Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137
Klasyfikacja po konkursie: 11.08.2019, Wisła HS-134
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Keiichi Sato Japonia 230  
2 Naoki Nakamura Japonia 225 -5
3 Klemens Murańka Polska 218 -12
4 Evgeniy Klimov Rosja 200 -30
5 Moritz Baer Niemcy 181 -49
6 Timi Zajc Słowenia 180 -50
7 Pius Paschke Niemcy 173 -57
8 Maximilian Lienher Austria 150 -80
9 Andrzej Stękała Polska 148 -82
10 Luca Roth Niemcy 143 -87
11 Cene Prevc Słowenia 124 -106
12 Shohei Tochimoto Japonia 123 -107
13 Aleksander Zniszczoł Polska 119 -111
14 Sander Vossan Eriksen Norwegia 115 -115
15 Jernej Presecnik Słowenia 109 -121
16 Philipp Raimund Niemcy 101 -129
17 Maciej Kot Polska 95 -135
18 Heung Chul Choi Korea Pd. 92 -138
19 Clemens Leitner Austria 91 -139
20 Paweł W±sek Polska 86 -144
21 Peter Prevc Słowenia 81 -149
22 Sergey Tkachenko Kazachstan 76 -154
23 Cestmir Kozisek Czechy 66 -164
24 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 64 -166
25 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 61 -169
26 Andreas Granerud Buskum Norwegia 59 -171
27 Ziga Jelar Słowenia 54 -176
28 Ulrich Wohlgenannt Austria 51 -179
29 Stefan Huber Austria 45 -185
  Mikhail Purtov Rosja 45 -185
31 Anze Lanisek Słowenia 40 -190
  Stefan Rainer Austria 40 -190
  Sondre Ringen Norwegia 40 -190
34 Rok Justin Słowenia 39 -191
35 Adam Niżnik Polska 36 -194
36 Justin Nietzel Niemcy 35 -195
  Markus Schiffner Austria 35 -195
38 Sabirzhan Muminov Kazachstan 28 -202
39 Francisco Moerth Austria 27 -203
  Tilen Bartol Słowenia 27 -203
41 Seou Choi Korea Pd. 26 -204
  Yevhen Marusiak Ukraina 26 -204
43 Masamitsu Ito Japonia 24 -206
44 Dominik Peter Szwajcaria 23 -207
  Tim Fuchs Niemcy 23 -207
46 Yuken Iwasa Japonia 22 -208
47 Felix Hoffmann Niemcy 21 -209
  Adrian Sell Niemcy 21 -209
  Cedrik Weigel Niemcy 21 -209
50 Anze Semenic Słowenia 20 -210
  Janni Reisenauer Austria 20 -210
  Andreas Schuler Szwajcaria 20 -210
53 Fabian Seidl Niemcy 19 -211
54 David Haagen Austria 18 -212
55 Fredrik Villumstad Norwegia 15 -215
56 Andrii Vaskul Ukraina 14 -216
57 Oscar P. Westerheim Norwegia 13 -217
  Mats Bjerke Myhren Norwegia 13 -217
  Kacper Juroszek Polska 13 -217
60 Justin Lisso Niemcy 12 -218
  Tomasz Pilch Polska 12 -218
  Thomas Hofer Austria 12 -218
63 Anders Haare Norwegia 11 -219
64 Niko Kytosaho Finlandia 10 -220
  Mikhail Nazarov Rosja 10 -220
66 Domen Prevc Słowenia 7 -223
67 Lars Kindlimann Szwajcaria 6 -224
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 6 -224
  Mikhail Maksimochkin Rosja 6 -224
70 Aleksandr Marchukov Rosja 5 -225
71 Sandro Hauswirth Szwajcaria 4 -226
72 Gregor Deschwanden Szwajcaria 3 -227
73 Jan Habdas Polska 2 -228
  Aleksandr Loginov Rosja 2 -228
  Tjas Grilc Słowenia 2 -228
  Filip Sakala Czechy 2 -228
77 Nikolai Matavin Rosja 1 -229
  Mateusz Gruszka Polska 1 -229
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 750  
2 Polska Polska 730 -20
3 Słowenia Słowenia 683 -67
4 Japonia Japonia 624 -126
5 Austria Austria 489 -261
6 Rosja Rosja 333 -417
7 Norwegia Norwegia 266 -484
8 Korea Pd. Korea Pd. 118 -632
9 Kazachstan Kazachstan 104 -646
10 Ukraina Ukraina 101 -649
11 Czechy Czechy 68 -682
12 Szwajcaria Szwajcaria 56 -694
13 Finlandia Finlandia 10 -740
14 Rumunia Rumunia 6 -744

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczę¶liwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
02:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich