Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
13.07.2019 - Szczuczyńsk (Kazachstan) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Maximilian Lienher Austria 127.5 144.5 270.1
2 Naoki Nakamura Japonia 130.5 139.0 268.4
3 Sergey Tkachenko Kazachstan 133.0 135.0 260.5
4 Keiichi Sato Japonia 130.0 133.0 259.3
5 Luca Roth Niemcy 127.0 141.0 253.2
6 Jernej Presecnik Słowenia 130.5 139.0 250.4
7 Shohei Tochimoto Japonia 125.0 136.0 249.8
8 Heung Chul Choi Korea Pd. 125.5 134.5 249.3
9 Cene Prevc Słowenia 130.5 129.5 249.1
10 Stefan Rainer Austria 126.0 133.5 248.5
11 Justin Nietzel Niemcy 131.5 132.5 242.4
12 Yevgen Marusyak Ukraina 125.0 136.5 240.1
13 Janni Reisenauer Austria 126.0 132.0 238.6
14 Sabirzhan Muminov Kazachstan 119.5 131.0 233.2
15 Mikhail Purtov Rosja 127.0 127.5 230.8
16 Yuken Iwasa Japonia 122.5 133.5 229.1
17 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 124.5 126.5 228.0
18 Andrii Vaskul Ukraina 117.5 135.5 227.0
19 Adrian Sell Niemcy 128.0 124.5 226.4
20 Fabian Seidl Niemcy 123.5 130.5 226.1
  Ulrich Wohlgenannt Austria 122.5 135.5 226.1
22 Sander Vossan Eriksen Norwegia 122.0 129.5 224.4
23 Tim Fuchs Niemcy 128.5 127.5 224.3
24 Seou Choi Korea Pd. 119.0 126.0 219.0
25 Lars Kindlimann Szwajcaria 121.0 123.5 216.4
26 Francisco Moerth Austria 119.5 124.0 215.5
27 Sondre Ringen Norwegia 119.0 126.0 214.4
28 Cedrik Weigel Niemcy 120.0 128.0 212.3
29 Aleksandr Loginov Rosja 121.5 121.5 204.3
30 Nikolai Matavin Rosja 120.5 129.0 199.6
31 Mats Bjerke Myhren Norwegia 117.0   95.0
32 Thomas Hofer Austria 117.5   93.5
33 Sung-Woo Cho Korea Pd. 110.5   82.9
34 Noah Camenzind Szwajcaria 111.5   79.5
35 Danil Vassilyev Kazachstan 109.5   78.9
36 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 99.0   53.3
37 Daniel Andrei Cacina Rumunia DSQ   DSQ
38 Andrei Feldorean Rumunia DSQ   DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2019 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2019

Letni Puchar Kontynentalny 2019

Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich