Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 31.08.2019, Rasnov HS-97
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Klemens Murańka Polska 328  
2 Rok Justin Słowenia 299 -29
3 Andrzej Stękała Polska 238 -90
4 Moritz Baer Niemcy 231 -97
5 Keiichi Sato Japonia 230 -98
6 Naoki Nakamura Japonia 225 -103
7 Evgeniy Klimov Rosja 200 -128
  Joakim Aune Norwegia 200 -128
9 Pius Paschke Niemcy 199 -129
10 Markus Schiffner Austria 187 -141
  Paweł W±sek Polska 187 -141
12 Timi Zajc Słowenia 180 -148
13 Maximilian Lienher Austria 166 -162
14 Cene Prevc Słowenia 144 -184
15 Jernej Presecnik Słowenia 143 -185
  Luca Roth Niemcy 143 -185
17 Filip Sakala Czechy 137 -191
18 Sander Vossan Eriksen Norwegia 126 -202
19 Shohei Tochimoto Japonia 123 -205
20 Aleksander Zniszczoł Polska 119 -209
21 Clemens Leitner Austria 115 -213
22 Philipp Raimund Niemcy 101 -227
23 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 100 -228
24 Ulrich Wohlgenannt Austria 95 -233
  Maciej Kot Polska 95 -233
26 Heung Chul Choi Korea Pd. 92 -236
27 Andreas Granerud Buskum Norwegia 91 -237
28 Peter Prevc Słowenia 81 -247
29 Masamitsu Ito Japonia 80 -248
30 Sergey Tkachenko Kazachstan 76 -252
31 Stefan Rainer Austria 72 -256
32 Cestmir Kozisek Czechy 66 -262
33 Gregor Deschwanden Szwajcaria 65 -263
34 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 61 -267
35 Stefan Hula Polska 60 -268
36 Claudio Moerth Austria 58 -270
37 Ziga Jelar Słowenia 54 -274
38 David Haagen Austria 52 -276
39 Stefan Huber Austria 51 -277
40 Kacper Juroszek Polska 50 -278
41 Mikhail Purtov Rosja 45 -283
42 Matthew Soukup Kanada 44 -284
43 Anze Lanisek Słowenia 40 -288
  Sondre Ringen Norwegia 40 -288
45 Adam Niżnik Polska 36 -292
46 Justin Nietzel Niemcy 35 -293
  Rishi Saether Norwegia 35 -293
48 Frantisek Holik Czechy 34 -294
49 Felix Hoffmann Niemcy 31 -297
50 Markus Rupitsch Austria 29 -299
51 Tim Fuchs Niemcy 28 -300
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 28 -300
53 Sandro Hauswirth Szwajcaria 27 -301
  Francisco Moerth Austria 27 -301
  Tilen Bartol Słowenia 27 -301
  Jonne Veteläinen Finlandia 27 -301
57 Yevgen Marusyak Ukraina 26 -302
  Seou Choi Korea Pd. 26 -302
59 Anders Haare Norwegia 25 -303
60 Mikhail Maksimochkin Rosja 24 -304
  Tom Gerisch Niemcy 24 -304
62 Dominik Peter Szwajcaria 23 -305
63 Mark Hafnar Słowenia 22 -306
  Yuken Iwasa Japonia 22 -306
  Shinya Komaba Japonia 22 -306
66 Cedrik Weigel Niemcy 21 -307
  Giovanni Bresadola Włochy 21 -307
  Adrian Sell Niemcy 21 -307
69 Andreas Schuler Szwajcaria 20 -308
  Anze Semenic Słowenia 20 -308
  Janni Reisenauer Austria 20 -308
72 Fabian Seidl Niemcy 19 -309
73 Mathis Contamine Francja 18 -310
74 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 15 -313
  Fredrik Villumstad Norwegia 15 -313
76 Andrii Vaskul Ukraina 14 -314
  Patrick Gasienica USA 14 -314
78 Kilian Maerkl Niemcy 13 -315
  Mats Bjerke Myhren Norwegia 13 -315
  Oscar P. Westerheim Norwegia 13 -315
81 Tomasz Pilch Polska 12 -316
  Thomas Hofer Austria 12 -316
  Justin Lisso Niemcy 12 -316
84 Mikhail Nazarov Rosja 10 -318
  Niko Kytoesaho Finlandia 10 -318
86 Aljaz Osterc Słowenia 9 -319
  Quirin Modricken Niemcy 9 -319
  Eduard Torok Węgry 9 -319
  Maximilian Steiner Austria 9 -319
90 Andrew Urlaub USA 8 -320
91 Domen Prevc Słowenia 7 -321
  Jonathan Learoyd Francja 7 -321
  Rikuta Watanabe Japonia 7 -321
94 Daniel Andrei Cacina Rumunia 6 -322
  Paul Brasme Francja 6 -322
  Lars Kindlimann Szwajcaria 6 -322
97 Tjas Grilc Słowenia 5 -323
  Aleksandr Marchukov Rosja 5 -323
99 Mateusz Gruszka Polska 4 -324
  Claudio Haas Niemcy 4 -324
101 Eirik Leander Fystro Norwegia 3 -325
102 Aleksandr Loginov Rosja 2 -326
  Danil Sadreev Rosja 2 -326
  Jan Habdas Polska 2 -326
105 Yuto Nakamura Japonia 1 -327
  Nikolai Matavin Rosja 1 -327
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 1131  
2 Słowenia Słowenia 1031 -100
3 Austria Austria 893 -238
4 Niemcy Niemcy 891 -240
5 Japonia Japonia 710 -421
6 Norwegia Norwegia 576 -555
7 Rosja Rosja 389 -742
8 Czechy Czechy 237 -894
9 Szwajcaria Szwajcaria 141 -990
10 Korea Pd. Korea Pd. 118 -1013
11 Kazachstan Kazachstan 104 -1027
12 Ukraina Ukraina 101 -1030
13 Kanada Kanada 44 -1087
14 Finlandia Finlandia 37 -1094
15 Francja Francja 31 -1100
16 USA USA 22 -1109
17 Włochy Włochy 21 -1110
18 Węgry Węgry 9 -1122
19 Rumunia Rumunia 6 -1125

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich