Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.
03.03.1985 - Lahti (Finlandia) K-113
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Felder Austria 121.0 117.0 243.3
2 Matti Nykänen Finlandia 120.5 109.0 231.9
3 Jari Puikkonen Finlandia 112.5 109.5 223.4
4 Masahiro Akimoto Japonia 107.0 111.0 210.3
5 Pentti Kokkonen Finlandia 106.5 105.0 203.7
6 Pavel Ploc Czechosłowacja 110.0 103.0 201.8
7 Steve Collins Kanada 105.5 104.5 197.1
8 Kimmo Kylmaeaho Finlandia 93.5 106.5 180.1
9 Zane Palmer USA 102.0 99.5 179.2
10 Chris Hastings USA 104.5 97.5 178.9
11 Piotr Fijas Polska 99.5 103.0 177.6
12 Thomas Klauser RFN 100.0 98.0 177.3
13 Miran Tepes Jugosławia 91.0 109.0 175.6
14 Tomaz Dolar Jugosławia 103.5 92.5 175.5
15 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 97.0 99.5 172.2
16 Markku Pusenius Finlandia 96.0 98.0 168.2
17 Jiri Parma Czechosłowacja 97.5 96.0 167.5
18 Tuomo Ylipulli Finlandia 100.5 92.0 166.6
19 Pekka Tolkkinen Finlandia 99.5 90.5 165.1
20 Juha Lappalainen Finlandia 104.5 85.5 159.6
21 Mike Holland USA 102.5 87.5 159.1
22 Richard Schallert Austria 100.5 89.0 158.4
23 Hiro Shima Japonia 94.5 90.0 156.4
24 Hroar Stjernen Norwegia 99.0 91.0 154.6
25 Ernst Vettori Austria 89.0 98.0 154.4
26 Mika Kojonkoski Finlandia 91.0 94.0 152.1
27 Jukka Kalso Finlandia 90.0 93.0 150.3
28 Asko Aalto Finlandia 91.5 91.0 148.6
29 Massimo Rigoni Włochy 88.0 92.0 145.1
30 Bernat Sola Hiszpania 88.5 92.5 145.0
  Mark Konopacke USA 87.0 96.5 145.0
32 Nils Stolzlechner USA 90.0 91.5 143.7
33 Per-Inge Taellberg Szwecja 96.0 81.5 141.1
34 Erkki Nykänen Finlandia 99.0 81.0 139.6
35 Uli Boll RFN 100.0 78.0 138.8
36 Rolf Age Berg Norwegia 89.5 91.5 138.5
37 Horst Bulau Kanada 91.0 84.0 136.1
38 Chiharu Nishikata Japonia 100.5 73.0 132.5
39 Ilkka Ronkainen Finlandia 93.5 78.5 131.9
  Pasi Huttunen Finlandia 91.0 83.5 131.9
  Hannu Ahonen Finlandia 92.0 80.0 131.9
42 Patrick Dubiez Francja 90.5 80.5 127.5
43 Anssi Kankkonen Finlandia 92.0 79.0 127.0
44 Werner Haim Austria 82.5 83.5 120.0
45 Gerard Balanche Szwajcaria 87.0 78.5 119.3
46 Andreas Bauer RFN 88.0 79.5 118.1
47 Martin Svagerko Czechosłowacja 91.0 77.0 115.8
48 Shohei Sakaguchi Japonia 83.5 76.0 110.9
49 Gerard Colin Francja 89.0 73.0 106.9
50 Halvor Persson Norwegia 91.0 71.0 101.4
51 Jose Rivera Hiszpania 83.0   59.5
52 Tapio Mikkonen Finlandia 82.5   59.3
53 Franz Wiegele Austria 83.5   58.2
54 Jeff Volmrich USA 81.5   56.4
55 Akira Sato Japonia 81.0   55.7
56 Sandro Sambugaro Włochy 81.5   55.4
57 Kari Haemaelaeinen Finlandia 81.5   54.9
58 Rick Mewborn USA 79.0   52.4
59 Pekka Suorsa Finlandia 80.5   51.0
60 Jari Larinto Finlandia 81.0   48.7
61 Ari Raitoharju Finlandia 79.0   47.9
62 David Brown Kanada 76.0   47.2
63 Christer Andersson Szwecja 76.5   46.4
64 Reed Zuehlke USA 77.5   43.8
65 Heinz Koch Austria 76.0   42.2
66 Matjas Zagar Jugosławia 74.0   40.4
67 Juha Karjalainen Finlandia 73.0   39.0
68 Franz Neulaendtner Austria 89.5   37.6
69 Per Bergerud Norwegia 71.0   32.2
70 Wolfgang Steiert RFN 79.0   17.9
71 Veli-Matti Ahonen Finlandia 65.0   16.8
72 Jan Boklöv Szwecja 70.0   2.8

« Puchar Świata 1984/1985 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 1984/1985

Puchar Świata 1984/1985

Kalendarium
Radik Zhaparov
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
17:30
PŚ Lahti
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
22:35
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
23:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
01:36
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
14:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
15:15
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 130
jutro
15:15
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio przed kwalifikacjami
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich