TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Turniej Skandynawski 2010
07.03.2010 Lahti Finlandia HS-130 K-116 NT
09.03.2010 Kuopio Finlandia HS-127 K-120 NT/nocny
12.03.2010 Lillehammer Norwegia HS-134 K-120 NT
14.03.2010 Oslo Norwegia HS-128 K-115 NT/finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Simon Ammann Szwajcaria 1077.6  
2 Adam Małysz Polska 1033.0 -44.6
3 Thomas Morgenstern Austria 990.4 -87.2
4 Gregor Schlierenzauer Austria 969.0 -108.6
5 David Zauner Austria 965.5 -112.1
6 Andreas Kofler Austria 955.8 -121.8
7 Wolfgang Loitzl Austria 924.2 -153.4
8 Noriaki Kasai Japonia 891.9 -185.7
9 Emmanuel Chedal Francja 891.7 -185.9
10 Peter Prevc Słowenia 880.7 -196.9
11 Harri Olli Finlandia 879.1 -198.5
12 Robert Kranjec Słowenia 869.3 -208.3
13 Jakub Janda Czechy 866.1 -211.5
14 Martin Koch Austria 862.8 -214.8
15 Kamil Stoch Polska 861.3 -216.3
16 Anders Bardal Norwegia 842.2 -235.4
17 Anders Jacobsen Norwegia 784.2 -293.4
18 Manuel Fettner Austria 781.9 -295.7
19 Daiki Ito Japonia 743.1 -334.5
20 Tom Hilde Norwegia 741.2 -336.4
21 Roar Ljoekelsoey Norwegia 737.6 -340.0
22 Matti Hautamäki Finlandia 731.0 -346.6
23 Sebastian Colloredo Włochy 676.7 -400.9
24 Michael Uhrmann Niemcy 641.2 -436.4
25 Vincent Descombes Sevoie Francja 638.8 -438.8
26 Kalle Keituri Finlandia 616.9 -460.7
27 Antonin Hajek Czechy 613.4 -464.2
28 Janne Happonen Finlandia 601.9 -475.7
29 Michael Neumayer Niemcy 595.5 -482.1
30 Martin Schmitt Niemcy 593.8 -483.8
31 Olli Muotka Finlandia 545.3 -532.3
32 Łukasz Rutkowski Polska 514.0 -563.6
33 Mitja Meznar Słowenia 499.2 -578.4
34 Jernej Damjan Słowenia 490.2 -587.4
35 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 479.1 -598.5
36 Stefan Hula Polska 439.9 -637.7
37 Fumihisa Yumoto Japonia 388.1 -689.5
38 Pavel Karelin Rosja 384.1 -693.5
39 Severin Freund Niemcy 380.4 -697.2
40 Jan Matura Czechy 374.2 -703.4
41 Andrea Morassi Włochy 370.7 -706.9
42 Andreas Küttel Szwajcaria 339.8 -737.8
43 Johan Remen Evensen Norwegia 326.1 -751.5
44 Denis Kornilov Rosja 325.3 -752.3
45 Andreas Wank Niemcy 299.1 -778.5
46 Taku Takeuchi Japonia 294.4 -783.2
47 Roman Koudelka Czechy 257.0 -820.6
48 Shohei Tochimoto Japonia 248.5 -829.1
49 Julian Musiol Niemcy 243.5 -834.1
50 Nikolay Karpenko Kazachstan 216.3 -861.3
51 Janne Ahonen Finlandia 212.9 -864.7
52 Lukas Hlava Czechy 194.0 -883.6
53 Atle Pedersen Roensen Norwegia 188.5 -889.1
54 Andreas Stjernen Norwegia 175.7 -901.9
55 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 168.5 -909.1
56 David Lazzaroni Francja 164.6 -913.0
57 Nicholas Alexander USA 150.3 -927.3
58 Diego Dellasega Włochy 136.5 -941.1
59 Ilja Rosliakov Rosja 112.6 -965.0
60 Tomas Zmoray Słowacja 100.8 -976.8
61 Rune Velta Norwegia 93.1 -984.5
62 Pascal Bodmer Niemcy 66.1 -1011.5
63 Takanobu Okabe Japonia 62.7 -1014.9
64 Alexey Korolev Kazachstan 59.1 -1018.5
65 Dimitry Ipatov Rosja 51.8 -1025.8
66 Illimar Paern Estonia 39.5 -1038.1
Wyniki konkursów
07.03.2010 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
09.03.2010 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
12.03.2010 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
14.03.2010 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »