Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
07.03.2010 - Lahti (Finlandia) K-116
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Simon Ammann Szwajcaria 128.0 131.0 284.4
2 Adam Małysz Polska 126.0 130.0 274.3
3 Thomas Morgenstern Austria 123.5 130.0 272.4
4 Gregor Schlierenzauer Austria 124.0 127.0 264.9
5 Wolfgang Loitzl Austria 120.5 126.5 255.5
6 Michael Uhrmann Niemcy 120.0 126.5 252.1
7 Harri Olli Finlandia 119.0 126.5 250.6
8 Michael Neumayer Niemcy 121.0 122.5 246.6
9 Janne Happonen Finlandia 118.5 123.0 245.4
10 David Zauner Austria 119.0 123.5 244.4
11 Noriaki Kasai Japonia 119.0 121.5 244.3
12 Andreas Kofler Austria 117.0 124.5 243.5
13 Daiki Ito Japonia 119.0 121.5 241.1
14 Manuel Fettner Austria 120.5 119.0 239.5
15 Jakub Janda Czechy 117.5 121.0 238.0
16 Matti Hautamäki Finlandia 118.5 118.0 235.0
17 Peter Prevc Słowenia 118.0 119.0 233.6
18 Kamil Stoch Polska 120.5 114.5 232.3
19 Roar Ljoekelsoey Norwegia 115.5 119.0 231.4
20 Tom Hilde Norwegia 117.0 117.5 230.8
21 Emmanuel Chedal Francja 113.0 119.0 227.0
22 Robert Kranjec Słowenia 111.5 119.5 226.8
23 Anders Bardal Norwegia 114.5 118.0 221.5
24 Fumihisa Yumoto Japonia 113.5 114.5 220.7
25 Vincent Descombes Sevoie Francja 115.5 114.5 219.1
26 Martin Koch Austria 120.0 108.0 215.0
27 Janne Ahonen Finlandia 115.0 113.0 212.9
28 Olli Muotka Finlandia 114.0 114.0 212.1
29 Jan Matura Czechy 112.5 111.5 206.9
30 Andreas Küttel Szwajcaria 111.0 103.0 185.7
31 Roman Koudelka Czechy 110.5   102.2
32 Martin Schmitt Niemcy 110.5   101.2
33 Mitja Meznar Słowenia 111.5   100.7
34 Antonin Hajek Czechy 109.0   99.9
35 Julian Musiol Niemcy 110.0   99.8
36 Kalle Keituri Finlandia 110.5   99.6
37 Andreas Wank Niemcy 109.5   99.4
38 Nicholas Alexander USA 111.5   99.3
39 Severin Freund Niemcy 110.0   99.0
40 Andrea Morassi Włochy 108.5   96.0
41 Anders Jacobsen Norwegia 106.5   95.5
  Sebastian Colloredo Włochy 107.5   95.5
43 Shohei Tochimoto Japonia 107.5   93.3
  Łukasz Rutkowski Polska 106.0   93.3
45 Stefan Hula Polska 100.5   82.7
  Diego Dellasega Włochy 101.0   82.7
47 Denis Kornilov Rosja 102.0   79.7
48 Pavel Karelin Rosja 99.0   78.8
49 Taku Takeuchi Japonia 98.0   72.6
50 Ilja Rosliakov Rosja 91.5   62.3

« Turniej Skandynawski 2010 - wszystkie konkursy »
Turniej Skandynawski 2010

Turniej Skandynawski 2010

Kalendarium
Roman Trofimow
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich