TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Pentti Kokkonen Finlandia 815.6  
2 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 782.6 -33.0
3 Jochen Danneberg NRD 780.8 -34.8
4 Harald Duschek NRD 765.4 -50.2
5 Johan Saetre Norwegia 765.3 -50.3
6 Leos Skoda Czechosłowacja 748.3 -67.3
7 Klaus Tuchscherer Austria 748.1 -67.5
8 Mathias Buse NRD 741.9 -73.7
9 Martin Weber NRD 739.5 -76.1
10 Piotr Fijas Polska 737.2 -78.4
11 Klaus Ostwald NRD 735.1 -80.5
12 Falko Weisspflog NRD 726.2 -89.4
13 Jouko Toermaenen Finlandia 702.8 -112.8
14 Josef Samek Czechosłowacja 696.3 -119.3
15 Bogdan Norcic Jugosławia 695.9 -119.7
16 Manfred Deckert NRD 692.2 -123.4
17 Kari Ylianttila Finlandia 687.4 -128.2
18 Alfred Groyer Austria 686.6 -129.0
19 Jan Tanczos Czechosłowacja 686.4 -129.2
20 Jari Puikkonen Finlandia 685.7 -129.9
21 Stanisław Bobak Polska 685.3 -130.3
  Juriy Iwanov ZSRR 685.3 -130.3
23 Jim Denney USA 683.4 -132.2
24 Robert Moesching Szwajcaria 679.0 -136.6
25 Hans Millonig Austria 676.2 -139.4
26 Stanisław Pawlusiak Polska 673.2 -142.4
27 Hermann Weinbuch RFN 671.7 -143.9
28 Peter Leitner RFN 670.8 -144.8
29 Sergei Saitchik ZSRR 667.4 -148.2
30 Hirokazu Yagi Japonia 656.3 -159.3
31 Roger Ruud Norwegia 651.9 -163.7
32 Sajae Tsuruga Japonia 649.7 -165.9
33 Vladimir Vlassov ZSRR 649.0 -166.6
34 Tapio Raeisaenen Finlandia 648.8 -166.8
35 Valerij Savin ZSRR 647.7 -167.9
36 Alexi Borovitin ZSRR 641.6 -174.0
37 Christer Karlsson Szwecja 639.2 -176.4
38 Alois Lipburger Austria 635.4 -180.2
39 Yuji Kawamura Japonia 630.4 -185.2
40 Ivo Felix Czechosłowacja 626.0 -189.6
41 Christoph Schwartz RFN 624.5 -191.1
42 Marko Mlakar Jugosławia 620.2 -195.4
43 Ulf Joergensen Norwegia 611.3 -204.3
44 Thomas Klauser RFN 609.5 -206.1
45 Armin Kogler Austria 603.8 -211.8
46 Paul Egloff Szwajcaria 593.9 -221.7
47 Hubert Neuper Austria 591.0 -224.6
48 Lido Tomasi Włochy 584.7 -230.9
49 Miran Tepes Jugosławia 583.4 -232.2
50 Vladimir Cherniaev ZSRR 579.9 -235.7
51 Gabor Geller Węgry 560.8 -254.8
52 Zdravko Bogataj Jugosławia 558.1 -257.5
53 Sergej Muchin ZSRR 557.8 -257.8
54 Thomas Prosser RFN 551.9 -263.7
55 Mario Rinaldi Szwajcaria 549.0 -266.6
56 Kip Sundgaard USA 547.1 -268.5
57 Seppo Reijonen Szwecja 546.2 -269.4
58 Ivano Wegher Włochy 538.0 -277.6
59 Andrej Kaizer Jugosławia 526.2 -289.4
60 Philippe Jacoberger Francja 497.7 -317.9
61 Tauno Kaeyhko Finlandia 458.9 -356.7
62 Hubert Schwarz RFN 458.5 -357.1
63 Keijo Korhonen Finlandia 451.4 -364.2
64 Patric Dubiez Francja 429.8 -385.8
65 Laszlo Fischer Węgry 416.1 -399.5
66 H. Reichenbach Szwajcaria 413.0 -402.6
67 Peter Schwinghammer RFN 400.7 -414.9
68 Frank Sternkopf RFN 397.5 -418.1
69 Thierry Sauvanet Francja 397.0 -418.6
70 Zoltan Kelemen Węgry 385.4 -430.2
71 Dirk Kramer RFN 375.9 -439.7
72 Thomas Cano Hiszpania 359.8 -455.8
73 Bernard Moullier Francja 348.7 -466.9
74 Juergen Eschrich RFN 345.9 -469.7
75 Fritz Esser Austria 328.4 -487.2
76 Alfred Lengauer Austria 316.0 -499.6
77 Heinz Koch Austria 303.2 -512.4
78 Bernd Eckstein NRD 286.5 -529.1
79 Willi Puerstl Austria 273.5 -542.1
80 Georg Waldvogel RFN 228.8 -586.8
81 Robert Fogarasi Węgry 210.5 -605.1
82 Per Bergerud Norwegia 210.0 -605.6
83 Rudolf Wanner Austria 157.4 -658.2
84 Eduard Federer Austria 141.6 -674.0
Wyniki konkursów
30.12.1978 Oberstdorf RFN K-90
01.01.1979 Garmisch-Partenkirchen RFN K-90
04.01.1979 Innsbruck Austria K-90
06.01.1979 Bischofshofen Austria K-90
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:40
CoC Ruka
09:45
P¦ kobiet Premanon
11:00
P¦ kobiet Premanon
12:45
P¦ Engelberg
14:15
P¦ Engelberg
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »