Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
01.01.1979 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-90

Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 LL Josef Samek Czechosłowacja 101.0 120.5
2 LL Bogdan Norcic Jugosławia 100.0 117.6
3 LL Pentti Kokkonen Finlandia 97.0 114.4
4 LL Harald Duschek NRD 96.5 113.2
5 LL Mathias Buse NRD 96.0 112.5
6 Jan Tanczos Czechosłowacja 96.0 111.5
7 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 96.5 111.2
8 Jim Denney USA 95.5 110.3
9 Jochen Danneberg NRD 95.0 110.1
10 Stanisław Bobak Polska 94.5 109.4
11 Leos Skoda Czechosłowacja 94.5 108.9
12 Klaus Ostwald NRD 96.0 108.5
13 Martin Weber NRD 93.5 106.5
14 Marko Mlakar Jugosławia 94.5 105.9
15 Falko Weisspflog NRD 92.5 104.6
16 Valerij Savin ZSRR 92.0 104.4
17 Piotr Fijas Polska 94.0 104.2
18 Keijo Korhonen Finlandia 92.0 103.9
19 Alfred Groyer Austria 90.5 103.8
20 Johan Saetre Norwegia 90.5 101.8
Kari Ylianttila Finlandia 90.5 101.8
22 Jouko Toermaenen Finlandia 91.0 101.5
23 Klaus Tuchscherer Austria 89.5 100.4
24 Jari Puikkonen Finlandia 88.0 100.3
25 Sakae Tsuruga Japonia 88.5 99.5
26 Hermann Weinbuch RFN 89.5 99.4
27 Christoph Schwarz RFN 90.5 99.3
28 Peter Leitner RFN 89.0 98.7
29 Vladimir Vlasov ZSRR 88.5 97.5
Robert Moesching Szwajcaria 88.5 97.5
31 Stanisław Pawlusiak Polska 90.0 97.1
32 Sergei Saitchik ZSRR 89.5 96.4
33 Thomas Klauser RFN 87.5 96.1
34 Armin Kogler Austria 88.0 95.8
35 Tapio Raeisaenen Finlandia 86.0 95.5
36 Christer Karlsson Szwecja 88.0 95.3
37 Alois Lipburger Austria 87.0 94.4
38 Vladimir Tschernajev ZSRR 88.5 93.5
39 Andrej Kaizer Jugosławia 86.0 93.0
40 Bernd Eckstein NRD 84.0 92.7
41 Hubert Schwarz RFN 85.0 91.6
42 Miran Tepes Jugosławia 86.0 91.5
43 Alexi Borovitin ZSRR 83.0 91.3
44 Seppo Reijonen Finlandia 85.0 91.1
45 Hirokazu Yagi Japonia 86.0 91.0
46 Manfred Deckert NRD 84.5 90.4
Hans Millonig Austria 84.5 90.4
48 Mario Rinaldi Szwajcaria 85.5 90.3
49 Lido Tomasi Włochy 86.5 90.2
50 Gabor Geller Węgry 86.0 88.5
51 Tauno Kaeyhko Kanada 82.0 88.4
52 Kip Sundgaard USA 84.0 88.2
53 Ivo Felix Czechosłowacja 81.5 87.7
54 Paul Egloff Szwajcaria 84.5 87.4
55 Peter Schwinghammer RFN 82.5 87.1
56 Jury Iwanov ZSRR 84.0 85.2
57 Yuji Kawamura Japonia 80.5 84.3
58 Sergej Muchin ZSRR 80.5 83.3
59 Hubert Neuper Austria 80.0 82.6
60 Ivano Wegher Włochy 80.5 81.8
61 Frank Sternkopf RFN 80.5 81.3
62 Ulf Joergensen Norwegia 81.0 80.0
63 Philippe Jacoberger Francja 78.5 77.5
64 Thomas Prosser RFN 78.0 77.3
65 Zdravko Bogataj Jugosławia 76.5 74.2
66 Bernard Moullier Francja 77.0 73.4
67 Roger Ruud Norwegia 75.5 68.8
68 Dirk Kramer RFN 72.0 64.4
69 Laszlo Fischer Węgry 71.0 64.0
70 Georg Waldvogel RFN 70.0 63.6
71 Thierry Sauvanet Francja 70.0 62.1
72 Zoltan Kelemen Węgry 65.0 55.1
73 Robert Fogarasi Węgry 65.0 54.1
74 Willi Puerstl Austria 79.5 51.9
75 Patrick Dubiez Francja 63.0 48.3
76 Hans-Juergen Eschrich RFN 78.0 44.8
77 Thomas Cano Hiszpania 60.0 42.6
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Josef Samek Czechosłowacja 101.0 120.5
2 Bogdan Norcic Jugosławia 100.0 117.6
3 Pentti Kokkonen Finlandia 97.0 114.4
4 Harald Duschek NRD 96.5 113.2
5 Mathias Buse NRD 96.0 112.5
6 Jan Tanczos Czechosłowacja 96.0 111.5
7 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 96.5 111.2
8 Jim Denney USA 95.5 110.3
9 Jochen Danneberg NRD 95.0 110.1
10 Stanisław Bobak Polska 94.5 109.4
11 Leos Skoda Czechosłowacja 94.5 108.9
12 Klaus Ostwald NRD 96.0 108.5
13 Martin Weber NRD 93.5 106.5
14 Marko Mlakar Jugosławia 94.5 105.9
15 Falko Weisspflog NRD 92.5 104.6
16 Valerij Savin ZSRR 92.0 104.4
17 Piotr Fijas Polska 94.0 104.2
18 Keijo Korhonen Finlandia 92.0 103.9
19 Alfred Groyer Austria 90.5 103.8
20 Kari Ylianttila Finlandia 90.5 101.8
  Johan Saetre Norwegia 90.5 101.8
22 Jouko Toermaenen Finlandia 91.0 101.5
23 Klaus Tuchscherer Austria 89.5 100.4
24 Jari Puikkonen Finlandia 88.0 100.3
25 Sakae Tsuruga Japonia 88.5 99.5
26 Hermann Weinbuch RFN 89.5 99.4
27 Christoph Schwarz RFN 90.5 99.3
28 Peter Leitner RFN 89.0 98.7
29 Robert Moesching Szwajcaria 88.5 97.5
  Vladimir Vlasov ZSRR 88.5 97.5
31 Stanisław Pawlusiak Polska 90.0 97.1
32 Sergei Saitchik ZSRR 89.5 96.4
33 Thomas Klauser RFN 87.5 96.1
34 Armin Kogler Austria 88.0 95.8
35 Tapio Raeisaenen Finlandia 86.0 95.5
36 Christer Karlsson Szwecja 88.0 95.3
37 Alois Lipburger Austria 87.0 94.4
38 Vladimir Tschernajev ZSRR 88.5 93.5
39 Andrej Kaizer Jugosławia 86.0 93.0
40 Bernd Eckstein NRD 84.0 92.7
41 Hubert Schwarz RFN 85.0 91.6
42 Miran Tepes Jugosławia 86.0 91.5
43 Alexi Borovitin ZSRR 83.0 91.3
44 Seppo Reijonen Finlandia 85.0 91.1
45 Hirokazu Yagi Japonia 86.0 91.0
46 Hans Millonig Austria 84.5 90.4
  Manfred Deckert NRD 84.5 90.4
48 Mario Rinaldi Szwajcaria 85.5 90.3
49 Lido Tomasi Włochy 86.5 90.2
50 Gabor Geller Węgry 86.0 88.5
51 Tauno Kaeyhko Kanada 82.0 88.4
52 Kip Sundgaard USA 84.0 88.2
53 Ivo Felix Czechosłowacja 81.5 87.7
54 Paul Egloff Szwajcaria 84.5 87.4
55 Peter Schwinghammer RFN 82.5 87.1
56 Jury Iwanov ZSRR 84.0 85.2
57 Yuji Kawamura Japonia 80.5 84.3
58 Sergej Muchin ZSRR 80.5 83.3
59 Hubert Neuper Austria 80.0 82.6
60 Ivano Wegher Włochy 80.5 81.8
61 Frank Sternkopf RFN 80.5 81.3
62 Ulf Joergensen Norwegia 81.0 80.0
63 Philippe Jacoberger Francja 78.5 77.5
64 Thomas Prosser RFN 78.0 77.3
65 Zdravko Bogataj Jugosławia 76.5 74.2
66 Bernard Moullier Francja 77.0 73.4
67 Roger Ruud Norwegia 75.5 68.8
68 Dirk Kramer RFN 72.0 64.4
69 Laszlo Fischer Węgry 71.0 64.0
70 Georg Waldvogel RFN 70.0 63.6
71 Thierry Sauvanet Francja 70.0 62.1
72 Zoltan Kelemen Węgry 65.0 55.1
73 Robert Fogarasi Węgry 65.0 54.1
74 Willi Puerstl Austria 79.5 51.9
75 Patrick Dubiez Francja 63.0 48.3
76 Hans-Juergen Eschrich RFN 78.0 44.8
77 Thomas Cano Hiszpania 60.0 42.6

« Turniej Czterech Skoczni 1978/1979 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1978/1979

Turniej Czterech Skoczni 1978/1979

Kalendarium
Anssi Koivuranta
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Robert Valentin Tatu (1996)
Brian Wallace (1993)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich