Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
31
sierpień 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020, godz. 10:30
Frenstat HS-106
LGP-k
06.01.1966 - Bischofshofen (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Veikko Kankkonen Finlandia 100.5 100.5 235.7
2 Bjoern Wirkola Norwegia 100.0 98.5 227.2
3 Dieter Neuendorf NRD 97.0 98.0 221.3
4 Kurt S. Elimaee Szwecja 98.0 98.5 219.9
5 Jiri Raska Czechosłowacja 96.5 98.5 217.8
6 Peter Erzen Jugosławia 101.5 93.5 215.3
7 Seppo Hannula Finlandia 96.0 98.0 214.9
  Hans Olav Soerensen Norwegia 95.0 96.5 214.9
9 Henrik Ohlmayr RFN 97.5 96.0 213.7
10 Erling Stranden Norwegia 96.5 97.0 212.2
11 Kjell A. Sjoeberg Szwecja 92.5 94.5 208.1
12 Mihajl Veretenikov ZSRR 98.0 92.0 207.3
13 Piotr Wala Polska 95.0 92.0 206.6
14 Dalibor Motejlek Czechosłowacja 92.0 95.5 205.3
15 Juri Subarev ZSRR 101.5 102.0 202.7
16 Koba Tsakadze ZSRR 92.0 93.0 201.8
17 Topi Mattila Finlandia 92.5 92.0 201.6
18 Josef Lichtenegger Austria 93.0 93.0 200.7
19 Dieter Bockeloh RFN 94.0 93.0 200.6
20 Paavo Lukkariniemi Finlandia 90.0 93.0 200.0
21 Giacomo Aimoni Włochy 92.0 91.5 199.7
22 Alexandr Ivannikov ZSRR 90.0 92.5 195.3
23 Laszlo Geller Węgry 91.0 90.0 191.7
24 Lars Grini Norwegia 90.0 93.0 191.0
25 Alain Macle Francja 97.0 86.5 190.2
26 Harri Jussilainen Finlandia 86.5 91.5 188.0
27 Dave Hicks USA 90.5 86.0 187.4
28 Helmut Wegscheider RFN 87.0 92.0 185.9
29 Dieter Mueller RFN 91.0 86.5 185.3
30 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 96.0 83.5 184.1
31 Marian Pecar Jugosławia 85.5 88.0 181.7
32 Józef Przybyła Polska 85.0 90.0 181.3
  Peter Mueller Austria 86.0 84.0 181.3
34 Gilbert Poirot Francja 87.0 86.0 180.5
35 Sepp Zehnder Szwajcaria 97.0 94.5 178.9
36 Bruno de Zordo Włochy 87.5 86.0 178.2
37 Max Golser Austria 96.5 95.0 176.4
38 Richard Pfiffner Szwajcaria 85.0 88.0 176.0
39 Ludvik Zajc Jugosławia 86.0 83.5 175.1
40 Nilo Zandanell Włochy 83.5 87.0 175.0
  Josef Matous Czechosłowacja 83.0 90.0 175.0
42 Sven Magnusson Szwecja 91.0 81.5 174.8
43 Peter Lesser NRD 103.0 100.0 171.0
44 Fritz Gamweger Austria 86.0 85.5 170.4
45 Józef Kocyan Polska 80.0 84.5 169.6
46 Andrzej Sztolf Polska 77.5 88.0 169.5
47 Karl Heinz Munk NRD 81.0 86.5 166.3
48 Rolf Strandberg Szwecja 87.0 79.0 165.2
49 Wolfgang Happle RFN 91.5 92.0 164.7
50 Ulf Norberg Szwecja 81.0 82.5 163.7
51 Günther Goellner RFN 93.5 89.0 163.3
52 Willi Schuster Austria 81.5 82.5 162.9
53 Oswald Schinze RFN 91.0 91.0 161.6
54 Horst Queck NRD 91.0 93.0 160.9
55 Franz Keller RFN 89.0 92.0 160.2
56 Johann Grander Austria 80.5 82.0 158.3
57 Mats O. Oestman Szwecja 87.0 84.0 157.7
58 Helmut Kurz RFN 83.0 77.0 157.3
59 Willi Egger Austria 81.5 78.0 154.1
60 Laszlo Csavas Węgry 82.5 79.0 153.9
61 Marian Koprivsek Jugosławia 74.0 84.5 150.2
62 Józef Kochel Polska 72.5 82.0 148.1
63 Herbert Schmid Szwajcaria 75.5 77.0 142.8
64 Janez Jurman Jugosławia 79.0 76.0 142.3
65 John Balfanz USA 90.5 93.0 139.7
66 Randy Garreton USA 75.5 77.5 139.0
67 Waldemar Heigenhauser Austria 75.0 75.5 137.5
68 Walter Bruendlinger Austria 74.0 76.5 133.0
69 Otto Giacomelli Jugosławia 66.0 76.5 132.3
70 Jose Wirth Szwajcaria 75.5 70.0 131.5
71 Mihaly Geller Węgry 77.5 70.5 131.0
72 Maurice Arbez Francja 72.0 77.0 130.4
73 Antoni Łaciak Polska 69.5 76.0 128.5
74 Helmut Voggenberger Austria 68.0 75.5 124.2
75 Miro Oman Jugosławia 67.0 73.5 119.5
76 Dave Norby USA 75.5 80.0 115.5
77 Albert Haim Austria 68.0 69.0 114.1
78 Baldur Preiml Austria 75.0 81.5 113.4
79 Franz Scheruebel Austria 66.0 70.0 111.7
80 Erich Schwabl Austria 71.5 65.5 111.6

« Turniej Czterech Skoczni 1965/1966 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1965/1966

Turniej Czterech Skoczni 1965/1966

Najbliższe zawody
14 sierpnia 2020 (pi±tek)
10:00
LGP-k Frenstat
15:00
LGP-k Frenstat
oficjalny trening
15 sierpnia 2020 (sobota)
09:00
LGP-k Frenstat
seria próbna
10:30
LGP-k Frenstat
konkurs ind.
21 sierpnia 2020 (pi±tek)
11:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
22 sierpnia 2020 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich