TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
04.01.1979 - Innsbruck (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Pentti Kokkonen Finlandia 98.0 98.0 231.3
2 Roger Ruud Norwegia 96.5 96.5 224.6
3 Jochen Danneberg NRD 95.5 95.5 218.8
4 Harald Duschek NRD 95.5 93.5 216.0
5 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 96.0 94.0 215.4
6 Manfred Deckert NRD 92.5 96.0 213.3
7 Klaus Tuchscherer Austria 94.0 93.0 213.2
8 Johan Saetre Norwegia 94.5 94.0 212.3
9 Martin Weber NRD 95.0 92.0 212.2
10 Klaus Ostwald NRD 95.0 95.5 211.3
11 Mathias Buse NRD     210.2
12 Piotr Fijas Polska     204.4
13 Leos Skoda Czechosłowacja     203.9
14 Falko Weisspflog NRD     197.7
15 Hirokazu Yagi Japonia 86.5 89.0 193.6
16 Sergei Saitchik ZSRR     192.6
17 Hermann Weinbuch RFN     190.6
18 Alfred Groyer Austria     190.3
19 Jouko Toermaenen Finlandia     183.7
20 Peter Leitner RFN     181.7
21 Alexi Borovitin ZSRR     180.6
  Keijo Korhonen Finlandia     180.6
23 Jari Puikkonen Finlandia     179.9
  Hans Millonig Austria     179.9
25 Robert Moesching Szwajcaria     177.1
26 Vladimir Vlassov ZSRR     176.2
27 Stanisław Bobak Polska     175.3
28 Stanisław Pawlusiak Polska     175.2
29 Vladimir Cherniaev ZSRR     175.0
30 Armin Kogler Austria     174.4
31 Yuji Kawamura Japonia     174.1
32 Ivo Felix Czechosłowacja     172.9
33 Valerij Savin ZSRR     172.8
34 Jan Tanczos Czechosłowacja     172.1
35 Bogdan Norcic Jugosławia     170.8
  Jim Denney USA     170.8
  Christer Karlsson Szwecja     170.8
38 Paul Egloff Szwajcaria     169.1
  Josef Samek Czechosłowacja     169.1
40 Sajae Tsuruga Japonia     167.6
41 Juriy Iwanov ZSRR     166.8
42 Kari Ylianttila Finlandia     166.7
43 Thomas Klauser RFN     165.2
44 Alois Lipburger Austria     164.3
45 Zdravko Bogataj Jugosławia     163.7
  Christoph Schwartz RFN     163.7
47 Alfred Lengauer Austria     163.5
48 Marko Mlakar Jugosławia     162.7
49 Tapio Raeisaenen Finlandia     161.1
50 Fritz Esser Austria     160.6
51 Hubert Neuper Austria     158.2
52 Ulf Joergensen Norwegia     158.1
53 Hubert Schwarz RFN     157.9
54 Sergej Muchin ZSRR     157.2
55 Gabor Geller Węgry     157.1
56 Andrej Kaizer Jugosławia     147.8
57 Kip Sundgaard USA     146.0
58 Thomas Prosser RFN     145.2
59 Bernard Moullier Francja     142.5
60 Philippe Jacoberger Francja     140.8
61 Heinz Koch Austria     140.3
62 Ivano Wegher Włochy     139.7
63 Mario Rinaldi Szwajcaria     138.6
64 Lido Tomasi Włochy     137.6
65 Frank Sternkopf RFN     132.6
66 Juergen Eschrich RFN     132.5
67 Laszlo Fischer Węgry     132.0
68 Peter Schwinghammer RFN     130.5
69 Dirk Kramer RFN     130.3
70 H. Reichenbach Szwajcaria     128.5
71 Miran Tepes Jugosławia     127.2
72 Seppo Reijonen Szwecja     118.9
73 Patric Dubiez Francja     116.5
74 Thomas Cano Hiszpania     103.9
75 Thierry Sauvanet Francja     97.2
76 Zoltan Kelemen Węgry     84.4
77 Robert Fogarasi Węgry     62.5

« Turniej Czterech Skoczni 1978/1979 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1978/1979

Turniej Czterech Skoczni 1978/1979

Najbliższe zawody
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:40
CoC Ruka
09:45
P¦ kobiet Premanon
11:00
P¦ kobiet Premanon
12:45
P¦ Engelberg
14:15
P¦ Engelberg
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »