Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 16.08.2019, Frenstat HS-106
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Klemens Murańka Polska 278  
2 Keiichi Sato Japonia 230 -48
3 Naoki Nakamura Japonia 225 -53
4 Evgeniy Klimov Rosja 200 -78
5 Andrzej Stękała Polska 193 -85
6 Moritz Baer Niemcy 181 -97
7 Timi Zajc Słowenia 180 -98
8 Pius Paschke Niemcy 173 -105
9 Maximilian Lienher Austria 150 -128
10 Luca Roth Niemcy 143 -135
11 Jernej Presecnik Słowenia 131 -147
12 Cene Prevc Słowenia 124 -154
13 Shohei Tochimoto Japonia 123 -155
14 Rok Justin Słowenia 119 -159
  Aleksander Zniszczoł Polska 119 -159
16 Sander Vossan Eriksen Norwegia 115 -163
17 Philipp Raimund Niemcy 101 -177
18 Joakim Aune Norwegia 100 -178
19 Maciej Kot Polska 95 -183
20 Heung Chul Choi Korea Pd. 92 -186
21 Clemens Leitner Austria 91 -187
22 Paweł W±sek Polska 87 -191
23 Peter Prevc Słowenia 81 -197
24 Sergey Tkachenko Kazachstan 76 -202
25 Markus Schiffner Austria 75 -203
26 Cestmir Kozisek Czechy 66 -212
27 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 64 -214
28 Ulrich Wohlgenannt Austria 62 -216
29 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 61 -217
30 Stefan Rainer Austria 60 -218
31 Andreas Granerud Buskum Norwegia 59 -219
32 Masamitsu Ito Japonia 56 -222
33 Ziga Jelar Słowenia 54 -224
34 Filip Sakala Czechy 52 -226
35 Stefan Huber Austria 45 -233
  Mikhail Purtov Rosja 45 -233
37 Sondre Ringen Norwegia 40 -238
  Anze Lanisek Słowenia 40 -238
39 Kacper Juroszek Polska 37 -241
40 Matthew Soukup Kanada 36 -242
  Adam Niżnik Polska 36 -242
42 Justin Nietzel Niemcy 35 -243
43 David Haagen Austria 30 -248
44 Gregor Deschwanden Szwajcaria 29 -249
  Claudio Moerth Austria 29 -249
46 Sabirzhan Muminov Kazachstan 28 -250
47 Francisco Moerth Austria 27 -251
  Tilen Bartol Słowenia 27 -251
49 Seou Choi Korea Pd. 26 -252
  Yevgen Marusyak Ukraina 26 -252
51 Dominik Peter Szwajcaria 23 -255
  Tim Fuchs Niemcy 23 -255
53 Yuken Iwasa Japonia 22 -256
54 Felix Hoffmann Niemcy 21 -257
  Adrian Sell Niemcy 21 -257
  Cedrik Weigel Niemcy 21 -257
57 Anze Semenic Słowenia 20 -258
  Janni Reisenauer Austria 20 -258
  Andreas Schuler Szwajcaria 20 -258
60 Fabian Seidl Niemcy 19 -259
61 Mathis Contamine Francja 18 -260
62 Sandro Hauswirth Szwajcaria 17 -261
63 Jonne Veteläinen Finlandia 16 -262
64 Fredrik Villumstad Norwegia 15 -263
  Tom Gerisch Niemcy 15 -263
66 Frantisek Holik Czechy 14 -264
  Andrii Vaskul Ukraina 14 -264
68 Mats Bjerke Myhren Norwegia 13 -265
  Oscar P. Westerheim Norwegia 13 -265
70 Thomas Hofer Austria 12 -266
  Justin Lisso Niemcy 12 -266
  Tomasz Pilch Polska 12 -266
73 Anders Haare Norwegia 11 -267
74 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 10 -268
  Mikhail Nazarov Rosja 10 -268
  Niko Kytoesaho Finlandia 10 -268
77 Quirin Modricken Niemcy 9 -269
78 Aljaz Osterc Słowenia 8 -270
79 Rishi Saether Norwegia 7 -271
  Domen Prevc Słowenia 7 -271
81 Mikhail Maksimochkin Rosja 6 -272
  Giovanni Bresadola Włochy 6 -272
  Lars Kindlimann Szwajcaria 6 -272
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 6 -272
85 Maximilian Steiner Austria 5 -273
  Tjas Grilc Słowenia 5 -273
  Aleksandr Marchukov Rosja 5 -273
88 Claudio Haas Niemcy 4 -274
89 Jan Habdas Polska 2 -276
  Aleksandr Loginov Rosja 2 -276
  Mark Hafnar Słowenia 2 -276
92 Nikolai Matavin Rosja 1 -277
  Mateusz Gruszka Polska 1 -277
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 860  
2 Słowenia Słowenia 798 -62
3 Niemcy Niemcy 778 -82
4 Japonia Japonia 656 -204
5 Austria Austria 606 -254
6 Norwegia Norwegia 383 -477
7 Rosja Rosja 333 -527
8 Czechy Czechy 132 -728
9 Korea Pd. Korea Pd. 118 -742
10 Kazachstan Kazachstan 104 -756
11 Ukraina Ukraina 101 -759
12 Szwajcaria Szwajcaria 95 -765
13 Kanada Kanada 36 -824
14 Finlandia Finlandia 26 -834
15 Francja Francja 18 -842
16 Rumunia Rumunia 6 -854
  Włochy Włochy 6 -854

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich