Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
29
30
31
sierpień 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020, godz. 10:30
Frenstat HS-106
LGP-k
Klasyfikacja po konkursie: 30.12.1965, Oberstdorf K-74
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Veikko Kankkonen Finlandia 213.8  
2 Dieter Neuendorf NRD 212.9 -0.9
3 Paavo Lukkariniemi Finlandia 205.1 -8.7
4 Bjoern Wirkola Norwegia 203.0 -10.8
5 John Balfanz USA 201.5 -12.3
6 Alexandr Ivannikov ZSRR 200.4 -13.4
7 Dalibor Motejlek Czechosłowacja 200.0 -13.8
8 Josef Matous Czechosłowacja 198.4 -15.4
9 Piotr Wala Polska 197.7 -16.1
10 Jiri Raska Czechosłowacja 194.5 -19.3
  Günther Goellner RFN 194.5 -19.3
12 Kurt S. Elimaee Szwecja 193.8 -20.0
13 Marian Pecar Jugosławia 193.7 -20.1
14 Hans Olav Soerensen Norwegia 191.6 -22.2
15 Helmut Wegscheider RFN 191.2 -22.6
16 Henrik Ohlmayr RFN 191.1 -22.7
17 Dieter Bockeloh RFN 188.3 -25.5
18 Risto Tarkkila Finlandia 187.7 -26.1
19 Erling Stranden Norwegia 187.6 -26.2
20 Antoni Łaciak Polska 187.2 -26.6
21 Andrzej Sztolf Polska 184.9 -28.9
  Bernd Karwofski NRD 184.9 -28.9
  Gilbert Poirot Francja 184.9 -28.9
24 Ludvik Zajc Jugosławia 184.8 -29.0
25 Kjell A. Sjoeberg Szwecja 183.1 -30.7
26 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 182.2 -31.6
27 Maurice Arbez Francja 181.8 -32.0
28 Dave Hicks USA 181.3 -32.5
29 Sven Magnusson Szwecja 180.1 -33.7
30 Herbert Schiffner Austria 179.8 -34.0
31 Alain Macle Francja 179.3 -34.5
32 Randy Garreton USA 177.3 -36.5
33 Willi Schuster Austria 176.9 -36.9
34 Józef Przybyła Polska 176.2 -37.6
  Niilo Halonen Finlandia 176.2 -37.6
36 Georg Thoma RFN 175.8 -38.0
37 Nilo Zandanell Włochy 175.3 -38.5
38 Józef Kocyan Polska 174.9 -38.9
39 Ulf Norberg Szwecja 174.8 -39.0
40 Marian Koprivsek Jugosławia 173.3 -40.5
  Josef Lichtenegger Austria 173.3 -40.5
42 Max Golser Austria 172.1 -41.7
43 Janez Jurman Jugosławia 171.5 -42.3
44 Karl Heinz Munk NRD 171.3 -42.5
45 Peter Lesser NRD 171.0 -42.8
46 Jean-Marie Poirot Francja 170.2 -43.6
47 Alfred Winkler RFN 169.3 -44.5
48 Peter Erzen Jugosławia 168.2 -45.6
49 Max Bolkart RFN 166.9 -46.9
50 Koba Tsakadze ZSRR 166.4 -47.4
51 Juri Subarev ZSRR 166.0 -47.8
52 Rolf Strandberg Szwecja 165.9 -47.9
53 Seppo Hannula Finlandia 165.5 -48.3
54 Laszlo Csavas Węgry 164.2 -49.6
55 Topi Mattila Finlandia 163.9 -49.9
56 Helmut Kurz RFN 163.7 -50.1
57 Giacomo Aimoni Włochy 162.9 -50.9
  Mihajl Veretenikov ZSRR 162.9 -50.9
59 Oswald Schinze RFN 162.0 -51.8
60 Peter Mueller Austria 161.3 -52.5
  Józef Kochel Polska 161.3 -52.5
62 Laszlo Geller Węgry 160.4 -53.4
63 Herbert Schmid Szwajcaria 159.0 -54.8
64 Udo Pfeffer RFN 156.9 -56.9
65 Jose Wirth Szwajcaria 154.6 -59.2
66 Hias Winkler RFN 153.0 -60.8
67 Urs Schoeni Szwajcaria 152.8 -61.0
68 Franz Keller RFN 152.2 -61.6
69 Sepp Zehnder Szwajcaria 151.0 -62.8
70 Dieter Mueller RFN 150.4 -63.4
71 Helmut Reicherts RFN 149.5 -64.3
72 Baldur Preiml Austria 143.8 -70.0
73 Harri Jussilainen Finlandia 142.2 -71.6
74 Richard Pfiffner Szwajcaria 141.6 -72.2
75 Horst Queck NRD 139.2 -74.6
76 Reinhold Bachler Austria 138.6 -75.2
77 Mats O. Oestman Szwecja 132.2 -81.6
78 Wolfgang Schueller NRD 127.4 -86.4
79 Mario Cecon Włochy 124.5 -89.3
80 Lars Grini Norwegia 114.0 -99.8
81 Dave Norby USA 113.2 -100.6
82 Heini Ihle RFN 102.0 -111.8
83 Alois Kaelin Szwajcaria 95.6 -118.2
84 Mihaly Geller Węgry 80.0 -133.8

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakob Grimholm
Najbliższe zawody
15 sierpnia 2020 (sobota)
09:30
LGP-k Frenstat
seria próbna
10:30
LGP-k Frenstat
konkurs ind.
21 sierpnia 2020 (pi±tek)
11:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
22 sierpnia 2020 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
23 sierpnia 2020 (niedziela)
16:15
LGP Wisła
kwalifikacje
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich