Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
Klasyfikacja po konkursie: 25.03.2022, Planica HS-240
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anze Lanisek Słowenia 685.6  
2 Peter Prevc Słowenia 683.6 -2.0
3 Ziga Jelar Słowenia 683.3 -2.3
4 Timi Zajc Słowenia 681.3 -4.3
5 Ryoyu Kobayashi Japonia 667.2 -18.4
6 Stefan Kraft Austria 666.2 -19.4
7 Kamil Stoch Polska 660.8 -24.8
8 Yukiya Sato Japonia 659.2 -26.4
9 Halvor Egner Granerud Norwegia 653.6 -32.0
10 Domen Prevc Słowenia 652.9 -32.7
11 Karl Geiger Niemcy 644.9 -40.7
12 Manuel Fettner Austria 644.3 -41.3
13 Johann Andre Forfang Norwegia 641.2 -44.4
14 Marius Lindvik Norwegia 638.4 -47.2
15 Jakub Wolny Polska 634.9 -50.7
16 Daniel Tschofenig Austria 634.3 -51.3
17 Michael Hayboeck Austria 632.9 -52.7
18 Piotr Żyła Polska 631.0 -54.6
19 Andrzej Stękała Polska 627.8 -57.8
20 Dawid Kubacki Polska 627.7 -57.9
21 Jan Hoerl Austria 625.3 -60.3
22 Lovro Kos Słowenia 624.5 -61.1
23 Andreas Wellinger Niemcy 623.8 -61.8
24 Bor Pavlovcic Słowenia 622.4 -63.2
25 Daniel Huber Austria 615.6 -70.0
26 Anze Semenic Słowenia 612.9 -72.7
27 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 605.0 -80.6
28 Artti Aigro Estonia 603.4 -82.2
29 Cene Prevc Słowenia 581.7 -103.9
30 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 403.0 -282.6
31 Constantin Schmid Niemcy 396.6 -289.0
32 Markus Eisenbichler Niemcy 389.3 -296.3
33 Niko Kytosaho Finlandia 376.0 -309.6
34 Severin Freund Niemcy 374.2 -311.4
35 Tilen Bartol Słowenia 370.9 -314.7
36 Simon Ammann Szwajcaria 364.5 -321.1
37 Gregor Deschwanden Szwajcaria 362.6 -323.0
38 Eetu Nousiainen Finlandia 357.6 -328.0
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 357.6 -328.0
40 Robin Pedersen Norwegia 352.8 -332.8
41 Stephan Leyhe Niemcy 181.4 -504.2
42 Jan Bombek Słowenia 178.2 -507.4
43 Vladimir Zografski Bułgaria 177.5 -508.1
44 Keiichi Sato Japonia 175.7 -509.9
45 Daiki Ito Japonia 174.2 -511.4
46 Zak Mogel Słowenia 174.0 -511.6
47 Junshiro Kobayashi Japonia 172.1 -513.5
48 Fredrik Villumstad Norwegia 170.9 -514.7
49 Antti Aalto Finlandia 170.8 -514.8
50 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 164.8 -520.8
51 Alex Insam Włochy 162.3 -523.3
52 Mathis Contamine Francja 157.8 -527.8
53 Naoki Nakamura Japonia 155.6 -530.0
54 Andreas Schuler Szwajcaria 153.9 -531.7
55 Matthew Soukup Kanada 149.1 -536.5
56 Killian Peier Szwajcaria 149.0 -536.6
57 Patrik Vitez Słowenia 147.6 -538.0
58 Cestmir Kozisek Czechy 144.5 -541.1
59 Decker Dean USA 141.9 -543.7
60 Kevin Maltsev Estonia 141.7 -543.9
61 Casey Larson USA 138.3 -547.3
62 Kalle Heikkinen Finlandia 134.3 -551.3
63 Valentin Foubert Francja 125.0 -560.6
64 Muhammet Ali Bedir Turcja 117.3 -568.3
65 Frantisek Lejsek Czechy 113.2 -572.4
66 Ulrich Wohlgenannt Austria 34.6 -651.0

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Oldrik van der Aalst (Holandia)
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
21:40
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
21:41
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
08:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
09:05
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
09:05
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
14:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
14:50
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich