Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
20.07.2019, godz. 20:15
Wisła HS-134
LGP druż.
Kalendarz zawodów - Planica Seven 2019
21.03.201911:00PlanicaSłoweniaHS-240kwalifikacje
22.03.201914:30PlanicaSłoweniaHS-240konkurs ind.
23.03.201910:00PlanicaSłoweniaHS-240konkurs druż.
24.03.201910:00PlanicaSłoweniaHS-240konkurs ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Ryoyu KobayashiJaponia1601.3 
2Markus EisenbichlerNiemcy1572.1-29.2
3Timi ZajcSłowenia1513.5-87.8
4Piotr ŻyłaPolska1507.4-93.9
5Domen PrevcSłowenia1499.8-101.5
6Karl GeigerNiemcy1446.9-154.4
7Dawid KubackiPolska1446.2-155.1
8Simon AmmannSzwajcaria1431.7-169.6
9Johann Andre ForfangNorwegia1428.6-172.7
10Jakub WolnyPolska1420.4-180.9
11Kamil StochPolska1410.3-191.0
12Stefan KraftAustria1390.8-210.5
13Junshiro KobayashiJaponia1379.7-221.6
14Michael HayboeckAustria1371.3-230.0
15Anze SemenicSłowenia1366.2-235.1
16Daniel HuberAustria1359.5-241.8
17Peter PrevcSłowenia1355.6-245.7
18Richard FreitagNiemcy1344.1-257.2
19Robert JohanssonNorwegia1333.3-268.0
20Yukiya SatoJaponia1306.2-295.1
21Philipp AschenwaldAustria1300.9-300.4
22Evgeniy KlimovRosja1201.1-400.2
23Antti AaltoFinlandia1071.3-530.0
24Constantin SchmidNiemcy946.9-654.4
25Andreas WellingerNiemcy938.0-663.3
26Robin PedersenNorwegia925.9-675.4
27Daiki ItoJaponia911.1-690.2
28Noriaki KasaiJaponia909.1-692.2
29Killian PeierSzwajcaria832.6-768.7
30Halvor Egner GranerudNorwegia678.0-923.3
31Dominik PeterSzwajcaria634.6-966.7
32Naoki NakamuraJaponia533.4-1067.9
33Bor PavlovcicSłowenia533.3-1068.0
34Marius LindvikNorwegia521.8-1079.5
35Vladimir ZografskiBułgaria472.9-1128.4
36Manuel FettnerAustria466.1-1135.2
37Anze LanisekSłowenia464.4-1136.9
38Sandro HauswirthSzwajcaria429.5-1171.8
39Jarkko MäättäFinlandia428.0-1173.3
40Eetu NousiainenFinlandia425.5-1175.8
41Andreas AlamommoFinlandia365.2-1236.1
42Alex InsamWłochy346.5-1254.8
43Tilen BartolSłowenia345.5-1255.8
44Maciej KotPolska342.1-1259.2
45Dimitry VassilievRosja336.1-1265.2
46Ziga JelarSłowenia331.3-1270.0
47Filip SakalaCzechy326.0-1275.3
48Jurij TepesSłowenia323.1-1278.2
49Jaka HvalaSłowenia321.0-1280.3
50Mikhail NazarovRosja318.6-1282.7
51Cestmir KozisekCzechy284.1-1317.2
52Lukas HlavaCzechy277.5-1323.8
53Tomas VancuraCzechy275.1-1326.2
54Maksim SergeevRosja223.2-1378.1
55Anders FannemelNorwegia166.2-1435.1
56Jernej DamjanSłowenia165.3-1436.0
57Sebastian ColloredoWłochy165.1-1436.2
58Mackenzie Boyd-ClowesKanada164.6-1436.7
59Stefan HuberAustria163.6-1437.7
60Robert KranjecSłowenia163.4-1437.9
61Kevin BicknerUSA158.3-1443.0
62Pius PaschkeNiemcy152.7-1448.6
63Clemens AignerAustria146.9-1454.4
64Martin HamannNiemcy145.8-1455.5
65Matthew SoukupKanada137.9-1463.4
66Stefan HulaPolska135.0-1466.3
67Casey LarsonUSA130.2-1471.1
68Martti NommeEstonia121.3-1480.0
69Sabirzhan MuminovKazachstan73.8-1527.5

Wyniki konkursów
21.03.2019PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzca kwalifikacji: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
22.03.2019PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
23.03.2019PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzcy: Polska
24.03.2019PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Matti Nykaenen
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
66%
Dawid Kubacki
11%
Jakub Wolny
6%
Piotr Żyła
4%
Kamil Stoch
3%
inny skoczek
2%
Markus Eisenbichler
2%
Timi Zajc
2%
Evgeniy Klimov
1%
Domen Prevc
1%
Stefan Kraft
1%
Karl Geiger
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich