Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
26.07.2019, godz. 20:30
Hinterzarten HS-108
LGP-k
Klasyfikacja po konkursie: 21.03.2019, Planica HS-240
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 247.8  
2 Markus Eisenbichler Niemcy 245.0 -2.8
3 Timi Zajc Słowenia 236.0 -11.8
4 Stefan Kraft Austria 233.8 -14.0
5 Domen Prevc Słowenia 226.6 -21.2
6 Kamil Stoch Polska 223.2 -24.6
7 Dawid Kubacki Polska 220.7 -27.1
8 Simon Ammann Szwajcaria 218.8 -29.0
9 Michael Hayboeck Austria 215.7 -32.1
10 Piotr Żyła Polska 215.2 -32.6
11 Johann Andre Forfang Norwegia 211.3 -36.5
12 Richard Freitag Niemcy 211.2 -36.6
13 Karl Geiger Niemcy 209.7 -38.1
14 Daniel Huber Austria 207.8 -40.0
15 Junshiro Kobayashi Japonia 206.9 -40.9
16 Evgeniy Klimov Rosja 205.0 -42.8
17 Andreas Wellinger Niemcy 203.6 -44.2
18 Jakub Wolny Polska 201.7 -46.1
19 Constantin Schmid Niemcy 199.9 -47.9
20 Philipp Aschenwald Austria 198.3 -49.5
21 Anze Semenic Słowenia 197.3 -50.5
22 Peter Prevc Słowenia 197.1 -50.7
23 Robert Johansson Norwegia 191.6 -56.2
24 Halvor Egner Granerud Norwegia 185.9 -61.9
25 Antti Aalto Finlandia 185.7 -62.1
26 Robin Pedersen Norwegia 185.6 -62.2
27 Daiki Ito Japonia 180.8 -67.0
28 Alex Insam Włochy 180.0 -67.8
29 Bor Pavlovcic Słowenia 179.2 -68.6
30 Tilen Bartol Słowenia 177.9 -69.9
31 Maciej Kot Polska 177.2 -70.6
32 Yukiya Sato Japonia 176.8 -71.0
33 Ziga Jelar Słowenia 175.2 -72.6
34 Naoki Nakamura Japonia 174.6 -73.2
35 Jurij Tepes Słowenia 172.4 -75.4
36 Dominik Peter Szwajcaria 170.8 -77.0
37 Noriaki Kasai Japonia 168.5 -79.3
38 Jaka Hvala Słowenia 168.1 -79.7
39 Marius Lindvik Norwegia 167.7 -80.1
40 Dimitry Vassiliev Rosja 167.6 -80.2
41 Mikhail Nazarov Rosja 166.8 -81.0
42 Anders Fannemel Norwegia 166.2 -81.6
43 Jernej Damjan Słowenia 165.3 -82.5
44 Sebastian Colloredo Włochy 165.1 -82.7
45 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 164.6 -83.2
46 Stefan Huber Austria 163.6 -84.2
47 Robert Kranjec Słowenia 163.4 -84.4
48 Filip Sakala Czechy 162.4 -85.4
49 Kevin Bickner USA 158.3 -89.5
50 Manuel Fettner Austria 156.3 -91.5
51 Pius Paschke Niemcy 152.7 -95.1
52 Killian Peier Szwajcaria 150.8 -97.0
53 Clemens Aigner Austria 146.9 -100.9
54 Sandro Hauswirth Szwajcaria 146.7 -101.1
55 Anze Lanisek Słowenia 146.6 -101.2
56 Cestmir Kozisek Czechy 146.0 -101.8
57 Martin Hamann Niemcy 145.8 -102.0
58 Tomas Vancura Czechy 144.1 -103.7
59 Vladimir Zografski Bułgaria 143.3 -104.5
60 Eetu Nousiainen Finlandia 142.6 -105.2
61 Jarkko Määttä Finlandia 141.6 -106.2
62 Lukas Hlava Czechy 140.0 -107.8
63 Matthew Soukup Kanada 137.9 -109.9
64 Stefan Hula Polska 135.0 -112.8
65 Casey Larson USA 130.2 -117.6
66 Maksim Sergeev Rosja 128.6 -119.2
67 Andreas Alamommo Finlandia 122.9 -124.9
68 Martti Nomme Estonia 121.3 -126.5
69 Sabirzhan Muminov Kazachstan 73.8 -174.0
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 2205  
2 Niemcy Niemcy 1368 -837
3 Austria Austria 1322 -883
4 Polska Polska 1173 -1032
5 Japonia Japonia 1155 -1050
6 Norwegia Norwegia 1108 -1097
7 Szwajcaria Szwajcaria 687 -1518
8 Rosja Rosja 668 -1537
9 Finlandia Finlandia 593 -1612
10 Czechy Czechy 593 -1613
11 Włochy Włochy 345 -1860
12 Kanada Kanada 303 -1903
13 USA USA 289 -1917
14 Bułgaria Bułgaria 143 -2062
15 Estonia Estonia 121 -2084
16 Kazachstan Kazachstan 74 -2131

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Bastian Kaltenboeck
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
11:55
LGP Hinterzarten
konkurs mix
17:30
LGP Hinterzarten
seria próbna M
18:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
3 sierpnia 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Ljubno
odprawa techniczna K/M
12:00
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening M
12:30
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening K
14:00
FIS Cup Ljubno
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich