Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
04.01.1979 - Innsbruck (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Pentti Kokkonen Finlandia 98.0 98.0 231.3
2 Roger Ruud Norwegia 96.5 96.5 224.6
3 Jochen Danneberg NRD 95.5 95.5 218.8
4 Harald Duschek NRD 95.5 93.5 216.0
5 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 96.0 94.0 215.4
6 Manfred Deckert NRD 92.5 96.0 213.3
7 Klaus Tuchscherer Austria 94.0 93.0 213.2
8 Johan Saetre Norwegia 94.5 94.0 212.3
9 Martin Weber NRD 95.0 92.0 212.2
10 Klaus Ostwald NRD 95.0 95.5 211.3
11 Mathias Buse NRD     210.2
12 Piotr Fijas Polska     204.4
13 Leos Skoda Czechosłowacja     203.9
14 Falko Weisspflog NRD     197.7
15 Hirokazu Yagi Japonia 86.5 89.0 193.6
16 Sergei Saitchik ZSRR     192.6
17 Hermann Weinbuch RFN     190.6
18 Alfred Groyer Austria     190.3
19 Jouko Toermaenen Finlandia     183.7
20 Peter Leitner RFN     181.7
21 Alexi Borovitin ZSRR     180.6
  Keijo Korhonen Finlandia     180.6
23 Jari Puikkonen Finlandia     179.9
  Hans Millonig Austria     179.9
25 Robert Moesching Szwajcaria     177.1
26 Vladimir Vlassov ZSRR     176.2
27 Stanisław Bobak Polska     175.3
28 Stanisław Pawlusiak Polska     175.2
29 Vladimir Cherniaev ZSRR     175.0
30 Armin Kogler Austria     174.4
31 Yuji Kawamura Japonia     174.1
32 Ivo Felix Czechosłowacja     172.9
33 Valerij Savin ZSRR     172.8
34 Jan Tanczos Czechosłowacja     172.1
35 Bogdan Norcic Jugosławia     170.8
  Jim Denney USA     170.8
  Christer Karlsson Szwecja     170.8
38 Paul Egloff Szwajcaria     169.1
  Josef Samek Czechosłowacja     169.1
40 Sajae Tsuruga Japonia     167.6
41 Juriy Iwanov ZSRR     166.8
42 Kari Ylianttila Finlandia     166.7
43 Thomas Klauser RFN     165.2
44 Alois Lipburger Austria     164.3
45 Zdravko Bogataj Jugosławia     163.7
  Christoph Schwartz RFN     163.7
47 Alfred Lengauer Austria     163.5
48 Marko Mlakar Jugosławia     162.7
49 Tapio Raeisaenen Finlandia     161.1
50 Fritz Esser Austria     160.6
51 Hubert Neuper Austria     158.2
52 Ulf Joergensen Norwegia     158.1
53 Hubert Schwarz RFN     157.9
54 Sergej Muchin ZSRR     157.2
55 Gabor Geller Węgry     157.1
56 Andrej Kaizer Jugosławia     147.8
57 Kip Sundgaard USA     146.0
58 Thomas Prosser RFN     145.2
59 Bernard Moullier Francja     142.5
60 Philippe Jacoberger Francja     140.8
61 Heinz Koch Austria     140.3
62 Ivano Wegher Włochy     139.7
63 Mario Rinaldi Szwajcaria     138.6
64 Lido Tomasi Włochy     137.6
65 Frank Sternkopf RFN     132.6
66 Juergen Eschrich RFN     132.5
67 Laszlo Fischer Węgry     132.0
68 Peter Schwinghammer RFN     130.5
69 Dirk Kramer RFN     130.3
70 H. Reichenbach Szwajcaria     128.5
71 Miran Tepes Jugosławia     127.2
72 Seppo Reijonen Szwecja     118.9
73 Patric Dubiez Francja     116.5
74 Thomas Cano Hiszpania     103.9
75 Thierry Sauvanet Francja     97.2
76 Zoltan Kelemen Węgry     84.4
77 Robert Fogarasi Węgry     62.5

« Turniej Czterech Skoczni 1978/1979 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1978/1979

Turniej Czterech Skoczni 1978/1979

Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
24 stycznia 2020 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19:00
FIS Cup Rastbüchl
odprawa techniczna K/M
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
seria próbna
03:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
CoC-k Rena
odprawa techniczna
09:00
FIS Cup Rastbüchl
trening K
09:45
FIS Cup Rastbüchl
seria próbna K
10:30
FIS Cup Rastbüchl
konkurs K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich