Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
25.09.2021, godz. 15:30
Hinzenbach HS-90
LGP
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 1965/1966
30.12.1965   Oberstdorf RFN K-74
01.01.1966   Garmisch-Partenkirchen RFN K-80
02.01.1966   Innsbruck Austria K-81
06.01.1966   Bischofshofen Austria K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Veikko Kankkonen Finlandia 869.5  
2 Dieter Neuendorf NRD 866.5 -3.0
3 Bjoern Wirkola Norwegia 843.0 -26.5
4 Paavo Lukkariniemi Finlandia 828.7 -40.8
5 Henrik Ohlmayr RFN 806.8 -62.7
6 Dalibor Motejlek Czechosłowacja 795.6 -73.9
7 Hans Olav Soerensen Norwegia 789.6 -79.9
8 Jiri Raska Czechosłowacja 787.1 -82.4
9 Josef Matous Czechosłowacja 786.4 -83.1
10 Alexandr Ivannikov ZSRR 783.2 -86.3
11 Piotr Wala Polska 782.2 -87.3
12 Erling Stranden Norwegia 778.3 -91.2
13 Mihajl Veretenikov ZSRR 775.7 -93.8
14 Günther Goellner RFN 773.6 -95.9
15 Dave Hicks USA 772.1 -97.4
16 Seppo Hannula Finlandia 770.9 -98.6
17 Topi Mattila Finlandia 768.5 -101.0
18 Kurt S. Elimaee Szwecja 768.1 -101.4
19 Kjell A. Sjoeberg Szwecja 764.7 -104.8
20 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 758.7 -110.8
21 Peter Lesser NRD 747.0 -122.5
22 Josef Lichtenegger Austria 746.9 -122.6
23 Dieter Bockeloh RFN 746.3 -123.2
24 Helmut Wegscheider RFN 744.9 -124.6
25 Peter Erzen Jugosławia 741.2 -128.3
26 Gilbert Poirot Francja 733.6 -135.9
27 Alain Macle Francja 725.4 -144.1
28 Giacomo Aimoni Włochy 724.5 -145.0
29 John Balfanz USA 721.3 -148.2
30 Harri Jussilainen Finlandia 718.6 -150.9
31 Koba Tsakadze ZSRR 718.5 -151.0
32 Ludvik Zajc Jugosławia 718.4 -151.1
33 Dieter Mueller RFN 715.0 -154.5
34 Józef Przybyła Polska 711.2 -158.3
35 Max Golser Austria 708.5 -161.0
36 Willi Schuster Austria 707.3 -162.2
37 Józef Kocyan Polska 707.0 -162.5
38 Peter Mueller Austria 700.5 -169.0
39 Sepp Zehnder Szwajcaria 697.7 -171.8
40 Sven Magnusson Szwecja 694.4 -175.1
41 Laszlo Geller Węgry 694.2 -175.3
42 Andrzej Sztolf Polska 681.5 -188.0
43 Marian Pecar Jugosławia 676.1 -193.4
44 Franz Keller RFN 675.7 -193.8
45 Nilo Zandanell Włochy 674.4 -195.1
46 Ulf Norberg Szwecja 662.9 -206.6
47 Oswald Schinze RFN 660.5 -209.0
48 Rolf Strandberg Szwecja 658.8 -210.7
49 Karl Heinz Munk NRD 658.6 -210.9
50 Richard Pfiffner Szwajcaria 647.0 -222.5
51 Laszlo Csavas Węgry 644.6 -224.9
52 Mats O. Oestman Szwecja 632.5 -237.0
53 Horst Queck NRD 631.8 -237.7
54 Antoni Łaciak Polska 630.3 -239.2
55 Helmut Kurz RFN 626.4 -243.1
56 Randy Garreton USA 622.7 -246.8
57 Maurice Arbez Francja 622.0 -247.5
58 Janez Jurman Jugosławia 619.0 -250.5
59 Herbert Schmid Szwajcaria 615.6 -253.9
60 Józef Kochel Polska 604.3 -265.2
61 Jose Wirth Szwajcaria 602.8 -266.7
62 Marian Koprivsek Jugosławia 580.2 -289.3
63 Juri Subarev ZSRR 568.6 -300.9
64 Bernd Karwofski NRD 551.5 -318.0
65 Dave Norby USA 544.4 -325.1
66 Georg Thoma RFN 543.1 -326.4
67 Niilo Halonen Finlandia 540.7 -328.8
68 Reinhold Bachler Austria 524.8 -344.7
69 Jean-Marie Poirot Francja 504.8 -364.7
70 Mihaly Geller Węgry 500.0 -369.5
71 Lars Grini Norwegia 468.2 -401.3
72 Heini Ihle RFN 464.6 -404.9
73 Mario Cecon Włochy 464.5 -405.0
74 Risto Tarkkila Finlandia 456.5 -413.0
75 Alois Kaelin Szwajcaria 416.1 -453.4
76 Herbert Schiffner Austria 345.3 -524.2
77 Fritz Gamweger Austria 333.2 -536.3
78 Alfred Winkler RFN 332.1 -537.4
79 Wolfgang Happle RFN 330.6 -538.9
80 Hias Winkler RFN 321.1 -548.4
81 Helmut Reicherts RFN 317.7 -551.8
82 Johann Grander Austria 313.0 -556.5
83 Wolfgang Schueller NRD 302.9 -566.6
84 Waldemar Heigenhauser Austria 300.5 -569.0
85 Udo Pfeffer RFN 278.9 -590.6
86 Albert Haim Austria 272.9 -596.6
87 Walter Bruendlinger Austria 271.8 -597.7
88 Helmut Voggenberger Austria 266.3 -603.2
89 Baldur Preiml Austria 257.2 -612.3
90 Bruno de Zordo Włochy 178.2 -691.3
91 Max Bolkart RFN 166.9 -702.6
92 Willi Koestinger Austria 158.4 -711.1
93 Willi Egger Austria 154.1 -715.4
94 Urs Schoeni Szwajcaria 152.8 -716.7
95 Otto Giacomelli Jugosławia 132.3 -737.2
96 Miro Oman Jugosławia 119.5 -750.0
97 Franz Scheruebel Austria 111.7 -757.8
98 Erich Schwabl Austria 111.6 -757.9
Wyniki konkursów
30.12.1965 Oberstdorf RFN K-74
01.01.1966 Garmisch-Partenkirchen RFN K-80
02.01.1966 Innsbruck Austria K-81
06.01.1966 Bischofshofen Austria K-90
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Asan Tahtahunov
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
08:20
FIS Cup Lahti
09:00
FIS Cup Lahti
09:45
FIS Cup Lahti
10:30
CoC Klingenthal
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich