Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.
Kalendarz zawodów - Puchar Świata 1984/1985
08.12.1984   Thunder Bay Kanada K-89
09.12.1984   Thunder Bay Kanada K-120
15.12.1984   Lake Placid USA K-114
16.12.1984   Lake Placid USA K-86
30.12.1984   Oberstdorf RFN K-115
30.12.1984   Oberstdorf RFN K-115
01.01.1985   Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
01.01.1985   Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
04.01.1985   Innsbruck Austria K-109
04.01.1985   Innsbruck Austria K-109
06.01.1985   Bischofshofen Austria K-111
06.01.1985   Bischofshofen Austria K-111
08.01.1985   Cortina d'Ampezzo Włochy K-92
08.02.1985   Sapporo Japonia K-90
10.02.1985   Sapporo Japonia K-110
13.02.1985   St.Moritz Szwajcaria K-94
17.02.1985   Engelberg Szwajcaria K-120
23.02.1985   Harrachov Czechosłowacja K-180
02.03.1985   Lahti Finlandia K-88
03.03.1985   Lahti Finlandia K-113
05.03.1985   Oernskoeldsvik Szwecja K-82
08.03.1985   Falun Szwecja K-112
10.03.1985   Oslo Norwegia K-105
23.03.1985   Strbske Pleso Czechosłowacja K-88
24.03.1985   Strbske Pleso Czechosłowacja K-114
Uwagi do klasyfikacji generalnej:
W tym sezonie do konkursu w Cortinie d Ampezzo wliczano 5 konkursów, potem 6 najlepszych startów.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Matti Nykänen Finlandia 224  
2 Andreas Felder Austria 198 -26
3 Ernst Vettori Austria 176 -48
4 Jens Weissflog NRD 151 -73
5 Jiri Parma Czechosłowacja 139 -85
6 Jari Puikkonen Finlandia 125 -99
7 Pavel Ploc Czechosłowacja 117 -107
8 Masahiro Akimoto Japonia 89 -135
9 Per Bergerud Norwegia 88 -136
10 Miran Tepes Jugosławia 86 -138
  Mike Holland USA 86 -138
12 Klaus Ostwald NRD 85 -139
13 Hroar Stjernen Norwegia 71 -153
14 Piotr Fijas Polska 69 -155
15 Pentti Kokkonen Finlandia 60 -164
16 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 58 -166
17 Rolf Age Berg Norwegia 47 -177
  Halvor Persson Norwegia 47 -177
19 Horst Bulau Kanada 38 -186
20 Thomas Klauser RFN 36 -188
21 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 35 -189
  Richard Schallert Austria 35 -189
23 Roger Ruud Norwegia 34 -190
  Tuomo Ylipulli Finlandia 34 -190
25 Franz Wiegele Austria 31 -193
26 Miroslav Polak Czechosłowacja 29 -195
27 Steve Collins Kanada 28 -196
  Raimund Resch Austria 28 -196
29 Jukka Kalso Finlandia 26 -198
30 Vegard Opaas Norwegia 25 -199
31 Manfred Deckert NRD 24 -200
32 Andreas Bauer RFN 21 -203
  Franz Neulaendtner Austria 21 -203
34 Primoz Ulaga Jugosławia 20 -204
  Armin Kogler Austria 20 -204
  Reed Zuehlke USA 20 -204
37 Gerard Balanche Szwajcaria 18 -206
38 Mark Konopacke USA 17 -207
39 Olav Hansson Norwegia 16 -208
40 Tadeusz Fijas Polska 15 -209
  Trond Joeran Pedersen Norwegia 15 -209
42 Zane Palmer USA 14 -210
43 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 12 -212
  Peter Rohwein RFN 12 -212
  Steinar Braaten Norwegia 12 -212
46 Ron Richards Kanada 10 -214
  Frantisek Pustka Czechosłowacja 10 -214
  Wolfgang Steiert RFN 10 -214
49 Nils Stolzlechner USA 8 -216
  Kimmo Kylmaeaho Finlandia 8 -216
51 Adolf Hirner Austria 7 -217
  Matjas Zagar Jugosławia 7 -217
53 Chris Hastings USA 6 -218
  Frank Sauerbrey NRD 6 -218
  Martin Svagerko Czechosłowacja 6 -218
  Rick Mewborn USA 6 -218
57 Bohumil Vacek Czechosłowacja 5 -219
  Hiro Shima Japonia 5 -219
  Tomaz Dolar Jugosławia 5 -219
  Uli Boll RFN 5 -219
  David Brown Kanada 5 -219
  Jiri Malec Czechosłowacja 5 -219
  Ulf Findeisen NRD 5 -219
64 Laszlo Fischer Węgry 4 -220
  Gennadi Prokopenko ZSRR 4 -220
66 Gerard Colin Francja 3 -221
  Frederic Berger Francja 3 -221
  Fabrice Piazzini Szwajcaria 3 -221
  Lorenz Wegscheider RFN 3 -221
70 Pascal Reymond Szwajcaria 2 -222
  Milan Cahlik Czechosłowacja 2 -222
  Mika Kojonkoski Finlandia 2 -222
73 Dennis McGrane USA 1 -223
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 577  
2 Austria Austria 562 -15
3 Norwegia Norwegia 417 -160
4 Czechosłowacja Czechosłowacja 400 -177
5 NRD NRD 271 -306
6 USA USA 164 -413
7 Jugosławia Jugosławia 126 -451
8 Japonia Japonia 100 -477
9 RFN RFN 87 -490
10 Polska Polska 84 -493
11 Kanada Kanada 83 -494
12 Szwajcaria Szwajcaria 23 -554
13 Francja Francja 6 -571
14 ZSRR ZSRR 4 -573
  Węgry Węgry 4 -573
Wyniki konkursów
08.12.1984 Thunder Bay Kanada K-89
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
09.12.1984 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
15.12.1984 Lake Placid USA K-114
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
16.12.1984 Lake Placid USA K-86
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
30.12.1984 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
01.01.1985 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
04.01.1985 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
06.01.1985 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Hroar Stjernen (Norwegia)
08.01.1985 Cortina d'Ampezzo Włochy K-92
Zwycięzca: Roger Ruud (Norwegia)
08.02.1985 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
10.02.1985 Sapporo Japonia K-110
Zwycięzca: Masahiro Akimoto (Japonia)
13.02.1985 St.Moritz Szwajcaria K-94
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
17.02.1985 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
23.02.1985 Harrachov Czechosłowacja K-180
Zwycięzca: Ole Gunnar Fidjestoel (Norwegia)
02.03.1985 Lahti Finlandia K-88
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
03.03.1985 Lahti Finlandia K-113
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
05.03.1985 Oernskoeldsvik Szwecja K-82
Zwycięzca: Jiri Parma (Czechosłowacja)
08.03.1985 Falun Szwecja K-112
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
10.03.1985 Oslo Norwegia K-105
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
23.03.1985 Strbske Pleso Czechosłowacja K-88
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
24.03.1985 Strbske Pleso Czechosłowacja K-114
Zwycięzcy: Matti Nykänen (Finlandia) / Matti Nykänen (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
10:00
CoC Planica
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
01:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
02:58
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
04:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
08:28
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
10:45
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
dzisiaj
12:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
15:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
20:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
20:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
01:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
60%
nie
29%
nie wiem
11%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich