TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 19:15
Notodden HS-100
CoC kobiet
Klasyfikacja po konkursie: 30.12.1982, Oberstdorf K-110
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Horst Bulau Kanada 264.9  
2 Matti Nykänen Finlandia 261.8 -3.1
3 Armin Kogler Austria 255.2 -9.7
4 Richard Schallert Austria 251.6 -13.3
5 Steinar Braaten Norwegia 251.0 -13.9
6 Hubert Neuper Austria 248.7 -16.2
7 Per Bergerud Norwegia 248.1 -16.8
  Olav Hansson Norwegia 248.1 -16.8
9 Piotr Fijas Polska 247.0 -17.9
10 Ole Bremseth Norwegia 245.0 -19.9
11 Thomas Klauser RFN 240.6 -24.3
12 Jari Puikkonen Finlandia 239.6 -25.3
13 Tuomo Ylipulli Finlandia 239.1 -25.8
14 Pentti Kokkonen Finlandia 239.0 -25.9
15 Klaus Ostwald NRD 238.2 -26.7
  Roger Ruud Norwegia 238.2 -26.7
17 Hans Wallner Austria 238.1 -26.8
18 Massimo Rigoni Włochy 236.7 -28.2
19 Christoph Schwartz RFN 234.7 -30.2
20 Ron Richards Kanada 233.6 -31.3
21 Steve Collins Kanada 233.5 -31.4
22 Ivar Mobekk Norwegia 233.4 -31.5
  Dennis McGrane USA 233.4 -31.5
24 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 233.3 -31.6
25 Andreas Bauer RFN 232.5 -32.4
26 Jens Weissflog NRD 230.7 -34.2
27 Jan Henrik Troen Norwegia 230.2 -34.7
28 Horger Freitag NRD 229.7 -35.2
29 Wolfgang Steiert RFN 229.4 -35.5
30 Ulf Findeisen NRD 229.3 -35.6
31 Jeffrey Hastings USA 229.2 -35.7
32 Rupert Hirner Austria 227.9 -37.0
33 Manfred Steiner Austria 226.8 -38.1
  Mike Holland USA 226.8 -38.1
35 Lorenz Wegscheider RFN 224.7 -40.2
36 Bogdan Zwijacz Polska 223.6 -41.3
37 Jiri Parma Czechosłowacja 222.7 -42.2
38 Valerji Karetnikov ZSRR 222.5 -42.4
39 Gerard Colin Francja 221.0 -43.9
40 Markku Pusenius Finlandia 220.5 -44.4
41 Stefan Stannarius NRD 219.6 -45.3
42 Georg Waldvogel RFN 219.4 -45.5
43 Vladimir Cherniaev ZSRR 217.1 -47.8
44 Bohumil Vacek Czechosłowacja 216.9 -48.0
45 Jukka Kalso Finlandia 214.1 -50.8
46 Walent Boschitschkov Bułgaria 212.1 -52.8
47 Matjas Zagar Jugosławia 209.8 -55.1
48 Thomas Hasselberger RFN 203.2 -61.7
49 Primoz Ulaga Jugosławia 190.9 -74.0
50 Jan Tanczos Czechosłowacja 109.4 -155.5
51 Rajko Lotric Jugosławia 109.1 -155.8
52 Miran Tepes Jugosławia 109.0 -155.9
53 Alfred Groyer Austria 107.9 -157.0
54 Adolf Hirner Austria 107.6 -157.3
55 Masaru Nagaoka Japonia 106.5 -158.4
56 Sergej Muchin ZSRR 106.4 -158.5
57 Janusz Duda Polska 106.3 -158.6
58 Hirokazu Yagi Japonia 104.8 -160.1
59 Peter Schwinghammer RFN 104.4 -160.5
60 Vladimir Breitschev Bułgaria 103.0 -161.9
61 Chiharu Nishikata Japonia 102.4 -162.5
62 Vasja Bajc Jugosławia 102.3 -162.6
63 Christian Hauswirth Szwajcaria 100.8 -164.1
64 Peter Ciz Czechosłowacja 100.4 -164.5
65 Leonid Komarov ZSRR 99.0 -165.9
66 Jan Łoniewski Polska 98.6 -166.3
67 Roberto Varutti Włochy 98.0 -166.9
68 Thomas Ihle RFN 97.1 -167.8
69 Joachim Ernst RFN 95.1 -169.8
70 Roger Zilkowsky Kanada 93.8 -171.1
71 Uli Boll RFN 92.2 -172.7
72 Bernard Guillaume Francja 91.9 -173.0
73 Aleksandr Taranov ZSRR 91.8 -173.1
74 Laszlo Fischer Węgry 91.0 -173.9
75 Jose Rivera Hiszpania 89.7 -175.2
76 Thomas Cano Hiszpania 88.7 -176.2
77 Masahiko Takahashi Japonia 87.9 -177.0
78 Peter Rohwein RFN 84.0 -180.9
79 Gabor Geller Węgry 79.1 -185.8
80 Juan Meno Hiszpania 73.0 -191.9
81 Zoltan Kelemen Węgry 62.5 -202.4

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
10:30
P¦ Engelberg
12:00
P¦ kobiet Premanon
12:50
P¦ kobiet Premanon
14:00
P¦ kobiet Premanon
14:45
FIS Cup Notodden
16:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
16:50
P¦ Engelberg
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »