Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
20.07.2019, godz. 20:15
Wisła HS-134
LGP druż.
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2019
Period 1
05.07.2019 18:00 Kranj Słowenia HS-109
06.07.2019 09:30 Kranj Słowenia HS-109
13.07.2019 15:00 Szczuczyńsk Kazachstan HS-140
14.07.2019 15:00 Szczuczyńsk Kazachstan HS-140
10.08.2019 17:00 Wisła Polska HS-134
11.08.2019 11:00 Wisła Polska HS-134
16.08.2019   Frenstat Czechy
17.08.2019   Frenstat Czechy
Period 2
31.08.2019   Rasnov Rumunia
01.09.2019   Rasnov Rumunia
14.09.2019   Lillehammer Norwegia
15.09.2019   Lillehammer Norwegia
21.09.2019   Stams Austria
22.09.2019   Stams Austria
28.09.2019   Klingenthal Niemcy
29.09.2019   Klingenthal Niemcy
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Keiichi Sato Japonia 230  
2 Naoki Nakamura Japonia 225 -5
3 Evgeniy Klimov Rosja 200 -30
4 Timi Zajc Słowenia 180 -50
5 Maximilian Lienher Austria 132 -98
6 Shohei Tochimoto Japonia 123 -107
7 Pius Paschke Niemcy 120 -110
8 Luca Roth Niemcy 115 -115
9 Maciej Kot Polska 95 -135
10 Cene Prevc Słowenia 92 -138
  Heung Chul Choi Korea Pd. 92 -138
12 Peter Prevc Słowenia 81 -149
13 Jernej Presecnik Słowenia 78 -152
14 Sergey Tkachenko Kazachstan 76 -154
15 Moritz Baer Niemcy 56 -174
16 Ziga Jelar Słowenia 54 -176
17 Sander Vossan Eriksen Norwegia 49 -181
18 Clemens Leitner Austria 41 -189
19 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 40 -190
  Anze Lanisek Słowenia 40 -190
  Stefan Rainer Austria 40 -190
  Sondre Ringen Norwegia 40 -190
  Ulrich Wohlgenannt Austria 40 -190
24 Rok Justin Słowenia 39 -191
25 Aleksander Zniszczoł Polska 38 -192
26 Mikhail Purtov Rosja 36 -194
27 Justin Nietzel Niemcy 35 -195
28 Andrzej Stękała Polska 32 -198
29 Sabirzhan Muminov Kazachstan 28 -202
30 Francisco Moerth Austria 27 -203
  Tilen Bartol Słowenia 27 -203
32 Yevgen Marusyak Ukraina 26 -204
33 Dominik Peter Szwajcaria 23 -207
  Tim Fuchs Niemcy 23 -207
35 Yuken Iwasa Japonia 22 -208
36 Adrian Sell Niemcy 21 -209
  Cedrik Weigel Niemcy 21 -209
38 Anze Semenic Słowenia 20 -210
  Janni Reisenauer Austria 20 -210
  Andreas Schuler Szwajcaria 20 -210
41 Fabian Seidl Niemcy 19 -211
42 Klemens Murańka Polska 18 -212
  Felix Hoffmann Niemcy 18 -212
44 Andreas Granerud Buskum Norwegia 15 -215
45 Seou Choi Korea Pd. 14 -216
  Andrii Vaskul Ukraina 14 -216
47 Mats Bjerke Myhren Norwegia 13 -217
48 Thomas Hofer Austria 12 -218
49 Mikhail Nazarov Rosja 10 -220
  Niko Kytoesaho Finlandia 10 -220
51 Philipp Raimund Niemcy 9 -221
52 Fredrik Villumstad Norwegia 8 -222
53 Domen Prevc Słowenia 7 -223
54 Daniel Andrei Cacina Rumunia 6 -224
  David Haagen Austria 6 -224
  Lars Kindlimann Szwajcaria 6 -224
57 Aleksandr Marchukov Rosja 5 -225
58 Tomasz Pilch Polska 3 -227
59 Aleksandr Loginov Rosja 2 -228
  Tjas Grilc Słowenia 2 -228
61 Nikolai Matavin Rosja 1 -229
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 620  
2 Japonia Japonia 600 -20
3 Niemcy Niemcy 437 -183
4 Austria Austria 318 -302
5 Rosja Rosja 254 -366
6 Polska Polska 186 -434
7 Norwegia Norwegia 125 -495
8 Korea Pd. Korea Pd. 106 -514
9 Kazachstan Kazachstan 104 -516
10 Ukraina Ukraina 80 -540
11 Szwajcaria Szwajcaria 49 -571
12 Finlandia Finlandia 10 -610
13 Rumunia Rumunia 6 -614
Wyniki konkursów
05.07.2019 Kranj Słowenia HS-109
Zwycięzcy: Evgeniy Klimov (Rosja) / Timi Zajc (Słowenia)
06.07.2019 Kranj Słowenia HS-109
Zwycięzca: Evgeniy Klimov (Rosja)
13.07.2019 Szczuczyńsk Kazachstan HS-140
Zwycięzca: Maximilian Lienher (Austria)
14.07.2019 Szczuczyńsk Kazachstan HS-140
Zwycięzca: Keiichi Sato (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Matti Nykaenen
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
66%
Dawid Kubacki
11%
Jakub Wolny
6%
Piotr Żyła
4%
Kamil Stoch
3%
inny skoczek
2%
Markus Eisenbichler
2%
Timi Zajc
2%
Evgeniy Klimov
1%
Domen Prevc
1%
Stefan Kraft
1%
Karl Geiger
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich