TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
06.01.1979 - Bischofshofen (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Pentti Kokkonen Finlandia 99.0 106.5 237.5
2 Johan Saetre Norwegia 103.5 100.5 236.9
3 Piotr Fijas Polska 104.0 104.0 236.0
4 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 105.5 102.0 235.8
5 Jouko Toermaenen Finlandia 98.5 97.5 221.2
6 Martin Weber NRD 101.0 93.5 219.1
7 Leos Skoda Czechosłowacja 94.5 100.5 217.8
8 Jochen Danneberg NRD 96.5 97.5 217.4
9 Tapio Raeisaenen Finlandia 95.0 96.0 213.7
10 Harald Duschek NRD 96.0 96.0 213.6
11 Hans Millonig Austria 98.0 94.0 213.1
12 Klaus Ostwald NRD 96.5 95.5 211.6
13 Falko Weisspflog NRD 95.5 95.5 211.2
14 Josef Samek Czechosłowacja 95.5 94.5 210.8
15 Mathias Buse NRD 97.0 92.5 210.1
  Klaus Tuchscherer Austria 94.5 95.0 210.1
17 Robert Moesching Szwajcaria     205.4
18 Jim Denney USA     205.0
19 Kari Ylianttila Finlandia     204.7
20 Juriy Iwanov ZSRR     197.9
21 Stanisław Pawlusiak Polska     196.1
22 Stanisław Bobak Polska     195.6
  Alois Lipburger Austria     195.6
24 Bogdan Norcic Jugosławia     194.3
25 Sergei Saitchik ZSRR     193.3
26 Roger Ruud Norwegia     193.0
27 Hermann Weinbuch RFN     191.8
28 Christer Karlsson Szwecja     190.2
29 Tauno Kaeyhko Finlandia     189.4
30 Jari Puikkonen Finlandia     189.2
31 Manfred Deckert NRD     189.0
32 Alfred Groyer Austria     188.6
33 Peter Leitner RFN     188.5
34 Thomas Klauser RFN     188.4
35 Yuji Kawamura Japonia     185.8
36 Hirokazu Yagi Japonia     184.7
37 Lido Tomasi Włochy     182.4
38 Miran Tepes Jugosławia     181.1
39 Paul Egloff Szwajcaria     180.9
40 Marko Mlakar Jugosławia     180.5
41 Jan Tanczos Czechosłowacja     180.0
42 Christoph Schwartz RFN     177.8
43 Sajae Tsuruga Japonia     176.6
44 Vladimir Vlassov ZSRR     176.1
45 Ivo Felix Czechosłowacja     171.5
46 Thomas Prosser RFN     171.4
47 Ulf Joergensen Norwegia     168.7
48 Fritz Esser Austria     167.8
49 Valerij Savin ZSRR     167.5
50 Alexi Borovitin ZSRR     165.9
51 Zdravko Bogataj Jugosławia     165.5
52 Hubert Neuper Austria     165.4
53 Seppo Reijonen Szwecja     164.7
54 Heinz Koch Austria     162.9
55 Rudolf Wanner Austria     157.4
56 Armin Kogler Austria     156.2
57 Mario Rinaldi Szwajcaria     155.7
58 Alfred Lengauer Austria     152.5
59 Kip Sundgaard USA     151.5
60 Ivano Wegher Włochy     150.6
61 Sergej Muchin ZSRR     149.8
62 Andrej Kaizer Jugosławia     147.4
63 Patric Dubiez Francja     143.3
64 Eduard Federer Austria     141.6
65 Philippe Jacoberger Francja     140.3
66 Gabor Geller Węgry     135.8
67 H. Reichenbach Szwajcaria     132.7
68 Laszlo Fischer Węgry     117.0
69 Zoltan Kelemen Węgry     115.1
70 Thierry Sauvanet Francja     114.5
71 Vladimir Cherniaev ZSRR     114.2
72 Thomas Cano Hiszpania     102.0
73 Robert Fogarasi Węgry     70.1

« Turniej Czterech Skoczni 1978/1979 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1978/1979

Turniej Czterech Skoczni 1978/1979

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »