Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 23.03.2019, Planica HS-240
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 1136.4  
2 Markus Eisenbichler Niemcy 1129.6 -6.8
3 Timi Zajc Słowenia 1088.1 -48.3
4 Piotr Żyła Polska 1068.8 -67.6
5 Domen Prevc Słowenia 1055.8 -80.6
6 Simon Ammann Szwajcaria 1024.7 -111.7
7 Karl Geiger Niemcy 1024.1 -112.3
8 Dawid Kubacki Polska 1021.4 -115.0
9 Jakub Wolny Polska 1012.9 -123.5
10 Johann Andre Forfang Norwegia 1012.4 -124.0
11 Kamil Stoch Polska 1002.1 -134.3
12 Stefan Kraft Austria 995.5 -140.9
13 Daniel Huber Austria 988.7 -147.7
14 Richard Freitag Niemcy 987.8 -148.6
15 Michael Hayboeck Austria 986.7 -149.7
16 Junshiro Kobayashi Japonia 980.3 -156.1
17 Peter Prevc Słowenia 974.6 -161.8
18 Anze Semenic Słowenia 952.4 -184.0
19 Constantin Schmid Niemcy 946.9 -189.5
20 Robert Johansson Norwegia 935.9 -200.5
21 Philipp Aschenwald Austria 934.5 -201.9
22 Robin Pedersen Norwegia 925.9 -210.5
23 Noriaki Kasai Japonia 909.1 -227.3
24 Yukiya Sato Japonia 905.9 -230.5
25 Evgeniy Klimov Rosja 789.4 -347.0
26 Antti Aalto Finlandia 717.4 -419.0
27 Dominik Peter Szwajcaria 634.6 -501.8
28 Andreas Wellinger Niemcy 563.3 -573.1
29 Daiki Ito Japonia 540.3 -596.1
30 Naoki Nakamura Japonia 533.4 -603.0
31 Bor Pavlovcic Słowenia 533.3 -603.1
32 Marius Lindvik Norwegia 521.8 -614.6
33 Killian Peier Szwajcaria 488.2 -648.2
34 Sandro Hauswirth Szwajcaria 429.5 -706.9
35 Jarkko Määttä Finlandia 428.0 -708.4
36 Eetu Nousiainen Finlandia 425.5 -710.9
37 Andreas Alamommo Finlandia 365.2 -771.2
38 Halvor Egner Granerud Norwegia 350.4 -786.0
39 Alex Insam Włochy 346.5 -789.9
40 Tilen Bartol Słowenia 345.5 -790.9
41 Maciej Kot Polska 342.1 -794.3
42 Dimitry Vassiliev Rosja 336.1 -800.3
43 Ziga Jelar Słowenia 331.3 -805.1
44 Filip Sakala Czechy 326.0 -810.4
45 Jurij Tepes Słowenia 323.1 -813.3
46 Jaka Hvala Słowenia 321.0 -815.4
47 Mikhail Nazarov Rosja 318.6 -817.8
48 Cestmir Kozisek Czechy 284.1 -852.3
49 Lukas Hlava Czechy 277.5 -858.9
50 Tomas Vancura Czechy 275.1 -861.3
51 Maksim Sergeev Rosja 223.2 -913.2
52 Anders Fannemel Norwegia 166.2 -970.2
53 Jernej Damjan Słowenia 165.3 -971.1
54 Sebastian Colloredo Włochy 165.1 -971.3
55 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 164.6 -971.8
56 Stefan Huber Austria 163.6 -972.8
57 Robert Kranjec Słowenia 163.4 -973.0
58 Kevin Bickner USA 158.3 -978.1
59 Manuel Fettner Austria 156.3 -980.1
60 Pius Paschke Niemcy 152.7 -983.7
61 Clemens Aigner Austria 146.9 -989.5
62 Anze Lanisek Słowenia 146.6 -989.8
63 Martin Hamann Niemcy 145.8 -990.6
64 Vladimir Zografski Bułgaria 143.3 -993.1
65 Matthew Soukup Kanada 137.9 -998.5
66 Stefan Hula Polska 135.0 -1001.4
67 Casey Larson USA 130.2 -1006.2
68 Martti Nomme Estonia 121.3 -1015.1
69 Sabirzhan Muminov Kazachstan 73.8 -1062.6
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 6400  
2 Japonia Japonia 5005 -1395
3 Niemcy Niemcy 4950 -1450
4 Polska Polska 4582 -1818
5 Austria Austria 4372 -2028
6 Norwegia Norwegia 3913 -2488
7 Szwajcaria Szwajcaria 2577 -3823
8 Finlandia Finlandia 1936 -4464
9 Rosja Rosja 1667 -4733
10 Czechy Czechy 1163 -5238
11 Włochy Włochy 512 -5889
12 Kanada Kanada 303 -6098
13 USA USA 289 -6112
14 Bułgaria Bułgaria 143 -6257
15 Estonia Estonia 121 -6279
16 Kazachstan Kazachstan 74 -6327

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
29 wrze¶nia 2019 (niedziela)
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich