Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
27.11.2022, godz. 09:00
Ruka HS-142
13.02.1985 - St.Moritz (Szwajcaria) K-94
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ernst Vettori Austria 91.0 94.5 225.0
2 Matti Nykänen Finlandia 90.0 94.0 217.5
3 Jens Weissflog NRD 89.0 93.0 216.9
4 Raimund Resch Austria 90.5 90.0 210.0
5 Hroar Stjernen Norwegia 90.0 89.0 209.6
6 Jiri Parma Czechosłowacja 90.0 87.0 205.9
7 Per Bergerud Norwegia 87.0 88.5 201.5
8 Miroslav Polak Czechosłowacja 86.0 89.0 200.7
9 Roger Ruud Norwegia 87.0 88.0 199.5
10 Mike Holland USA 89.0 88.0 199.4
11 Pavel Ploc Czechosłowacja 88.0 88.0 197.3
12 Pentti Kokkonen Finlandia 85.0 88.0 196.5
13 Andreas Felder Austria 84.0 88.5 196.2
14 Halvor Persson Norwegia 85.5 86.0 194.6
15 Andreas Bauer RFN 88.0 84.0 193.9
16 Miran Tepes Jugosławia 84.0 89.0 192.5
17 Jari Puikkonen Finlandia 87.0 85.0 192.4
18 Ulf Findeisen NRD 87.0 84.0 191.8
19 Manfred Deckert NRD 85.0 85.0 189.2
20 Steve Collins Kanada 87.0 84.0 188.8
21 Thomas Klauser RFN 88.5 81.5 188.7
22 Lido Tomasi Włochy 87.0 86.0 188.5
23 Uli Boll RFN 86.0 83.5 188.4
24 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 85.0 86.0 187.3
25 Rolf Age Berg Norwegia 83.5 84.0 186.7
26 Miroslav Slusny Czechosłowacja 86.0 85.0 185.3
27 Tuomo Ylipulli Finlandia 86.0 84.0 184.7
28 Wolfgang Steiert RFN 85.0 83.0 184.5
29 Robert Kastrun Jugosławia 83.5 85.0 184.3
30 Piotr Fijas Polska 83.0 85.0 183.0
31 Bernat Sola Hiszpania 86.0 82.5 181.8
32 Armin Kogler Austria 85.5 80.0 181.5
33 Franz Neulaendtner Austria 84.0 85.5 181.4
34 Klaus Ostwald NRD 79.0 85.0 180.1
35 Steinar Braaten Norwegia 83.0 84.0 179.9
36 Sandro Sambugaro Włochy 84.0 83.0 178.9
37 Mika Kojonkoski Finlandia 82.5 84.0 178.6
38 Primoz Ulaga Jugosławia 83.0 83.5 178.1
39 Rick Mewborn USA 83.0 83.0 176.3
40 Frank Sauerbrey NRD 81.0 83.0 176.1
41 Zane Palmer USA 83.5 83.0 175.6
42 Markku Pusenius Finlandia 81.5 84.5 174.8
43 Gerard Balanche Szwajcaria 82.5 81.5 174.6
44 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 86.0 78.0 173.1
45 Nils Stolzlechner USA 82.0 82.5 172.4
46 Horst Bulau Kanada 82.0 82.0 171.1
47 Thomas Hasselberger RFN 81.5 80.5 169.4
48 Christian Hauswirth Szwajcaria 81.0 79.0 167.7
49 Ryszard Guńka Polska 81.0 80.0 166.3
50 Franz Wiegele Austria 82.5 76.5 162.6
51 Grega Peljhan Jugosławia 80.5   83.9
52 Gerard Colin Francja 81.0   82.7
53 Chris Hastings USA 81.0   82.2
54 Massimo Rigoni Włochy 79.0   82.0
55 Ernst Boesch Szwajcaria 81.0   81.7
56 Jose Rivera Hiszpania 79.0   81.5
57 Richard Schallert Austria 80.0   81.1
58 Antonio Lacedelli Włochy 80.0   80.6
59 Tomaz Dolar Jugosławia 79.0   80.5
60 Fabrice Piazzini Szwajcaria 79.0   80.0
61 Eric Breche Francja 79.5   79.3
62 Frederic Berger Francja 79.0   79.0
63 Zbigniew Malik Polska 78.0   76.9
64 Markus Gahler Szwajcaria 78.5   76.7
65 Mark Konopacke USA 79.0   76.5
66 Bojan Globocnik Jugosławia 77.0   75.3
67 Janez Stirn Jugosławia 75.0   73.6
68 Toni-Beat Romang Szwajcaria 76.0   72.7
69 Ian Magrath Kanada 74.5   69.3
70 David Brown Kanada 74.5   68.8
71 Ralf Damerau Szwajcaria 75.0   68.6
72 Tim Zilkowsky Kanada 74.0   67.0
73 Rojelio Sastre Hiszpania 72.0   62.8
74 Fredy Glanzmann Szwajcaria 72.0   58.8

« Puchar Świata 1984/1985 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 1984/1985

Puchar Świata 1984/1985

Kalendarium
Sebastian Toczek
Najbliższe zawody
26 listopada 2022 (sobota)
07:30
PŚ Ruka
09:00
PŚ Ruka
27 listopada 2022 (niedziela)
07:30
PŚ Ruka
kwalifikacje
09:00
PŚ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
17:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
17:50
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 3)
LIVE
dzisiaj
23:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich