Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 01.01.1966, Garmisch-Partenkirchen K-80
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Veikko Kankkonen Finlandia 423.9  
2 Paavo Lukkariniemi Finlandia 420.4 -3.5
3 Dieter Neuendorf NRD 419.1 -4.8
4 Bjoern Wirkola Norwegia 415.6 -8.3
5 Josef Matous Czechosłowacja 402.8 -21.1
6 Günther Goellner RFN 401.3 -22.6
7 Henrik Ohlmayr RFN 396.2 -27.7
8 Alexandr Ivannikov ZSRR 392.8 -31.1
9 Dalibor Motejlek Czechosłowacja 392.2 -31.7
10 Bernd Karwofski NRD 388.5 -35.4
11 John Balfanz USA 387.5 -36.4
12 Jiri Raska Czechosłowacja 384.6 -39.3
13 Niilo Halonen Finlandia 383.3 -40.6
14 Dave Hicks USA 382.6 -41.3
15 Hans Olav Soerensen Norwegia 381.9 -42.0
16 Piotr Wala Polska 381.0 -42.9
17 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 373.5 -50.4
18 Peter Lesser NRD 372.3 -51.6
19 Erling Stranden Norwegia 371.3 -52.6
20 Helmut Wegscheider RFN 369.5 -54.4
21 Dieter Bockeloh RFN 365.7 -58.2
22 Kjell A. Sjoeberg Szwecja 365.2 -58.7
23 Ludvik Zajc Jugosławia 364.7 -59.2
24 Topi Mattila Finlandia 363.7 -60.2
25 Mihajl Veretenikov ZSRR 363.5 -60.4
26 Kurt S. Elimaee Szwecja 360.8 -63.1
27 Gilbert Poirot Francja 359.0 -64.9
28 Georg Thoma RFN 358.0 -65.9
29 Alain Macle Francja 357.7 -66.2
30 Seppo Hannula Finlandia 354.7 -69.2
31 Józef Przybyła Polska 354.2 -69.7
32 Josef Lichtenegger Austria 353.9 -70.0
33 Józef Kocyan Polska 352.7 -71.2
34 Karl Heinz Munk NRD 352.6 -71.3
35 Max Golser Austria 350.7 -73.2
  Risto Tarkkila Finlandia 350.7 -73.2
  Willi Schuster Austria 350.7 -73.2
38 Sven Magnusson Szwecja 348.3 -75.6
39 Marian Pecar Jugosławia 347.4 -76.5
40 Harri Jussilainen Finlandia 345.9 -78.0
41 Koba Tsakadze ZSRR 341.7 -82.2
42 Peter Erzen Jugosławia 340.9 -83.0
43 Antoni Łaciak Polska 340.7 -83.2
44 Ulf Norberg Szwecja 339.6 -84.3
  Reinhold Bachler Austria 339.6 -84.3
  Nilo Zandanell Włochy 339.6 -84.3
47 Sepp Zehnder Szwajcaria 338.9 -85.0
48 Jean-Marie Poirot Francja 337.8 -86.1
49 Peter Mueller Austria 334.8 -89.1
50 Giacomo Aimoni Włochy 334.6 -89.3
51 Maurice Arbez Francja 333.7 -90.2
52 Franz Keller RFN 332.9 -91.0
53 Dieter Mueller RFN 332.3 -91.6
54 Alfred Winkler RFN 332.1 -91.8
55 Laszlo Geller Węgry 330.1 -93.8
56 Andrzej Sztolf Polska 326.7 -97.2
57 Oswald Schinze RFN 326.0 -97.9
58 Laszlo Csavas Węgry 325.2 -98.7
59 Rolf Strandberg Szwecja 321.7 -102.2
60 Hias Winkler RFN 321.1 -102.8
61 Helmut Reicherts RFN 317.7 -106.2
62 Randy Garreton USA 317.4 -106.5
63 Herbert Schmid Szwajcaria 317.0 -106.9
64 Richard Pfiffner Szwajcaria 312.9 -111.0
65 Janez Jurman Jugosławia 307.4 -116.5
66 Jose Wirth Szwajcaria 305.8 -118.1
67 Józef Kochel Polska 304.2 -119.7
68 Wolfgang Schueller NRD 302.9 -121.0
69 Helmut Kurz RFN 299.6 -124.3
70 Mats O. Oestman Szwecja 299.1 -124.8
71 Marian Koprivsek Jugosławia 294.0 -129.9
72 Horst Queck NRD 286.6 -137.3
73 Mario Cecon Włochy 286.2 -137.7
74 Udo Pfeffer RFN 278.9 -145.0
75 Heini Ihle RFN 262.7 -161.2
76 Dave Norby USA 259.9 -164.0
77 Alois Kaelin Szwajcaria 259.2 -164.7
78 Mihaly Geller Węgry 227.5 -196.4
79 Herbert Schiffner Austria 179.8 -244.1
80 Max Bolkart RFN 166.9 -257.0
81 Juri Subarev ZSRR 166.0 -257.9
82 Urs Schoeni Szwajcaria 152.8 -271.1
83 Baldur Preiml Austria 143.8 -280.1
84 Lars Grini Norwegia 114.0 -309.9

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Stefan Hula
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich