Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
07.03.2010 - Lahti (Finlandia) K-116
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Simon Ammann Szwajcaria 128.0 131.0 284.4
2 Adam Małysz Polska 126.0 130.0 274.3
3 Thomas Morgenstern Austria 123.5 130.0 272.4
4 Gregor Schlierenzauer Austria 124.0 127.0 264.9
5 Wolfgang Loitzl Austria 120.5 126.5 255.5
6 Michael Uhrmann Niemcy 120.0 126.5 252.1
7 Harri Olli Finlandia 119.0 126.5 250.6
8 Michael Neumayer Niemcy 121.0 122.5 246.6
9 Janne Happonen Finlandia 118.5 123.0 245.4
10 David Zauner Austria 119.0 123.5 244.4
11 Noriaki Kasai Japonia 119.0 121.5 244.3
12 Andreas Kofler Austria 117.0 124.5 243.5
13 Daiki Ito Japonia 119.0 121.5 241.1
14 Manuel Fettner Austria 120.5 119.0 239.5
15 Jakub Janda Czechy 117.5 121.0 238.0
16 Matti Hautamäki Finlandia 118.5 118.0 235.0
17 Peter Prevc Słowenia 118.0 119.0 233.6
18 Kamil Stoch Polska 120.5 114.5 232.3
19 Roar Ljoekelsoey Norwegia 115.5 119.0 231.4
20 Tom Hilde Norwegia 117.0 117.5 230.8
21 Emmanuel Chedal Francja 113.0 119.0 227.0
22 Robert Kranjec Słowenia 111.5 119.5 226.8
23 Anders Bardal Norwegia 114.5 118.0 221.5
24 Fumihisa Yumoto Japonia 113.5 114.5 220.7
25 Vincent Descombes Sevoie Francja 115.5 114.5 219.1
26 Martin Koch Austria 120.0 108.0 215.0
27 Janne Ahonen Finlandia 115.0 113.0 212.9
28 Olli Muotka Finlandia 114.0 114.0 212.1
29 Jan Matura Czechy 112.5 111.5 206.9
30 Andreas Küttel Szwajcaria 111.0 103.0 185.7
31 Roman Koudelka Czechy 110.5   102.2
32 Martin Schmitt Niemcy 110.5   101.2
33 Mitja Meznar Słowenia 111.5   100.7
34 Antonin Hajek Czechy 109.0   99.9
35 Julian Musiol Niemcy 110.0   99.8
36 Kalle Keituri Finlandia 110.5   99.6
37 Andreas Wank Niemcy 109.5   99.4
38 Nicholas Alexander USA 111.5   99.3
39 Severin Freund Niemcy 110.0   99.0
40 Andrea Morassi Włochy 108.5   96.0
41 Anders Jacobsen Norwegia 106.5   95.5
  Sebastian Colloredo Włochy 107.5   95.5
43 Shohei Tochimoto Japonia 107.5   93.3
  Łukasz Rutkowski Polska 106.0   93.3
45 Stefan Hula Polska 100.5   82.7
  Diego Dellasega Włochy 101.0   82.7
47 Denis Kornilov Rosja 102.0   79.7
48 Pavel Karelin Rosja 99.0   78.8
49 Taku Takeuchi Japonia 98.0   72.6
50 Ilja Rosliakov Rosja 91.5   62.3

« Turniej Skandynawski 2010 - wszystkie konkursy »
Turniej Skandynawski 2010

Turniej Skandynawski 2010

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich