TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja po konkursie: 01.01.1979, Garmisch-Partenkirchen K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Pentti Kokkonen Finlandia 346.8  
2 Jochen Danneberg NRD 344.6 -2.2
3 Harald Duschek NRD 335.8 -11.0
4 Jan Tanczos Czechosłowacja 334.3 -12.5
5 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 331.4 -15.4
6 Bogdan Norcic Jugosławia 330.8 -16.0
7 Leos Skoda Czechosłowacja 326.6 -20.2
8 Klaus Tuchscherer Austria 324.8 -22.0
9 Mathias Buse NRD 321.6 -25.2
10 Juriy Iwanov ZSRR 320.6 -26.2
11 Falko Weisspflog NRD 317.3 -29.5
12 Jari Puikkonen Finlandia 316.6 -30.2
13 Josef Samek Czechosłowacja 316.4 -30.4
14 Johan Saetre Norwegia 316.1 -30.7
15 Kari Ylianttila Finlandia 316.0 -30.8
16 Stanisław Bobak Polska 314.4 -32.4
17 Klaus Ostwald NRD 312.2 -34.6
18 Martin Weber NRD 308.2 -38.6
19 Alfred Groyer Austria 307.7 -39.1
20 Jim Denney USA 307.6 -39.2
21 Valerij Savin ZSRR 307.4 -39.4
22 Sajae Tsuruga Japonia 305.5 -41.3
23 Stanisław Pawlusiak Polska 301.9 -44.9
24 Hubert Schwarz RFN 300.6 -46.2
  Peter Leitner RFN 300.6 -46.2
26 Jouko Toermaenen Finlandia 297.9 -48.9
27 Piotr Fijas Polska 296.8 -50.0
28 Vladimir Vlassov ZSRR 296.7 -50.1
29 Robert Moesching Szwajcaria 296.5 -50.3
30 Alexi Borovitin ZSRR 295.1 -51.7
31 Vladimir Cherniaev ZSRR 290.7 -56.1
32 Manfred Deckert NRD 289.9 -56.9
33 Hermann Weinbuch RFN 289.3 -57.5
34 Bernd Eckstein NRD 286.5 -60.3
35 Ulf Joergensen Norwegia 284.5 -62.3
36 Hans Millonig Austria 283.2 -63.6
37 Christoph Schwartz RFN 283.0 -63.8
38 Ivo Felix Czechosłowacja 281.6 -65.2
39 Sergei Saitchik ZSRR 281.5 -65.3
40 Christer Karlsson Szwecja 278.2 -68.6
41 Hirokazu Yagi Japonia 278.0 -68.8
42 Marko Mlakar Jugosławia 277.0 -69.8
43 Alois Lipburger Austria 275.5 -71.3
44 Miran Tepes Jugosławia 275.1 -71.7
45 Tapio Raeisaenen Finlandia 274.0 -72.8
46 Willi Puerstl Austria 273.5 -73.3
47 Armin Kogler Austria 273.2 -73.6
48 Keijo Korhonen Finlandia 270.8 -76.0
49 Yuji Kawamura Japonia 270.5 -76.3
50 Peter Schwinghammer RFN 270.2 -76.6
51 Tauno Kaeyhko Finlandia 269.5 -77.3
52 Gabor Geller Węgry 267.9 -78.9
53 Hubert Neuper Austria 267.4 -79.4
54 Frank Sternkopf RFN 264.9 -81.9
55 Lido Tomasi Włochy 264.7 -82.1
56 Seppo Reijonen Szwecja 262.6 -84.2
57 Thomas Klauser RFN 255.9 -90.9
58 Mario Rinaldi Szwajcaria 254.7 -92.1
59 Sergej Muchin ZSRR 250.8 -96.0
60 Kip Sundgaard USA 249.6 -97.2
61 Ivano Wegher Włochy 247.7 -99.1
62 Dirk Kramer RFN 245.6 -101.2
63 Paul Egloff Szwajcaria 243.9 -102.9
64 Thomas Prosser RFN 235.3 -111.5
65 Roger Ruud Norwegia 234.3 -112.5
66 Andrej Kaizer Jugosławia 231.0 -115.8
67 Zdravko Bogataj Jugosławia 228.9 -117.9
68 Georg Waldvogel RFN 228.8 -118.0
69 Philippe Jacoberger Francja 216.6 -130.2
70 Juergen Eschrich RFN 213.4 -133.4
71 Per Bergerud Norwegia 210.0 -136.8
72 Bernard Moullier Francja 206.2 -140.6
73 Zoltan Kelemen Węgry 185.9 -160.9
74 Thierry Sauvanet Francja 185.3 -161.5
75 Patric Dubiez Francja 170.0 -176.8
76 Laszlo Fischer Węgry 167.1 -179.7
77 Thomas Cano Hiszpania 153.9 -192.9
78 H. Reichenbach Szwajcaria 151.8 -195.0
79 Robert Fogarasi Węgry 77.9 -268.9

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alex Insam (1997)
Christian Inngjerdingen (1996)
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »