Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Veikko Kankkonen Finlandia 869.5  
2 Dieter Neuendorf NRD 866.5 -3.0
3 Bjoern Wirkola Norwegia 843.0 -26.5
4 Paavo Lukkariniemi Finlandia 828.7 -40.8
5 Henrik Ohlmayr RFN 806.8 -62.7
6 Dalibor Motejlek Czechosłowacja 795.6 -73.9
7 Hans Olav Soerensen Norwegia 789.6 -79.9
8 Jiri Raska Czechosłowacja 787.1 -82.4
9 Josef Matous Czechosłowacja 786.4 -83.1
10 Piotr Wala Polska 782.2 -87.3
11 Alexander Ivanikov ZSRR 778.7 -90.8
12 Erling Stranden Norwegia 777.9 -91.6
13 Mihail Veretnikov ZSRR 775.7 -93.8
14 Guenther Guellner RFN 773.6 -95.9
15 David Hicks USA 772.1 -97.4
16 Seppo Hannula Finlandia 770.9 -98.6
17 Topi Mattila Finlandia 768.5 -101.0
18 Kurt S. Elimaee Szwecja 768.1 -101.4
19 Kjell A. Sjoeberg Szwecja 764.7 -104.8
20 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 758.7 -110.8
21 Peter Lesser NRD 747.0 -122.5
22 Josef Lichtenegger Austria 746.9 -122.6
23 Dieter Bockeloh RFN 746.3 -123.2
24 Helmut Wegscheider RFN 744.9 -124.6
25 Peter Erzen Jugosławia 741.2 -128.3
26 Gilbert Poirot Francja 733.6 -135.9
27 Alain Macle Francja 725.4 -144.1
28 Giacomo Aimoni Włochy 724.5 -145.0
29 John Balfanz USA 721.3 -148.2
30 Harri Jussilainen Finlandia 718.6 -150.9
31 Kakhaber Tsakadze ZSRR 718.5 -151.0
32 Ludvic Zajc Jugosławia 718.4 -151.1
33 Dieter Mueller RFN 715.0 -154.5
34 Józef Przybyła Polska 711.2 -158.3
35 Max Golser Austria 708.5 -161.0
36 Willi Schuster Austria 707.3 -162.2
37 Józef Kocyan Polska 707.0 -162.5
38 Peter Mueller Austria 700.5 -169.0
39 Sepp Zehnder Szwajcaria 697.7 -171.8
40 Sven Magnusson Szwecja 694.4 -175.1
41 Laszlo Geller Węgry 694.2 -175.3
42 Andrzej Sztolf Polska 681.5 -188.0
43 Marian Pecar Jugosławia 676.1 -193.4
44 Franz Keller RFN 675.7 -193.8
45 Nilo Zandanell Włochy 674.4 -195.1
46 Ulf N.J. Norberg Szwecja 662.9 -206.6
47 Oswald Schinze RFN 660.5 -209.0
48 Rolf Strandberg Szwecja 658.8 -210.7
49 Karl Heinz Munk NRD 658.6 -210.9
50 Richard Pfiffner Szwajcaria 647.0 -222.5
51 Laszlo Csavas Węgry 644.6 -224.9
52 Mats O. Oestman Szwecja 632.5 -237.0
53 Horst Queck NRD 631.8 -237.7
54 Antoni Łaciak Polska 630.3 -239.2
55 Helmut Kurz RFN 626.4 -243.1
56 Randy Garreton USA 622.7 -246.8
57 Maurice Arbez Francja 622.0 -247.5
58 Janez Jurman Jugosławia 619.0 -250.5
59 Herbert Schmid Szwajcaria 615.6 -253.9
60 Józef Kochel Polska 604.3 -265.2
61 Jos Wirth Szwajcaria 602.8 -266.7
62 Marian Koprivsek Jugosławia 580.2 -289.3
63 Jurij Zubarev ZSRR 568.6 -300.9
64 Bernd Karwofski NRD 551.5 -318.0
65 Dave Norby USA 544.4 -325.1
66 Georg Thoma RFN 543.1 -326.4
67 Niilo Halonen Finlandia 540.7 -328.8
68 Reinhold Bachler Austria 524.8 -344.7
69 Jean-Marie Poirot Francja 504.8 -364.7
70 Mihaly Geller Węgry 500.0 -369.5
71 Lars Grini Norwegia 468.2 -401.3
72 Heini Ihle RFN 464.6 -404.9
73 Mario Cecon Włochy 464.5 -405.0
74 Risto Taskkila Finlandia 456.5 -413.0
75 Alois Kaelin Szwajcaria 416.1 -453.4
76 Herbert Schiffner Austria 345.3 -524.2
77 Fritz Gamweger Austria 333.2 -536.3
78 Alfred Winkler RFN 332.1 -537.4
79 Wolfgang Happle RFN 330.6 -538.9
80 Hias Winkler RFN 321.1 -548.4
81 Helmut Reicherts RFN 317.7 -551.8
82 Johann Grander Austria 313.0 -556.5
83 Wolfgang Schueller RFN 302.9 -566.6
84 Waldemar Heigenhauser Austria 300.5 -569.0
85 Udo Pfeffer RFN 278.9 -590.6
86 Walter Bruendlinger Austria 271.8 -597.7
87 Helmut Voggenberger Austria 266.3 -603.2
88 Bruno de Zordo Włochy 178.2 -691.3
89 Max Bolkart RFN 166.9 -702.6
90 Werner Haim Austria 158.8 -710.7
91 Willi Kstinger Austria 158.4 -711.1
92 Willi Egger Austria 154.1 -715.4
93 Urs Schni Szwajcaria 152.8 -716.7
94 Baldur Preiml Austria 143.8 -725.7
95 Otto Giacomelli Jugosławia 132.3 -737.2
96 Miro Oman Jugosławia 119.5 -750.0
97 Albert Heim Austria 114.1 -755.4
Wyniki konkursów
30.12.1965 Oberstdorf RFN K-74
01.01.1966 Garmisch-Partenkirchen RFN K-80
02.01.1966 Innsbruck Austria K-81
06.01.1966 Bischofshofen Austria K-90
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
29 wrze¶nia 2019 (niedziela)
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich