Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
14.03.2010 - Oslo (Norwegia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Simon Ammann Szwajcaria 135.5 124.5 267.7
2 Adam Małysz Polska 128.5 136.5 258.7
3 Andreas Kofler Austria 139.5 116.0 251.5
4 David Zauner Austria 134.0 126.0 251.4
5 Thomas Morgenstern Austria 130.0 118.5 246.8
6 Martin Koch Austria 134.0 123.5 245.1
7 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 137.0 121.5 244.2
8 Antonin Hajek Czechy 125.5 133.5 242.1
9 Wolfgang Loitzl Austria 124.0 128.5 241.2
10 Manuel Fettner Austria 126.0 137.0 240.6
11 Anders Bardal Norwegia 130.5 131.5 240.5
12 Gregor Schlierenzauer Austria 125.5 119.5 237.1
13 Jakub Janda Czechy 122.0 133.5 236.0
14 Peter Prevc Słowenia 127.5 129.5 233.9
15 Anders Jacobsen Norwegia 130.5 116.5 233.0
16 Kalle Keituri Finlandia 132.5 117.5 226.9
17 Robert Kranjec Słowenia 135.0 112.0 226.8
18 Tom Hilde Norwegia 119.5 126.0 224.4
19 Noriaki Kasai Japonia 122.5 126.5 224.0
20 Harri Olli Finlandia 128.5 117.5 222.2
21 Emmanuel Chedal Francja 123.0 125.5 221.4
22 Kamil Stoch Polska 123.0 122.0 216.4
23 Daiki Ito Japonia 124.0 119.5 214.9
24 Jernej Damjan Słowenia 128.5 110.0 211.0
25 Matti Hautamäki Finlandia 121.5 116.5 202.9
26 Stefan Hula Polska 123.5 117.5 200.9
27 Sebastian Colloredo Włochy 129.5 110.0 200.3
28 Łukasz Rutkowski Polska 128.0 105.0 191.6
29 Atle Pedersen Roensen Norwegia 122.0 108.5 188.5
30 Andreas Stjernen Norwegia 126.5 105.0 175.7
31 Pavel Karelin Rosja 123.5   105.0
32 Lukas Hlava Czechy 119.5   103.4
33 Fumihisa Yumoto Japonia 122.5   103.0
34 David Lazzaroni Francja 120.0   102.4
35 Mitja Meznar Słowenia 118.5   101.8
36 Tomas Zmoray Słowacja 117.0   100.8
37 Janne Happonen Finlandia 117.5   99.6
38 Jan Matura Czechy 115.5   99.3
39 Olli Muotka Finlandia 119.5   98.1
40 Martin Schmitt Niemcy 116.0   98.0
41 Michael Uhrmann Niemcy 112.5   95.3
42 Johan Remen Evensen Norwegia 114.0   94.8
43 Rune Velta Norwegia 116.0   93.1
44 Roar Ljoekelsoey Norwegia 115.0   91.8
45 Denis Kornilov Rosja 110.0   81.3
46 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 110.0   80.3
47 Michael Neumayer Niemcy 107.0   79.7
48 Taku Takeuchi Japonia 103.0   72.9
49 Nikolay Karpenko Kazachstan 108.0   72.5
50 Andreas Wank Niemcy 104.0   70.5

« Turniej Skandynawski 2010 - wszystkie konkursy »
Turniej Skandynawski 2010

Turniej Skandynawski 2010

Kalendarium
Kevin Horlacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich