Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 22.03.2019, Planica HS-240
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Markus Eisenbichler Niemcy 690.0  
2 Ryoyu Kobayashi Japonia 685.9 -4.1
3 Timi Zajc Słowenia 658.5 -31.5
4 Piotr Żyła Polska 652.5 -37.5
5 Domen Prevc Słowenia 641.8 -48.2
6 Simon Ammann Szwajcaria 630.4 -59.6
7 Dawid Kubacki Polska 626.2 -63.8
8 Stefan Kraft Austria 621.8 -68.2
9 Johann Andre Forfang Norwegia 616.7 -73.3
10 Karl Geiger Niemcy 614.4 -75.6
11 Evgeniy Klimov Rosja 605.0 -85.0
12 Michael Hayboeck Austria 601.5 -88.5
13 Kamil Stoch Polska 601.3 -88.7
14 Junshiro Kobayashi Japonia 600.2 -89.8
15 Peter Prevc Słowenia 598.6 -91.4
16 Richard Freitag Niemcy 598.5 -91.5
17 Jakub Wolny Polska 597.3 -92.7
18 Daniel Huber Austria 594.2 -95.8
19 Anze Semenic Słowenia 568.9 -121.1
20 Philipp Aschenwald Austria 567.1 -122.9
21 Constantin Schmid Niemcy 565.7 -124.3
22 Andreas Wellinger Niemcy 563.3 -126.7
23 Robin Pedersen Norwegia 557.2 -132.8
24 Robert Johansson Norwegia 551.8 -138.2
25 Noriaki Kasai Japonia 545.1 -144.9
26 Daiki Ito Japonia 540.3 -149.7
27 Yukiya Sato Japonia 539.7 -150.3
28 Naoki Nakamura Japonia 533.4 -156.6
29 Bor Pavlovcic Słowenia 533.3 -156.7
30 Antti Aalto Finlandia 351.4 -338.6
31 Halvor Egner Granerud Norwegia 350.4 -339.6
32 Alex Insam Włochy 346.5 -343.5
33 Tilen Bartol Słowenia 345.5 -344.5
34 Maciej Kot Polska 342.1 -347.9
35 Dominik Peter Szwajcaria 337.0 -353.0
36 Dimitry Vassiliev Rosja 336.1 -353.9
37 Ziga Jelar Słowenia 331.3 -358.7
38 Jurij Tepes Słowenia 323.1 -366.9
39 Jaka Hvala Słowenia 321.0 -369.0
40 Marius Lindvik Norwegia 167.7 -522.3
41 Mikhail Nazarov Rosja 166.8 -523.2
42 Anders Fannemel Norwegia 166.2 -523.8
43 Jernej Damjan Słowenia 165.3 -524.7
44 Sebastian Colloredo Włochy 165.1 -524.9
45 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 164.6 -525.4
46 Stefan Huber Austria 163.6 -526.4
47 Robert Kranjec Słowenia 163.4 -526.6
48 Filip Sakala Czechy 162.4 -527.6
49 Kevin Bickner USA 158.3 -531.7
50 Manuel Fettner Austria 156.3 -533.7
51 Pius Paschke Niemcy 152.7 -537.3
52 Killian Peier Szwajcaria 150.8 -539.2
53 Clemens Aigner Austria 146.9 -543.1
54 Sandro Hauswirth Szwajcaria 146.7 -543.3
55 Anze Lanisek Słowenia 146.6 -543.4
56 Cestmir Kozisek Czechy 146.0 -544.0
57 Martin Hamann Niemcy 145.8 -544.2
58 Tomas Vancura Czechy 144.1 -545.9
59 Vladimir Zografski Bułgaria 143.3 -546.7
60 Eetu Nousiainen Finlandia 142.6 -547.4
61 Jarkko Määttä Finlandia 141.6 -548.4
62 Lukas Hlava Czechy 140.0 -550.0
63 Matthew Soukup Kanada 137.9 -552.1
64 Stefan Hula Polska 135.0 -555.0
65 Casey Larson USA 130.2 -559.8
66 Maksim Sergeev Rosja 128.6 -561.4
67 Andreas Alamommo Finlandia 122.9 -567.1
68 Martti Nomme Estonia 121.3 -568.7
69 Sabirzhan Muminov Kazachstan 73.8 -616.2
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 4797  
2 Japonia Japonia 3445 -1353
3 Niemcy Niemcy 3330 -1467
4 Polska Polska 2954 -1843
5 Austria Austria 2851 -1946
6 Norwegia Norwegia 2410 -2387
7 Szwajcaria Szwajcaria 1265 -3532
8 Rosja Rosja 1237 -3561
9 Finlandia Finlandia 759 -4039
10 Czechy Czechy 593 -4205
11 Włochy Włochy 512 -4286
12 Kanada Kanada 303 -4495
13 USA USA 289 -4509
14 Bułgaria Bułgaria 143 -4654
15 Estonia Estonia 121 -4676
16 Kazachstan Kazachstan 74 -4724

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Pilch
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich