Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Pentti Kokkonen Finlandia 815.6  
2 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 782.6 -33.0
3 Jochen Danneberg NRD 780.8 -34.8
4 Harald Duschek NRD 765.4 -50.2
5 Johan Saetre Norwegia 765.3 -50.3
6 Leos Skoda Czechosłowacja 748.3 -67.3
7 Klaus Tuchscherer Austria 748.1 -67.5
8 Mathias Buse NRD 741.9 -73.7
9 Martin Weber NRD 739.5 -76.1
10 Piotr Fijas Polska 737.2 -78.4
11 Klaus Ostwald NRD 735.1 -80.5
12 Falko Weisspflog NRD 726.2 -89.4
13 Jouko Toermaenen Finlandia 702.8 -112.8
14 Josef Samek Czechosłowacja 696.3 -119.3
15 Bogdan Norcic Jugosławia 695.9 -119.7
16 Manfred Deckert NRD 692.2 -123.4
17 Kari Ylianttila Finlandia 687.4 -128.2
18 Alfred Groyer Austria 686.6 -129.0
19 Jan Tanczos Czechosłowacja 686.4 -129.2
20 Jari Puikkonen Finlandia 685.7 -129.9
21 Stanisław Bobak Polska 685.3 -130.3
  Jury Iwanov ZSRR 685.3 -130.3
23 Jim Denney USA 683.4 -132.2
24 Robert Moesching Szwajcaria 679.0 -136.6
25 Hans Millonig Austria 676.2 -139.4
26 Stanisław Pawlusiak Polska 673.2 -142.4
27 Hermann Weinbuch RFN 671.7 -143.9
28 Peter Leitner RFN 670.8 -144.8
29 Sergei Saitchik ZSRR 667.4 -148.2
30 Hirokazu Yagi Japonia 656.3 -159.3
31 Roger Ruud Norwegia 651.9 -163.7
32 Sakae Tsuruga Japonia 649.7 -165.9
33 Vladimir Vlasov ZSRR 649.0 -166.6
34 Tapio Raeisaenen Finlandia 648.8 -166.8
35 Valerij Savin ZSRR 647.7 -167.9
36 Alexi Borovitin ZSRR 641.6 -174.0
37 Christer Karlsson Szwecja 639.2 -176.4
38 Alois Lipburger Austria 635.4 -180.2
39 Yuji Kawamura Japonia 630.4 -185.2
40 Ivo Felix Czechosłowacja 626.0 -189.6
41 Christoph Schwarz RFN 624.5 -191.1
42 Marko Mlakar Jugosławia 620.2 -195.4
43 Ulf Joergensen Norwegia 611.3 -204.3
44 Thomas Klauser RFN 609.5 -206.1
45 Armin Kogler Austria 603.8 -211.8
46 Paul Egloff Szwajcaria 593.9 -221.7
47 Hubert Neuper Austria 591.0 -224.6
48 Lido Tomasi Włochy 584.7 -230.9
49 Miran Tepes Jugosławia 583.4 -232.2
50 Vladimir Tschernajev ZSRR 579.9 -235.7
51 Gabor Geller Węgry 560.8 -254.8
52 Zdravko Bogataj Jugosławia 558.1 -257.5
53 Sergej Muchin ZSRR 557.8 -257.8
54 Thomas Prosser RFN 551.9 -263.7
55 Mario Rinaldi Szwajcaria 549.0 -266.6
56 Kip Sundgaard USA 547.1 -268.5
57 Seppo Reijonen Szwecja 546.2 -269.4
58 Ivano Wegher Włochy 538.0 -277.6
59 Andrej Kaizer Jugosławia 526.2 -289.4
60 Philippe Jacoberger Francja 497.7 -317.9
61 Tauno Kaeyhko Finlandia 458.9 -356.7
62 Hubert Schwarz RFN 458.5 -357.1
63 Keijo Korhonen Finlandia 451.4 -364.2
64 Patrick Dubiez Francja 429.8 -385.8
65 Laszlo Fischer Węgry 416.1 -399.5
66 Harald Reichenbach Szwajcaria 413.0 -402.6
67 Peter Schwinghammer RFN 400.7 -414.9
68 Frank Sternkopf RFN 397.5 -418.1
69 Thierry Sauvanet Francja 397.0 -418.6
70 Zoltan Kelemen Węgry 385.4 -430.2
71 Dirk Kramer RFN 375.9 -439.7
72 Thomas Cano Hiszpania 359.8 -455.8
73 Bernard Moullier Francja 348.7 -466.9
74 Hans-Juergen Eschrich RFN 345.9 -469.7
75 Fritz Esser Austria 328.4 -487.2
76 Alfred Lengauer Austria 316.0 -499.6
77 Heinz Koch Austria 303.2 -512.4
78 Bernd Eckstein NRD 286.5 -529.1
79 Willi Puerstl Austria 273.5 -542.1
80 Georg Waldvogel RFN 228.8 -586.8
81 Robert Fogarasi Węgry 210.5 -605.1
82 Per Bergerud Norwegia 210.0 -605.6
83 Rudolf Wanner Austria 157.4 -658.2
84 Eduard Federer Austria 141.6 -674.0
Wyniki konkursów
30.12.1978 Oberstdorf RFN K-90
01.01.1979 Garmisch-Partenkirchen RFN K-90
04.01.1979 Innsbruck Austria K-90
06.01.1979 Bischofshofen Austria K-90
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Matjaz Zupan
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Martin Babis (1985)
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich