TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
30.12.1965 - Oberstdorf (RFN) K-74
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Veikko Kankkonen Finlandia     213.8
2 Dieter Neuendorf NRD     212.9
3 Paavo Lukkariniemi Finlandia     205.1
4 Bjoern Wirkola Norwegia     203.0
5 John Balfanz USA     201.5
6 Alexander Ivanikov ZSRR     200.4
7 Dalibor Motejlek Czechosłowacja     200.0
8 Josef Matous Czechosłowacja     198.4
9 Piotr Wala Polska     197.7
10 Guenther Guellner RFN     194.5
  Jiri Raska Czechosłowacja     194.5
12 Kurt S. Elimaee Szwecja     193.8
13 Marian Pecar Jugosławia     193.7
14 Hans Olav Soerensen Norwegia     191.6
15 Helmut Wegscheider RFN     191.2
16 Henrik Ohlmayr RFN     191.1
17 Dieter Bockeloh RFN     188.3
18 Risto Taskkila Finlandia     187.7
19 Erling Stranden Norwegia     187.6
20 Antoni Łaciak Polska     187.2
21 Andrzej Sztolf Polska     184.9
  Gilbert Poirot Francja     184.9
  Bernd Karwofski NRD     184.9
24 Ludvic Zajc Jugosławia     184.8
25 Kjell A. Sjoeberg Szwecja     183.1
26 Rudolf Höhnl Czechosłowacja     182.2
27 Maurice Arbez Francja     181.8
28 David Hicks USA     181.3
29 Sven Magnusson Szwecja     180.1
30 Herbert Schiffner Austria     179.8
31 Alain Macle Francja     179.3
32 Randy Garreton USA     177.3
33 Willi Schuster Austria     176.9
34 Niilo Halonen Finlandia     176.2
  Józef Przybyła Polska     176.2
36 Georg Thoma RFN     175.8
37 Nilo Zandanell Włochy     175.3
38 Józef Kocyan Polska     174.9
39 Ulf N.J. Norberg Szwecja     174.8
40 Marian Koprivsek Jugosławia     173.3
  Josef Lichtenegger Austria     173.3
42 Max Golser Austria     172.1
43 Janez Jurman Jugosławia     171.5
44 Karl Heinz Munk NRD     171.3
45 Peter Lesser NRD     171.0
46 Jean-Marie Poirot Francja     170.2
47 Alfred Winkler RFN     169.3
48 Peter Erzen Jugosławia     168.2
49 Max Bolkart RFN     166.9
50 Kakhaber Tsakadze ZSRR     166.4
51 Jurij Zubarev ZSRR     166.0
52 Rolf Strandberg Szwecja     165.9
53 Seppo Hannula Finlandia     165.5
54 Laszlo Csavas Węgry     164.2
55 Topi Mattila Finlandia     163.9
56 Helmut Kurz RFN     163.7
57 Giacomo Aimoni Włochy     162.9
  Mihail Veretnikov ZSRR     162.9
59 Oswald Schinze RFN     162.0
60 Józef Kochel Polska     161.3
  Peter Mueller Austria     161.3
62 Laszlo Geller Węgry     160.4
63 Herbert Schmid Szwajcaria     159.0
64 Udo Pfeffer RFN     156.9
65 Jos Wirth Szwajcaria     154.6
66 Hias Winkler RFN     153.0
67 Urs Schni Szwajcaria     152.8
68 Franz Keller RFN     152.2
69 Sepp Zehnder Szwajcaria     151.0
70 Dieter Mueller RFN     150.4
71 Helmut Reicherts RFN     149.5
72 Baldur Preiml Austria     143.8
73 Harri Jussilainen Finlandia     142.2
74 Richard Pfiffner Szwajcaria     141.6
75 Horst Queck NRD     139.2
76 Reinhold Bachler Austria     138.6
77 Mats O. Oestman Szwecja     132.2
78 Wolfgang Schueller RFN     127.4
79 Mario Cecon Włochy     124.5
80 Lars Grini Norwegia     114.0
81 Dave Norby USA     113.2
82 Heini Ihle RFN     102.0
83 Alois Kaelin Szwajcaria     95.6
84 Mihaly Geller Węgry     80.0

« Turniej Czterech Skoczni 1965/1966 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1965/1966

Turniej Czterech Skoczni 1965/1966

Kalendarium
Lauri Hakola
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »