Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
06.01.1985 - Bischofshofen (Austria) K-111
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Hroar Stjernen Norwegia 109.5 110.0 221.5
2 Klaus Ostwald NRD 110.5 106.5 219.0
3 Piotr Fijas Polska 111.0 106.0 214.0
4 Jens Weissflog NRD 106.0 109.0 212.7
5 Rolf Age Berg Norwegia 107.0 106.5 211.1
6 Matti Nykänen Finlandia 105.5 109.0 209.0
7 Pavel Ploc Czechosłowacja 107.0 107.0 208.8
8 Ernst Vettori Austria 103.0 109.0 208.5
9 Jari Puikkonen Finlandia 102.5 107.0 206.5
10 Andreas Felder Austria 109.0 102.5 204.8
11 Manfred Deckert NRD 103.5 104.0 203.2
12 Horst Bulau Kanada 103.0 106.0 202.8
13 Miroslav Polak Czechosłowacja 103.0 105.0 200.4
14 Thomas Klauser RFN 102.0 103.5 198.4
15 Zane Palmer USA 106.0 103.0 198.3
16 Jiri Parma Czechosłowacja 100.0 106.0 198.1
  Andreas Bauer RFN 104.0 102.0 198.1
18 Primoz Ulaga Jugosławia 104.0 104.0 197.9
19 Gennadi Prokopenko ZSRR 103.0 101.5 195.5
20 Pentti Kokkonen Finlandia 101.5 101.5 195.4
21 Aleksandr Taranov ZSRR 102.0 101.5 191.1
22 Frank Sauerbrey NRD 100.0 102.0 191.0
23 David Brown Kanada 103.0 99.5 190.2
24 Guenther Stranner Austria 99.5 104.0 189.6
25 Tuomo Ylipulli Finlandia 101.0 102.0 188.9
  Ole Christian Eidhammer Norwegia 101.0 99.5 188.9
27 Per Bergerud Norwegia 99.0 101.0 188.7
28 Halvor Persson Norwegia 99.5 98.5 186.9
29 Martin Svagerko Czechosłowacja 99.5 104.0 186.6
30 Nils Stolzlechner USA 100.0 102.5 185.7
31 Rick Mewborn USA 99.0 100.5 182.5
32 Miran Tepes Jugosławia 98.0 101.0 181.8
33 Roger Ruud Norwegia 96.5 100.0 180.8
34 Mark Konopacke USA 100.5 99.5 180.7
35 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 99.0 99.0 179.4
36 Juri Golovtschikov ZSRR 98.0 99.0 179.0
37 Vasja Bajc Jugosławia 100.5 96.0 178.8
38 Tomaz Dolar Jugosławia 95.5 96.5 173.5
39 Markku Pusenius Finlandia 98.0 94.5 171.2
40 Raimund Resch Austria 96.0 95.0 170.6
  Olav Hansson Norwegia 95.0 96.0 170.6
42 Jan Kowal Polska 96.5 97.0 170.1
43 Mike Holland USA 105.5 91.0 169.8
44 Richard Schallert Austria 96.0 96.5 169.2
45 Ron Richards Kanada 94.0 97.0 168.6
46 Frederic Berger Francja 96.0 95.5 166.3
47 Bohumil Vacek Czechosłowacja 95.5 94.0 166.0
48 Reed Zuehlke USA 96.5 88.5 163.2
49 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 97.0 89.0 161.1
50 Lido Tomasi Włochy 97.0 82.0 144.3
51 Landis Arnold USA 95.0   82.1
52 Ulf Findeisen NRD 96.5   81.7
53 Robert Kastrun Jugosławia 94.0   79.7
54 Heinz Koch Austria 94.0   78.7
55 Gerard Colin Francja 93.5   78.0
56 Franz Neulaendtner Austria 90.0   76.1
57 Laszlo Fischer Węgry 92.0   75.4
58 Bojan Globocnik Jugosławia 91.0   75.0
59 Georg Waldvogel RFN 89.0   74.7
60 Lorenz Wegscheider RFN 90.0   74.1
61 Janez Stirn Jugosławia 89.5   73.4
62 Fabrice Piazzini Szwajcaria 90.5   73.3
63 Wolfgang Steiert RFN 96.0   73.0
64 Patrick Dubiez Francja 88.5   72.0
  Dennis McGrane USA 88.5   72.0
66 Juha Lappalainen Finlandia 88.0   71.3
67 Christian Hauswirth Szwajcaria 88.0   69.8
68 Thomas Feuerstein Austria 88.0   68.3
69 Thomas Hasselberger RFN 86.0   67.5
70 Pekka Suorsa Finlandia 86.0   65.5
  Gabor Geller Węgry 86.0   65.5
72 Sandro Sambugaro Włochy 85.5   65.3
73 Jukka Kalso Finlandia 86.0   65.0
74 Hubert Neuper Austria 85.5   64.8
75 Adolf Hirner Austria 84.0   63.7
76 Gerard Balanche Szwajcaria 83.0   62.8
77 Bogdan Zwijacz Polska 83.5   62.0
78 Antonio Lacedelli Włochy 84.0   61.2
79 Pascal Reymond Szwajcaria 82.5   60.6
80 Werner Haim Austria 83.0   60.3
81 Massimo Rigoni Włochy 82.5   60.1
82 Robert Kueffe Austria 82.5   59.1
83 Paul Erat Austria 81.0   59.0
84 Andrej Verveikin ZSRR 81.0   57.5
85 Rupert Hirner Austria 81.0   56.5
86 Bernhard Zauner Austria 79.5   56.4
87 Bernat Sola Hiszpania 79.0   55.2
88 Sergei Osernik Szwajcaria 80.0   55.1
89 Norbert Moertl Austria 80.0   54.1
90 Eric Breche Francja 80.5   53.8
91 Bernard Guillaume Francja 78.0   52.3
92 Rudi Puerstl Austria 77.5   49.1
93 Christoph Beck Austria 76.0   48.0
94 Evgeny Vashurin ZSRR 73.0   46.8
95 Armin Kogler Austria 76.0   46.5
96 Jose Rivera Hiszpania 73.0   45.3
97 Erich Kreuzer Austria 67.0   33.4
98 Rojelio Sastre Hiszpania 66.0   26.0
99 Wolfgang Margreiter Austria 64.0   23.7

« Puchar Świata 1984/1985 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 1984/1985

Puchar Świata 1984/1985

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich