Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2024
Najbliższe zawody
08.03.2024, godz. 17:00
Lahti HS-130
ICoC
17.02.1985 - Engelberg (Szwajcaria) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jens Weissflog NRD 121.0 124.0 231.5
2 Ernst Vettori Austria 115.0 121.5 219.0
3 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 114.0 123.0 216.3
4 Klaus Ostwald NRD 114.5 121.5 215.9
5 Andreas Felder Austria 119.5 115.5 213.0
6 Piotr Fijas Polska 117.0 119.0 211.9
7 Per Bergerud Norwegia 116.0 116.0 211.3
8 Pavel Ploc Czechosłowacja 113.5 121.0 209.8
9 Mike Holland USA 113.5 120.0 208.4
10 Miran Tepes Jugosławia 118.0 113.5 204.6
11 Ulf Findeisen NRD 116.0 112.5 203.4
12 Hroar Stjernen Norwegia 114.5 115.5 198.0
13 Jiri Parma Czechosłowacja 109.5 113.0 195.0
14 Thomas Klauser RFN 113.5 109.0 191.5
15 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 115.5 107.0 191.0
16 Rolf Age Berg Norwegia 112.5 111.0 190.4
17 Lido Tomasi Włochy 111.5 113.0 190.3
18 Mark Konopacke USA 111.5 111.5 189.7
19 Frank Sauerbrey NRD 113.0 108.0 188.9
20 Franz Neulaendtner Austria 112.0 107.5 186.3
21 Armin Kogler Austria 109.0 107.0 182.9
22 Richard Schallert Austria 112.0 106.0 182.2
23 Manfred Deckert NRD 106.0 108.0 182.1
24 Miroslav Polak Czechosłowacja 108.5 106.0 178.3
25 Halvor Persson Norwegia 105.0 110.0 177.0
26 Wolfgang Steiert RFN 107.5 106.0 174.9
27 Franz Wiegele Austria 107.0 107.5 173.3
28 Miroslav Slusny Czechosłowacja 107.0 106.5 172.9
29 Andreas Bauer RFN 108.5 101.0 169.8
30 Patrick Dubiez Francja 107.0 106.0 169.2
31 Roger Ruud Norwegia 105.5 101.0 168.1
32 Steinar Braaten Norwegia 107.5 99.5 166.8
33 Gerard Colin Francja 104.5 106.5 165.4
34 Uli Boll RFN 106.0 101.0 163.8
35 Robert Kastrun Jugosławia 101.0 106.0 162.3
36 Chris Hastings USA 106.0 103.0 161.6
37 Steve Collins Kanada 102.5 100.5 161.2
38 Gerard Balanche Szwajcaria 101.5 105.5 160.8
39 Fabrice Piazzini Szwajcaria 104.0 101.0 160.5
40 Rick Mewborn USA 107.0 100.0 159.3
41 Nils Stolzlechner USA 102.0 100.5 155.5
42 Horst Bulau Kanada 102.0 100.0 152.3
43 Massimo Rigoni Włochy 100.5 99.0 149.3
44 Thomas Hasselberger RFN 101.5 99.5 148.4
45 Laszlo Fischer Węgry 99.5 100.5 148.0
46 Primoz Ulaga Jugosławia 106.5 92.5 146.1
47 Raimund Resch Austria 106.0 90.5 145.6
48 Bernat Sola Hiszpania 100.5 97.5 145.2
49 Grega Peljhan Jugosławia 98.0 90.5 129.4
50 Zbigniew Malik Polska 98.0 83.0 117.4
51 Antonio Lacedelli Włochy 97.0   69.8
52 Ryszard Guńka Polska 97.0   68.8
53 Sandro Sambugaro Włochy 96.0   68.4
54 Christian Hauswirth Szwajcaria 95.0   67.5
55 Eric Breche Francja 97.0   66.8
56 Fredy Glanzmann Szwajcaria 93.0   61.2
57 Frederic Berger Francja 90.0   58.5
58 Markus Gahler Szwajcaria 90.0   56.5
59 Jose Rivera Hiszpania 89.0   55.6
60 Toni-Beat Romang Szwajcaria 88.5   55.4
61 Ernst Boesch Szwajcaria 87.0   52.8
62 Gabor Geller Węgry 87.0   51.8
63 Zane Palmer USA 88.0   51.7
64 Ralf Damerau Szwajcaria 86.0   50.9
65 Tim Zilkowsky Kanada 86.0   48.9
66 Ian Magrath Kanada 83.0   45.2
67 Rojelio Sastre Hiszpania 66.0   14.4

« Puchar Świata 1984/1985 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 1984/1985

Puchar Świata 1984/1985

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Denis Sindler (1992)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
09:30
CoC Planica
10:00
FIS Cup Oberhof
14:30
PŚ Lahti
16:00
PŚ Lahti
8 marca 2024 (piątek)
12:00
PŚ Oslo
odprawa techniczna M
12:30
PŚ Oslo
odprawa techniczna K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna K
14:45
PŚ Oslo
oficjalny trening M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening K
16:15
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
17:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
17:00
PŚ Oslo
kwalifikacje M
18:15
PŚ Oslo
oficjalny trening K
20:00
PŚ Oslo
kwalifikacje K
9 marca 2024 (sobota)
08:00
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
09:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna M
13:40
PŚ Oslo
seria próbna M
14:40
PŚ Oslo
konkurs ind. M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
jutro
01:55
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:00
Polsat Sport Extra Polskie skocznie
jutro
19:15
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
jutro
23:42
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
5.3.2024
05:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
5.3.2024
06:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
5.3.2024
07:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
5.3.2024
08:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich