TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
01.01.1979 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-90

Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 LL Josef Samek Czechosłowacja 101.0 120.5
2 LL Bogdan Norcic Jugosławia 100.0 117.6
3 LL Pentti Kokkonen Finlandia 97.0 114.4
4 LL Harald Duschek NRD 99.5 113.2
5 LL Mathias Buse NRD 96.0 112.5
6 Jan Tanczos Czechosłowacja 96.0 111.5
7 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 96.5 111.2
8 Jim Denney USA 95.5 110.3
9 Jochen Danneberg NRD 95.0 110.1
10 Stanisław Bobak Polska 94.5 109.4
11 Leos Skoda Czechosłowacja 0.0 108.9
12 Klaus Ostwald NRD 0.0 108.5
13 Martin Weber NRD 0.0 106.5
14 Marko Mlakar Jugosławia 0.0 105.9
15 Falko Weisspflog NRD 0.0 104.6
16 Valerij Savin ZSRR 0.0 104.4
17 Piotr Fijas Polska 0.0 104.2
18 Keijo Korhonen Finlandia 0.0 103.9
19 Alfred Groyer Austria 0.0 103.8
20 Johan Saetre Norwegia 0.0 101.8
Kari Ylianttila Finlandia 0.0 101.8
22 Jouko Toermaenen Finlandia 0.0 101.5
23 Klaus Tuchscherer Austria 0.0 100.4
24 Jari Puikkonen Finlandia 0.0 100.3
25 Sajae Tsuruga Japonia 88.5 99.5
26 Hermann Weinbuch RFN 0.0 99.4
27 Christoph Schwartz RFN 0.0 99.3
28 Peter Leitner RFN 0.0 98.7
29 Vladimir Vlassov ZSRR 0.0 97.5
Robert Moesching Szwajcaria 0.0 97.5
31 Stanisław Pawlusiak Polska 0.0 97.1
32 Sergei Saitchik ZSRR 0.0 96.4
33 Thomas Klauser RFN 0.0 96.1
34 Armin Kogler Austria 0.0 95.8
35 Tapio Raeisaenen Finlandia 0.0 95.5
36 Christer Karlsson Szwecja 0.0 95.3
37 Alois Lipburger Austria 0.0 94.4
38 Vladimir Cherniaev ZSRR 0.0 93.5
39 Andrej Kaizer Jugosławia 0.0 93.0
40 Bernd Eckstein NRD 0.0 92.7
41 Hubert Schwarz RFN 0.0 91.6
42 Miran Tepes Jugosławia 0.0 91.5
43 Alexi Borovitin ZSRR 0.0 91.3
44 Seppo Reijonen Szwecja 0.0 91.1
45 Hirokazu Yagi Japonia 88.0 91.0
46 Manfred Deckert NRD 0.0 90.4
Hans Millonig Austria 0.0 90.4
48 Mario Rinaldi Szwajcaria 0.0 90.3
49 Lido Tomasi Włochy 0.0 90.2
50 Gabor Geller Węgry 0.0 88.5
51 Tauno Kaeyhko Finlandia 0.0 88.4
52 Kip Sundgaard USA 0.0 88.2
53 Ivo Felix Czechosłowacja 0.0 87.7
54 Paul Egloff Szwajcaria 0.0 87.4
55 Peter Schwinghammer RFN 0.0 87.1
56 Juriy Iwanov ZSRR 0.0 85.2
57 Yuji Kawamura Japonia 80.5 84.0
58 Sergej Muchin ZSRR 0.0 83.3
59 Hubert Neuper Austria 0.0 82.6
60 Ivano Wegher Włochy 0.0 81.8
61 Frank Sternkopf RFN 0.0 81.3
62 Ulf Joergensen Norwegia 0.0 80.0
63 Philippe Jacoberger Francja 0.0 77.5
64 Thomas Prosser RFN 0.0 77.3
65 Zdravko Bogataj Jugosławia 0.0 74.2
66 Bernard Moullier Francja 0.0 73.4
67 Roger Ruud Norwegia 0.0 68.8
68 Dirk Kramer RFN 0.0 64.4
69 Laszlo Fischer Węgry 0.0 64.0
70 Georg Waldvogel RFN 0.0 63.6
71 Thierry Sauvanet Francja 0.0 62.1
72 Zoltan Kelemen Węgry 0.0 55.1
73 Robert Fogarasi Węgry 0.0 54.1
74 Willi Puerstl Austria 0.0 51.9
75 Patric Dubiez Francja 0.0 48.3
76 Juergen Eschrich RFN 0.0 44.8
77 Thomas Cano Hiszpania 0.0 42.6
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Josef Samek Czechosłowacja 101.0 120.5
2 Bogdan Norcic Jugosławia 100.0 117.6
3 Pentti Kokkonen Finlandia 97.0 114.4
4 Harald Duschek NRD 99.5 113.2
5 Mathias Buse NRD 96.0 112.5
6 Jan Tanczos Czechosłowacja 96.0 111.5
7 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 96.5 111.2
8 Jim Denney USA 95.5 110.3
9 Jochen Danneberg NRD 95.0 110.1
10 Stanisław Bobak Polska 94.5 109.4
11 Leos Skoda Czechosłowacja   108.9
12 Klaus Ostwald NRD   108.5
13 Martin Weber NRD   106.5
14 Marko Mlakar Jugosławia   105.9
15 Falko Weisspflog NRD   104.6
16 Valerij Savin ZSRR   104.4
17 Piotr Fijas Polska   104.2
18 Keijo Korhonen Finlandia   103.9
19 Alfred Groyer Austria   103.8
20 Kari Ylianttila Finlandia   101.8
  Johan Saetre Norwegia   101.8
22 Jouko Toermaenen Finlandia   101.5
23 Klaus Tuchscherer Austria   100.4
24 Jari Puikkonen Finlandia   100.3
25 Sajae Tsuruga Japonia 88.5 99.5
26 Hermann Weinbuch RFN   99.4
27 Christoph Schwartz RFN   99.3
28 Peter Leitner RFN   98.7
29 Robert Moesching Szwajcaria   97.5
  Vladimir Vlassov ZSRR   97.5
31 Stanisław Pawlusiak Polska   97.1
32 Sergei Saitchik ZSRR   96.4
33 Thomas Klauser RFN   96.1
34 Armin Kogler Austria   95.8
35 Tapio Raeisaenen Finlandia   95.5
36 Christer Karlsson Szwecja   95.3
37 Alois Lipburger Austria   94.4
38 Vladimir Cherniaev ZSRR   93.5
39 Andrej Kaizer Jugosławia   93.0
40 Bernd Eckstein NRD   92.7
41 Hubert Schwarz RFN   91.6
42 Miran Tepes Jugosławia   91.5
43 Alexi Borovitin ZSRR   91.3
44 Seppo Reijonen Szwecja   91.1
45 Hirokazu Yagi Japonia 88.0 91.0
46 Hans Millonig Austria   90.4
  Manfred Deckert NRD   90.4
48 Mario Rinaldi Szwajcaria   90.3
49 Lido Tomasi Włochy   90.2
50 Gabor Geller Węgry   88.5
51 Tauno Kaeyhko Finlandia   88.4
52 Kip Sundgaard USA   88.2
53 Ivo Felix Czechosłowacja   87.7
54 Paul Egloff Szwajcaria   87.4
55 Peter Schwinghammer RFN   87.1
56 Juriy Iwanov ZSRR   85.2
57 Yuji Kawamura Japonia 80.5 84.0
58 Sergej Muchin ZSRR   83.3
59 Hubert Neuper Austria   82.6
60 Ivano Wegher Włochy   81.8
61 Frank Sternkopf RFN   81.3
62 Ulf Joergensen Norwegia   80.0
63 Philippe Jacoberger Francja   77.5
64 Thomas Prosser RFN   77.3
65 Zdravko Bogataj Jugosławia   74.2
66 Bernard Moullier Francja   73.4
67 Roger Ruud Norwegia   68.8
68 Dirk Kramer RFN   64.4
69 Laszlo Fischer Węgry   64.0
70 Georg Waldvogel RFN   63.6
71 Thierry Sauvanet Francja   62.1
72 Zoltan Kelemen Węgry   55.1
73 Robert Fogarasi Węgry   54.1
74 Willi Puerstl Austria   51.9
75 Patric Dubiez Francja   48.3
76 Juergen Eschrich RFN   44.8
77 Thomas Cano Hiszpania   42.6

« Turniej Czterech Skoczni 1978/1979 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1978/1979

Turniej Czterech Skoczni 1978/1979

Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »