Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 24.03.2019, Planica HS-240
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 1601.3  
2 Markus Eisenbichler Niemcy 1572.1 -29.2
3 Timi Zajc Słowenia 1513.5 -87.8
4 Piotr Żyła Polska 1507.4 -93.9
5 Domen Prevc Słowenia 1499.8 -101.5
6 Karl Geiger Niemcy 1446.9 -154.4
7 Dawid Kubacki Polska 1446.2 -155.1
8 Simon Ammann Szwajcaria 1431.7 -169.6
9 Johann Andre Forfang Norwegia 1428.6 -172.7
10 Jakub Wolny Polska 1420.4 -180.9
11 Kamil Stoch Polska 1410.3 -191.0
12 Stefan Kraft Austria 1390.8 -210.5
13 Junshiro Kobayashi Japonia 1379.7 -221.6
14 Michael Hayboeck Austria 1371.3 -230.0
15 Anze Semenic Słowenia 1366.2 -235.1
16 Daniel Huber Austria 1359.5 -241.8
17 Peter Prevc Słowenia 1355.6 -245.7
18 Richard Freitag Niemcy 1344.1 -257.2
19 Robert Johansson Norwegia 1333.3 -268.0
20 Yukiya Sato Japonia 1306.2 -295.1
21 Philipp Aschenwald Austria 1300.9 -300.4
22 Evgeniy Klimov Rosja 1201.1 -400.2
23 Antti Aalto Finlandia 1071.3 -530.0
24 Constantin Schmid Niemcy 946.9 -654.4
25 Andreas Wellinger Niemcy 938.0 -663.3
26 Robin Pedersen Norwegia 925.9 -675.4
27 Daiki Ito Japonia 911.1 -690.2
28 Noriaki Kasai Japonia 909.1 -692.2
29 Killian Peier Szwajcaria 832.6 -768.7
30 Halvor Egner Granerud Norwegia 678.0 -923.3
31 Dominik Peter Szwajcaria 634.6 -966.7
32 Naoki Nakamura Japonia 533.4 -1067.9
33 Bor Pavlovcic Słowenia 533.3 -1068.0
34 Marius Lindvik Norwegia 521.8 -1079.5
35 Vladimir Zografski Bułgaria 472.9 -1128.4
36 Manuel Fettner Austria 466.1 -1135.2
37 Anze Lanisek Słowenia 464.4 -1136.9
38 Sandro Hauswirth Szwajcaria 429.5 -1171.8
39 Jarkko Määttä Finlandia 428.0 -1173.3
40 Eetu Nousiainen Finlandia 425.5 -1175.8
41 Andreas Alamommo Finlandia 365.2 -1236.1
42 Alex Insam Włochy 346.5 -1254.8
43 Tilen Bartol Słowenia 345.5 -1255.8
44 Maciej Kot Polska 342.1 -1259.2
45 Dimitry Vassiliev Rosja 336.1 -1265.2
46 Ziga Jelar Słowenia 331.3 -1270.0
47 Filip Sakala Czechy 326.0 -1275.3
48 Jurij Tepes Słowenia 323.1 -1278.2
49 Jaka Hvala Słowenia 321.0 -1280.3
50 Mikhail Nazarov Rosja 318.6 -1282.7
51 Cestmir Kozisek Czechy 284.1 -1317.2
52 Lukas Hlava Czechy 277.5 -1323.8
53 Tomas Vancura Czechy 275.1 -1326.2
54 Maksim Sergeev Rosja 223.2 -1378.1
55 Anders Fannemel Norwegia 166.2 -1435.1
56 Jernej Damjan Słowenia 165.3 -1436.0
57 Sebastian Colloredo Włochy 165.1 -1436.2
58 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 164.6 -1436.7
59 Stefan Huber Austria 163.6 -1437.7
60 Robert Kranjec Słowenia 163.4 -1437.9
61 Kevin Bickner USA 158.3 -1443.0
62 Pius Paschke Niemcy 152.7 -1448.6
63 Clemens Aigner Austria 146.9 -1454.4
64 Martin Hamann Niemcy 145.8 -1455.5
65 Matthew Soukup Kanada 137.9 -1463.4
66 Stefan Hula Polska 135.0 -1466.3
67 Casey Larson USA 130.2 -1471.1
68 Martti Nomme Estonia 121.3 -1480.0
69 Sabirzhan Muminov Kazachstan 73.8 -1527.5
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 8382  
2 Japonia Japonia 6641 -1742
3 Niemcy Niemcy 6547 -1836
4 Polska Polska 6261 -2121
5 Austria Austria 6199 -2183
6 Norwegia Norwegia 5054 -3329
7 Szwajcaria Szwajcaria 3328 -5054
8 Finlandia Finlandia 2290 -6092
9 Rosja Rosja 2079 -6303
10 Czechy Czechy 1163 -7220
11 Włochy Włochy 512 -7871
12 Bułgaria Bułgaria 473 -7910
13 Kanada Kanada 303 -8080
14 USA USA 289 -8094
15 Estonia Estonia 121 -8261
16 Kazachstan Kazachstan 74 -8309

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Martin Mesik
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Zelencik (1979)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich