TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
02.01.1966 - Innsbruck (Austria) K-81
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Dieter Neuendorf NRD     226.1
2 Veikko Kankkonen Finlandia     209.9
3 Guenther Guellner RFN     209.0
4 Josef Matous Czechosłowacja     208.6
5 Paavo Lukkariniemi Finlandia     208.3
6 Mihail Veretnikov ZSRR     204.9
7 Peter Lesser NRD     203.7
8 Topi Mattila Finlandia     203.2
9 David Hicks USA     202.1
10 Heini Ihle RFN     201.9
11 Seppo Hannula Finlandia     201.3
12 Rudolf Höhnl Czechosłowacja     201.1
13 Bjoern Wirkola Norwegia     200.2
14 Jurij Zubarev ZSRR     199.9
15 Dalibor Motejlek Czechosłowacja     198.1
16 Dieter Mueller RFN     197.4
17 Henrik Ohlmayr RFN     196.9
18 Alexander Ivanikov ZSRR     195.1
19 Erling Stranden Norwegia     194.8
20 Piotr Wala Polska     194.6
21 John Balfanz USA     194.1
  Gilbert Poirot Francja     194.1
23 Willi Schuster Austria     193.7
24 Hans Olav Soerensen Norwegia     192.8
25 Josef Lichtenegger Austria     192.3
26 Kjell A. Sjoeberg Szwecja     191.4
27 Giacomo Aimoni Włochy     190.2
28 Helmut Wegscheider RFN     189.5
29 Kurt S. Elimaee Szwecja     187.4
30 Andrzej Sztolf Polska     185.3
31 Reinhold Bachler Austria     185.2
32 Georg Thoma RFN     185.1
33 Peter Erzen Jugosławia     185.0
34 Harri Jussilainen Finlandia     184.7
  Jiri Raska Czechosłowacja     184.7
  Józef Kocyan Polska     184.7
37 Peter Mueller Austria     184.4
38 Horst Queck NRD     184.3
39 Franz Keller RFN     182.6
40 Max Golser Austria     181.4
41 Dieter Bockeloh RFN     180.0
42 Sepp Zehnder Szwajcaria     179.9
43 Ludvic Zajc Jugosławia     178.6
44 Mario Cecon Włochy     178.3
45 Alain Macle Francja     177.5
46 Józef Przybyła Polska     175.7
  Mats O. Oestman Szwecja     175.7
48 Kakhaber Tsakadze ZSRR     175.0
49 Oswald Schinze RFN     172.9
50 Laszlo Geller Węgry     172.4
51 Rolf Strandberg Szwecja     171.9
52 Sven Magnusson Szwecja     171.3
53 Helmut Kurz RFN     169.5
54 Janez Jurman Jugosławia     169.3
55 Dave Norby USA     169.0
56 Jean-Marie Poirot Francja     167.0
57 Randy Garreton USA     166.3
58 Wolfgang Happle RFN     165.9
59 Jos Wirth Szwajcaria     165.5
  Herbert Schiffner Austria     165.5
  Laszlo Csavas Węgry     165.5
62 Lars Grini Norwegia     163.2
63 Waldemar Heigenhauser Austria     163.0
  Bernd Karwofski NRD     163.0
65 Fritz Gamweger Austria     162.8
66 Antoni Łaciak Polska     161.1
67 Nilo Zandanell Włochy     159.8
68 Ulf N.J. Norberg Szwecja     159.6
69 Werner Haim Austria     158.8
70 Willi Kstinger Austria     158.4
71 Richard Pfiffner Szwajcaria     158.1
72 Maurice Arbez Francja     157.9
73 Niilo Halonen Finlandia     157.4
74 Alois Kaelin Szwajcaria     156.9
75 Herbert Schmid Szwajcaria     155.8
76 Johann Grander Austria     154.7
77 Józef Kochel Polska     152.0
78 Marian Pecar Jugosławia     147.0
79 Helmut Voggenberger Austria     142.1
80 Mihaly Geller Węgry     141.5
81 Karl Heinz Munk NRD     139.7
82 Walter Bruendlinger Austria     138.8
83 Marian Koprivsek Jugosławia     136.0
84 Risto Taskkila Finlandia     105.8

« Turniej Czterech Skoczni 1965/1966 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1965/1966

Turniej Czterech Skoczni 1965/1966

Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
17:15
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
26 stycznia 2019 (sobota)
07:00
P¦ Sapporo
seria próbna
08:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »