Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
24
27
28
luty 2023
Najbliższe zawody
02.02.2023, godz. 21:30
Whistler HS-104
MŚJ ind. K
Kalendarz zawodów - Planica Seven 2022
24.03.202215:00PlanicaSłoweniaHS-240kwalifikacje
25.03.202214:00PlanicaSłoweniaHS-240konkurs ind.
26.03.202209:45PlanicaSłoweniaHS-240konkurs druż.
27.03.202210:00PlanicaSłoweniaHS-240konkurs ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Timi ZajcSłowenia1532.5 
2Marius LindvikNorwegia1528.7-3.8
3Peter PrevcSłowenia1525.1-7.4
4Ziga JelarSłowenia1512.9-19.6
5Anze LanisekSłowenia1511.1-21.4
6Stefan KraftAustria1501.2-31.3
7Yukiya SatoJaponia1495.9-36.6
8Halvor Egner GranerudNorwegia1474.4-58.1
9Ryoyu KobayashiJaponia1468.1-64.4
10Kamil StochPolska1465.5-67.0
11Karl GeigerNiemcy1453.8-78.7
12Michael HayboeckAustria1444.8-87.7
13Johann Andre ForfangNorwegia1441.9-90.6
14Piotr ŻyłaPolska1440.9-91.6
15Dawid KubackiPolska1420.1-112.4
16Manuel FettnerAustria1419.5-113.0
17Andreas WellingerNiemcy1403.2-129.3
18Daniel TschofenigAustria1382.4-150.1
19Markus EisenbichlerNiemcy1106.3-426.2
20Constantin SchmidNiemcy1078.5-454.0
21Gregor DeschwandenSzwajcaria1066.5-466.0
22Jan HoerlAustria1014.2-518.3
23Lovro KosSłowenia1013.9-518.6
24Jakub WolnyPolska1007.9-524.6
25Cene PrevcSłowenia1007.1-525.4
26Daniel HuberAustria1006.2-526.3
27Bendik Jakobsen HeggliNorwegia754.9-777.6
28Niko KytosahoFinlandia739.6-792.9
29Eetu NousiainenFinlandia720.9-811.6
30Severin FreundNiemcy718.3-814.2
31Simon AmmannSzwajcaria715.6-816.9
32Killian PeierSzwajcaria679.9-852.6
33Domen PrevcSłowenia652.9-879.6
34Andrzej StękałaPolska627.8-904.7
35Bor PavlovcicSłowenia622.4-910.1
36Anze SemenicSłowenia612.9-919.6
37Joacim Oedegaard BjoerengNorwegia605.0-927.5
38Artti AigroEstonia603.4-929.1
39Stephan LeyheNiemcy529.4-1003.1
40Naoki NakamuraJaponia503.7-1028.8
41Antti AaltoFinlandia487.9-1044.6
42Junshiro KobayashiJaponia485.1-1047.4
43Daiki ItoJaponia471.5-1061.0
44Keiichi SatoJaponia466.6-1065.9
45Andreas SchulerSzwajcaria418.5-1114.0
46Tilen BartolSłowenia370.9-1161.6
47Mackenzie Boyd-ClowesKanada357.6-1174.9
48Robin PedersenNorwegia352.8-1179.7
49Kalle HeikkinenFinlandia349.8-1182.7
50Jan BombekSłowenia178.2-1354.3
51Vladimir ZografskiBułgaria177.5-1355.0
52Zak MogelSłowenia174.0-1358.5
53Fredrik VillumstadNorwegia170.9-1361.6
54Fatih Arda IpciogluTurcja164.8-1367.7
55Alex InsamWłochy162.3-1370.2
56Mathis ContamineFrancja157.8-1374.7
57Matthew SoukupKanada149.1-1383.4
58Patrik VitezSłowenia147.6-1384.9
59Cestmir KozisekCzechy144.5-1388.0
60Decker DeanUSA141.9-1390.6
61Kevin MaltsevEstonia141.7-1390.8
62Casey LarsonUSA138.3-1394.2
63Valentin FoubertFrancja125.0-1407.5
64Muhammet Ali BedirTurcja117.3-1415.2
65Frantisek LejsekCzechy113.2-1419.3
66Ulrich WohlgenanntAustria34.6-1497.9

Wyniki konkursów
24.03.2022PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzca kwalifikacji: Anze Lanisek (Słowenia)
25.03.2022PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzca: Ziga Jelar (Słowenia)
26.03.2022PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzcy: Słowenia
27.03.2022PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Florian Liegl
Dziś urodziny obchodzą:
Radek Zidek (1983)
Najbliższe zawody
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
2 lutego 2023 (czwartek)
18:00
PŚ Willingen
odprawa techniczna K/M
20:30
MŚJ Whistler
seria próbna K
21:30
MŚJ Whistler
konkurs ind. K
23:00
MŚJ Whistler
seria próbna M
3 lutego 2023 (piątek)
00:00
MŚJ Whistler
konkurs ind. M
10:00
PŚ Willingen
oficjalny trening K
12:00
PŚ Willingen
kwalifikacje K
13:15
PŚ Willingen
oficjalny trening M
16:00
PŚ Willingen
konkurs mix
18:15
PŚ Willingen
kwalifikacje M
21:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
23:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
4 lutego 2023 (sobota)
11:00
PŚ Willingen
seria próbna K
12:15
PŚ Willingen
konkurs ind. K
15:00
PŚ Willingen
seria próbna M
16:10
PŚ Willingen
konkurs ind. M
20:30
MŚJ Whistler
seria próbna M
21:30
MŚJ Whistler
konkurs druż. M
23:00
MŚJ Whistler
seria próbna K
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
19:30
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
19:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
jutro
10:30
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
jutro
10:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
jutro
13:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
jutro
13:00
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
3.2.2023
00:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
3.2.2023
00:00
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
3.2.2023
00:45
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
3.2.2023
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinterzarten, Niemcy
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
61%
Halvor Egner Granerud
19%
Stefan Kraft
4%
Kamil Stoch
3%
Anze Lanisek
3%
Piotr Żyła
2%
Ryoyu Kobayashi
2%
inny skoczek
2%
Peter Prevc
1%
Marius Lindvik
1%
Karl Geiger
1%
Manuel Fettner
1%
Daniel Andre Tande
0%
Markus Eisenbichler
0%
Robert Johansson
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich