Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
24.03.2022 - Planica (Słowenia) HS-240

Wyniki kwalifikacji
zawodnik kraj odl. punkty
1 Anze Lanisek Słowenia 233.0 227.1
2 Timi Zajc Słowenia 235.5 226.5
3 Johann Andre Forfang Norwegia 225.5 224.3
4 Kamil Stoch Polska 228.5 222.5
5 Dawid Kubacki Polska 227.5 219.5
6 Peter Prevc Słowenia 230.5 218.8
7 Lovro Kos Słowenia 235.0 217.4
8 Yukiya Sato Japonia 223.5 216.3
9 Stefan Kraft Austria 223.0 215.9
10 Ziga Jelar Słowenia 224.0 215.1
11 Ryoyu Kobayashi Japonia 224.0 214.4
12 Constantin Schmid Niemcy 230.0 212.7
13 Jan Hoerl Austria 232.5 212.6
14 Halvor Egner Granerud Norwegia 240.5 211.4
15 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 223.0 209.8
16 Domen Prevc Słowenia 219.5 209.4
17 Karl Geiger Niemcy 219.0 208.6
18 Markus Eisenbichler Niemcy 218.5 208.5
19 Eetu Nousiainen Finlandia 219.0 207.1
20 Andrzej Stękała Polska 224.5 205.8
21 Bor Pavlovcic Słowenia 233.0 205.7
22 Jakub Wolny Polska 227.5 205.4
23 Michael Hayboeck Austria 215.5 205.0
24 Daniel Tschofenig Austria 217.0 203.7
25 Piotr Żyła Polska 221.5 203.3
  Daniel Huber Austria 216.0 203.3
27 Marius Lindvik Norwegia 217.5 203.1
28 Manuel Fettner Austria 213.0 202.5
29 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 222.5 201.5
30 Andreas Wellinger Niemcy 221.5 197.6
31 Niko Kytosaho Finlandia 218.5 195.3
32 Gregor Deschwanden Szwajcaria 215.0 194.1
33 Cene Prevc Słowenia 213.5 193.1
34 Severin Freund Niemcy 207.0 191.3
35 Artti Aigro Estonia 212.0 189.0
36 Tilen Bartol Słowenia 213.0 188.9
37 Simon Ammann Szwajcaria 212.0 185.6
38 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 213.0 185.4
39 Robin Pedersen Norwegia 206.0 184.4
40 Anze Semenic Słowenia 213.0 183.5
41 Stephan Leyhe Niemcy 204.5 181.4
42 Jan Bombek Słowenia 210.0 178.2
43 Vladimir Zografski Bułgaria 207.0 177.5
44 Keiichi Sato Japonia 203.5 175.7
45 Daiki Ito Japonia 203.0 174.2
46 Zak Mogel Słowenia 208.0 174.0
47 Junshiro Kobayashi Japonia 201.0 172.1
48 Fredrik Villumstad Norwegia 200.0 170.9
49 Antti Aalto Finlandia 199.0 170.8
50 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 196.5 164.8
51 Alex Insam Włochy 190.5 162.3
52 Mathis Contamine Francja 196.0 157.8
53 Naoki Nakamura Japonia 188.5 155.6
54 Andreas Schuler Szwajcaria 180.0 153.9
55 Matthew Soukup Kanada 183.5 149.1
56 Killian Peier Szwajcaria 178.0 149.0
57 Patrik Vitez Słowenia 185.0 147.6
58 Cestmir Kozisek Czechy 181.0 144.5
59 Decker Dean USA 178.5 141.9
60 Kevin Maltsev Estonia 182.0 141.7
61 Casey Larson USA 175.0 138.3
62 Kalle Heikkinen Finlandia 172.0 134.3
63 Valentin Foubert Francja 165.5 125.0
64 Muhammet Ali Bedir Turcja 155.5 117.3
65 Frantisek Lejsek Czechy 155.0 113.2
66 Ulrich Wohlgenannt Austria 95.0 34.6
67 Paweł Wąsek Polska DNS DNS
68 Giovanni Bresadola Włochy DNS DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Planica Seven 2022 - wszystkie konkursy »
Planica Seven 2022

Planica Seven 2022

Kalendarium
Oldrik van der Aalst (Holandia)
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
21:40
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
21:41
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
09:05
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
09:05
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
14:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
14:50
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich