TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
30.12.1978 - Oberstdorf (RFN) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Juriy Iwanov ZSRR 100.5 105.5 235.4
2 Jochen Danneberg NRD 101.5 103.5 234.5
3 Pentti Kokkonen Finlandia 101.0 105.0 232.4
4 Klaus Tuchscherer Austria 94.0 105.0 224.4
5 Jan Tanczos Czechosłowacja 99.5 100.0 222.8
6 Harald Duschek NRD 98.0 101.0 222.6
7 Willi Puerstl Austria 98.5 98.0 221.6
8 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 99.0 99.0 220.2
9 Leos Skoda Czechosłowacja 95.0 105.0 217.7
10 Jari Puikkonen Finlandia 98.0 99.0 216.3
11 Johan Saetre Norwegia 95.0 99.5 214.3
12 Kari Ylianttila Finlandia 96.5 99.0 214.2
13 Bogdan Norcic Jugosławia     213.2
14 Falko Weisspflog NRD     212.7
15 Per Bergerud Norwegia     210.0
16 Mathias Buse NRD     209.1
17 Hubert Schwarz RFN     209.0
18 Sajae Tsuruga Japonia     206.0
19 Stanisław Bobak Polska     205.0
20 Stanisław Pawlusiak Polska     204.8
21 Ulf Joergensen Norwegia     204.5
22 Alfred Groyer Austria     203.9
23 Alexi Borovitin ZSRR     203.8
24 Klaus Ostwald NRD     203.7
25 Valerij Savin ZSRR     203.0
26 Peter Leitner RFN     201.9
27 Martin Weber NRD     201.7
28 Manfred Deckert NRD     199.5
29 Vladimir Vlassov ZSRR     199.2
30 Robert Moesching Szwajcaria     199.0
31 Jim Denney USA     197.3
32 Vladimir Cherniaev ZSRR     197.2
33 Jouko Toermaenen Finlandia     196.4
34 Josef Samek Czechosłowacja     195.9
35 Ivo Felix Czechosłowacja     193.9
36 Bernd Eckstein NRD     193.8
37 Hans Millonig Austria     192.8
38 Piotr Fijas Polska     192.6
39 Hermann Weinbuch RFN     189.9
40 Hirokazu Yagi Japonia     187.0
41 Yuji Kawamura Japonia     186.5
42 Sergei Saitchik ZSRR     185.1
43 Hubert Neuper Austria     184.8
44 Christoph Schwartz RFN     183.7
45 Frank Sternkopf RFN     183.6
  Miran Tepes Jugosławia     183.6
47 Peter Schwinghammer RFN     183.1
48 Christer Karlsson Szwecja     182.9
49 Dirk Kramer RFN     181.2
50 Alois Lipburger Austria     181.1
  Tauno Kaeyhko Finlandia     181.1
52 Gabor Geller Węgry     179.4
53 Tapio Raeisaenen Finlandia     178.5
54 Armin Kogler Austria     177.4
55 Lido Tomasi Włochy     174.5
56 Seppo Reijonen Szwecja     171.5
57 Marko Mlakar Jugosławia     171.1
58 Juergen Eschrich RFN     168.6
59 Sergej Muchin ZSRR     167.5
60 Keijo Korhonen Finlandia     166.9
61 Ivano Wegher Włochy     165.9
62 Roger Ruud Norwegia     165.5
63 Georg Waldvogel RFN     165.2
64 Mario Rinaldi Szwajcaria     164.4
65 Kip Sundgaard USA     161.4
66 Thomas Klauser RFN     159.8
67 Thomas Prosser RFN     158.0
68 Paul Egloff Szwajcaria     156.5
69 Zdravko Bogataj Jugosławia     154.7
70 H. Reichenbach Szwajcaria     151.8
71 Philippe Jacoberger Francja     139.1
72 Andrej Kaizer Jugosławia     138.0
73 Bernard Moullier Francja     132.8
74 Zoltan Kelemen Węgry     130.8
75 Thierry Sauvanet Francja     123.2
76 Patric Dubiez Francja     121.7
77 Thomas Cano Hiszpania     111.3
78 Laszlo Fischer Węgry     103.1
79 Robert Fogarasi Węgry     23.8

« Turniej Czterech Skoczni 1978/1979 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1978/1979

Turniej Czterech Skoczni 1978/1979

Kalendarium
Niko Kytösaho
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »