Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
Klasyfikacja po konkursie: 24.03.2022, Planica HS-240
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anze Lanisek Słowenia 227.1  
2 Timi Zajc Słowenia 226.5 -0.6
3 Johann Andre Forfang Norwegia 224.3 -2.8
4 Kamil Stoch Polska 222.5 -4.6
5 Dawid Kubacki Polska 219.5 -7.6
6 Peter Prevc Słowenia 218.8 -8.3
7 Lovro Kos Słowenia 217.4 -9.7
8 Yukiya Sato Japonia 216.3 -10.8
9 Stefan Kraft Austria 215.9 -11.2
10 Ziga Jelar Słowenia 215.1 -12.0
11 Ryoyu Kobayashi Japonia 214.4 -12.7
12 Constantin Schmid Niemcy 212.7 -14.4
13 Jan Hoerl Austria 212.6 -14.5
14 Halvor Egner Granerud Norwegia 211.4 -15.7
15 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 209.8 -17.3
16 Domen Prevc Słowenia 209.4 -17.7
17 Karl Geiger Niemcy 208.6 -18.5
18 Markus Eisenbichler Niemcy 208.5 -18.6
19 Eetu Nousiainen Finlandia 207.1 -20.0
20 Andrzej Stękała Polska 205.8 -21.3
21 Bor Pavlovcic Słowenia 205.7 -21.4
22 Jakub Wolny Polska 205.4 -21.7
23 Michael Hayboeck Austria 205.0 -22.1
24 Daniel Tschofenig Austria 203.7 -23.4
25 Piotr Żyła Polska 203.3 -23.8
  Daniel Huber Austria 203.3 -23.8
27 Marius Lindvik Norwegia 203.1 -24.0
28 Manuel Fettner Austria 202.5 -24.6
29 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 201.5 -25.6
30 Andreas Wellinger Niemcy 197.6 -29.5
31 Niko Kytosaho Finlandia 195.3 -31.8
32 Gregor Deschwanden Szwajcaria 194.1 -33.0
33 Cene Prevc Słowenia 193.1 -34.0
34 Severin Freund Niemcy 191.3 -35.8
35 Artti Aigro Estonia 189.0 -38.1
36 Tilen Bartol Słowenia 188.9 -38.2
37 Simon Ammann Szwajcaria 185.6 -41.5
38 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 185.4 -41.7
39 Robin Pedersen Norwegia 184.4 -42.7
40 Anze Semenic Słowenia 183.5 -43.6
41 Stephan Leyhe Niemcy 181.4 -45.7
42 Jan Bombek Słowenia 178.2 -48.9
43 Vladimir Zografski Bułgaria 177.5 -49.6
44 Keiichi Sato Japonia 175.7 -51.4
45 Daiki Ito Japonia 174.2 -52.9
46 Zak Mogel Słowenia 174.0 -53.1
47 Junshiro Kobayashi Japonia 172.1 -55.0
48 Fredrik Villumstad Norwegia 170.9 -56.2
49 Antti Aalto Finlandia 170.8 -56.3
50 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 164.8 -62.3
51 Alex Insam Włochy 162.3 -64.8
52 Mathis Contamine Francja 157.8 -69.3
53 Naoki Nakamura Japonia 155.6 -71.5
54 Andreas Schuler Szwajcaria 153.9 -73.2
55 Matthew Soukup Kanada 149.1 -78.0
56 Killian Peier Szwajcaria 149.0 -78.1
57 Patrik Vitez Słowenia 147.6 -79.5
58 Cestmir Kozisek Czechy 144.5 -82.6
59 Decker Dean USA 141.9 -85.2
60 Kevin Maltsev Estonia 141.7 -85.4
61 Casey Larson USA 138.3 -88.8
62 Kalle Heikkinen Finlandia 134.3 -92.8
63 Valentin Foubert Francja 125.0 -102.1
64 Muhammet Ali Bedir Turcja 117.3 -109.8
65 Frantisek Lejsek Czechy 113.2 -113.9
66 Ulrich Wohlgenannt Austria 34.6 -192.5

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
jutro
13:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 2. konkurs, HS 235
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Studio przed 2. konkursem | Kulm
jutro
13:40
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - studio
LIVE
jutro
14:15
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - 1. seria
LIVE
jutro
14:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich