41 Jan Łoniewski Polska 89.0 89.5 194.3
42 Roger Ruud Norwegia 90.0 86.0 193.3
43 Rupert Hirner Austria 88.0 89.0 191.7
44 Thomas Klauser RFN 91.0 84.0 188.4
45 Bohumil Vacek Czechosłowacja 89.0 85.5 188.2
46 Bernhard Zauner Austria 89.5 83.0 186.9
47 Hubert Neuper Austria 89.0 82.5 185.0
48 Dennis McGrane USA 92.0 80.0 183.7
49 Peter Rohwein RFN 93.0 78.0 178.8
50 Massimo Rigoni Włochy 95.0 88.0 175.1
51 Bogdan Zwijacz Polska 88.0 77.0 172.4
52 Miran Tepes Jugosławia 87.0   94.5
53 Paul Erat Austria 87.0   94.0
54 Raimund Resch Austria 86.0   93.6
55 Walentin Boschitschkov Bułgaria 87.0   93.5
56 Thomas Hasselberger RFN 87.0   93.0
57 Alfred Groyer Austria 85.0   92.7
58 Georg Waldvogel RFN 86.0   92.6
59 Valerji Karetnikov ZSRR 86.0   92.1
60 Gerard Colin Francja 85.5   90.4
61 Christoph Schwarz RFN 84.5   90.0
  Wolfgang Steiert RFN 84.5   90.0
63 Roger Zilkowsky Kanada 85.0   89.2
64 Janusz Duda Polska 84.0   88.3
65 Laszlo Fischer Węgry 84.0   87.8
66 Vladimir Breitschev Bułgaria 84.0   86.8
67 Rajko Lotric Jugosławia 82.5   86.7
68 Christian Hauswirth Szwajcaria 83.0   85.4
69 Franz Neulaendtner Austria 83.0   84.9
70 Sergej Muchin ZSRR 82.5   84.2
71 Masaru Nagaoka Japonia 82.5   83.7
72 Jan Tanczos Czechosłowacja 82.0   83.5
73 Aleksandr Taranov ZSRR 81.0   82.6
74 Peter Ciz Czechosłowacja 80.0   82.2
  Lorenz Wegscheider RFN 80.0   82.2
76 Matjas Zagar Jugosławia 79.0   81.3
77 Robert Kueffe Austria 80.0   79.7
78 Hirokazu Yagi Japonia 78.0   78.4
79 Chiharu Nishikata Japonia 77.0   76.5
80 Jose Rivera Hiszpania 76.0   73.1
81 Bernard Guillaume Francja 73.0   69.4
82 Masahiko Takahashi Japonia 72.0   67.5
83 Guenter Vettori Austria 72.0   65.5
84 Zoltan Kelemen Węgry 73.0   65.4
85 Juan Meno Hiszpania 71.0   64.6
86 Gabor Geller Węgry 71.0   64.1
87 Roberto Varutti Włochy 72.0   64.0
88 Thomas Cano Hiszpania 72.0   61.0
89 Leonid Komarov ZSRR 69.0   56.8

« Turniej Czterech Skoczni 1982/1983 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1982/1983

Turniej Czterech Skoczni 1982/1983

Kalendarium
Stanisław Snopek
Dzi¶ urodziny obchodzi:
Stanisław Snopek (1963)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich